Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Samsung Galaxy S7 G930F μαύρο, κυριολεκτικά σαν καινούριο χωρίς την παραμικρή γρατζουνιά (ήταν από την πρώτη μέρα σε θήκη full cover) ή οποιοδήποτε άλλο θέμα.

    RAM 4GB, Storage 32GB (δέχεται και micro SD card 64GB), firmware updated Oct 2022.

    Η μπαταρία είναι σε πολύ καλή κατάσταση και κρατάει μια μέρα και περισσότερο ανάλογα φυσικά με τη χρήση (πάντα φορτιζόταν μόνο με τον γνήσιο φορτιστή του που παρέχει overload protection).

    Δίνεται με τον γνήσιο φορτιστή του και επιπλέον 8 θήκες: Μία 360 full cover σιλικόνης λεπτή, μία back cover σιλικόνης λεπτή με καθρέπτη πίσω, τρεις back cover σιλικόνης λεπτές και τρείς τύπου wallet (πορτοφόλι) σφραγισμένες (αν κάποιος ενδιαφέρεται μόνο για θήκες ας επικοινωνήσει μαζί μου).

    Τιμή 90€
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  2. #2
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Νέα τιμή 80€
    Δοκιμάστηκε τώρα με video από το YouTube σε full φωτεινότητα οθόνης και ένταση ήχου (και μερικές ακόμη εφαρμογές να τρέχουν στο background) και πήγε στο 50% σε 2 ώρες και 45 λεπτά, άρα κρατάει αρκετά περισσότερο από 5 ώρες με αυτή τη χρήση.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  3. #3
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Δόθηκε εκτός forum. Ευχαριστώ για την φιλοξενία.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας