Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Nova_Logo (1) (6) (6) (1).jpg 
Εμφανίσεις:  138 
Μέγεθος:  35,4 KB 
ID: 250589Αθήνα, 8 Σεπτέμβριου 2023. Η Nova, μέλος της United Group, του κορυφαίου παρόχου τηλεπικοινωνιών και media στη Νοτιοανατολική Ευρώπη, κατανοώντας τις αυξημένες ανάγκες επικοινωνίας στις περιοχές που έχουν πληγεί από τα ακραία καιρικά φαινόμενα των τελευταίων ημερών, ενημερώνει τους συνδρομητές της ότι βρίσκεται κοντά τους με δωρεάν υπηρεσίες επικοινωνίας.

    Προσφέρει από σήμερα στους συνδρομητές της, στις περιοχές των νομών Μαγνησίας, Λάρισας, Καρδίτσας και Τρίκαλων, 1.500 λεπτά ομιλίας προς όλους (εθνικά κινητά και σταθερά) και απεριόριστα GB.

    H παροχή ισχύει από σήμερα 8/ 9 έως και 22/9 και αφορά συνδρομητές κινητής συμβολαίου και καρτοσυμβολαίου, ιδιώτες και επαγγελματίες. Οι συνδρομητές ενημερώνονται για την ενεργοποίηση με SMS στο κινητό τους.

    Παράλληλα, η εταιρεία έχει σταματήσει τη διαδικασία φραγής εισερχομένων/ εξερχομένων κλήσεων.

    Επιπλέον, η Nova ενημερώνει ότι από την πρώτη στιγμή το Εθνικό Κέντρο Διαχείρισης Δικτύου έθεσε υπό 24ωρη παρακολούθηση τις περιοχές για άμεση αποκατάσταση τυχόν τεχνικών θεμάτων. Οι τεχνικοί της Nova σε αυτές τις περιοχές συνεργάζονται στενά με τις τοπικές αρχές και την Πολιτική Προστασία επεμβαίνοντας, όπου είναι εφικτό, ώστε να αποκατασταθούν άμεσα οι λειτουργίες των δικτύων.

    Σχετικά με τη Nova
    Η Νova είναι ο πάροχος που έφερε πρώτη στην Ελλάδα το Internet, την κινητή τηλεφωνία και την συνδρομητική τηλεόραση. Είναι μέλος του United Group και είναι ο πάροχος που προέρχεται από την ενοποίηση της Nova με την Wind. Προσφέρει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών με 5 εκατομμύρια χρήστες κινητής, σταθερής, internet και συνδρομητικής τηλεόρασης. Η Nova με την μακρά κληρονομιά καινοτομίας ενισχύεται από τη διεθνή εμπειρία, την τεχνογνωσία και το επενδυτικό σχέδιο της United Group για την Ελλάδα.

  2. #2
    Εγγραφή
    08-07-2023
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Σε εμένα που έχω σύνδεση με απεριόριστη ομιλία (δεν έχω πολλά δεδομένα στο προγραμμα μου, γιατί δεν μου χρειάζονται) μου ήρθε το μήνυμα, Επιπλέον είχα πάρει άλλα 1500 λόγω μια γενικότερης βλάβης της περιοχής... Και είμαι κάπως έτσι

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  63,7 KB 
ID: 250591

    Στα καρτοκινητά των γονιών μου, δεν έχει έρθει ακόμα τίποτα πάντως!!!

  3. #3
    Εγγραφή
    04-11-2021
    Μηνύματα
    61
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Vodafone 1500 λεπτά και 20gb για 15 ημέρες. Από σήμερα, που έφτιαξε το ιντερνετ. Γιατί χτες που σερνοταν φυσικά μας άφησαν να πληρώσουμε unlimited day με 0.9ε

  4. #4
    Εγγραφή
    09-04-2011
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ↓ 220,0 ↑ 22,0
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ! Mesh
    Λάρισα, μέσα στην πόλη, δίπλα στον Πηνειό. Εχθές 8/9 είχαμε 9 ώρες συνολικά χωρίς ρεύμα και το 5G της Cosmote σε κάποια σημεία του σπιτιού δεν έπαιζε, σε άλλα σερνόταν. Η κίνηση της Nova με εξυπηρέτησε πολύ! Και να σκεφτείτε ότι είναι η 2η SIM μου, F2G, που είχα να ανανεώσω υπόλοιπο δεν ξέρω κι εγώ από πότε...
    FRITZ! Mesh Set [FRITZ!Box 7530 & FRITZ!Repeater 1200] * MacBook Air M1 * iPhone 12 * Huawei E3372h-153 LTE USB Stick * Gigaset E370 & C620 DECT Phones

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας