Εμφάνιση 1-1 από 1
  1. #1
    Εγγραφή
    12-03-2019
    Περιοχή
    Thess
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    360
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    20/20
    ISP
    Wbs ± 20 Mbps
    Router
    BT Home Hub 5A (OpenWRT)
    Cool
    Για κάποιο (περίεργο θα μου πείτε...) λόγο θεώρησα καλό να αποκτήσω ενα (κινεζο)smartwatch που είναι ουσιαστικά τηλέφωνο τύπου G36-GM2.

    Φυσικά η αγγλική μετάφραση των οδηγιών απο τα κινεζικα είναι φάση its Greek to me, κοινώς αν οχι επεικώς απαράδεκτη, μη βοηθητική σε τίποτα
    Είπα να το δοκιμάσω βαζοντας μια sim που είχε ενεργοποιημένο να ζητά pin. Τί ηθελα και το εκανα ε;

    To αποτελεσμα είναι να εχει κολλήσει πλεον στην οθόνη Enter pin. Φυσικά στην εφαρμογή που εχει για το pairing λεει οτι ειναι offline.

    Δηλαδή θα πρεπει να το περιμένω για να τελιώσει η μπαταρια για να κλείσει; γιατί το κουμπί που το ανοιγει και κλεινει δεν αποκρίνεται και το καλώδιο της μπαταρίας είναι soldered στην πλακετα (το ανοιξα).

    Ρωτησα εναν που το εχει διαθεσιμο για πώληση (που υποτίθεται ενα κατάστημα που πουλά κάτι ξερει τα χαρακτηριστικά του προϊόντος). Του λεω σε αυτό εχω θεμα με την sim. Μου απαντά κύριε αυτό δεν παίρνει sim αλλά δουλεύει μαζί με κινητό. Ο ορισμός του δεν ξερω τι πουλάω. Γυρευόπουλος...

    Περιμένω ιδέες περαν του να το περιμένω να τελιώσει η μπαταρία
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MyISLM : 09-03-23 στις 23:32.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας