Σελ. 188 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 168178183186187188189190193198208 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.806-2.820 από 5780
  1. #2806
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.197
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λάθος του συστήματος η λάθος αργοσχολου κομματοσκυλου?

    - - - Updated - - -



    Δλδ περίμενες ότι αν πάρεις επενδυτική βαθμίδα ότι θα έρθουν στη χώρα να επενδυθούν δις ευρώ και να ανθίσει ξανα η οικονομία μας? Απλά η κυβέρνηση προσπαθεί επικοινωνιακά να το καρπωθεί σαν μεγάλο γεγονός.

    Την ίδια στιγμή δημοσκόπηση της metron analysis δείχνει το Κιναλ να είναι 2ο και τον ΣΡΖ να παλεύει μην καπελωθει και από το ΚΚΕ.
    Εγώ καυτηριάζω κυρίως τους λάτρεις των αριθμών εις βάρος του λαού. Απλά πράγματα. Πέφτει το νέο ΕΣΠΑ και πείτε μου πόσες μικρές επιχειρήσεις μπορούν να πάρουν 1€, ούτε αναπτυξιακό δάνειο δεν μπορούν να πάρουν ενώ οι φίλοι ολιγαρχες που χρωστάνε τον κώλο τους τα παίρνουν όλα και φυσικά επιστρέφουν τη χάρη μέσο θέσης 107.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και είπες για πείνα, ο γιος μου χθες ορκίστηκε και πήρε φύλλο πορείας από κέντρο νεοσυλλέκτων. Έχασε 7 κιλά μέσα σε 25 μέρες, οι μερίδες του φαγητού ήταν πολύ μικρές κάθε μέρα, μιλάμε για κατάντια και "ανάπτυξη" από τα Lidl...
    Στη δε ορκωμοσία ο υφυπουργός άμυνας Κεφαλογιάννης άρχισε να λέει π@π@ριές ότι η πατρίδα σας χρειάζεται κι άλλα τέτοια ωραία. Φαγητό όμως για 8χρονα...
    Φυσικά το χειροκρότημα στο τέλος όλα τα λεφτά, ίσα που ακούγονταν κάποιοι "θαυμαστές" στα 2000+ άτομα...
    Χωράει μεγάλη κουβέντα αυτό και αν θες μιλάμε μόνοι μας αλλιως αλλά γενικά είναι συνεσταλμένο παιδί και δεν ζητάει παραπάνω? Δεν ξέρω πως είναι ο στρατός ποια άλλα έτρωγα 2-3 μερίδες στο φαγητο το 89 και αδειαζα και το μισό κψμ και ήμουν 1.80 στα 75 κιλά τσίχλα...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #2807
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και είπες για πείνα, ο γιος μου χθες ορκίστηκε και πήρε φύλλο πορείας από κέντρο νεοσυλλέκτων. Έχασε 7 κιλά μέσα σε 25 μέρες, οι μερίδες του φαγητού ήταν πολύ μικρές κάθε μέρα, μιλάμε για κατάντια και "ανάπτυξη" από τα Lidl...
    Στη δε ορκωμοσία ο υφυπουργός άμυνας Κεφαλογιάννης άρχισε να λέει π@π@ριές ότι η πατρίδα σας χρειάζεται κι άλλα τέτοια ωραία. Φαγητό όμως για 8χρονα...
    Φυσικά το χειροκρότημα στο τέλος όλα τα λεφτά, ίσα που ακούγονταν κάποιοι "θαυμαστές" στα 2000+ άτομα...
    Στο κέντρο που έχουν να μαγειρέψουν για εκατοντάδες θυμάμαι και εγώ που πήγα πριν καμία 15ρια χρόνια ότι οι μερίδες ήταν πιο μικρές, αλλά στις μονάδες δεν ήταν (χώρια τα σουβλάκια κτλπ προφανώς).

    Δεν είναι κάτι νέο όμως αυτό, δεν ξέρω αν δεν τίμησε το ΚΨΜ ο υιός, απλά μπορούν να συμβούν αυτά. Στην επόμενη μονάδα αν δεν τους τρέχουν όλη μέρα, θα...αντιστραφεί η τάση.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  3. #2808
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και είπες για πείνα, ο γιος μου χθες ορκίστηκε και πήρε φύλλο πορείας από κέντρο νεοσυλλέκτων. Έχασε 7 κιλά μέσα σε 25 μέρες, οι μερίδες του φαγητού ήταν πολύ μικρές κάθε μέρα, μιλάμε για κατάντια και "ανάπτυξη" από τα Lidl...
    Στη δε ορκωμοσία ο υφυπουργός άμυνας Κεφαλογιάννης άρχισε να λέει π@π@ριές ότι η πατρίδα σας χρειάζεται κι άλλα τέτοια ωραία. Φαγητό όμως για 8χρονα...
    Φυσικά το χειροκρότημα στο τέλος όλα τα λεφτά, ίσα που ακούγονταν κάποιοι "θαυμαστές" στα 2000+ άτομα...
    Συγνώμη που θέτω αυτό το ζήτημα, αλλά μήπως ο γιος σου ήταν παραπάνω κιλά από το κανονικό και όταν πήγε στρατό που το πρόγραμμα διατροφής είναι καθορισμένο έχασε βάρος ως λογική συνέπεια;

    Εμπειρία κατ' ιδίαν δεν έχω από στρατό καθώς απαλλαχτηκα λόγω προβλημάτων υγείας. Ο φίλος μου που υπηρέτησε κανονικά πριν 11 χρόνια, λεπτος σχετικά, πήρε 15 κιλά στον στρατό. Είχανε 3 η 4 φορές που έτρωγαν φαγητό, ενώ σε πολλές περιπτωσεις τους μοίραζαν σνακ όπως τυρόπιτες που πολλοί τις άφηναν, δεν τις έτρωγαν και τις πέταγαν. Συχνά πυκνά ζητούσε από κανέναν αν δεν ήθελε την τυρόπιτα να την φάει αυτος, από φαγητό γενικά ήταν το μόνο παράπονο που δεν είχε. Υπηρέτησε στην Ρόδο νομίζω.

  4. #2809
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ιταλία: Σύστημα αξιολόγησης των δημοσίων υπαλλήλων φέρνει η Μελόνι

    Προωθείται από την κυβέρνηση ενόψει της ανανέωση της συλλογικής σύμβασης εργασίας

    Η αξιολόγηση αυτή, όπως αναφέρουν τα ιταλικά μέσα ενημέρωσης, θα αφορά όλους τους δημοσίους υπαλλήλους αρχίζοντας από τα διευθυντικά στελέχη, για τα οποία θα εκφράζουν την άποψή τους και οι υφιστάμενοί τους.

    https://www.google.com/amp/s/www.in....ei-meloni/amp/
    Πρόσφατα στην Ιταλία ανακοίνωσαν αξιολόγηση δημοσίων υπαλλήλων,για να δω τις αντιδράσεις,θα κατέβουν για απεργίες οι Ιταλοί,ενάντια στην αξιολόγηση?

  5. #2810
    Εγγραφή
    18-03-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι Αττικής
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    4.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άρθρα
    12
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219999/21999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13(dB) / 5.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωράει μεγάλη κουβέντα αυτό και αν θες μιλάμε μόνοι μας αλλιως αλλά γενικά είναι συνεσταλμένο παιδί και δεν ζητάει παραπάνω? Δεν ξέρω πως είναι ο στρατός ποια άλλα έτρωγα 2-3 μερίδες στο φαγητο το 89 και αδειαζα και το μισό κψμ και ήμουν 1.80 στα 75 κιλά τσίχλα...
    Έφυγε με ύψος 1,79 και 79 κιλά και γύρισε 72 κιλά.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο κέντρο που έχουν να μαγειρέψουν για εκατοντάδες θυμάμαι και εγώ που πήγα πριν καμία 15ρια χρόνια ότι οι μερίδες ήταν πιο μικρές, αλλά στις μονάδες δεν ήταν (χώρια τα σουβλάκια κτλπ προφανώς).

    Δεν είναι κάτι νέο όμως αυτό, δεν ξέρω αν δεν τίμησε το ΚΨΜ ο υιός, απλά μπορούν να συμβούν αυτά. Στην επόμενη μονάδα αν δεν τους τρέχουν όλη μέρα, θα...αντιστραφεί η τάση.
    Για να δούμε, πάει για ειδικότητα στη Θεσσαλονίκη και μετά όπου τον στείλουν, μέσον δεν παίζει από άποψη, δεν παρακαλάω ούτε τη μάνα μου...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη που θέτω αυτό το ζήτημα, αλλά μήπως ο γιος σου ήταν παραπάνω κιλά από το κανονικό και όταν πήγε στρατό που το πρόγραμμα διατροφής είναι καθορισμένο έχασε βάρος ως λογική συνέπεια;

    Εμπειρία κατ' ιδίαν δεν έχω από στρατό καθώς απαλλαχτηκα λόγω προβλημάτων υγείας. Ο φίλος μου που υπηρέτησε κανονικά πριν 11 χρόνια, λεπτος σχετικά, πήρε 15 κιλά στον στρατό. Είχανε 3 η 4 φορές που έτρωγαν φαγητό, ενώ σε πολλές περιπτωσεις τους μοίραζαν σνακ όπως τυρόπιτες που πολλοί τις άφηναν, δεν τις έτρωγαν και τις πέταγαν. Συχνά πυκνά ζητούσε από κανέναν αν δεν ήθελε την τυρόπιτα να την φάει αυτος, από φαγητό γενικά ήταν το μόνο παράπονο που δεν είχε. Υπηρέτησε στην Ρόδο νομίζω.
    Ύψος 1,79 και 79 κιλά και γύρισε 72 κιλά. Ελπίζω στις μονάδες να είναι καλύτερα τα πράγματα...
    Jazz is the teacher, Funk is the preacher !

  6. #2811
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έφυγε με ύψος 1,79 και 79 κιλά και γύρισε 72 κιλά.

    Για να δούμε, πάει για ειδικότητα στη Θεσσαλονίκη και μετά όπου τον στείλουν, μέσον δεν παίζει από άποψη, δεν παρακαλάω ούτε τη μάνα μου...

    Ύψος 1,79 και 79 κιλά και γύρισε 72 κιλά. Ελπίζω στις μονάδες να είναι καλύτερα τα πράγματα...
    OK. 7 κιλά μείωση δεν τα θεωρώ κάτι φοβερό. Βέβαια αν αυτά είναι τα βιωματα του δεν μπορώ να το κρίνω. Ο καθένας βιώνει διαφορετικά την θητεία του και αποκτάει διαφορετική εμπειρία και αποψη για το θέμα.

  7. #2812
    Εγγραφή
    24-11-2014
    Περιοχή
    Αμφίπολη
    Μηνύματα
    287
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσφατα στην Ιταλία ανακοίνωσαν αξιολόγηση δημοσίων υπαλλήλων,για να δω τις αντιδράσεις,θα κατέβουν για απεργίες οι Ιταλοί,ενάντια στην αξιολόγηση?
    Σε εμας δε τολμάει ο Μωυσής. Μονο στους νέους εκπαιδευτικούς πήγε να κάνει και έχει ηδη αποτυχει πανηγυρικά.
    Ηταν η φάση που ζητησαν να μπουν κάμερες στις τάξεις για να μπορει η άριστη άεργη μανουλα να βλέπει το παιδάκι της οταν πινει τη καφεδάρα της, αλλά το πηραν πισω γιατι ο κοσμος απαιτησε κάμερες και μέσα στα γραφεια των υπουργών.

    Αντε Μωυση...φέρε κι εδω αξιολογηση. Πρωτοι και καλυτεροι οι της ΕΛ.ΑΣ και μετά οι κολλητοι σας, εκει κάτι γραμματεις κτλ στα υπουργεια.
    Αλλά θα επιθεωρουν άσχετοι όπως και στην εκπαιδευση...ο κυρ Κωστας ο υδραυλικος κτλ, οχι τα κολλητάρια σας...

    Ουπς...δε βολευει...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την ίδια στιγμή δημοσκόπηση της metron analysis δείχνει το Κιναλ να είναι 2ο και τον ΣΡΖ να παλεύει μην καπελωθει και από το ΚΚΕ.
    Καταλαβαίνεις οτι όσο ο Συριζα πεφτει σε μονάδες, τόσο δεν υπάρχει δικαιολογία για οτι κάνουν αυτοι που ψηφισες.
    Πόλεμο δεν έχουμε, χρεοκοπημένοι δεν ειμαστε (και καλά...το 2033 ειναι κοντά), εξακολουθουμε να έχουμε τις ακριβοτερες τιμές της ευρωπης ομως και ο Αδωνης απλά ουρλιάζει χωρις να μπορει να δικαιολογισει τα καρτέλ.
    Ακόμα μια ημέρα πέρασε χωρις να δουμε τα link :-P

  8. #2813
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Σοβαρά τώρα... Νέα αριστερά?

    Κάτι πιο ευφάνταστο δεν μπορούσαν να βρουν? Στέρεψαν οι ιδέες?

  9. #2814
    Εγγραφή
    25-09-2021
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EnDLess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά τώρα... Νέα αριστερά?
    τωρα περαν της ΝΔ θα εχουμε και την ΝΑ

  10. #2815
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Η Νέα Δεξιά του Κρανιδιώτη likes this
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  11. #2816
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Άπατο θα πάει το νέο κόμμα. Θα έχει χαμηλότερα ποσοστά και από το ΣΥΡΙΖΑ. Η αριστερά που διασπάται και όσοι φεύγουν ελάχιστο κόσμο εμπνεουν να τους ακολουθήσει. Η ουσία είναι ότι η αντιπολίτευση είναι πρακτικά ανύπαρκτη.

  12. #2817
    Εγγραφή
    14-06-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Άν δεν ξαναμπεί στην πολιτική ο Λαφαζάνης δεν γίνεται δουλειά.

  13. #2818
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  14. #2819
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι ειναι αμα εισαι πολυυυυυυυυυυυυυ αριστερος. Ειναι ολα shared....

  15. #2820
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά, κλεμμένα λογότυπα έχουν ολόκληρα έθνη...
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

Σελ. 188 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 168178183186187188189190193198208 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας