Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Καλησπέρα σε όλους, αντιμετωπίζω μεγάλο που συνεχώς επιδεινώνεται πρόβλημα με τη σύνδεση του ίντερνετ.
    Κάνει πολύ συχνές αποσυνδέσεις τόσο στο wi-fi όσο και ενσύρματα.
    Έκανα πολλά τηλέφωνα, αιτήματα, επιβεβαίωση των ασυνήθιστα συχνών καταγραφών αποσύνδεσης, περίμενα τηλέφωνο από τεχνικό που θα ερχόταν με μόντεμ που δεν ήρθε ποτέ και τέλος μετά από μεγάλη πίεση ενημερώθηκα πως ευθύνεται το δίκτυο του χαλκού.
    Μου είπαν στην ουσία δεν μπορούν να κάνουν κάτι, έχει φθαρεί το δίκτυο που δεν είναι δικό τους και εφόσον στην περιοχή δεν περνάει οπτική ίνα δεν γίνεται τίποτα.
    Έστειλα στη συνέχεια mail στο τμήμα εξυπηρέτησης ρωτώντας αν σκοπεύουν να κάνουν κάποιο αίτημα για αποκατάσταση της βλάβης στο οποίο επίσης απάντηση δεν έλαβα ποτέ.
    Έχω απλή 24αρα σύνδεση αλλά για τις ανάγκες μου η μέχρι πρότινος σύνδεση ήταν ικανοποιητική.
    Δεν ξέρω πως πρέπει να κινηθώ, μέχρι τώρα ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος αλλά αυτή τη στιγμή λαμβάνω μία ελαττωματική υπηρεσία χωρίς προοπτικές βελτίωσης...κάποια συμβουλή;

  2. #2
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Καλησπέρα νά ζητήσεις συνδυαστικό ραντεβού με οτε

  3. #3
    Το avatar του μέλους ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣ
    ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣ Guest
    Καλησπερα κατι τετοι και με μενα συμβανει τωρα. Πεφτει το ιντερνετ με το που ανοιγω τον υπολογιστη μου. Η εξυπηρετηση μου ειπαν ακριβως τα ιδια, οτι τεχνικα δεν μπορουν να κανου κατι και οτι μου προτεινουν να κανω αναβαθμιση σε οπτικη ινα. Με αλλα λογια να πληρωσω παραπανω και θα μου κανουν μια προσφορα. Και εγω ευχαριστημενος ημουνα ρκεταχρονια με τη nova και εχω καιτ ο κινητο εκει Τους ανεφερα οτι το πορβλημα πρεπει να το λυσουν χωρις να πληρωσω εγω, εφοσον δεν φταιω σε τιποτα. Και τους ενημερωσα οτι θα φυγω τοτε. Υπαρχει καποια επιλογη, πχ καταγγελια; ΟΙ αλλαες ετιαρεις δεν εχουν και καλυτερα πακετα.

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας