Ειμαι χρονια συνδρομητης της WIND και παντοτε οτι θεμα υπηρχε, ειτε τεχνικο, ειτε ανανεωσεις κλπ, το λυναμε γρηγορα και αξιοπιστα.
Αντιθετα με τη NOVA ειχα τις πιο αρνητικες εντυπωσεις, και γι αυτο οταν ανακοινωθηκε η συνενωση των 2 εταιρειων με ζωσανε τα φιδια
Και δυστυχως βγαινω αληθινος
Επειδη ληγει το συμβολαιο που ειχα, θελησα να κανω ανανεωση, και βρεθηκα μπροστα σε αυτο το χαλι

1 προσφορά) Στο site δινουν προσφορα 55 ευρω τα βασικα καναλια της NOVA συν σταθερο με 100ρα γραμμη, και απεριοριστα τηλεφωνα σε σταθερα και κινητα, συν κινητο συνδεση με απεριοριστα τηλεφωνα σε σταθερα και κινητα και 1 μηνα δωρο το παγιο Πολυ καλη προσφορα

2 προσφορά) Στο κινητο μου στελνουν προσφορα για να μεινω σε αυτους το προγραμμα που εχω τωρα που ειναι ακριβως ιδιο με το παραπανω χωρις τη TV με 55 ευρω

3 προσφορά) Παω σε μαγαζι και εκει μου δινουν τη προσφορα Νο 1 με 65 ευρω ομως χωρις να μπορουν να μου εξηγησουν γιατι δεν μου δινουν τη προσφορα που εχει το site Επισης με ενημερωνουν οτι δεν εχουν διαθεσιμο το προγραμμα που εχω τωρα

4 προσφορά) Οταν προσπαθω να παρω τη προσφορα μεσω του site με παιρνουν τηλεφωνο και τελικα καταληγουμε στο προγραμμα που εχω τωρα άλλα στα 47 ευρω (γιατι και αυτοι δεν μπορουν να μου δωσουν τη προσφορα με τα 55 ευρω που εχει και τα καναλια άλλα μου το δινουν στα 60 ευρω χωρις να μου λενε το γιατι.)
Για καποιο λογο το αφηνουμε για την επομενη ημερα να το επιβεβαιωσουμε

Και προσπαθω την αλλη μερα να επικοινωνησω μαζι τους για να το τελειωσουμε και ολο βγαινει καποιος υπαλληλος, ο οποιος με πληροφορει οτι δεν ειναι αρμοδιος, και θα ειδοποιησει να με παρουν τηλεφωνο
Και με παιρνουν τηλεφωνο και ξανα πάλι τα ιδια
Μεχρι και φορμα επικοινωνιας συμπληρωσα για να παραπονεθω και φωνη βοοντος εν τη ερημω

Και φανταστειτε οτι θελω απλα να κανω ανανεωση, που να ειχα και καποιο προβλημα σοβαρο
Α ρε WIND Πως σε καταντησανε!!!