Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    26-03-2022
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    18
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα έκανα ένα συμβόλαιο από συνεργάτη της vodafone στα 13.70 το μήνα bussines red 3 το οποίο προσφέρει απεριόριστα λεπτα 20gb 3000sms 200" προς εξωτερικό.....η ερώτηση μου είναι η εξής πως μετατραπετε το ιδιωτικό μου κινητό σε εταιρικό....κάθε φορά που μιλάω με την εξυπηρέτηση πελατών με συνδέουν με το τμήμα εταιρικων

  2. #2
    Εγγραφή
    04-01-2021
    Περιοχή
    Pallini, Athens
    Μηνύματα
    29
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200000/20000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα, επειδη ενδιαφέρομαι για το προγραμμα μηπως θα ηταν ευκολο να δωσεις εαν επιτρεπεται ενα τηλεφωνο εστω του συνεργάτη που δινει την προσφορα αυτη? Ευχαριστω πολυ.

  3. #3
    Εγγραφή
    18-05-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Fritz7581
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evo1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα έκανα ένα συμβόλαιο από συνεργάτη της vodafone στα 13.70 το μήνα bussines red 3 το οποίο προσφέρει απεριόριστα λεπτα 20gb 3000sms 200" προς εξωτερικό.....η ερώτηση μου είναι η εξής πως μετατραπετε το ιδιωτικό μου κινητό σε εταιρικό....κάθε φορά που μιλάω με την εξυπηρέτηση πελατών με συνδέουν με το τμήμα εταιρικων
    Υπάρχουν εταιρίες, σωματεία κλπ που κάνουν ειδικές συμφωνίες με τους παρόχους και παίρνουν άλλες τιμές από τις κανονικές. Ο συνεργάτης έχει πρόσβαση να καταχωρεί συνδέσεις στο συγκεκριμένο πρότζεκτ και έτσι το κινητό σου είναι στο όνομα σου αλλά εντάσσεται στο μεγάλο πακέτο. Έχω ακόμη εδώ και 12 χρόνια συμβόλαιο με 2,50 ευρώ τελικό πάγιο αλλά δυστυχώς μόνο με κλήσεις και sms, χωρίς δεδομένα. Το μόνο κακο με αυτές τις συνδέσεις είναι ότι μπορεί να έχεις θέμα σε περιπτώσεις που θελήσεις να διακόψεις/μετατρέψεις σε κάρτα/κανεις φορητότητα σε άλλο δίκτυο. Θα πρέπει να το ζητήσεις από τον συγκεκριμένο συνεργάτη!

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας