Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 68
  1. #16
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Άμα αξίζει κάτι, πληρώνεις ευχαρίστως!

    Εδώ και 5 μήνες έχω απεριόριστα Data με 11 ευρώ τον μήνα.. (ταχύτητες 350-450 Mbps)
    Σαφώς και δεν θα άξιζε να τα δώσω σε άλλον εδώ που είμαι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παραπανω μου το χρησημοποησαν ως αντιλογο τωρα που τελειωσε το σημβολαιο μιας απο τις σταθερες μου και προσπάθησα να παρω καλητερη τιμη
    Με συνέδεσαν με το τμήμα διακοπής "μήπως κι εχουν καλητερη προσφορα"

    "Να διακάψουμε φυσικά , αλλα παλι σε μας θα έρθετε οταν δε θα εχετε internet οτι τιμή κι να πάρετε από τους αλλους 2 αφου έχουμε το καλύτερο και ποιο σταθερο δικτυο με αποδείξεις"
    μου το ειπαν κατα λεξη κι ομολογω πως δεν ηξερα τι πρωτη φορα συνομίλησα με τοσο "επιθετικο" πωλητή
    Σιγά μην ήξερε ο πωλητής τι γίνεται στην καμπίνα σου!
    Θα του έλεγα.. καλέστε με όποτε θέλετε να τα ξαναπούμε όταν πάω στον άλλο..

    Αλλά όντως, φάνηκε "επιθετικός" και εξυπνάκιας..

    btw η ταχύτητα που έχεις στο προφίλ σου με μπερδεύει λίγο..
    πόσο έχεις ?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 30-08-23 στις 21:25.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  2. #17
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άμα αξίζει κάτι πληρώνεις ευχαρίστως!
    Συμφωνω . αυτο και παραμένω οτε .

    Δε εχω πετυχει σε αλλον παροχο τετοιο επίπεδο σταθερότητας δικτύου , Τεχνική υποστήριξη που κατα μεσο ορο ξερουν = αρα δε θα τραβας τα μαλια σου αν προκύψει καποιο τεχνικο πρόβλημα , πολυ σπάνια να πέτυχω ατομο "άσχετο " που απλα ακολουθεί το script . πραμα de facto στους αλλους παροχους.

    Θυμαμαι μαλιστα μια ακραια περιπτωση
    που ειχε κρεμάσει ο BRAS και μαζι του ολος ο ΟΤΕ στη περιοχη , το δηλώνω βλαβη περνάν καποιες μερες δε επερνα IP ενω γραμμες στη γειτονια ειχαν επανελθει πληρως και η βλαβη ειχε κλεισει
    ξανα καλω , εξηγω το προβλημα και το ιστορικο της βλαβης το παλικαρι στο 13788 το κοιταει λεει "να δε έχετε το speedport επάνω δε μπορώ να δω τίποτα περα απο οτι μου δινει η καμπίνα ..... να το δουμε μαζι ομως αφου φαιντε να εχετε γνωση"
    κι αρχιζει να μου περάνει ενα ενα οτι χρειαζεται για να βγει σωστα το PPP στον οτε , απο credentials που προτεινε δοκιμή με τα generic και ξανα στειλε στο sms τα προσωπικά, υπενθύμιση για τη χρηση Vlan μεχρι κι για το MTU ρώτησε για επιβεβαίωση (τελικα το θεμα ηταν πως δεν ειχε επιδιορθωθεί εντελώς το θεμα με τον BRAS και χρειαζότανε λιγο ακομη υπομονη) hats off στο παλικάρι κι ελπίζω να εχει ακόμη τη δουλειά του καθως το να φεύγεις απ το script ξερω πως ειναι θεμα για τα call center


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    btw η ταχύτητα που έχεις στο προφίλ σου με μπερδεύει λίγο..
    πόσο έχεις ?
    Ναι ξεχασα εχω ανεβασμένη τη συνδεση απο το πατρικο .

    μια πονεμένη 200αρα ειναι που τη κρατάω για το upload της . Πλεον δουλευει αλλα μεχρι να τη σταθεροποιησω μετα απο εργασιες αεριου που ρήμαξαν το μισο υπογειο δυκτιο οτε της περιοχης,
    "εφαγα" 3 συγγράμματα τηλεπικοινωνιακών συστημάτων κι ενα για γραμμές μεταφοράς .. τωρα ειμαι ευχαριστημένος με ενα 90/22 down/up
    - - - Updated - - -

    Profile updated
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος finos : 30-08-23 στις 20:23.

  3. #18
    Εγγραφή
    25-08-2023
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Από θέμα ταχύτητας, τουλάχιστον εδώ στην Αττική που ζω, δεν το συζητώ, δεν πιάνεται. Από θέμα αξιοπιστίας όμως... πολύ προβληματική εμπειρία. Αναγκάστηκα να αλλάξω από Cosmote γιατί το VoWiFi τους ήταν άθλιο και είχα φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να κάνω μια κλήση σαν άνθρωπος χωρίς να πέσει η γραμμή στα καλά καθούμενα. Από τότε που πήγα σε Vodafone και Nova τα VoWiFi αυτών των δύο παίζουν αψεγάδιαστα... οπότε από εμένα η Cosmote είναι όχι. Και φυσικά οι τιμές τους είναι απαράδεκτες, σχεδόν προσβλητικές θα έλεγα.

  4. #19
    Εγγραφή
    23-08-2021
    Μηνύματα
    152
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Traverse7105 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από θέμα ταχύτητας, τουλάχιστον εδώ στην Αττική που ζω, δεν το συζητώ, δεν πιάνεται. Από θέμα αξιοπιστίας όμως... πολύ προβληματική εμπειρία. Αναγκάστηκα να αλλάξω από Cosmote γιατί το VoWiFi τους ήταν άθλιο και είχα φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να κάνω μια κλήση σαν άνθρωπος χωρίς να πέσει η γραμμή στα καλά καθούμενα. Από τότε που πήγα σε Vodafone και Nova τα VoWiFi αυτών των δύο παίζουν αψεγάδιαστα... οπότε από εμένα η Cosmote είναι όχι. Και φυσικά οι τιμές τους είναι απαράδεκτες, σχεδόν προσβλητικές θα έλεγα.
    Τα είπες όλα και δεν είσαι ο μόνος με παρόμοιες εμπειρίες.

  5. #20
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.361
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Traverse7105 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από θέμα ταχύτητας, τουλάχιστον εδώ στην Αττική που ζω, δεν το συζητώ, δεν πιάνεται. Από θέμα αξιοπιστίας όμως... πολύ προβληματική εμπειρία. Αναγκάστηκα να αλλάξω από Cosmote γιατί το VoWiFi τους ήταν άθλιο και είχα φτάσει σε σημείο να μην μπορώ να κάνω μια κλήση σαν άνθρωπος χωρίς να πέσει η γραμμή στα καλά καθούμενα. Από τότε που πήγα σε Vodafone και Nova τα VoWiFi αυτών των δύο παίζουν αψεγάδιαστα... οπότε από εμένα η Cosmote είναι όχι. Και φυσικά οι τιμές τους είναι απαράδεκτες, σχεδόν προσβλητικές θα έλεγα.
    Το vowifi εξαρτάται από την σύνδεση που έχει το ρούτερ.
    Μήπως υπήρχε εκεί το πρόβλημα;
    Εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα στο σπίτι με cosmote σύνδεση ftth/vdsl.
    Σε προβληματική σύνδεση voda εκεί έχει θέματα.
    Αλλά το πρόβλημα είναι στην γραμμή voda.
    Όχι στην υπηρεσία vowifi.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  6. #21
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Όχι, υπάρχει θέμα στην Cosmote με VoLTE / VoWiFi. Είμαστε πολλοί και σε πολλές περιοχές, με πολλές συσκευές

  7. #22
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.361
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι, υπάρχει θέμα στην Cosmote με VoLTE / VoWiFi. Είμαστε πολλοί και σε πολλές περιοχές, με πολλές συσκευές
    Παίζω συνέχεια με volte στις περιοχές που ανέφερα και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
    Αντίθετα στα ίδια σημεία με voda μου έκανε συνέχεια διακοπές ή τους άκουγα αλλά δεν με άκουγαν αυτοί.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  8. #23
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ναι ξεχασα εχω ανεβασμένη τη συνδεση απο το πατρικο .

    μια πονεμένη 200αρα ειναι που τη κρατάω για το upload της . Πλεον δουλευει αλλα μεχρι να τη σταθεροποιησω μετα απο εργασιες αεριου που ρήμαξαν το μισο υπογειο δυκτιο οτε της περιοχης,
    "εφαγα" 3 συγγράμματα τηλεπικοινωνιακών συστημάτων κι ενα για γραμμές μεταφοράς .. τωρα ειμαι ευχαριστημένος με ενα 90/22 down/up

    Profile updated
    Χμμμ.. εκτός και είδανε το ιστορικό σου και πιστεύουν ότι σε "έχουν του χεριού" τους..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  9. #24
    Εγγραφή
    25-08-2023
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το vowifi εξαρτάται από την σύνδεση που έχει το ρούτερ.
    Μήπως υπήρχε εκεί το πρόβλημα;
    Εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα στο σπίτι με cosmote σύνδεση ftth/vdsl.
    Σε προβληματική σύνδεση voda εκεί έχει θέματα.
    Αλλά το πρόβλημα είναι στην γραμμή voda.
    Όχι στην υπηρεσία vowifi.
    Οπουδήποτε, μα οπουδήποτε δοκίμασα το VoWiFi της Cosmote έπεφταν οι μισές (δεν κάνω πλάκα) κλήσεις. Είτε στο σπίτι μου, είτε στη δουλειά, είτε σε σπίτια φίλων κλπ. Και το θέμα είναι πως σχεδόν πάντα είναι ζωτικής σημασίας το VoWiFi στα κτίρια που κάθομαι πολλές ώρες μιας και δεν πιάνει σήμα κατά τα άλλα

  10. #25
    Εγγραφή
    06-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.761
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    PFSense
    Path Level
    Interleaved
    Το WiFi calling της Cosmote είναι τραγικό δεν ξέρω γιατί δεν μπορούν επιτέλους να το φτιάξουν. Εγώ μετέφερα 4 συνδέσεις για αυτον ακριβώς τον λόγο. Στο εξοχικό στην Χαλκιδική δεν έχω σήμα με κανέναν. Τουλάχιστον με Vodafone μπορώ να μιλάω κανονικά με WiFi calling. Βέβαια εκτός σπιτιού η Cosmote είναι πολύ καλύτερη (τεράστια διαφορά)
    Κάτι κερδίζεις κάτι χάνεις.

    ΥΓ. Σύνδεση ΟΤΕ στο σπίτι. Ήρθε 2 φορες τεχνικός άλλαξε μια φορά router δεν κατάφεραν να το φτιάξουν. Επιβεβαίωσε το πρόβλημα και έφυγα χωρίς πέναλτι (μου τα πιστωσαν)

  11. #26
    Εγγραφή
    25-08-2022
    Μηνύματα
    168
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26991/2696
    ISP
    COSMOTE
    Router
    SpeedPort Smart
    Path Level
    Interleaved
    Και σε εμένα μια από τα ίδια.. Σε προβληματική περιοχή (σταθερής & κινητής) που διαμένω, μου είχαν προτείνει το VoLTE η το WiFi Calling σε iPhone 7 & 13 με καινούργια sim, ως εναλλακτική και η εμπειρία ήταν χειρότερη και από όταν τα είχα ανενεργά αυτά.

    Έχω επανειλημμένα επισημάνει το γενικό ζήτημα της περιοχής ανά περιόδους, ανεξαρτήτως παρόχου (και στους 3 τα ίδια χάλια επικρατούν εδώ), το έστελναν στο τμήμα σχεδιασμού, για να το φτιάξουν μελλοντικά σε 6 μήνες με 1 χρόνο, όπως μου ανέφεραν, πέρασε ενάμισι χρόνος έκτοτε και ακόμη τίποτε..

    Όσο για τα δεδομένα, ούτε λόγος.. -τουλάχιστον εντός οικίας, έξω ίσως είναι λίγο καλύτερη η κατάσταση-, αλλά ας όψεται που στην ευρύτερη περιοχή, υπάρχει κατά τα αλλά πολύ ικανοποιητικό σήμα και ταχύτητες (έναντι των 2 εναλλακτικών), σε συνδυασμό τις πολλές συνδέσεις σταθερής και κινητής που έχουμε, με ότι αυτό συνεπάγεται σε extra παροχές-εκπτώσεις παγίου/μήνα, δεν αξίζει να το πειράξω, αφού δεν υπάρχει κάτι καλύτερο εδώ επι του παρόντος..

    Υ.Γ. Μέχρι και το παλιό iPhone 7 κινητό μου έβγαζαν άχρηστο πέρυσι, λέγοντας ότι «Δεν είναι και ότι καλύτερο της αγοράς», για να δικαιολογηθούν, όμως τώρα με το 13 δεν υπάρχει αμφιβολία για θέμα από τη μεριά μου. Κάθε άλλο, που έχει βελτιωθεί ελαφρώς η κατάσταση, λόγω των περισσότερων ενσωματωμένων μπαντών που έχει.. Είδωμεν, για τη νέα βλάβη κινητής που έστειλα, ενάμισι χρόνο μετά..

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_1425.jpg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  88,4 KB 
ID: 250402Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_1427.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  106,8 KB 
ID: 250403

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμμ.. εκτός και είδανε το ιστορικό σου και πιστεύουν ότι σε "έχουν του χεριού" τους..
    Έτσι και σε εμένα. Όταν έληγε τον περασμένο Μάιο το διετές συμβόλαιο κινητής μου, μου δίναν προγράμματα με παραπάνω € & data, κάτι που πραγματικά δεν χρειαζόμουν.

    Κάναμε αίτημα από το 13888, να με αφήσουν στο ίδιο μη εμπορικά διαθέσιμο GIGAMAX 8GB, στα ίδια χρήματα η να μου έκαναν πρόταση με μικρότερες η ίσες παροχές σε data στα χρήματα που πλήρωνα.

    Τελικά, όταν κάλεσαν μου πρότειναν και με άφησαν στο ίδιο πρόγραμμα στη ίδια τιμή, για αλλά δυο χρόνια, λέγοντας μου με επιτακτικό ύφος, πως «Δεν θα βρω κάτι καλύτερο σε σχέση ποιότητας-τιμής, καθώς έχουν το καλύτερο δίκτυο»..

    Υ.Γ. Μάλλον, θα είδαν και σε εμενα από το ιστορικό, ότι είμαι «ήσυχος» τώρα τελευταία… Ίσως πρέπει να εντατικοποιηθούμε
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dtnan : 31-08-23 στις 04:55.

  12. #27
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.361
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Οι ταχύτητες που βλέπω υποδηλώνουν προβληματική σήμα.
    Όχι ότι δεν μπορεί να παίξει με το συγκεκριμένο bw το volte/vowifi
    αλλά προφανώς υπάρχει πρόβλημα κάλυψης.
    Παρόμοιο πρόβλημα είχα με voda γι αυτό έφυγα.
    Το σήμα φαινόταν αρκετό και σε 4 και σε 5G
    αλλά στην ουσία είχα διασύνδεση 3G.
    Προ 5G είχα θέμα με cosmote με την κάλυψη πάνω από Αγ. Δημήτριο Θεσσαλονίκης.
    Με έπαιρναν τηλ. για προσφορές και τους απέρριπτα λέγοντας ότι έχω πρόβλημα.
    Ρωτούσαν περιοχή κλπ και μου έλεγαν ότι θα το προωθήσουν στους τεχνικούς για επίλυση.
    Δεν έγινε απολύτως τίποτε.
    Όταν έφεραν το 5G τότε άρχισε να έχει σήμα και έκανα την μετάβαση.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #28
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.449
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παραπανω μου το χρησιμοποίησαν ως αντίλογο τωρα που τελειωσε το συμβόλαιο μιας απο τις σταθερες μου και προσπάθησα να παρω καλύτερη τιμη
    Με συνέδεσαν με το τμήμα διακοπής "μήπως κι εχουν καλητερη προσφορα"

    "Να διακόψουμε φυσικά , αλλα παλι σε μας θα έρθετε οταν δε θα εχετε internet οτι τιμή κι να πάρετε από τους αλλους 2 αφου έχουμε το καλύτερο και ποιο σταθερο δικτυο με αποδείξεις"

    μου το ειπαν κατα λεξη κι ομολογω πως δεν ηξερα τι να πω ! πρωτη φορα συνομίλησα με τοσο "επιθετικο" πωλητή!
    Έχετε το καλύτερο δίκτυο ναι αλλά με την μακράν χειρότερη υποστήριξή πελατών ever.....

  14. #29
    Εγγραφή
    04-08-2017
    Περιοχή
    Αττική
    Μηνύματα
    380
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE ZXHN H268Q
    Path Level
    Fastpath
    Επιβεβαιώνω. Έχουν ρίξει λεφτά στο 5G. Έχουν καλύτερη κάλυψη και ταχύτητα στην επαρχία

  15. #30
    Εγγραφή
    07-03-2016
    Μηνύματα
    131
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Wind
    Off-topic αλλά επειδή αναφέρθηκε το volte/vowifi: Χρησιμοποιώ cosmote volte/vowifi από το 2017. Δυστυχώς τους τελευταίους μήνες (τουλάχιστον 5) έχω παρατηρήσει ότι δεν είναι τόσο σταθερό όσο παλιότερα. Συγκεκριμένα γυρνάει πολύ πιο εύκολα την κλήση σε gsm απ'ότι παλιότερα (ανάλογα με τη διακύμανση του σήματος κινητής) κι επίσης σε περιοχή (επαρχία) που γενικά υπάρχει πρόβλημα κάλυψης κι ενώ υπάρχει wifi, πολλές φορές γυρνάει σε gsm με οριακό σήμα και χάνω κλήσεις (κάτι που προφανώς δεν γίνεται όσο μένει στο vowifi). Τίποτα από όλα αυτά δεν ίσχυε τουλάχιστον μέχρι την αρχή του χρόνου.

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας