Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    05-09-2013
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    173
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    παιδιά καλημέρα,ξέρει κανεις εαν υπαρχει φυσικό καταστημα barclays στην Ελλάδα,
    http://www.privatebanking.com/direct...ys-bank-plc-12
    εδω έχει κάποια τηλέφωνα αλλα παίρνω και δεν το σηκώνει κανεις

  2. #2
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    459
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100000/10000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Cosmote
    Όσο γνωρίζω, υπήρχε παλιά κάποια φυσική παρουσία της Barclays στην Ελλάδα (όχι φυσικά καταστήματα) αλλά πλέον δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι.

    Εκτός αν παίζει κάτι με Private Banκing ή αναλόγου τύπου υπηρεσίες (το link που ανέβασες αυτό δείχνει ---> Private Banking), αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος, καθώς και παλιά η παρουσία της αφορούσε Private Banκing κατά κύριο λόγο.

  3. #3
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.347
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gregluffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά καλημέρα,ξέρει κανεις εαν υπαρχει φυσικό καταστημα barclays στην Ελλάδα,
    http://www.privatebanking.com/direct...ys-bank-plc-12
    εδω έχει κάποια τηλέφωνα αλλα παίρνω και δεν το σηκώνει κανεις
    2001:
    https://www.in.gr/2001/01/30/economy...gorase-i-hsbc/

  4. #4
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο γνωρίζω, υπήρχε παλιά κάποια φυσική παρουσία της Barclays στην Ελλάδα (όχι φυσικά καταστήματα) αλλά πλέον δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι.

    Εκτός αν παίζει κάτι με Private Banκing ή αναλόγου τύπου υπηρεσίες (το link που ανέβασες αυτό δείχνει ---> Private Banking), αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρος, καθώς και παλιά η παρουσία της αφορούσε Private Banκing κατά κύριο λόγο.
    ... χορηγούσε πιστωτική VISA χωρίς συνδρομή (νομίζω από το 2004 ή λίγο πιο πριν) ούτε ελάχιστο όριο συναλλαγών και δεχόταν ανέξοδες πάγιες εντολές πληρωμής για Τηλεφωνία, Δεη και ;;;, η οποία εξοφλούνταν σε Ελληνική τράπεζα (δεν θυμάμαι ποια) ανέξοδα. Έπειτα από μερικά χρόνια η Barclays έστειλε μία επιστολή η οποία έλεγε, ότι μας ευχαριστεί πολύ για την συνεργασία, αλλά αποφάσισε να αναστείλει για άγνωστο χρονικό διάστημα τις εργασίες τις στην Ελλάδα. Δεν θυμάμαι όλες τις εργασίες ή ορισμένες.

  5. #5
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.508
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... χορηγούσε πιστωτική VISA χωρίς συνδρομή (νομίζω από το 2004 ή λίγο πιο πριν) ούτε ελάχιστο όριο συναλλαγών και δεχόταν ανέξοδες πάγιες εντολές πληρωμής για Τηλεφωνία, Δεη και ;;;, η οποία εξοφλούνταν σε Ελληνική τράπεζα (δεν θυμάμαι ποια) ανέξοδα. Έπειτα από μερικά χρόνια η Barclays έστειλε μία επιστολή η οποία έλεγε, ότι μας ευχαριστεί πολύ για την συνεργασία, αλλά αποφάσισε να αναστείλει για άγνωστο χρονικό διάστημα τις εργασίες τις στην Ελλάδα. Δεν θυμάμαι όλες τις εργασίες ή ορισμένες.
    Βρήκα το γράμμα, το 3ο 4μηνο του 2011. Δεν αναστέλλει όλες τις εργασίες, θα επικεντρωθεί στις κύριες επιχειρηματικές δραστηριότητες της.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας