Σελ. 288 από 481 ΠρώτηΠρώτη ... 268278283286287288289290293298308 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.306-4.320 από 7202
  1. #4306
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.869
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψηφιζουν και τα δεντρα προφανως - τωρα και επιστολικα θα ερχεται φυλλο
    Εντωμεταξυ εχω ενα μπαρμπα που πεθανε πριν εναμιση μηνα... στο ypes.gr ( https://mpp.ypes.gov.gr/ ) τον δειχνει οτι ψηφιζει.

    Η λεπτομερεια:

    https://www.newmoney.gr/roh/palmos-o...atalogous-vid/
    ...
    Για τη μη εκκαθάριση των καταλόγων είπε πως «εάν δεν υπάρχει ληξιαρχική πράξη θανάτου, δεν μπορεί κανείς να διαγράψει κάποιον από τον εκλογικό κατάλογο ούτε το Υπ. Εσωτερικών ούτε ο Δήμος. Οι περισσότερες είναι παλιές περιπτώσεις, ενώ πολλές αφορούν πολίτες που απεβίωσαν στο εξωτερικό και δεν έχει γίνει ενημέρωση των Αρχών στην Ελλάδα. Εφόσον υπάρξει ληξιαρχική πράξη θανάτου, αυτόματα διαγράφεται κάποιος από τους καταλόγους. Η λίστα του ληξιαρχείου είναι ο εκλογικός κατάλογος».
    ...εχω τη ληξιαρχικη πραξη θανατου του στα χερια μου αλλα ο εκλογικος καταλογος του υπες τον εχει κανονικα Κατα τ'αλλα ολα γινονται αυτοματα και φταινε οι πολιτες που απεβιωσαν στο εξωτερικο ή δεν εγινε ενημερωση στην ελλαδα

  2. #4307
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    880
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερχονται ευρωεκλογες... υποτιθεται ζουμε στο 2024, με gov.gr, "wallets" πασης φυσεως, δηθεν ενεργειες για εκσυγχρονισμο στα παντα κτλ.... Και ομως θα παμε στις ευρωεκλογες και θα δειχνει παλι 10εκ ψηφοφορους-ζομπι.

    Στο taxis αμα κανεις login αφου πεθανεις σε πεταει εξω αμεσα γιατι εισαι νεκρος.... αλλα οι εκλογικοι καταλογοι εχουν ...9.8εκ εγγεγραμμενους... ΠΩΣ? Αφου τα ληξιαρχεια/δημοι/εφοριες ειναι πλεον digital και συνδεδεμενα... Πως ειναι δυνατον, αφου γνωριζουν επακριβως ποιοι ειναι οι νεκροι, να τους εμφανιζουν με δικαιωμα ψηφου? Δηλαδη ξερουν να κοψουν τις συνταξεις αλλα οχι να αρουν το δικαιωμα ψηφου?

    Υπ'οψην οτι δε χρειαζεται καποια κεντρικη αρχη να δει 10εκ ονοματα. Αυτα γινοται ανα δημο - εκει οπου ανηκει ο καθε πολιτης... ειναι πανευκολα διαχειρισιμο. Η κεντρικη αρχη απλα προσθετει τα υποσυνολα των δημων και βγαζει τους ενεργους ψηφοφορους. Ακομα και αν χρειαζονταν κεντρικη αρχη για να συνταχθει ενας καταλογος ενεργων ψηφοφορων, η εφορια ξερει τα παντα... Ομως για καποιο λογο υπαρχει μια εμμονη να μας δειχνουν 10εκ ψηφοφορους. Τι σοϊ παιχνιδι παιζεται εδω περα? Γιατι συντηρουνται fake εκλογικοι καταλογοι, οεο?

    Απ'τις εκλογες του 23



    ...φανταστειτε ποσοι ειναι οι πανω απ'τα 80 ή 90 που φαινονται ζωντανοι αλλα εχουν πεθανει. Οι ~200κ >100 ειναι απλα οι πιο κραυγαλεοι.
    Επειδη το έχω ψάξει πάντως. Όταν πεθάνει κάποιος και δηλωθεί ο θάνατος του. Το ΥΠΕΣ ενημερώνεται άμεσα. Έχει τύχει να δοκιμάσω το κλασσικό site που έλεγε μάθε που ψηφίζεις και πολύ σύντομα από την ημέρα θανάτου παύει να τον εμφανίζει. Τώρα από που αντλούν τα ονόματα των εκλογικών καταλόγων, δεν το ξέρω.

  3. #4308
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.288
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλα εμενα κοινοταρχης μου ελεγε οτι αν δηλωσουν τους πεθαμενους το χωριο των υποτιθεται 800 κατοικων θα σβησει απο το χαρτη ...

  4. #4309
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    880
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα εμενα κοινοταρχης μου ελεγε οτι αν δηλωσουν τους πεθαμενους το χωριο των υποτιθεται 800 κατοικων θα σβησει απο το χαρτη ...
    Οποτε γιατί δεν τους δηλώνουν; Φοβούνται μην καταργηθεί ο δήμος και ξεβολευτουν κάποιοι;

  5. #4310
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.261
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα καταλαβαινεις.
    Σε θεματα οικονομιας, οτι λεμε (λετε) για τη ΝΔ και τα καυσιμα και γενικοτερα τις φθηνες μετακινησεις ειμαι κι εγω μαζι σας. Καμια ειρωνια ως εδω (παρολο που εσυ πεταξες την αστοχη μπηχτη σου).

    ΟΜΩΣ οταν με το καλο ερθει η ρημαδα η ωρα, καντε εναν κοπο να διαβασετε θεσεις και προτασεις για καυσιμα και φθηνες μετακινησεις και πραξτε αναλογα.
    Το "θα στηριξουμε τον φτωχο" που ευαγγελιζονται προεκλογικα πολλα κομματα δεν ειναι προταση, ειναι μπουρδα.
    Οπως ειπωθηκε ηδη, μονο ο ΕΦΚ θα κοψει μερικα δις απο τα εσοδα, που απο καπου πρεπει να βρεθουν.

    Εκει ειναι που κι οι περισσοτεροι το ξεκοβουν και βολευονται με τη φορομπηχτικη πολιτικη.
    Αφού λοιπόν παραδέχεσαι ότι πιστεύεις ότι ψήφισα ΝΔ, γρήγορα στο Δαφνί λολ

    Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #4311
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.287
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού λοιπόν παραδέχεσαι ότι πιστεύεις ότι ψήφισα ΝΔ, γρήγορα στο Δαφνί λολ

    Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω.
    Λεω πολυ απλα πως αφου δεν σου αρεσει αυτη η φορομπηχτικη πολιτικη, την επομενη φορα να μην προτρεπεις κοσμο να ψηφιζει φορομπηχτες σαν αντιβαρο στη ΝΔ.
    Οσο και να πουλας τρελιτσα τα πολιτικα σου συναισθηματα δεν κρυβονται
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hetfield : 27-02-24 στις 09:50.

  7. #4312
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    1,80 η βενζίνη εδώ με μισθούς πολλαπλάσιους της Ελλάδας και όντας και νησί. Τις παπαριές περί πολέμων, μεταφορικών και δράκων τις ακούω βερεσέ.
    Νησί και 1.80€? Για πήγαινε σε ελληνικό νησί. Αν κάποιος θεωρεί ότι με κάποιον άλλον θα πέσουν τα καύσιμα επειδή καρτέλ Μητσοτάκη,τον χτυπάω φιλικά στην πλάτη για να μην απογοητευτεί.

  8. #4313
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    14.201
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/30,1g/1g,600/120,450/
    ISP
    CosFTTH-5G, Inalan,Vod5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νησί και 1.80€? Για πήγαινε σε ελληνικό νησί. Αν κάποιος θεωρεί ότι με κάποιον άλλον θα πέσουν τα καύσιμα επειδή καρτέλ Μητσοτάκη,τον χτυπάω φιλικά στην πλάτη για να μην απογοητευτεί.
    Ρε συ δεν είναι το αν θα πέσουν οι τιμές με άλλον.. είναι ότι ο οποιοσδήποτε άλλος ίσως να προσπαθήσει έστω... εδώ μιλάμε ότι έχουμε μια κυβέρνηση που απλά κάααααθεται και απολαμβάνει τα έσοδα που μεγαλώνουν από την φορολόγηση όσο αυξάνονται οι τιμές και βγαίνουν και πανηγυρίζουν στην πλάτη μας για τα τους δείκτες.

    Αυτό είναι το ποιο τραγικό για μένα και δεν το χωνεύω με τίποτα μιλάμε. Τώρα αν κάποιοι είστε ευτυχισμένοι με αυτό και εγώ είμαι η μειοψηφία οκ τι να πω.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #4314
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντού σε βόρεια Ευρώπη και εξωτερικό όπου έχουν καλά σχολεία και νοσοκομεία έχουν ίδια η υψηλότερη φορολογία από εμάς. Αυτό με το φαγοπότι στα λεωφορεία και τα ταξί το λες εσύ, σιγά μην δεν είχε τι να κάνει η κάθε κυβέρνηση και κλείνει σχολεία για να τους κάνουν ντα το κεφάλαιο των ιδιωτικών εταιρειών λεωφορείων και οι ταρηφες, είπαμε να ασκήσουμε κριτική στον Μητσοτάκη αλλά μην φτάνουμε σε τέτοιο επίπεδο γραφικότητας.
    Για το σχολείο που κλείνει ας κάνουν μια ερώτηση γραπτή στον υπεύθυνο η την υπουργό που έλαβαν την απόφαση. Εγώ εικάζω από τώρα ότι θα πούνε για τον αριθμό μαθητών, έχουν κάποια κριτήρια και αν μειωθεί ο αριθμός το σχολείο κλείνει. Και μεσα στις πόλεις έχουν κλείσει σχολεία και στέλνονται αλλού οι μαθητές, μπορεί να μην αρέσει σε πολλούς και να το ακούνε βερεσέ αλλά λόγω μειωμένων μαθητών ως συνεπεια των μειωμένων γεννήσεων θα αναδιαμορφωνουν και τις αντίστοιχες πολιτικές σε οτιδήποτε.
    Ειδικά η επαρχία χτυπιέται άσχημα τοσο από μείωση γεννήσεων όσο και μεταναστευση προς αλλα μέρη με περισσότερο κόσμο και υποδομές, από πρωτεύουσα νομου ως την Αθήνα. Στην μεν Αθήνα, υπάρχει και εδώ αυτό το φαινόμενο αλλά λόγω πολλών μεταναστών που κάνουν πιο πολλά παιδιά και σε μικρότερη ηλικία ακόμα δεν κλείνουν πολλα σχολεία η και να κλείσουν οι μαθητές πάνε σε κοντινα σχολεία με λίγη επιβάρυνση.

    Θα έχουμε τα επόμενα χρόνια κλείσιμο υποδομών όπως σχολείων και στρατοπέδων. Θα ακολουθήσουν τα νοσοκομεία τελευταία λόγω της ύπαρξης ηλικιωμένων που και αυτοί πεθαίνουν κάποια στιγμή.
    Δεν υπάρχει καμια γραφικοτητα. Αν δεν έχεις συνηδιτοποιήσει ακομα οτι σε κυβερνάνε κλέφτες, σορρυ αλλά υπάρχει θέμα.
    Το δημοσιευμα με το σχολείο έγινε, αφου εξαντληθηκαν ολα τα ερωτηματα. Μάντεψε...το υπουργειο ειπε να ρωτησουν τον Δημο και ο Δημος ειπε οτι έδωσε άδεια το υπουργειο. Τι ακριβως δε καταλαβες? Μη μου λες για μαθητές που ειναι λιγοι. Οσο υπάρχουν μαθητές πρέπει να υπάρχουν σχολεία, οχι να τα κλεινουν για να τα δινουν δωρεαν σε ιδιωτες και να τους πληρωνουν το ρευμα.

    Σε κυβερνάνε κλέφτες με καρτέλ κάτι που δε συμβαινει σε άλλες ευρωπαικές χωρες.
    Οπως έλεγα παλιά εδω, το να έχεις ψηλη φορολογία στη Γερμανία ειναι λογικο λογω μισθων. Το να έχεις υψηλοτερη φορολογία στην Ελλάδα απ τη Γερμανία ειναι κλοπή.

    Δεν υπάρχει η παραμικρη δικαιολογία στη κυβερνηση πλέον για οτι κάνει.
    Ακριβοτερη ευρωπαικη χωρα, ελεγχος των ΜΜΕ, ελεγχος δικαιοσυνης. Αν δεν αποδεχεσαι κάτι απο αυτά, ωστε να τους ριξεις μαυρο στις επομενες εκλογές, τι άλλο να συζητησουμε?
    Δεν υφισταται αντιθετη επιχειρηματολογία πλέον. Ειδες τι γινεται με τα Τέμπη, βλέπεις τα στατιστικά για τις φορολογίες.
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  10. #4315
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    964
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Raven84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ελληνικο excise ειναι 70.00c

    Αν παει οσο της Ιρλανδιας το ελληνικο κρατος(το πτωχευμενο) θα χασει 3δις εσοδα.

    Ο Πουτιν και ο καθε Πουτιν παντα θα φταιει γιατι πολυ απλα ειμαστε ανοιχτοι απο παντου και οποιαδηποτε διεθνη ανωμαλια εδω θα φαινεται πολυ μεγαλυτερη γιατι πολυ απλα τα νουμερα δεν βγαινουν.

    Η Ιρλανδια και καθε Ιρλανδια ειναι ατοπο να συκρινετε με εμας.Ειμαστε χρεοκοπημενοι.Οσο και αν σκισαμε μνημονια και καλσον τα τελευταια 14 χρονια
    Με ποιον θα συγκριθούμε βρε raven αν όχι με τις υπόλοιπες χώρες του μπλοκ που ανήκουμε? Ακόμα και οι πρώην σοβιετίες μας έχουν αφήσει χιλιόμετρα πίσω. Αυτές δεν έχουν επηρεαστεί από τα ίδια γεγονότα? Ουδείς άλλος υπέυθυνος πλην των ελληνικών κυβερνήσεων και ειλικρινά έχω βαρεθεί να ακούω δικαιολογίες.
    Υπογραφή

  11. #4316
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παιδιά για να αρχισουμε να μπαινουμε πλέον σε άλλο πλαισιο συζητησης...
    Μπορουμε να αποδεχτουμε οτι μας κυβερνάνε καρτέλ, οτι οι πολιτικοι έχουν αράξει στην ασυλία τους και δε θέλουν να αλλάξει κάτι? Οτι δεν υπάρχει πλέον η παραμικρή δικαιολογία?
    Δεν ειναι κομματικο, ειναι πραγματικότητα.
    Ναι δεν υπάρχει αντιπολίτευση, ωστοσο αυτη ειναι η κυβέρνηση που έχουμε πολυ πιθανον με τις ευχές της αντιπολιτευσης.
    Μας αρέσει??

    Πάμε στην ουσία η θα βρισκουμε συνέχεια δικαιολογίες?
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  12. #4317
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.488
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cassander Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά για να αρχισουμε να μπαινουμε πλέον σε άλλο πλαισιο συζητησης...
    Μπορουμε να αποδεχτουμε οτι μας κυβερνάνε καρτέλ, οτι οι πολιτικοι έχουν αράξει στην ασυλία τους και δε θέλουν να αλλάξει κάτι? Οτι δεν υπάρχει πλέον η παραμικρή δικαιολογία?
    Δεν ειναι κομματικο, ειναι πραγματικότητα.
    Ναι δεν υπάρχει αντιπολίτευση, ωστοσο αυτη ειναι η κυβέρνηση που έχουμε πολυ πιθανον με τις ευχές της αντιπολιτευσης.
    Μας αρέσει??

    Πάμε στην ουσία η θα βρισκουμε συνέχεια δικαιολογίες?
    Μα... προφανώς και είναι σαφής η ιδεολογική τοποθέτηση της κυβέρνησης υπέρ καρτέλ και γενικά της "αγοράς" - σε εισαγωγικά μιας και είναι τόσο διαστρεβλωμένη.

    Ο ίδιος ο ΠΘ το έχει πει σε δύο περιστάσεις, σε μία με ελαιόλαδο πως για κάθε καταναλωτή που πληρώνει (κερατιάτικα;;; ) υπάρχει ένας παραγωγός που τσεπώνει (κερατιάτικα;; ) και στα ενοίκια που για κάθε ενοικιαστή που δίνει κερατιάτικα υπάρχει ένας ιδιοκτήτης AirBnB που κονομάει.

    Πόσο πια άλλο;

    Και δεν ξέρω αν με Τσύριζα ή με τον αναστημένο Ανδρέα Παπανδρέου ή με τον Ε. Βενιζέλο στα πράγματα (επειδή το τρολλάρισμα πάει υποθετικά, γιατί να μη βάλουμε και άλλους; ) θα ήταν διαφορετικά αλλά ξέρω ότι δεν νομίζω ΠΘ στην Ελλάδα να έχει τοποθετηθεί ξεκάθαρα υπέρ της "αγοράς" που υπάρχει στην Ελλάδα.

    Και μην μου πει κανείς για πρόστιμα που έχουν πέσει, αυτά δεν κάλυψαν ούτε τα έξοδα το ΣΚ των μελών εθνικών και πολυεθνικών εταιρειών και εταιρειών μεσαζόντων (που κάνουν τιμές από 0.40 σε λαχανικά να φτάνουν στο ράφι στα 3) σε ακριβά μαγαζιά και εστιατόρια της Αθήνας και αλλού...
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #4318
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ δεν είναι το αν θα πέσουν οι τιμές με άλλον.. είναι ότι ο οποιοσδήποτε άλλος ίσως να προσπαθήσει έστω... εδώ μιλάμε ότι έχουμε μια κυβέρνηση που απλά κάααααθεται και απολαμβάνει τα έσοδα που μεγαλώνουν από την φορολόγηση όσο αυξάνονται οι τιμές και βγαίνουν και πανηγυρίζουν στην πλάτη μας για τα τους δείκτες.

    Αυτό είναι το ποιο τραγικό για μένα και δεν το χωνεύω με τίποτα μιλάμε. Τώρα αν κάποιοι είστε ευτυχισμένοι με αυτό και εγώ είμαι η μειοψηφία οκ τι να πω.
    Η μέση τιμή σύμφωνα με το «Παρατηρητήριο Τιμών Υγρών Καυσίμων» την Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου, διαμορφώνεται στο 1,90 ανά λίτρο για όλη την Ελλάδα.

    Ο αντιπρόεδρος Συνδέσμου Πρατηριούχων και Εμπόρων Καυσίμων, Γιώργος Ασματόγλου, μιλώντας στην εκπομπή «Αταίριαστοι», εξήγησε τους λόγους της αύξησης στην τιμή της βενζίνης, που - μεταξύ άλλων - είναι η βάση των διεθνών τιμών αλλά και οι χρηματιστηριακές πιέσεις.

    https://www.businessnews.gr/oikonomi...evro-i-venzini
    Δεν ειπε κατι για καρτελ ο αντιμπροεδρος,α?

  14. #4319
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.488
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Εδώ έχετε πλέον υπουργό υγείας που κατάμουτρα σας λέει να πλερώ στα δημόσια νοσοκομεία - και γερό πλερώ όχι μακακίες - και.... μερικοί κρατάνε ομπρέλλα και μας λένε για "ναι, καλά, σιγά και αν ήταν ο Τσύριζα" και άλλα τέτοια
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #4320
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.261
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεω πολυ απλα πως αφου δεν σου αρεσει αυτη η φορομπηχτικη πολιτικη, την επομενη φορα να μην προτρεπεις κοσμο να ψηφιζει φορομπηχτες σαν αντιβαρο στη ΝΔ.
    Οσο και να πουλας τρελιτσα τα πολιτικα σου συναισθηματα δεν κρυβονται
    Να κρυφτώ από σένα ; Για ποιό λόγο πσυχούλα μου;
    Μήπως δίνεις πολύ αξία στην υπαρξη σου;
    Βρε που τους βρίσκουμε;


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 288 από 481 ΠρώτηΠρώτη ... 268278283286287288289290293298308 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας