Σελ. 12 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 253
  1. #166
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Ναι δώρεαν είναι.

  2. #167
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Ενδιαφέρουσα υπηρεσία ακούγεται.... Και δωρεάν ε;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #168
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Για να μην χάσεις το υπόλοιπο στην κάρτα πρέπει να βάζεις τουλάχιστον 1 ευρώ το τρίμηνο σωστά; Για να μην γίνει φραγή κάθε πότε πρέπει;
    Από τότε που έχει εμφανιστεί το πακέτο στην εφαμοργή του f2g με κόστος 5 ευρώ που δίνει 1000 λεπτά προς όλα τα δίκτυα και απεριόριστα δεδομένα για ένα μήνα αυτό βάζω κάθε μήνα.

  4. #169
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Κάθε δίμηνο είναι η ανανέωση για να μη χαθεί το υπόλοιπο..
    Για εισερχόμενες δίχως υπόλοιπο κάπου είχα διαβάσει χρόνο;
    Μετά η φραγή..
    Κάνω λάθος;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #170
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάθε δίμηνο είναι η ανανέωση για να μη χαθεί το υπόλοιπο..
    Για εισερχόμενες δίχως υπόλοιπο κάπου είχα διαβάσει χρόνο;
    Μετά η φραγή..
    Κάνω λάθος;
    Ενα χρονο απο τη τελευταία ανανέωση

  6. #171
    Εγγραφή
    02-04-2014
    Μηνύματα
    489
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    76446/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    ZTE H288A & ZYXEL VMG8623
    SNR / Attn
    9(dB) / 13,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ds12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι F2g. Δεν έχω κάποιον σύνδεσμο να σου δώσω. Αν έχεις σταθερό και καρτοκινητό στο όνομα σου, τους ζητάς να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία buy more και τους δίνεις τον αριθμό του κινητού σου. Σε 2-3 μέρες ενεργοποιείται.
    Aυτο ιεχυει σιγουρα και για νεους πελατες ??? Την προσφορα την εχω κι εγω, αλλα ειμαι χρονια στην WIΝD. Μαλιστα περυσι το buy more το ειχαν ανακοινωσει πλεον ως "μη διαθεσιμο".

    "Επίσης ανακοινώνεται η κατάργηση των παρακάτω μη εμπορικά διαθέσιμων υπηρεσιών για F2G συνδρομητές από 14/3/2022:

    Το μη εμπορικά διαθέσιμο Bonus ανανέωσης, όπου αποδίδονται δωρεάν απεριόριστα λεπτά προς συνδρομητές WIND/Q με διάρκεια 30 ημέρες για ανανεώσεις από 10€ κι άνω.
    Το μη εμπορικά διαθέσιμο Bonus ανανέωσης, όπου αποδίδονται δωρεάν 100ΜΒ ή 20 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες για ανανεώσεις από 10€ κι άνω.
    Το μη εμπορικά διαθέσιμο Buy More που προσφέρει 120 δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για F2G & Q συνδρομητές, ή δωρεάν 1GB mobile internet με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για ‘’SimpleFi on the Go με κάρτα’’ συνδρομητές, που έχουν συνδυάσει το καρτοκινητό τους με τουλάχιστον 1 σύνδεση συμβολαίου σταθερής η κινητής."

  7. #172
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goana12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτο ιεχυει σιγουρα και για νεους πελατες ??? Την προσφορα την εχω κι εγω, αλλα ειμαι χρονια στην WIΝD. Μαλιστα περυσι το buy more το ειχαν ανακοινωσει πλεον ως "μη διαθεσιμο".

    "Επίσης ανακοινώνεται η κατάργηση των παρακάτω μη εμπορικά διαθέσιμων υπηρεσιών για F2G συνδρομητές από 14/3/2022:

    Το μη εμπορικά διαθέσιμο Bonus ανανέωσης, όπου αποδίδονται δωρεάν απεριόριστα λεπτά προς συνδρομητές WIND/Q με διάρκεια 30 ημέρες για ανανεώσεις από 10€ κι άνω.
    Το μη εμπορικά διαθέσιμο Bonus ανανέωσης, όπου αποδίδονται δωρεάν 100ΜΒ ή 20 λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες για ανανεώσεις από 10€ κι άνω.
    Το μη εμπορικά διαθέσιμο Buy More που προσφέρει 120 δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής στην Ελλάδα με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για F2G & Q συνδρομητές, ή δωρεάν 1GB mobile internet με διάρκεια 30 ημέρες κάθε μήνα για ‘’SimpleFi on the Go με κάρτα’’ συνδρομητές, που έχουν συνδυάσει το καρτοκινητό τους με τουλάχιστον 1 σύνδεση συμβολαίου σταθερής η κινητής."
    Πριν λίγες μέρες έμαθα για την υπηρεσία και έκανα την αίτηση. Χθες ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι κάθε μήνα θα προστίθενται 1000 λεπτά προς όλα τα δίκτυα.

  8. #173
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Η υπηρεσία Buy More που περιγράφει ο ds12 υπήρχε στο παρελθόν, στη συνέχεια καταργήθηκε και έγινε εκ νέου διαθέσιμη από 27/4/2023 (με 1000' προς όλους αντί για 120' στο παρελθόν).
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

  9. #174
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ds12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι F2g. Δεν έχω κάποιον σύνδεσμο να σου δώσω. Αν έχεις σταθερό και καρτοκινητό στο όνομα σου, τους ζητάς να ενεργοποιήσουν την υπηρεσία buy more και τους δίνεις τον αριθμό του κινητού σου. Σε 2-3 μέρες ενεργοποιείται.
    Σε ευχαριστώ πολύ. Χθες έκανα αίτημα μέσω του chat και σήμερα πρωί ενεργοποιήθηκε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ds12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τότε που έχει εμφανιστεί το πακέτο στην εφαμοργή του f2g με κόστος 5 ευρώ που δίνει 1000 λεπτά προς όλα τα δίκτυα και απεριόριστα δεδομένα για ένα μήνα αυτό βάζω κάθε μήνα.
    5€; 1000' ομιλίας; απεριόριστα δεδομένα;
    Δεν έχω δει και δεν βλέπω ούτε τώρα κάποιο τέτοιο πακέτο (τουλάχιστον στα βασικά πακέτα). Ωστόσο, κανένα μηνιαίο πακέτο από όσα βλέπω δεν έχει απεριόριστα data.
    What kind of magic is that?

    Το βλέπετε και άλλοι αυτό;
    Εγώ έχω στα κλασικά πακέτα έχω για τα Combo small/Large/X-Large και στα Data τα Small/Medium/Large.

  10. #175
    Εγγραφή
    24-06-2012
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    90
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Η288Α
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spyridop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η υπηρεσία Buy More που περιγράφει ο ds12 υπήρχε στο παρελθόν, στη συνέχεια καταργήθηκε και έγινε εκ νέου διαθέσιμη από 27/4/2023 (με 1000' προς όλους αντί για 120' στο παρελθόν).
    Δηλαδη εγω που εχω νοβα σταθερη 50μβς αν κανω το καρτοκινητο μου f2go,απο whatsup που ειναι τωρα,θα μου βαζουν 1000 λεπτα το μηνα?.....Αν ναι ,θα ισχυσει και μετα την ληξη του 2ετους συμβολαιου αν δεν ανανεωσω και παραμεινω νοβα αοριστου?

  11. #176
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ambu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ. Χθες έκανα αίτημα μέσω του chat και σήμερα πρωί ενεργοποιήθηκε.



    5€; 1000' ομιλίας; απεριόριστα δεδομένα;
    Δεν έχω δει και δεν βλέπω ούτε τώρα κάποιο τέτοιο πακέτο (τουλάχιστον στα βασικά πακέτα). Ωστόσο, κανένα μηνιαίο πακέτο από όσα βλέπω δεν έχει απεριόριστα data.
    What kind of magic is that?

    Το βλέπετε και άλλοι αυτό;
    Εγώ έχω στα κλασικά πακέτα έχω για τα Combo small/Large/X-Large και στα Data τα Small/Medium/Large.
    Αυτό το πακέτο το εμφανίζει στο πάνω μέρος της εφαρμογής του F2g. Θα δεις ένα κουτί με τον αριθμό 1 πάνω του.

  12. #177
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ds12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το πακέτο το εμφανίζει στο πάνω μέρος της αρχικής οθόνης της εφαρμογής του F2g. Θα δεις ένα κουτί με τον αριθμό 1 πάνω του.
    Nope... δεν έχω κάτι τέτοιο. Δεν το έχω δει ποτέ. Έχω το ίδιο νούμερο 20+ χρόνια χωρίς να αλλάξω εταιρεία (πλην των αλλαγών που κάνουν οι ίδιες από telestet σε wind και τώρα σε Nova).
    Επάνω στην αρχική έχει σε εμένα στα αριστερά ένα κυκλικό αβατάρ του λογαριασμού, ένα συννεφάκι για την υποστήριξη, το λογότυπο F2G στο κέντρο και ένα κουδουνάκι (ειδοποιήσεις) τέρμα δεξιά. Δεν έχει κάτι άλλο. Έχω κάνει την αλλαγή και είμαι με το νέο πρόγραμμα του F2G.

    Βρήκα μία εικόνα... Το βγάζει συνέχεια σε εσάς αυτό; Εμένα ποτέ δεν το έχει βγάλει.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  unnamed.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  89,9 KB 
ID: 251363
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ambu : 11-10-23 στις 12:16.

  13. #178
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ambu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nope... δεν έχω κάτι τέτοιο. Δεν το έχω δει ποτέ. Έχω το ίδιο νούμερο 20+ χρόνια χωρίς να αλλάξω εταιρεία (πλην των αλλαγών που κάνουν οι ίδιες από telestet σε wind και τώρα σε Nova).
    Επάνω στην αρχική έχει σε εμένα στα αριστερά ένα κυκλικό αβατάρ του λογαριασμού, ένα συννεφάκι για την υποστήριξη, το λογότυπο F2G στο κέντρο και ένα κουδουνάκι (ειδοποιήσεις) τέρμα δεξιά. Δεν έχει κάτι άλλο. Έχω κάνει την αλλαγή και είμαι με το νέο πρόγραμμα του F2G.
    Δεν ξέρω γιατί δεν σου την εμφανίζει. Και άλλα μέλη του adsl έχουν ενεργοποιήσει αυτήν την προσφορά. Πάνω δεξιά είναι το κουτί δίπλα από το κουδουνάκι.

  14. #179
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ambu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ. Χθες έκανα αίτημα μέσω του chat και σήμερα πρωί ενεργοποιήθηκε.



    5€; 1000' ομιλίας; απεριόριστα δεδομένα;
    Δεν έχω δει και δεν βλέπω ούτε τώρα κάποιο τέτοιο πακέτο (τουλάχιστον στα βασικά πακέτα). Ωστόσο, κανένα μηνιαίο πακέτο από όσα βλέπω δεν έχει απεριόριστα data.
    What kind of magic is that?

    Το βλέπετε και άλλοι αυτό;
    Εγώ έχω στα κλασικά πακέτα έχω για τα Combo small/Large/X-Large και στα Data τα Small/Medium/Large.
    Αυτό με τα 5€ το έχει και στο δικό μου f2g..
    Στο κουτάκι επάνω..
    Νέο f2g, όχι το παλιό..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #180
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Πρόσθεσα στο προηγούμενο μου μήνυμα...


    Βρήκα μία εικόνα... Το βγάζει συνέχεια σε εσάς αυτό; Εμένα ποτέ δεν το έχει βγάλει.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  unnamed.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  89,9 KB 
ID: 251363

Σελ. 12 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας