Σελ. 13 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 253
  1. #181
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ambu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσθεσα στο προηγούμενο μου μήνυμα...


    Βρήκα μία εικόνα... Το βγάζει συνέχεια σε εσάς αυτό; Εμένα ποτέ δεν το έχει βγάλει.

    Συνημμένο Αρχείο 251363
    Στην εφαρμογή πρώτη φορά το είδα το καλοκαίρι και το βλέπω συνέχεια στο πάνω μέρος. Το έχω ενεργοποιήσει 2 φορές μέχρι τώρα. Τα λεπτά και δεδομένα μπορούν να καταναλωθούν μόνο εντός Ελλάδος.

  2. #182
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Στις ρυθμίσεις επικοινωνίας, έχω ανενεργό την πρώτη επιλογή και ενεργή την δεύτερη (άρθρο 11).

    Χρησιμοποιώ και το widget στην αρχική οθόνη... Θα το σβήσω να το ξαναβάλω. Έχει και sms?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ambu : 11-10-23 στις 12:26.

  3. #183
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ambu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις ρυθμίσεις επικοινωνίας, έχω ανενεργό την πρώτη επιλογή και ενεργή την δεύτερη (άρθρο 11).

    Χρησιμοποιώ και το widget στην αρχική οθόνη... Θα το σβήσω να το ξαναβάλω. Έχει και sms?
    Όχι δεν περιλαμβάνει sms η προσφορά.

  4. #184
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από posy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εγω που εχω νοβα σταθερη 50μβς αν κανω το καρτοκινητο μου f2go,απο whatsup που ειναι τωρα,θα μου βαζουν 1000 λεπτα το μηνα?.....Αν ναι ,θα ισχυσει και μετα την ληξη του 2ετους συμβολαιου αν δεν ανανεωσω και παραμεινω νοβα αοριστου?
    Για νέους συνδρομητές καρτοκινητής FREE2GO που εγγράφονται στο Buy More 1000’ από 27/4/2023:

    -H προσφορά Buy More συστημικά, μπορεί να αποδοθεί σε όλα τα εμπορικά διαθέσιμα FREE2GO με ενεργοποίηση από 14/03/2023 και έπειτα
    -Η προσφορά αποδίδεται μόνο σε έναν αριθμό καρτοκινητού ανά συμβόλαιο κινητής/ σταθερής
    -Το καρτοκινητό πρέπει να είναι ταυτοποιημένο στα ίδια στοιχεία με τη σύνδεση της σταθερής/ κινητής (ΑΦΜ)
    -Η νέα ταυτοποίηση καρτοκινητής πρέπει απαραίτητα να περιλαμβάνει το στοιχείο του ΑΦΜ
    -Προϋπόθεση να πραγματοποιηθεί 1η ανανέωση οποιασδήποτε αξίας και στο εξής κάθε 2 μήνες βάσει του ισχύοντος τιμοκαταλόγου καρτοκινητής.
    -Η δωρεάν αυτόματη παροχή των 1000 λεπτών ομιλίας, ισχύει για όσο διατηρείται ενεργή η σύνδεση σταθερής ή κινητής.
    -Εκτός της 1ης απόδοσης της προσφοράς, οι επόμενες θα γίνονται στην 1η κάθε ημερολογιακού μήνα
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  5. #185
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.992
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Γιατί από 14/03/23 και έπειτα;

    - - - Updated - - -

    Προσπαθώ πάντως να τους βρω να το ενεργοποιήσω και εγώ, αλλά στο τσατ ως συνήθως δεν βγαίνουν. Μετά πρέπει μάλλον να πάρω στο 13800 αλλά είναι με χρέωση και έχω βάλει φραγή που βαριέμαι να βγάλω....
    Οπότε έμεινε μόνο η φόρμα επικοινωνίας.... Έστειλα και περιμένω..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ds12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν λίγες μέρες έμαθα για την υπηρεσία και έκανα την αίτηση. Χθες ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι κάθε μήνα θα προστίθενται 1000 λεπτά προς όλα τα δίκτυα.
    Πως έκανες αίτηση; Η μάλλον που;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ambu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ. Χθες έκανα αίτημα μέσω του chat και σήμερα πρωί ενεργοποιήθηκε.



    5€; 1000' ομιλίας; απεριόριστα δεδομένα;
    Δεν έχω δει και δεν βλέπω ούτε τώρα κάποιο τέτοιο πακέτο (τουλάχιστον στα βασικά πακέτα). Ωστόσο, κανένα μηνιαίο πακέτο από όσα βλέπω δεν έχει απεριόριστα data.
    What kind of magic is that?

    Το βλέπετε και άλλοι αυτό;
    Εγώ έχω στα κλασικά πακέτα έχω για τα Combo small/Large/X-Large και στα Data τα Small/Medium/Large.
    Στο τσατ τι πάτησες; Πατάω εξυπηρέτηση πελατών αλλά δεν βγαίνει ποτέ κανείς....
    Καιρό αυτό από παλιά όχι τώρα...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #186
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί από 14/03/23 και έπειτα;
    Αυτό που παρέθεσα αφορά συνδρομητές του "νέου" F2G, το οποίο ξεκίνησε 14/3/2023.
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  7. #187
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο τσατ τι πάτησες; Πατάω εξυπηρέτηση πελατών αλλά δεν βγαίνει ποτέ κανείς....
    Καιρό αυτό από παλιά όχι τώρα...
    https://www.f2g.gr/gr/f2g/tropoi-epikoinonias/

    Επιλογή για messenger (facebook), θέλει υπομονή αλλά μπορείς να το δεις μετά και από το κινητό σου
    Αλλά αν έστειλες και την φόρμα επικοινωνίας λογικά θα γίνει και χωρίς να περιμένεις

  8. #188
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί από 14/03/23 και έπειτα;

    - - - Updated - - -

    Προσπαθώ πάντως να τους βρω να το ενεργοποιήσω και εγώ, αλλά στο τσατ ως συνήθως δεν βγαίνουν. Μετά πρέπει μάλλον να πάρω στο 13800 αλλά είναι με χρέωση και έχω βάλει φραγή που βαριέμαι να βγάλω....
    Οπότε έμεινε μόνο η φόρμα επικοινωνίας.... Έστειλα και περιμένω..

    - - - Updated - - -



    Πως έκανες αίτηση; Η μάλλον που;

    - - - Updated - - -



    Στο τσατ τι πάτησες; Πατάω εξυπηρέτηση πελατών αλλά δεν βγαίνει ποτέ κανείς....
    Καιρό αυτό από παλιά όχι τώρα...
    Έστειλα μήνυμα στο chat. Αργούν να απαντήσουν.

  9. #189
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.992
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Chat υπάρχουν 2 αν έχω καταλάβει καλά...
    Ο ενσωματωμένος chat messenger του nova.gr στον οποίο δεν απαντάει ποτέ κανείς για θέματα που αφορούν την εξυπηρέτηση πελατών, και ο messenger του fb....
    Προς το παρόν έστειλα φόρμα επικοινωνίας και αν με γράψουν θα στείλω στο messenger του fb....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyridop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που παρέθεσα αφορά συνδρομητές του "νέου" F2G, το οποίο ξεκίνησε 14/3/2023.
    Άρα η συγκεκριμένη υπηρεσία μπαίνει μόνο σε όσους έχουν το νέο f2g;
    Το δικό μου το πήρα 24/03/23 άρα είμαι μέσα...
    Έχω και Q, τους είπα να το βάλουν είτε στο ένα είτε στο άλλο....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #190
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα η συγκεκριμένη υπηρεσία μπαίνει μόνο σε όσους έχουν το νέο f2g;
    Το δικό μου το πήρα 24/03/23 άρα είμαι μέσα...
    Έχω και Q, τους είπα να το βάλουν είτε στο ένα είτε στο άλλο....
    Για υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής FREE2GO ή Q :

    - Όσοι είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο Buy More με 120’ τον μήνα (παλαιό Buy More), πλέον αυτόματα θα κερδίζουν 1000’ κάθε μήνα με τις ίδιες προϋποθέσεις
    - Οι συνδρομητές καρτοκινητής Q και οι συνδρομητές στο μη εμπορικά διαθέσιμο FREE2GO (ενεργοποιήσεις έως 13/03/2023) που δεν ήταν εγγεγραμμένοι
    στο 'Buy More με 120 τον μήνα, δεν μπορούν να εγγραφούν στο Buy More 1000' προς όλους

    -Σε περίπτωση εγγεγραμμένου συνδρομητή στο Buy More που αλλάξει ταρίφα από το παλιό στο νέο FREE2GO η προσφορά διατηρείται.
    -Δεν μπορούν να εγγραφούν όσοι δεν είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο Buy More με 120’ τον μήνα

    - - - Updated - - -

    Τουτέστιν μπορείς να το βάλεις στο F2G σου που είναι νέο, όχι όμως στην Q σου...
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  11. #191
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.992
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyridop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής FREE2GO ή Q :

    - Όσοι είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο Buy More με 120’ τον μήνα (παλαιό Buy More), πλέον αυτόματα θα κερδίζουν 1000’ κάθε μήνα με τις ίδιες προϋποθέσεις
    - Οι συνδρομητές καρτοκινητής Q και οι συνδρομητές στο μη εμπορικά διαθέσιμο FREE2GO (ενεργοποιήσεις έως 13/03/2023) που δεν ήταν εγγεγραμμένοι
    στο 'Buy More με 120 τον μήνα, δεν μπορούν να εγγραφούν στο Buy More 1000' προς όλους

    -Σε περίπτωση εγγεγραμμένου συνδρομητή στο Buy More που αλλάξει ταρίφα από το παλιό στο νέο FREE2GO η προσφορά διατηρείται.
    -Δεν μπορούν να εγγραφούν όσοι δεν είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο Buy More με 120’ τον μήνα

    - - - Updated - - -

    Τουτέστιν μπορείς να το βάλεις στο F2G σου που είναι νέο, όχι όμως στην Q σου...
    Ευχαριστώ για την διευκρίνιση..

    - - - Updated - - -

    Αλήθεια, οι ανακοινώσεις αυτές που υπάρχουν αν επιτρέπεται;

    - - - Updated - - -

    Και στο τελευταίο τι θέλει να πει ο ποιητής;

    -Δεν μπορούν να εγγραφούν όσοι δεν είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο Buy More με 120’ τον μήνα
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #192
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και στο τελευταίο τι θέλει να πει ο ποιητής;

    -Δεν μπορούν να εγγραφούν όσοι δεν είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο Buy More με 120’ τον μήνα
    Ότι οι συνδρομητές "παλιού" F2G (ενεργοποίηση μέχρι 13/3/2023) που δεν είχαν ενεργοποιήσει την υπηρεσία Buy More (με τα 120 λεπτά), δεν μπορούν να την ενεργοποιήσουν τώρα...
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  13. #193
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.992
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Μάλιστα...
    Οκ... Thanks και πάλι..

    - - - Updated - - -

    Τελικά έκανα το αίτημα μέσα από το messenger του fb.... Νύχτα αργά αλλά βγήκε κάποια άκρη...
    Δεν την είχα σκεφτεί καθόλου τη διαδρομή αυτή...
    Η υπηρεσία θα ενεργοποιηθεί στο νέο f2go που έχω καθώς μόνο εκεί μπορεί...
    Αυτό που με παραξένεψε και ρώτησα είναι το αν ο αριθμός αυτός του κινητού μπορεί αργότερα να αλλάξει πχ σε άλλο νέο f2g και μου είπαν όχι δεν μπορεί να αλλάξει....
    Το αίτημα λοιπόν έγινε και αναμένω την ενεργοποίηση....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #194
    Εγγραφή
    24-06-2012
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    90
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Η288Α
    Αν καποιος έχει 2 συνδεσεις σταθερης nova (adsl+50vdsl) κατω απο το ιδιο αφμ, μπορεί να πάρει τα 1000 λεπτα καθε μηνα σε 2 καρτοκινητα f2go ιδιου αφμ?

  15. #195
    Εγγραφή
    02-04-2014
    Μηνύματα
    489
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    76446/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    ZTE H288A & ZYXEL VMG8623
    SNR / Attn
    9(dB) / 13,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από posy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν καποιος έχει 2 συνδεσεις σταθερης nova (adsl+50vdsl) κατω απο το ιδιο αφμ, μπορεί να πάρει τα 1000 λεπτα καθε μηνα σε 2 καρτοκινητα f2go ιδιου αφμ?
    Ναι. Και εγω σε 2 εχω.

Σελ. 13 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας