Σελ. 211 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 191201206209210211212213216221231 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.151-3.165 από 5781
  1. #3151
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα καλυτερα τις μπαμιες που ψηφισες εσυ και ασε το τι εχουν κανει αλλοι,που εχετε και το αλαθητο Παπα ξερω γω.
    Άγιε DOU lol
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #3152
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.100
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα καλυτερα τις μπαμιες που ψηφισες εσυ και ασε το τι εχουν κανει αλλοι,που εχετε και το αλαθητο Παπα ξερω γω.
    Τι να αφήσω. Το ορμπανοκαθεστος σας έχει άμεση επιρροή στη ζωή μου αλλά οκ, δεν με απασχολεί πλέον. Μέχρι τέλους. Καλά σας κάνουν.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #3153
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να αφήσω. Το ορμπανοκαθεστος σας έχει άμεση επιρροή στη ζωή μου αλλά οκ, δεν με απασχολεί πλέον. Μέχρι τέλους. Καλά σας κάνουν.
    Και οι δικες σου πολιτικες επιλογες ειχαν αμεση επιρροη στις ζωες των αλλων,αλλα ουτε τοτε σε απασχολουσε και πολυ.Μαζι με τα χλωρα,καιγονται και τα ξερα λενε,η μηπως οχι?

  4. #3154
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και οι δικες σου πολιτικες επιλογες ειχαν αμεση επιρροη στις ζωες των αλλων,αλλα ουτε τοτε σε απασχολουσε και πολυ.Μαζι με τα χλωρα,καιγονται και τα ξερα λενε,η μηπως οχι?
    Φαφάρια μέντολες ή αλλιώς νάχαμε ναλέγαμε....

    Και εγώ, αν ήμουν 65 ετών (που ΔΕΝ είμαι ) θα έπρεπε να έχω λόγο για το τι ψήφισα το 1986, αν και να το παραδεχόμουν κάποιος/α θα μου έλεγε "που πας ωρέ".

    Αυτά είναι στη σφαίρα της παπάντζας.

    Εσύ, ψηφοφόρε της ΝΔ και υποστηρικτή, έχεις και το θράσος να εγκαλείς. Όπως σου έχω πει, μεγειά σου και καμάρι σου αυτό που ψήφισες και κυβερνά αλλά κόψε τη μπούρδα και την τρολλιά που δεν λες να κόψεις.

    Πρέπει περήφανα να τρίβεις στη μούρη όλων τον Κούλη ηγέτη που έβγαλες και όλα αυτά που φέρνει, τώρα το αν κάποιος καημένος ψήφισε Γιάνη (με ένα ν) ή Κουτσούμπα ή γουατέβα, εσύ νικηφόρος και τροπαιούχος απλά περήφανα στηρίζεις τι βγάζει η κυβέρνησή σου. Αν όχι, τότε φίλε, άσε τον Ζους ή τον Ποπ ή τον οποιονδήποτε και μέρες που είναι με ένα ουισκάκι μόνος σου κάνε μια ενδοσκόπηση, σκέψου, αποφάσισε και αν θέλεις να το συζητήσουμε μας λες.

    Τα υπόλοιπα, απλά εξ'ανταλακλάσεως ψάχνεις να βρεις δικαιολογία για τον καθημερινό καθρέφτη.

    Αυτά, καλά Χριστούγεννα
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #3155
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Καλά Χριστούγεννα στην Ελλάδα 2.0

    Ο πρόεδρος της ΠΟΕΔΗΝ Μιχάλης Γιαννάκος καταγγέλλει

    «Σήμερα το πρωί ένα αγόρι 14 ετών έφυγε από το σπίτι να πει τα κάλαντα. Έξω από ένα σπίτι που πήγε να πει τα κάλαντα λιποθύμησε. Ειδοποιήθηκε το ΕΚΑΒ και αμέσως διεκομίσθη στο νοσοκομείο Άρτας. Εγινε αξονική διαπιστώθηκε εγκεφαλική αιμορραγία.

    Διεκομίσθη με ΕΚΑΒ στο νοσοκομείο ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ που εφημέρευε. Διασωληνώθηκε και από εκεί διεκομίσθη με ΕΚΑΒ στο ΠΕΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ. Στο τρίτο νοσοκομείο αντιμετωπίσθηκε χειρουργικά και λόγω έλλειψης ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ στην ΗΠΕΙΡΟ διακομίζεται αυτή την ώρα στο τέταρτο νοσοκομείο ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ για νοσηλεία.

    ΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗ ΕΛΛΕΙΨΗ ΜΕΘ ΠΑΙΔΩΝ σε όλα τα πανεπιστημιακά νοσοκομεία της περιφέρειας.

    Αυτή την ώρα μόνο περαστικά στο παιδί»
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #3156
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Αν υπήρξε ποτέ ένας λόγος να μπαναριστώ, δε μπορώ να φανταστώ "καλύτερη" περίπτωση.

    Σε ενα ολόκληρο γαμημένο γεωργαφικό διαμέρισμα, δεν υπήρξε ΜΙΑ ΜΕΘ, και έπρεπε να πάει το παδί Αθήνα, αφου έχει κάνει μια μικρή περιοδεία.

    Ντροπή μας.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  7. #3157
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Μεταφορά από νοσοκομείο σε νοσοκομείο και χάσιμο χρόνου. Πάλι καλά που δεν έχασε την ζωή του.

  8. #3158
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαφάρια μέντολες ή αλλιώς νάχαμε ναλέγαμε....

    Και εγώ, αν ήμουν 65 ετών (που ΔΕΝ είμαι ) θα έπρεπε να έχω λόγο για το τι ψήφισα το 1986, αν και να το παραδεχόμουν κάποιος/α θα μου έλεγε "που πας ωρέ".

    Αυτά είναι στη σφαίρα της παπάντζας.

    Εσύ, ψηφοφόρε της ΝΔ και υποστηρικτή, έχεις και το θράσος να εγκαλείς. Όπως σου έχω πει, μεγειά σου και καμάρι σου αυτό που ψήφισες και κυβερνά αλλά κόψε τη μπούρδα και την τρολλιά που δεν λες να κόψεις.

    Πρέπει περήφανα να τρίβεις στη μούρη όλων τον Κούλη ηγέτη που έβγαλες και όλα αυτά που φέρνει, τώρα το αν κάποιος καημένος ψήφισε Γιάνη (με ένα ν) ή Κουτσούμπα ή γουατέβα, εσύ νικηφόρος και τροπαιούχος απλά περήφανα στηρίζεις τι βγάζει η κυβέρνησή σου. Αν όχι, τότε φίλε, άσε τον Ζους ή τον Ποπ ή τον οποιονδήποτε και μέρες που είναι με ένα ουισκάκι μόνος σου κάνε μια ενδοσκόπηση, σκέψου, αποφάσισε και αν θέλεις να το συζητήσουμε μας λες.

    Τα υπόλοιπα, απλά εξ'ανταλακλάσεως ψάχνεις να βρεις δικαιολογία για τον καθημερινό καθρέφτη.

    Αυτά, καλά Χριστούγεννα
    Συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο,να επαναλαμβανεις τις ιδιες μπουρδες που γραφεις εδω και αρκετο καιρο,οτι οσοι ψηφισαν ΝΔ πρεπει να απολογηθουν για την επιλογη τους και καλα να παθουν κλπ,ενω οσοι ψηφισαν κατι αλλο,δεν εχουν να απολογηθουν για τιποτε,ουτε για τις προηγουμενες εκλογες,ουτε για τις τελευταιες.Δεν εγκαλω εγω κανεναν,δεν σου ζητησα τα ρεστα,δεν σου κουνησα δαχτυλο για αυτα που επελεξες να ψηφισεις,εσυ ομως το κανεις ευθαρσως,οπως εσυ στηριζες αυτα που ψηφιζε η κυβερνηση που ψηφισες,αλλα κανενας δεν γυρισε να σου πει "τι ψηφισατε ρε?".(Τσυριζες,Μπαρουφακηδες,Ζωες,αυτους στηριζες και απετυχαν δυστυχως) Και σενα,μεγεια σου και χαρα σου για αυτα που εχεις ψηφισει και εχεις στηριξει,θα πρεπει να εισαι υπερηφανος εξισου.


    Δεν θα απολογηθω σε κανεναν popmaniac και δεν θα με κρινει για την ψηφο μου κανενας popmaniac,να σταματησει εδω αυτο ομως γιατι εχεις κουρασει.

  9. #3159
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    846
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Σε όλες τις δημοκρατικές χώρες με εκλογές ο λαός δέχεται συνέπειες, θετικές η αρνητικές, αλλά ως επί το πλείστον αρνητικές, από την επιλογή της πλειοψηφίας για την κυβέρνηση που θα νικήσει στην εκάστοτε εκλογική αναμέτρηση. Για να ψάξεις να βρεις χώρα που δεν υπάρχει αυτό, μόνο στις απόλυτες μοναρχιες και δικτατορίες όπου εκεί ο λαός δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής πουθενά.
    Τώρα το να λέμε ότι φταίει αυτός που ψήφισε, δεν έχει νόημα, καθώς κανένας δεν ξέρει άμα έβγαινε νικητης το κόμμα της αντιπολίτευσης για το οποίο γκρινιάζει, αν θα ήταν τα πράγματα ίδια η και χειρότερα. Και μετά θα έβγαιναν οι άλλοι οπαδοί της αντιπολίτευσης να λένε πως και εσείς φταίτε. Μιλάμε για φαύλο κύκλο υποθέσεων χωρίς νόημα.

    Οσον αφορά το ΣΥΡΙΖΑ το θεωρώ πολύ χειρότερο της ΝΔ αυτά τα 5 χρόνια. Πληρώσαμε πολλά σπασμένα από αυτούς, και τους είχα ψηφίσει κιόλας. Από εκεί και πέρα, οι της ΝΔ ας σταματήσουν την καραμέλα του τι πάθαμε από το κακό ΣΥΡΙΖΑ. Έχουν περάσει 4.5 χρόνια, όπου αυτά θα γίνουν 8 σχεδόν σίγουρα για εμένα και με υψηλή πιθανότητα να αυξηθούν κι άλλο διότι όπως προείπα πολλάκις σε παλαιότερα Post, δεν είναι μόνο ότι μπορεί να τα πάει χάλια η κυβέρνηση, δεν υπάρχει αντιπολίτευση πλην ΚΚΕ, δεν τρέχει ο κόσμος να ψηφίσει οπότε αφήνει να παρουν μέρος οι πιο φανατικοί και πιστοί οπαδοί.

    Όσο για την αριστερά, δεν θα γράψω πολλά. Αυτό που έγινε με την εκλογή ΣΥΡΙΖΑ το 15, είναι κάτι που θα γίνεται ίσως μια φορά στα 70-100 χρόνια ιστορίας μια χώρας. Η δεξιά, κεντροδεξιά και το καθαρό κέντρο με τα σοσιαλιστικα κόμματα έχουν και θα έχουν τον πρώτο λόγο στην Ευρώπη στην διακυβέρνηση των χωρών. Αν η αριστερα θέλει να ελπίζει σε κάτι ένα από τα πρώτα που πρέπει να γίνουν είναι η συνένωση και συνεργασία όλων των αριστερών κομμάτων και οργανώσεων που ειναι διασπασμενες. Το δεύτερο βήμα είναι να εξετάσουν αν μπορούν να συνενωθουν με τα κομμουνιστικα κόμματα πράγμα δύσκολο. Τέλος, να κοιτάξουν συνεργασία με τα κόμματα του κέντρου. Οτιδήποτε άλλο πάει απλά άπατο.

  10. #3160
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο,να επαναλαμβανεις τις ιδιες μπουρδες που γραφεις εδω και αρκετο καιρο,οτι οσοι ψηφισαν ΝΔ πρεπει να απολογηθουν για την επιλογη τους και καλα να παθουν κλπ,ενω οσοι ψηφισαν κατι αλλο,δεν εχουν να απολογηθουν για τιποτε,ουτε για τις προηγουμενες εκλογες,ουτε για τις τελευταιες.Δεν εγκαλω εγω κανεναν,δεν σου ζητησα τα ρεστα,δεν σου κουνησα δαχτυλο για αυτα που επελεξες να ψηφισεις,εσυ ομως το κανεις ευθαρσως,οπως εσυ στηριζες αυτα που ψηφιζε η κυβερνηση που ψηφισες,αλλα κανενας δεν γυρισε να σου πει "τι ψηφισατε ρε?".(Τσυριζες,Μπαρουφακηδες,Ζωες,αυτους στηριζες και απετυχαν δυστυχως) Και σενα,μεγεια σου και χαρα σου για αυτα που εχεις ψηφισει και εχεις στηριξει,θα πρεπει να εισαι υπερηφανος εξισου.


    Δεν θα απολογηθω σε κανεναν popmaniac και δεν θα με κρινει για την ψηφο μου κανενας popmaniac,να σταματησει εδω αυτο ομως γιατι εχεις κουρασει.
    Κάτσε, εσύ θα μας στερήσεις όλες τις χαρές της ζωής όπως το πας...
    Δηλαδή να μην σπάμε πλάκα με τους ελεύθερους επαγγελματίες που ψήφισαν ΝΔ και τώρα η ΝΔ τους αυξάνει τη φορολογία; Μιλάμε για κάτι που είναι χαλαρά στις τοπ 5 μικρές καθημερινές απολαύσεις της ζωής.

  11. #3161
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Μιλάμε για κάτι που είναι χαλαρά στις τοπ 5 μικρές καθημερινές απολαύσεις της ζωής
    Μαζί με τους ακροδεξιούς, τους ρατσιστές και τους μακονομάχους που κάθονται τώρα και σου εξηγούν πόσο χρειάζεται η χώρα την εισαγωγή φτηνού εργατικού δυναμικού από το Πακιστάν.

  12. #3162
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε, εσύ θα μας στερήσεις όλες τις χαρές της ζωής όπως το πας...
    Δηλαδή να μην σπάμε πλάκα με τους ελεύθερους επαγγελματίες που ψήφισαν ΝΔ και τώρα η ΝΔ τους αυξάνει τη φορολογία; Μιλάμε για κάτι που είναι χαλαρά στις τοπ 5 μικρές καθημερινές απολαύσεις της ζωής.
    Πιο πολυ χαιρονται οι ιδιοι που τους φορολογει το κομμα της καρδιας τους,παρα να ειχαν εναν κατρουγκαλο να τους κανει την κρυφη ατζεντα.

  13. #3163
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαζί με τους ακροδεξιούς, τους ρατσιστές και τους μακονομάχους που κάθονται τώρα και σου εξηγούν πόσο χρειάζεται η χώρα την εισαγωγή φτηνού εργατικού δυναμικού από το Πακιστάν.

    Σωστός, και αυτό.

  14. #3164
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.918
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαζί με τους ακροδεξιούς, τους ρατσιστές και τους μακονομάχους που κάθονται τώρα και σου εξηγούν πόσο χρειάζεται η χώρα την εισαγωγή φτηνού εργατικού δυναμικού από το Πακιστάν.
    Καλη η αγαπη για την πατριδα, αλλα οχι και πανω απο το ατομικο συμφερον. Τι να κανουν και αυτοι που οι συμπατριωτες τους ειναι τεμπεληδες και δεν πανε να δουλεψουν για μισθους πεινας;

  15. #3165
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο,να επαναλαμβανεις τις ιδιες μπουρδες που γραφεις εδω και αρκετο καιρο,οτι οσοι ψηφισαν ΝΔ πρεπει να απολογηθουν για την επιλογη τους και καλα να παθουν κλπ,ενω οσοι ψηφισαν κατι αλλο,δεν εχουν να απολογηθουν για τιποτε,ουτε για τις προηγουμενες εκλογες,ουτε για τις τελευταιες.Δεν εγκαλω εγω κανεναν,δεν σου ζητησα τα ρεστα,δεν σου κουνησα δαχτυλο για αυτα που επελεξες να ψηφισεις,εσυ ομως το κανεις ευθαρσως,οπως εσυ στηριζες αυτα που ψηφιζε η κυβερνηση που ψηφισες,αλλα κανενας δεν γυρισε να σου πει "τι ψηφισατε ρε?".(Τσυριζες,Μπαρουφακηδες,Ζωες,αυτους στηριζες και απετυχαν δυστυχως) Και σενα,μεγεια σου και χαρα σου για αυτα που εχεις ψηφισει και εχεις στηριξει,θα πρεπει να εισαι υπερηφανος εξισου.


    Δεν θα απολογηθω σε κανεναν popmaniac και δεν θα με κρινει για την ψηφο μου κανενας popmaniac,να σταματησει εδω αυτο ομως γιατι εχεις κουρασει.
    Συμφωνώ μαζί σου, εφόσον εσύ περνάς καλά με ΝΔ και πραγματικά δεν σε νοιάζει για κανέναν άλλο, πολύ σωστά τα λες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε, εσύ θα μας στερήσεις όλες τις χαρές της ζωής όπως το πας...
    Δηλαδή να μην σπάμε πλάκα με τους ελεύθερους επαγγελματίες που ψήφισαν ΝΔ και τώρα η ΝΔ τους αυξάνει τη φορολογία; Μιλάμε για κάτι που είναι χαλαρά στις τοπ 5 μικρές καθημερινές απολαύσεις της ζωής.
    Karma is a bitch... εγώ να πω την αλήθεια το χαίρομαι πραγματικά δεν ξέρω γιατί και δεν είναι και καλό που χαίρομαι με τον πόνο των άλλων, είμαι DOU σε αυτό
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 211 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 191201206209210211212213216221231 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας