Σελ. 21 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 111619202122232631 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 301-315 από 543
  1. #301
    Εγγραφή
    11-08-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    811
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    13,4(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικα .

    3 φορες κιολας .

    τη 1η πολυυυ πριν οποια νομοθεσια το 19 .. σε οικιακο μαλιστα! και τις αλλες 2 μια απο το τηλέφωνο επιτόπου σε κατω απο 10 λεπτα (ποιο πολυ χρονο εκανα στο IVR να με συνδεσει ) και τη 3η οπου χρειάστηκε να ερθει τεχνικος στον χωρο , θα γινοταν seemless transfer απο το cloud pbx της cosmote σε On prem Asterisk και η επιχείρηση δεν μπορουσε να εχει καθολου downtime , κανονίσαμε να ερθει τεχνικος τους (με χρεωση μας) , να εχουμε σε "ζωντανη συνδεση " το back office και τον * ετοιμο για register ... downtime 5 λεπτα κι πολυ να λεω κερασαμε καφεδακι μπισκοτακι στο παλικαρι και προχωρήσαμε στη ημερα μας
    Μαζί σου, αυτή την εμπειρία είχα κι εγώ μέχρι πριν κανένα μήνα. Εδώ και δυο τρεις βδομάδες όμως, σε οικιακές συνδέσεις επαναλαμβάνω, έχω πρόβλημα.
    Anyway, το σταματάω εδώ μην κάνω hijack το thread και με μαλώσει κανείς

  2. #302
    Εγγραφή
    12-12-2022
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dim80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολο το thread εδω δε νομιζω οτι δεν λεει καλα πραγματα για την Νοβα..... το φορουμ δεν το εχει λογοκρίνει αρα δεν ξερω γιατι λες οτι είπαμε οτι το φορουμ υποστηριζει Νοβα....
    (υπήρξε mod που λογοκρινε αλλα δεν υπαρχει πια εδω .... ευτυχώς. Η εμπειριες χρηστη δεν ειναι σπαμ)
    (εχω δεχθει παρατηρηση για μηνύματα απο mod πολυ ευγενικο και λογικο οπου μου ζητησε καποια πραγματα Ετσι εκανα αλλο thread για μην "ενοχλω" καποιους που εκαναν report και δεν ενοχλω threa αλλου)
    Μου εχουν διαγραψη ποστ αλλου συγκεκριμενος mod ενω παρομοια αλλου χρηστη τα αφησε. Δε μπορω να κανω κατι Δεν ειναι δικο μου το σιτε ουτε ειμαι mod
    Το σιτε εχει ιδιοκτητη δεν ειναι δημοσιο οποτε εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει Εγω γραφω στο σιτε του
    Εγώ δε συμμερίζομαι απαραίτητα ότι το φόρουμ υποστηρίζει Nova, σχολιάζω ότι επανειλημμένα έχει γραφτεί (όχι από εμένα) πως επειδή η Nova έχει επίσημη υποστήριξη
    αυτό θα σημαίνει πως το φόρουμ την υποστηρίζει κιόλας.
    Προσωπικά αν θα έπρεπε να υποστηρίζει κάποιον το φόρουμ,
    θα πόνταρα αλλού, στο ότι άλλος θα μπορούσε να έχει το όνομα και άλλος τη χάρη.
    Και το παρόν τόπικ ακριβώς δε διαψεύδει την αίσθηση.

    Και περί σπαμ, η εμπειρία χρήστη δεν είναι σπαμ
    η εμπειρία μη χρήστη είναι σπαμ.
    Οπότε δεν καταλαβαίνω πως το εννόησες αυτό που ανέφερα.
    Και μπορεί να είσαι ικονοποιημένος ( ; ) από τη διαχείριση των μηνυμάτων,
    εγώ που είδα να διαγράφονται άλλα μηνύματα εκτός από τα σπαμ και τους τραμπουκισμούς, θα μου επιτρέψεις να σχηματίζω άλλη γνώμη. Και προφανώς το κάθε φόρουμ είναι ιδιωτική υπόθεση, αλλά ιδιωτική υπόθεση είναι και το να κρίνεται το κάθε φόρουμ.

  3. #303
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    για ακομα μια φορα λες κατι που ειπα....
    Στο thread δεν νομιζω να εχει γραφτει οτι υποστηριζει το σιτε τη Νοβα. Εγω δεν εχω γραψει επισης κατι τετοιο
    Δεν ειπα πουθενα αν ειμαι η δεν ειμαι ικανοποιημενος (ειπα για κποιον που διαγραφη δικα μου αλλα δεν διαγραφη παρομοια αλλων) Λεω ομως οτι ο καθε ιδιοκτητης εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει σε κατι που ειναι δικο του και στο καθε mod εχει δωθει το δικαιωμα να κατι οτι κανει Εγω δεν μπορω να κανω κατι οταν διαγράφει μηνημα μου Ναι μπορω να παω σε αλλο σιτε

    Εξακολουθω να μην βρισκω τι σχεση εχουν αυτα με τους κωδικους Νοβα που παρανομα δεν δινει ....
    Επισης ΑΝ εχει σημασια εμενα εδω που ανοιξα εγω το τοπικ δεν με πειραζει να κανει καποιος hijack για να πει κατι Μπορει να ενοχλει αλλους, εμενα οχι Βρισκω λογικο να ανοιξει καποιος ενα τοπικ Πχ ¨"Παραπονα για διαγραφη ποστ¨¨
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 17-01-24 στις 13:48.

  4. #304
    Εγγραφή
    12-12-2022
    Μηνύματα
    428
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dim80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για ακομα μια φορα λες κατι που ειπα....
    Στο thread δεν νομιζω να εχει γραφτει οτι υποστηριζει το σιτε τη Νοβα. Εγω δεν εχω γραψει επισης κατι τετοιο
    Δεν ειπα πουθενα αν ειμαι η δεν ειμαι ικανοποιημενος (ειπα για κποιον που διαγραφη δικα μου αλλα δεν διαγραφη παρομοια αλλων) Λεω ομως οτι ο καθε ιδιοκτητης εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει σε κατι που ειναι δικο του και στο καθε mod εχει δωθει το δικαιωμα να κατι οτι κανει Εγω δεν μπορω να κανω κατι οταν διαγράφει μηνημα μου Ναι μπορω να παω σε αλλο σιτε

    Εξακολουθω να μην βρισκω τι σχεση εχουν αυτα με τους κωδικους Νοβα που παρανομα δεν δινει ....
    Επισης ΑΝ εχει σημασια εμενα εδω που ανοιξα εγω το τοπικ δεν με πειραζει να κανει καποιος hijack για να πει κατι Μπορει να ενοχλει αλλους, εμενα οχι Βρισκω λογικο να ανοιξει καποιος ενα τοπικ Πχ ¨"Παραπονα για διαγραφη ποστ¨¨
    Τώρα μου είναι δυσάρεστο να πρέπει να συνεχίσω μια ανταλλαγή μηνυμάτων
    ενώ ο σκοπός μου ήταν ένα σύντομο σχόλιο
    και σίγουρα όχι hijack με αφορμή σχόλιο που έκανε άλλος στο thread που άνοιξε.
    Καλά το να κάνω και τον παραπονιάρη που θα ανοίξει και thread παραπόνων το θεωρώ αδιάφορο έως αστείο σε ένα φόρουμ που μια χαρά γνωρίζω πως έχει ιδιοκτησία και ο καθένας μας ξέρει να τραβάει το δρόμο του και κρίνεται.
    Και εξίσου αδιάφορη θα έπρεπε να είναι κι η εδώ ανταλλαγή μηνυμάτων.

    Επειδή δε σε αφορούσε κατ' ουσία το ένα σχόλιο στο οποίο πήρα αφορμή από εσένα.
    Όμως επιμένεις σε κάτι που δε θα έπρεπε να σε αγγίζει.
    Αν νομίζεις ότι σου επιτίθεμαι, λάθος.
    Και μου απαντάς ακόμα με ερμηνείες σε πράγματα που δεν σου είπα, λάθος κι αυτό.

    Το ότι έχει γραφτεί επανειλημμένα πως «η Nova έχει επίσημη παρουσία ΑΡΑ θα σημαίνει πως το φόρουμ την υποστηρίζει»
    είναι γεγονός ότι έχει ξανά και ξανά γραφτεί.
    Διάφοροι το έχουν γράψει/το γράφουν.
    Είσαι ένας από αυτούς;
    Δεν ξέρω, δεν είναι το θέμα μου, ούτε θα ψάξω, ούτε ειπώθηκε, ούτε με ενδιαφέρι.
    Γράφτηκε για το thread σου;
    Ούτε αυτό στο είπα όπως το «μετέφρασες».

    Μηδενίζεις που λέω ότι έχει γραφτεί, και ενώ είναι έτσι.
    Δικαίωμά σου, δικαίωμά μου να το γράφω κι εγώ
    και ο καθένας έχει δική του κρίση και μνήμη.

    Δικαίωμα και του καθενός που κάνει τις επιλογές του και κρίνεται,
    είτε είμαι εγώ κι εσύ που γράφουμε ό,τι γράφουμε ή δε γράφουμε τίποτε,
    είτε είναι το φόρουμ ως κοινότητα χρηστών κι ως επιχείρηση.

    Να μου επιτρέψεις κάποια πράγματα που εξέφρασα και ήθελα να πω παραπάνω, να έχω τη γνώμη μου να είναι έτσι.
    Ευχαριστώ και συγνώμη για την παρέμβαση.

  5. #305
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    παλι λαθος καταλαβαίνεις ....
    δεν ειπα πουθενα οτι μου επιτίθεσαι και ουτε νομιζω κατι τετοιο
    πουθενα δεν μηδένισα ουτε ειπα πως οτι λες δεν εχει αξια ...
    δεν εχω κανενα προβλημα με καμμια παρεμβαση οπως παλι εγραψα
    Συζητηση κανουμε και ετσι το ειδα απλα αλλα σου λεω και αλλα καταλαβαινεις οτι ειπα Μπορει να φταιω και εγω τι να πω...
    Ξαναλεω οτι συζητηση κανουμε

  6. #306
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά, η ΝΟΒΑ δεν δίνει κωδικούς ακόμα ή δίνει;
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  7. #307
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, η ΝΟΒΑ δεν δίνει κωδικούς ακόμα ή δίνει;
    Όταν αρχίσει να δίνει, θα το καταλάβεις ποικιλοτρόπως

  8. #308
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    αν δεν το πουν στης ειδησεις δεν πρόκειται να δωσουν
    Δεν τους αγγίζει κανεις για καποιο λογο... ΜΕ την 3η καταγγελια sth EETT θα κοινοποιήσω και σε υπουργεία ,πολιτικα προσωπα, media ... οχι οτι περιμενω να διαβαστει απο κανεναν αλλα ετσι, δε κοστιζει και τιποτα το μαιλ και για τον περιεργο τροπο της ΕΕΤΤ να κλεινει της καταγγελιες πως εχουν διευθετηθεί (και να περιμενεις ακομα 2 μηνες για νεα απαντηση) και να μην επιβαλη ουτε προστιμο

  9. #309
    Εγγραφή
    27-03-2022
    Ηλικία
    22
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dim80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν το πουν στης ειδησεις δεν πρόκειται να δωσουν
    Δεν τους αγγίζει κανεις για καποιο λογο... ΜΕ την 3η καταγγελια sth EETT θα κοινοποιήσω και σε υπουργεία ,πολιτικα προσωπα, media ... οχι οτι περιμενω να διαβαστει απο κανεναν αλλα ετσι, δε κοστιζει και τιποτα το μαιλ και για τον περιεργο τροπο της ΕΕΤΤ να κλεινει της καταγγελιες πως εχουν διευθετηθεί (και να περιμενεις ακομα 2 μηνες για νεα απαντηση) και να μην επιβαλη ουτε προστιμο
    Από περιέργεια σε περνούν καθόλου τηλέφωνο η νόβα όταν κάνεις καταγγελία ΕΕΤΤ η απλώς απαντάνε στην ΕΕΤΤ και μετά η ΕΕΤΤ σε εσενα

  10. #310
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν αρχίσει να δίνει, θα το καταλάβεις ποικιλοτρόπως
    Καλά κρασιά τότε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dim80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν το πουν στης ειδησεις δεν πρόκειται να δωσουν
    Δεν τους αγγίζει κανεις για καποιο λογο... ΜΕ την 3η καταγγελια sth EETT θα κοινοποιήσω και σε υπουργεία ,πολιτικα προσωπα, media ... οχι οτι περιμενω να διαβαστει απο κανεναν αλλα ετσι, δε κοστιζει και τιποτα το μαιλ και για τον περιεργο τροπο της ΕΕΤΤ να κλεινει της καταγγελιες πως εχουν διευθετηθεί (και να περιμενεις ακομα 2 μηνες για νεα απαντηση) και να μην επιβαλη ουτε προστιμο
    Έκανα κι εγώ ερώτημα προς ΕΕΤΤ, Περιμένω απάντηση το 2026

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Markos9999334 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από περιέργεια σε περνούν καθόλου τηλέφωνο η νόβα όταν κάνεις καταγγελία ΕΕΤΤ η απλώς απαντάνε στην ΕΕΤΤ και μετά η ΕΕΤΤ σε εσενα
    Γραφειοκρατία. Σου στέλνει επιστολή η ΕΕΤΤ τελικά.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  11. #311
    Εγγραφή
    20-02-2023
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    VDSL 50
    η ΕΕΤΤ απανταει κανονικα με μαιλ και με γραμμα στο σπιτι !!!!!!!!!!!! αλλα...

    σε πρωτη φαση περνει περιπου ε μηνα να το παρει Οπως ακριβος εγραωες την καταγγελεια την προωθηση στη Νονα
    σε 2η φαση η Νοβα τους απανταει μετα απο καποιες μερες πχ 15 Εχει δικαιωμα 30 μερες και λεει οτι θα το φτιαξει σε 10 μερες
    σε 3η φαση 30 μερες μετα κλεινει η ΕΕΤΤ την καταγελια γιατι "διευθετήθηκε¨" ..... και σου δινει δικαιωμα να επανέλθεις για το ιδια θεμα

    Περασαν 2 μηνες

    Κανεις επαναληψη καταγγελιας
    Γίνονται τα ιδια λεει θα το φτιαξει μεχρι τελος 12/2023

    Περασαν 4 μηνες
    2024 επικοινωνεί η Νοβα και λεει θα το φτιαξει .... (αοριστα)

    Τα γεγονοτα ειναι πραγματικα απο 1/10/2023 - 18/1/2024
    Εχει περιορισμο για νεα καταγγελια 30 μερες που περιμενω να περασουν για να κανω την 3η καταγγελια
    Θελω νε εχω γραπτα γιατι θα τα κοινοποιησω σε υπουργούς, κυβερνηση, αντιπολίτευση media κτλ μπας και τσιμπήσει κανεις και παρει δημοσιοτητα γιατι στη Ελλαδα μονο ετσι .... οπως με της λακουβες στο δρομο ....

    ουτε προστιμο ουτε τιποτα απο ΕΕΤΤ που φυσικα γνωριζει οτι εχει ειδοποιηθεί ο παροχος να ειναι ετοιμος 1/10/2023 γιατι θα ψηφιστεί νομος ..... Vodafone k Inalal συμμορφώθηκαν κανονικα 1/10
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dim80 : 18-01-24 στις 22:50.

  12. #312
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά, η ΝΟΒΑ δεν δίνει κωδικούς ακόμα ή δίνει;
    Θα δώσει επίσημα στις 30 Φεβρουαρίου.

  13. #313
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.527
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα δώσει επίσημα στις 30 Φεβρουαρίου.
    Θα είναι φοβερά δύσκολο φαίνεται!
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

  14. #314
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    Μόνο αν αρχίσουν και φεύγουν συνδρομητές (από την Nova) προς άλλες εταιρίες (Cosmote, Voda) με την αιτιολογία, όταν σας ρωτούν, "δεν δίνετε τους κωδικούς Voip", ίσως κάποια στιγμή το κάνουν. Το ότι υπάρχει διαμαρτυρία ποικιλότροπος είτε μέσω τηλ, τσατ, μαιλ, καταγγελία κλπ ΔΕΝ θα έχει καμία τύχη και ΔΕΝ θα αλλάξει την πολιτική της εταιρίας από την στιγμή που οι λογαριασμοί πληρώνονται από τους συνδρομητές. Μόνο αυτό τους νοιάζει (τα χρήματα) και τπτ άλλο.
    IMHO.

  15. #315
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gacp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο αν αρχίσουν και φεύγουν συνδρομητές (από την Nova) προς άλλες εταιρίες (Cosmote, Voda) με την αιτιολογία, όταν σας ρωτούν, "δεν δίνετε τους κωδικούς Voip", ίσως κάποια στιγμή το κάνουν. Το ότι υπάρχει διαμαρτυρία ποικιλότροπος είτε μέσω τηλ, τσατ, μαιλ, καταγγελία κλπ ΔΕΝ θα έχει καμία τύχη και ΔΕΝ θα αλλάξει την πολιτική της εταιρίας από την στιγμή που οι λογαριασμοί πληρώνονται από τους συνδρομητές. Μόνο αυτό τους νοιάζει (τα χρήματα) και τπτ άλλο.
    IMHO.
    Εχεις δικαιο. Αλλα η Nova με το να εχει "τοσο χαμηλα" τις τιμες της εχει παρει για πελατη της καθε εναν που θελει απλα τηλεφωνο και μια συνδεση φεησμπουκ .Ξερουμε (Μου το ανεφερε συγγενης με καταστημα Nova , το ειχα αναφερει σε καποιο thread) πως εχουν οδηγια να αποτρεπουν ενεργά οποιον καινουριο πελατη "ξερει απο αυτα" και τα SIP tokens ειναι κατι εξειδικευμένο...

    Ενας γνωστης με "τις απαιτησεις του" θα βαλει παραπανω φορτο εργασιας στο support. Μια με τους κωδικους ιντερνετ τη αλλη με το τηλεφωνο ...και αν βαλει και εντελως δικο του εξοπλησμο απο πανω,
    σε τυχων βλαβη θα κουρεύεται το 2οβαθμιο.

    Οποιος θελει να κανει κατι περα απο το ΤΕ του παροχου κακα τα ψεματα θα τα σκασει και θα παει στον Οτε. Η nova για να κατεβασει τις τιμες εκοψε απο παντου και με το target group της να ειναι αυτο που περιεγραψα παραπανω θα πρεπει να ειναι πολυ μαζικη η φυγη των πελατων για να τους συγκινήσει

Σελ. 21 από 37 ΠρώτηΠρώτη ... 111619202122232631 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας