Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Καλησπέρα σας,
    Είμαι πελάτης NOVA 3play δορυφορικής. Στις 29/12/2022 επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών την εν λόγω εταιρείας ώστε να ρωτήσω αν έχω δικαίωμα βάσει του προγράμματος μου για κωδικούς ΕΟΝ ώστε να βλέπω σε φορητές συσκευές. Ο υπάλληλος με διαβεβαίωσε πως υπάρχει αυτή η υπηρεσία στο πρόγραμμά μου και πως πρέπει να φτιάξω κωδικούς μέσω του nova my account, αλλά όχι εκείνη τη χρονική περίοδο διότι γινόταν η ένωση με τη wind και μου είπε επι λέξη να κάνω λίγο υπομονή. Έκτοτε και μετά τις 20 Ιανουαρίου ξεκίνησα τις προσπάθειες δημιουργίας κωδικών eon. Αφού έκανα σωστά τη διαδικασία οι κωδικοί όταν συνδεόσουν σε οποιαδήποτε συσκευή , λάπτοπ, τάμπλετ, κινητό, σταθερός υπολογιστής , το μήνυμα που βγαίνει είναι ΛΑΘΟΣ ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ Η PASSWORD. Από εκείνη την περίοδο άρχισε ο Γολγοθάς μου. Ατελείωτα τηλέφωνα με τη ΝΟVA, το ένα τμήμα να με παραπέμπει στο άλλο και πάλι πίσω, γιατί όπως λέγανε "δεν είναι δικό τους θέμα". Γίνανε κάποιες προσπάθειες όπως να διαγράψουν εντελώς το προφίλ μου στο myaccount και να το ξαναφτιάξω από την αρχή αλλά καμία αλλαγή. Τον Φεβρουάριο μόνο πλήρωσα 68,20 ευρώ στο κινητό μου ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΗ NOVA χώρια από το πάγιο. Έφτασα σε σημείο να τους δώσω τους κωδικούς που έχω φτιάξει ώστε να το δουν οι ίδιοι ότι δεν μπορώ να συνδεθώ διότι μου λέγανε ότι μήπως πληκτρολογώ κάτι λάθος. ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ. Σήμερα 30/03/2023 έχουμε επέτειο με τη nova, κλείνουμε τρεις μήνες με το πρόβλημα μας. Σταμάτησα πλέον να παίρνω τηλέφωνα γιατί δεν μπορώ να πληρώνω υπέρογκους λογαριασμούς λόγω της ανικανότητας κάποιον, και στέλνω αιτήματα μέσω myaccount όπου εκεί έχω και τις απαντήσεις γραπτώς. Εκεί να δείτε πανηγύρι. Στο τελευταίο αίτημα τους έστειλα τους κωδικούς nova my account λέγοντας πως εγκρίνω να τους χρησιμοποιήσετε για την επίλυση του προβλήματος, και μου απαντήσανε να κάνω διαγραφή cashe από την εφαρμογή της eon στο κινητό και να ξαναδοκιμάσω. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Α στο ακριβώς προηγούμενο αίτημα μου είπαν να αλλάξω κωδικούς γιατί εντόπισαν κι άλλον χρήστη με το ίδιο username και γι' αυτό δεν με αφήνει να συνδεθώ. Λοιπόν θεωρώ αδιανόητο τρεις μήνες τώρα μια εταιρεία τόσο μεγάλη όσο η NOVA η WIND κοκ να μην μπορεί να βρει μια λύση. Τους παρακαλάω σε κάθε επικοινωνία να μου εκδώσουν ένα ζευγάρι κωδικών να κάνω τη δουλειά μου και η απάντηση είναι πως δεν γίνεται.... Ζητάω να με συνδέσουν με κάποιον υπεύθυνο ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ και οι υπάλληλοι λένε πως δεν μπορεί να σας βοηθήσει σε κάτι, είναι για άλλα θέματα ο υπεύθυνος. Λοιπόν κλείνω και συγνώμη αν σας κούρασα, με μια λέξη! Ν Τ Ρ Ο Π Η !!!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Nasos_G,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου προκειμένου να εξυπηρετήσουμε;

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας