Σελ. 16 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 6111415161718 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 226-240 από 260
  1. #226
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά, να ρωτήσω ποιά ειναι τα ενδιαφέροντά σας, όσοι ισχυρίζεστε ότι σας προτείνει σαβούρα το YT ; Μήπως ΕΣΕΙΣ αρέσκεστε στην σαβούρα, το yt εχει αλγόριθμο θα θυμίσω. ΟΚ, κι εγώ θα δω trash video να γελάσω, μετά θα παραπονιέμαι για την σαβούρα του yt ?

    Το yt έχεις ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ κι υπάρχουν πχ ιστορικά κανάλια που θα έπρεπε να παίζονται (κάποια έχουν κι ελληνικούς υπότιτλους!) στα σχολεία.

    Δεν ειναι όλα unboxing κι gaming, υπάρχουν κι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ βίντεο, όπως το παρακάτω



    Απ τα καλύτερα βίντεο για τα αεροπλάνα κι το SR-71 συγκεκριμένα !

    Οπότε καλό ειναι να ανασκουμπωθείτε κι αναρωτηθείτε αν ΣΕ ΕΣΑΣ αρέσει η σαβούρα, οπότε εξ ου κι ο αλγόριθμος προτείνει κι αλλες σαβούρες.

    Ναι, τα 8 ευρώ ειναι τα πλέον χρήσιμα 8€ που δίνω κάθε μήνα.
    Δηλαδή εσύ πληρώνεις 8€ το μήνα γιατί επειδή πληρώνεις σου προτείνει καταληκτικό περιεχόμενο ενώ εμείς που δεν πληρώνουμε μας ταΐζει σαβουρα?
    Ούτε εγώ βλέπω διαφημίσεις χωρίς να πληρώνω και τα καλά καναλια μου τα παρακολουθώ μια χαρά αφού τα έχω διαλέξει και έχω εγγραφεί σε αυτά.
    Δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να πεις.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #227
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Πληρώνω για να μην έχω διαφημίσεις κάθε λίγο κι λιγάκι.

    Απλά λέω ότι το YT εχει ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ (επιμορφωτικά), απλά είναι το θέμα τι ψάχνεις, εσύ έγραψες ότι είναι σαν την... ελληνική τηλέοραση που δεν μπορείς καν να επιλέξεις, λυπήσου μας λίγο. Δεν σε υποχρεώνει κανενας να πληρώνεις το Premium.

    Το YT έχει την καλύτερη ποιότητα ΟΛΩΝ γιατί κάνεις εγγραφή στα κανάλια που γουστάρεις, πχ το Netflix το 10% κι πολύ λέω ειναι κατάλληλο για μένα, πέραν της woke ατζέντας που προωθεί.
    .

  3. #228
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πληρώνω για να μην έχω διαφημίσεις κάθε λίγο κι λιγάκι.

    Απλά λέω ότι το YT εχει ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ (επιμορφωτικά), απλά είναι το θέμα τι ψάχνεις, εσύ έγραψες ότι είναι σαν την... ελληνική τηλέοραση που δεν μπορείς καν να επιλέξεις, λυπήσου μας λίγο. Δεν σε υποχρεώνει κανενας να πληρώνεις το Premium.

    Το YT έχει την καλύτερη ποιότητα ΟΛΩΝ γιατί κάνεις εγγραφή στα κανάλια που γουστάρεις, πχ το Netflix το 10% κι πολύ λέω ειναι κατάλληλο για μένα, πέραν της woke ατζέντας που προωθεί.
    .
    Δεν ξέρω τι συνεχίζουμε και συζητάμε .,,..μπράβο που πληρώνεις σοβαρά απλά να ξέρεις αυτό δεν αλλάζει τίποτα στο τι μπορεί να δει κάποιος στο ΥΤ πληρώνει δεν πληρώνει.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #229
    Εγγραφή
    09-02-2006
    Μηνύματα
    2.958
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OPNsense
    Αν ξοδεύεις χρόνο στο YT τότε αξίζει η συνδρομή περισσότερο από το netflix αν το έχεις και βλέπεις ελάχιστα.

  5. #230
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.094
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fadasma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ξοδεύεις χρόνο στο YT τότε αξίζει η συνδρομή περισσότερο από το netflix αν το έχεις και βλέπεις ελάχιστα.
    Για μενα, αυτη τη στιγμη ειναι η μονη υπηρεσία η οποία ισως αξιζει και το τελευταίο cent.

    - - - Updated - - -

    Δε νομιζω οτι μπορει κανεις ευκολα να φανταστεί την καθημερινή του ζωη χωρις YouTube
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #231
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά, να ρωτήσω ποιά ειναι τα ενδιαφέροντά σας, όσοι ισχυρίζεστε ότι σας προτείνει σαβούρα το YT ; Μήπως ΕΣΕΙΣ αρέσκεστε στην σαβούρα, το yt εχει αλγόριθμο θα θυμίσω. ΟΚ, κι εγώ θα δω trash video να γελάσω, μετά θα παραπονιέμαι για την σαβούρα του yt ?

    Το yt έχεις ΘΗΣΑΥΡΟΥΣ κι υπάρχουν πχ ιστορικά κανάλια που θα έπρεπε να παίζονται (κάποια έχουν κι ελληνικούς υπότιτλους!) στα σχολεία.

    Δεν ειναι όλα unboxing κι gaming, υπάρχουν κι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ βίντεο, όπως το παρακάτω



    Απ τα καλύτερα βίντεο για τα αεροπλάνα κι το SR-71 συγκεκριμένα !

    Οπότε καλό ειναι να ανασκουμπωθείτε κι αναρωτηθείτε αν ΣΕ ΕΣΑΣ αρέσει η σαβούρα, οπότε εξ ου κι ο αλγόριθμος προτείνει κι αλλες σαβούρες.

    Ναι, τα 8 ευρώ ειναι τα πλέον χρήσιμα 8€ που δίνω κάθε μήνα.
    Υπάρχουν και ads που τις τρως στην μάπα είτε θέλεις είτε όχι.
    Δεν βασίζονται όλες στο που έκανες κλικ.
    Εξ άλλου κάποιοι έχουν κλειστό ή διαγράφουν το ιστορικό.
    Να σου θυμίσω τι έγινε στις προ-προηγούμενες εκλογές;

    Και από την στιγμή που υπάρχει τρόπος να κόψεις τα ads,
    για ποιον ακριβώς λόγο να επιλέξω να πληρώσω κάτι το οποίο μπορώ να έχω δωρεάν;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #232
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.670
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε νομιζω οτι μπορει κανεις ευκολα να φανταστεί την καθημερινή του ζωη χωρις YouTube
    Παρών. Ζήτημα αν βλέπω ένα βίντεο την εβδομάδα. Αυτή την τεράστια ανάγκη ύπαρξης του YouTube δεν την καταλαβαίνω, πόσο μάλλον να την πλήρωσω.

  8. #233
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρών. Ζήτημα αν βλέπω ένα βίντεο την εβδομάδα. Αυτή την τεράστια ανάγκη ύπαρξης του YouTube δεν την καταλαβαίνω, πόσο μάλλον να την πλήρωσω.
    Εγώ βλέπω παραπάνω, κυρίως μαθήματα για τα νέα κόλπα της Vmware και πολλά άλλα όπως review τηλεοράσεων, νέων ταινιών, αθλητικα κλπ... Να πληρώσω είναι μια λύση αλλά όσο δεν έχω διαφημίσεις με άλλους τρόπους δεν θα πληρώσω ποτέ.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #234
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Και το netflix το μοιράζονται παραπάνω άτομα, οπότε βγαίνει ένα 2ευρω το άτομο, σε μια φάση είχα βρει σχεδόν τζαμπαντάν τρόπο για Amazon Prime (το οποίο δεν είδα κι ποτέ!) κ.ο.κ.

    Όσο θέλει εκτιμάει κανείς τον χρόνο του παιδιά.

    Τελοσπαντων, δεν εχει νόημα να πείσει κάποιον τον άλλον, τα νούμερα μιλάνε μόνοι τους.

    Άλλοι πχ κάθονται κι βλέπουν... Tiktok, περί ορέξεως κτλ.

  10. #235
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κοιτα ειναι απλο,

    ακομη και προεπισκοπιηση σε καποια σαβουρα να κανεις, δηλαδη απλα να αφησεις το ποντικι επανω, πλεον καταγραφεται στο ιστορικο, καλα μεχρι εδω, οποτε εκει αρχιζει και το προβλημα!

    Γιατι εσυ ή εγω ναι μεν δε βλεπεις/ουμε σαβουρες αλλα ο αλγοριθμος παντα θα σου βγαλει κατι το οποιο εχει πολλες προβολες στη χωρα.

    Οσο προσεκτικος και να εισαι δε τη γλιτωνεις, πειραματισου και θα δεις οτι μια ημερα μονο φτανει, για να μη πω λιγες ωρες βλεποντας οτι πιο αχρηστο μπορεις και απο τη ροη σου την επομενη φορα που θα επισκεφθεις το YouTube δε θα υπαρχει ισως ουτε ενα βιντεο της αρεσκειας σου.

    Δε ξερω εαν σε εσας δουλευει διαφορετικα, παντως σε εμενα ετσι ακριβως οπως περιγραφω δουλευει, αρκει ακομη και λιγες προεπισκοπησεις για να δεις αλλαγες στη ροη και να εμφανιστουν ουκ ολιγες σαβουρες!
    Χριστοφορος

  11. #236
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.102
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα ειναι απλο,

    ακομη και προεπισκοπιηση σε καποια σαβουρα να κανεις, δηλαδη απλα να αφησεις το ποντικι επανω, πλεον καταγραφεται στο ιστορικο, καλα μεχρι εδω, οποτε εκει αρχιζει και το προβλημα!

    Γιατι εσυ ή εγω ναι μεν δε βλεπεις/ουμε σαβουρες αλλα ο αλγοριθμος παντα θα σου βγαλει κατι το οποιο εχει πολλες προβολες στη χωρα.

    Οσο προσεκτικος και να εισαι δε τη γλιτωνεις, πειραματισου και θα δεις οτι μια ημερα μονο φτανει, για να μη πω λιγες ωρες βλεποντας οτι πιο αχρηστο μπορεις και απο τη ροη σου την επομενη φορα που θα επισκεφθεις το YouTube δε θα υπαρχει ισως ουτε ενα βιντεο της αρεσκειας σου.

    Δε ξερω εαν σε εσας δουλευει διαφορετικα, παντως σε εμενα ετσι ακριβως οπως περιγραφω δουλευει, αρκει ακομη και λιγες προεπισκοπησεις για να δεις αλλαγες στη ροη και να εμφανιστουν ουκ ολιγες σαβουρες!

    Εγώ αυτό που βλέπω στο δικό μου, στην αρχική σελίδα ένα 30% είναι της αρεσκείας μου, ένα 30% ακόμη είναι κοντά σε αυτά που μου αρέσουν και το υπόλοιπο 40% είναι η σαβούρα, πολύ απλά για να γεμίζουν τη σελίδα με προτάσεις.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  12. #237
    Εγγραφή
    30-10-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    700
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29(dB) / 4,7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ βλέπω παραπάνω, κυρίως μαθήματα για τα νέα κόλπα της Vmware και πολλά άλλα όπως review τηλεοράσεων, νέων ταινιών, αθλητικα κλπ... Να πληρώσω είναι μια λύση αλλά όσο δεν έχω διαφημίσεις με άλλους τρόπους δεν θα πληρώσω ποτέ.
    ευθυγραμμίζομαι απόλυτα. σωστότατο
    VARAJOHN

  13. #238
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Γεια σας,

    εχθες για πρωτη φορα και σημερα το παρατηρησα σε μερικα βιντεο παλι, δε συμβαινει σε ολα, οταν βλεπεις καποιο βιντεο, σε κανονικη θεαση, οχι κινηματογραφικα ουτε πληρη οθονη, η αναλυση ειναι χαμηλοτερη, το εντοπισα σε κειμενο που ειχε το βιντεο και δυσκολευομουν ξαφνικα να το διαβασω, διαβαζοταν αλλα ηταν καπως θολο εννοω, εαν το πας σε κινηματογραφικο ή πληρη οθονη ειναι κανονικα η αναλυση, ευδιακριτα ολα οπως πρεπει να ειναι.

    Σας συνεβη κατι αντιστοιχο?
    Χριστοφορος

  14. #239
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.359
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας,

    εχθες για πρωτη φορα και σημερα το παρατηρησα σε μερικα βιντεο παλι, δε συμβαινει σε ολα, οταν βλεπεις καποιο βιντεο, σε κανονικη θεαση, οχι κινηματογραφικα ουτε πληρη οθονη, η αναλυση ειναι χαμηλοτερη, το εντοπισα σε κειμενο που ειχε το βιντεο και δυσκολευομουν ξαφνικα να το διαβασω, διαβαζοταν αλλα ηταν καπως θολο εννοω, εαν το πας σε κινηματογραφικο ή πληρη οθονη ειναι κανονικα η αναλυση, ευδιακριτα ολα οπως πρεπει να ειναι.

    Σας συνεβη κατι αντιστοιχο?
    Κάτω στις ρυθμίσεις η ανάλυση αλλάζει;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  15. #240
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    859
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οχι δεν αλλαζει, ειναι κανονικα HD 1080p και νομιζω οτι το επαθα ακομη και σε 1440p!
    Οπως προανεφερα, σε μερικα το εκανε και στην αρχη νομιζα οτι ηταν απο τη παραγωγη του βιντεο που εκαναν αυτοι απο το καναλι, αλλα μετα το ειδα και αλλου, σιγουρα εαν σου τυχει θα σου γινει αμεσως αντιληπτο!
    Χριστοφορος

Σελ. 16 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 6111415161718 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας