Σελ. 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 89
  1. #46
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Siemens CL-110
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arxelaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην ασχολείσαι άλλο με χαλκό και FTTC τότε, σώθηκες. Για backup internet κοίτα να πάρεις κανένα φθηνό 4G+ router και μία SIM καρτοκινητής που έχει απεριόριστα προγράμματα για δεδομένα... πόσο να βγει off η οπτική; Εκτός και εάν δεν έχεις καλό σήμα. VOIP νομίζω εάν την μεταφέρεις σε συνδυαστικό με VOIP πρόγραμμα σε Inalan πρέπει να προσέξεις κάποια πραγματάκια εάν σε ενδιαφέρει π.χ. να παίζουν κλήσεις εκτατής ανάγκης αλλά και να λειτουργεί η VOIP και αλλού π.χ. εφαρμογή στο smartphone. Αλλιώς άμα δίνει public IP η Inalan την κάνεις λογικά την δουλειά και απευθείας σε κάποιο πάροχο Voip. Γενικά με VOIP δεν το έχω ψάξει πολύ αλλά υπάρχουν ανάλογα θέματα να ρωτήσεις. Νομίζω όμως ότι όσες έχουν εφαρμογή δική τους παίζει και σε καρτοκινητό χωρίς public ip η εφαρμογή τουλάχιστον αλλά δεν είμαι σίγουρος. Μετά υπάρχουν από Cosmote και Double Play SIM προγράμματα (4G – 5G) άμα στα δώσουν αλλά ακριβά και με cap στα δεδομένα σε full ταχύτητα.Από 4G/5G ταχύτητες δεν πιάνεις καλές ε; Τί να σου πω πάλεψε το όσο μπορείς για FTTH είτε από Inalan ή από τους συμβατικούς, λογικά άμα δεν είσαι σε όρια άλλου δήμου ή απέναντι από πολύ κεντρικό δρόμο (με νησίδα) ή περιπτωσάρα που μπλοκάρει το σκάψιμο κάποιος, δεν μπορεί θα σου έρθει κάποια στιγμή εφόσον είσαι στα 10 μέτρα.

    Αλλιώς μάλλον πρέπει πρώτα να δοκιμάσεις την τύχη σου σε 50άρα και μετά εφόσον κιόλας καλωδιακό στα 30 μέτρα που είσαι δεν θα έχεις συχνά να προσπαθήσεις με την Vodafone μήπως τους καταφέρεις και μπορέσουν να σου βρουν μια λιγότερο προβληματική πόρτα ή τί άλλο φταίει έστω στην ριμαδοκαμπίνα τους... αλλά μερικοί δεν τα καταφέρνουν ούτε εκεί και για να μην μένουν χωρίς τηλέφωνο το γυρνάνε σε ADSL και δεδομένα στο κινητό εάν πιάνουν καλύτερες ταχύτητες.

    Εάν πιάνεις καλές ταχύτητες 4G/5G ψάχνεις και για λύση με VOIP σε συμβόλαιο με απεριόριστα (για να πάρεις public IP) ή SIM Double Play προγράμματα άμα στα δώσουν και σε καλύπτουν καθώς έχουν κάποιους περιορισμούς. Μετά δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο, μένει μόνο να μετακομίσεις. WISP λύσεις είναι πολύ ασταθείς τουλάχιστον σε διάρκεια κακοκαιρίας. Αυτά.
    εχω άψογο σήμα 5g αλλά δεν βρήκα κάτι σε απεριόριστα με φυσιολογική τιμή (τωρα δινω 23 ευρω για απεριόριστα σταθερά και πάρα πολλά λεπτα σε κινιτα και 100 αρα) και ακομη και οτι βρήκα ειναι με caps μετα απο καποια gb (το μήνα χοντρικά το σπίτι συνολικά τρώει 600 650 gb ειδικα οταν πέφτει κατέβασμα 4k ταινιών

    με 50 αρα εκανα προσπάθεια ο γείτονας απο πανω πχ αν εμενα αρχίζουν αποσυνδέσεις μεσα μαιου σε αυτόν τελη ιουνιου μονο 5 6 την μερα (εμενα μπορει και καμία 200 την μέρα εκείνη την εποχη) αλλα και παλι αρχές αυγουστου με τελος σεπτεμβρι και η δυο δεν ειχαμε internet καθολου στην πράξη (ουτε τηλέφωνο)

    ναι ειναι καλύτερα με 50 γλυτώνεις κάποιους μήνες αλλά μεχρι εκει και αν μεχρι αρχές του άλλου έτους δεν αλλαξει κάτι με inalan (δεν τους αφήνουν να σκάψουν αυτά τα 10 μέτρα) αναγκαστικά παω adsl (κάπου στα 11 mbps κλειδώνω) για να εχω καποιες βασικές υπηρεσίες και τηλέφωνο

  2. #47
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιο ρούτερ της Nova έχεις;
    Δεν θα έπρεπε να έχεις προβλήματα με αυτό.
    Στο ΚΑΦΑΟ/καμπίνα έχουν βρει λάθη;

  3. #48
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Siemens CL-110
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα έπρεπε να έχεις προβλήματα με αυτό.
    Στο ΚΑΦΑΟ/καμπίνα έχουν βρει λάθη;
    εμενα έρχονται βλέπουν το θέμα κανουν ένα restart (δεν λένε τι και πως απλα λένε κάναμε restart αυτό το έχουν πει στα 2 συνδυαστικά ραντεβού που εκαναν με την vodafone) στρώνει το θέμα για κάνα 5 ώρες από την στηγμη που φευγουν μετά πάλι δωσεε πόνο η vodafone λει δεν ειναι δικο μας θεμαη nova λει σε μας ολα καλα μια φορά που ήρθαν και με τον οτε να τσεκάρουν αυτα τα 30 και αν μέτρα δεν ειχαν βρει τπτ καποια φάση επειδι ειχαμε αρκετά ελεύθερα στο καλώδιο αλλαξαν και βρόγχο τοπικό (αυτά τα 30 μέτρα δλδ συνδεσαν αλλο ζευγος)

  4. #49
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Άν βρεθούν λάθη στο ΚΑΦΑΟ, η Vodafone αλλάζει πόρτα.
    Αν όχι ο ΟΤΕ αλλάζει απερχόμενο από το ΚΑΦΑΟ προς τον πελάτη.
    Εννοείται πως θα πρέπει να έχουν βρεθεί λάθη στον πελάτη.

  5. #50
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Siemens CL-110
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άν βρεθούν λάθη στο ΚΑΦΑΟ, η Vodafone αλλάζει πόρτα.
    Αν όχι ο ΟΤΕ αλλάζει απερχόμενο από το ΚΑΦΑΟ προς τον πελάτη.
    Εννοείται πως θα πρέπει να έχουν βρεθεί λάθη στον πελάτη.
    vodafone ειπε όλα οκ δεν βλεπω κατι περίεργο την στηγμη της μέτρησης δεν κατάφεραν καν να συγχρονίσουν μετά από δεύτερη προσπάθεια μετά απο 10 λεπτά συγχρονισε 55mbps για λίγη ώρα άρχισε να μαζεύει χιλιάδες error και αποσύνδεση (snr 0.1 κλασσικα)

    άλλαξαν καλώδιο όπως ειπα (τα 30 μέτρα που λέγαμε καθώς μέτρηση έγινε στην εισαγωγή) δεν άλλαξε απολύτως τπτ έφυγαν ειπαν θα επικοινωνήσουν όπως και εκαναν τοτε μου ειπαν οτι εκαναν reset (οτι reset έχουν κάνει ) μετά από reset 0 crc ακομη και ελάχιστα fec αυτο κράτησε 5+ ώρες και μετα πάλι τα ίδια (δλδ ουτε που κλείδωνε η γραμμή)

    btw οτι κάνει σε μενα κάνει και στους γείτονες (απλά όλοι γύρισαν στο 50 και ειναι αρκετά καλύτερα (καλά δεν ειναι γιατι όταν βαράει 40+ εξω πάλι δεν έχουν Internet

    πλέον το παράτησα το θεμα περιμένω μπας και φέρει καποιος οπτική η γυρίσω στο adsl που κλείδωνε μεν 11 αλλά τουλαχιστον ήταν βράχος (για την ωρα ειμαι οκ βέβαια με το που έπεσαν θερμοκρασίες ουτε αποσύνδεση ουτε crc ουτε τπτ άλλο βράχος η γραμμή

  6. #51
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark Demis Εμφάνιση μηνυμάτων
    vodafone ειπε όλα οκ δεν βλεπω κατι περίεργο την στηγμη της μέτρησης δεν κατάφεραν καν να συγχρονίσουν μετά από δεύτερη προσπάθεια μετά απο 10 λεπτά συγχρονισε 55mbps για λίγη ώρα άρχισε να μαζεύει χιλιάδες error και αποσύνδεση (snr 0.1 κλασσικα)

    άλλαξαν καλώδιο όπως ειπα (τα 30 μέτρα που λέγαμε καθώς μέτρηση έγινε στην εισαγωγή) δεν άλλαξε απολύτως τπτ έφυγαν ειπαν θα επικοινωνήσουν όπως και εκαναν τοτε μου ειπαν οτι εκαναν reset (οτι reset έχουν κάνει ) μετά από reset 0 crc ακομη και ελάχιστα fec αυτο κράτησε 5+ ώρες και μετα πάλι τα ίδια (δλδ ουτε που κλείδωνε η γραμμή)

    btw οτι κάνει σε μενα κάνει και στους γείτονες (απλά όλοι γύρισαν στο 50 και ειναι αρκετά καλύτερα (καλά δεν ειναι γιατι όταν βαράει 40+ εξω πάλι δεν έχουν Internet

    πλέον το παράτησα το θεμα περιμένω μπας και φέρει καποιος οπτική η γυρίσω στο adsl που κλείδωνε μεν 11 αλλά τουλαχιστον ήταν βράχος (για την ωρα ειμαι οκ βέβαια με το που έπεσαν θερμοκρασίες ουτε αποσύνδεση ουτε crc ουτε τπτ άλλο βράχος η γραμμή
    Το καλοκαίρι είναι σαφώς χειρότερα τα πράγματα καθώς πυρώνει ο χαλκός κι ανεβαίνουν οι αντιστάσεις.
    Αν στην καμπίνα είναι οκ και στο ΚΑΦΑΟ φέρνει λάθη, φταίει το ζευκτικό και πάλι η Vodafone αλλάζει πόρτα.

  7. #52
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Siemens CL-110
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλοκαίρι είναι σαφώς χειρότερα τα πράγματα καθώς πυρώνει ο χαλκός κι ανεβαίνουν οι αντιστάσεις.
    Αν στην καμπίνα είναι οκ και στο ΚΑΦΑΟ φέρνει λάθη, φταίει το ζευκτικό και πάλι η Vodafone αλλάζει πόρτα.
    Όπως κατάλαβες έφτασα στο σημείο ένας να λει δεν φταίω εγώ άλλος να λει δεν φταίω εγώ και ο τρίτος να λει όλα καλά σε μένα άλλαξα και ζεύγος και κάπος έτσι δεν έχω internet το καλοκαίρι (όπως και υπόλοιπό σπίτι και όχι μόνο δικό μας απλά όλα τα διπλανά σπίτια πήγαν στην inalan και εγώ δεν μπορώ λόγο Δήμου

  8. #53
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ θα σου πρότεινα Fritz.
    Όχι με Nova καθώς εξακολουθούν να μην δίνουν τους κωδικούς της τηλεφωνίας.
    Ανέβασα φωτό σε άλλο νήμα με το δικό μου 7530 15 μέρες up και αποσύνδεση από διακοπή ρεύματος.
    Την ξαναβάζω.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSL.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mondeo : 28-10-23 στις 12:36.

  9. #54
    Εγγραφή
    22-09-2023
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Έχω πρόβλημα με το internet 2 μήνες 1 μήνα ειμουν Vodafone και τελείωνε το συμβόλαιο μου και πήγα COSMOTE παίρνω από καμπίνα Vodafone που το μόνο που κάνουν είναι να γίνετε αλλαγή ορίου για λίγο Ίντερνετ πάλι αποσυνδέσεις τεχνικός του ΟΤΕ μου λέει δεν πρόκειται να το φτιάξουν ποτέ τεχνικός Vodafone από συνδιαστικο ραντεβού πήγαινε με ένα αμάξι και διάλυσε τις καμπίνες να βάλουν καινούργιες δεν πρόκειται να σου λυθεί το θέμα φταίνε οι καμπίνες που η Vodafone έχει πάρει τόσα λεφτά για να έχουμε ιντερνετ και δεν φτιάχνουν τις καμπίνες που έχουν πάρει χρήματα από ευρωπαϊκή ένωση .


    Όταν ειμουν στην Vodafone και έγινε αλλαγή ορίου και έβλεπα χαμηλή ταχύτητα με τον τεχνικος τις Vodafone παρέα που το κοίταξε από το ρουτερ μου λέει φταίει η εσωτερική καλωδίωση του σπιτιού μου τσακώθηκα με και μετά ήρθε άλλος τεχνικός φταίει το ρουτερ αλλά εγώ πήγαινα ΟΤΕ και δεν ήθελα αλλαγή ρουτερ από Vodafone με λίγα λόγια οι τεχνικοι τις Vodafone δεν ξέρουν τπτ τα παιδάκια που έρχονται σπίτι . Φυσικά έχει γίνει καταγγελία ΕΕΤ για Vodafone και COSMOTE
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vagg39 : 29-10-23 στις 18:32.

  10. #55
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Siemens CL-110
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα σου πρότεινα Fritz.
    Όχι με Nova καθώς εξακολουθούν να μην δίνουν τους κωδικούς της τηλεφωνίας.
    Ανέβασα φωτό σε άλλο νήμα με το δικό μου 7530 15 μέρες up και αποσύνδεση από διακοπή ρεύματος.
    Την ξαναβάζω.
    7530 ax έχει από πάνω μου (τον έβαλα εγώ να πάρει να μην κάνω πειράματα πανω μου) (ειναι στην cosmote) πλέον 50 mbps όπως ειπα...... μπορει (χωρίς σιγουριά) από όσα μου λέει ειναι καλύτερο στης αρχές (δλδ πριν βαρέσουν τα 40αρια) με το που βαρέσουν 40 άρια και πάλι δεν ειχει ουτε internet ουτε

    τηλέφωνο

    παντός με το που έπεσαν θερμοκρασίες βλεπω



    Showtime Start 142 h 59 min 21 s
    LinkEncap G.993.2_Annex_K_PTM
    CRC Errors(Up/Down) 0/0
    FEC Errors(Up/Down) 0/2

  11. #56
    Εγγραφή
    18-02-2006
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    56320/5640
    ISP
    Vodafone OneNet VDSL
    Router
    Fritz!Box 7530
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όπως καταλαβαίνω το πρόβλημα που έχεις κατά 90% είναι καλώδιο.
    Ο ΟΤΕ δυστυχώς έχει εγκαταλείψει το δίκτυο του χαλκού πανελλάδικά.
    Σε πάρα πολλές περιοχές τα απερχόμενα είναι χάλια μαύρα.
    Ή περιμένεις την ίνα ή βάζεις κάποιον ασύρματο πάροχο αν υπάρχει στην περιοχή σου.

  12. #57
    Εγγραφή
    22-09-2023
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Δεν είναι το καλώδιο αλλά η καμπίνα που για να διορθωθεί πρέπει η vodafone να αλλάξει καμπίνα που το πρόβλημα το ξέρει η Vodafone και το μόνο που κάνουν είναι αλλαγή ορίου μέχρι να τελειώσουν όλα τα όρια από την καμπίνα λογικα θα ξαναγίνει καταγγελία στην ΕΕΤ αλλα θα ενημερώσω ότι έμαθα από δικό τους τεχνικό που μου είπε για να διορθωθεί πρέπει να γίνει αλλαγή τις καμπίνα αλλά δεν το κάνουν η πάρε αμάξι να τρακάρεις την καμπίνα

  13. #58
    Εγγραφή
    01-11-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Router
    Siemens CL-110
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mondeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως καταλαβαίνω το πρόβλημα που έχεις κατά 90% είναι καλώδιο.
    Ο ΟΤΕ δυστυχώς έχει εγκαταλείψει το δίκτυο του χαλκού πανελλάδικά.
    Σε πάρα πολλές περιοχές τα απερχόμενα είναι χάλια μαύρα.
    Ή περιμένεις την ίνα ή βάζεις κάποιον ασύρματο πάροχο αν υπάρχει στην περιοχή σου.
    εχουν αλλαξει ζεύγος χωρίς καποια διαφορα πάντως........ και το ίδιο θέμα έχουν και άλλα άτομα και στην γειτονιά και στην οικοδομή και στο τελος τελος 30 μετρα ειναι και αλλα 12 13 περιπου δικο μου καλωδιο (περασα δικο μου απο την εισαγογη) αυτα τα 30 που ειναι αλλαγμενα 2 φορες δεν αλλαξαν τπτ?

    α και πως εφτασα στο σημείο οτι ειναι στην καμπινα το θέμα? η καμπίνα ειναι τερμα εκτιθέμενη στον ηλιο καποια φάση καλοκαίρι για 7 μερες πάρκαρε ενα φορτηγό και την κάλυψε παντελώς (ήταν μονημα στην σκινα και το πρόβλημα μειώθηκε δραματικα εκει που δεν είχα καθολου πλέον συγχρονισμο είχα αντε άντε 15 αποσυνδέσεις την μέρα με το που έφυγε το φορτηγό ξανα no sinc

  14. #59
    Εγγραφή
    21-09-2022
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 s
    SNR / Attn
    (dB) / 6,8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έκανα ακριβώς το ίδιο σήμερα, είχα 2 αποσυνδέσεις σε 2 ώρες, τους πήρα τηλέφωνο, και μέχρι στιγμής έχω 0 crc errors σε 2 ώρες. Για να δούμε.

  15. #60
    Εγγραφή
    03-02-2009
    Μηνύματα
    188
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Από χθες και μετά από 16 μέρες έχω και πάλι ιντερνετ ! (έκοψε κατά λάθος η Inalan τον χαλκό της πολυκατοικίας και χάθηκε μετά το θέμα της επίλυσης της βλάβης στην γραφειοκρατία του ΟΤΕ).

    Όλες αυτές τις μέρες σε συζητήσεις με τους υπόλοιπους ενοίκους της πολυκατοικίας επιβεβαίωσα ότι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΑΡΟΧΟΥ έχουν όλοι μεγάλα προβλήματα αποσυγχρονισμών κατά τους καλοκαιρινούς μήνες (την καμπίνα την χτυπάει ο ήλιος αρκετές μέρες).

    Επίσης έπιασα ξανά συζητήσεις με τεχνικούς της Vodafone που κάναν εργασίες στην καμπίνα και μου επιβεβαίωσαν ότι έχουν θέματα σε όλη την Ελλάδα αυτές οι καμπίνες. Η συγκεκριμένη καμπίνα τουλάχιστον είναι της εταιρείας Canovate (το κουτί) και ο εξοπλισμός μέσα Nokia (είδα και τα λογότυπα των εταιρειών)

Σελ. 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας