Σελ. 45 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 253540434445464750 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 661-675 από 815
  1. #661
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και λέμε για καλύτερα, μην ξεχνάμε και The Rock, Indiana Jones and the Last Crusade
    Εγώ θα το πάω αντίθετα από τη άποψη του φίλου μερικά ποστ πριν: αν έχεις δει το Indiana Jones and the Last Crusade, σου άρεσε, σου άρεσε αρκετά, και δεν το ξαναβλέπεις προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο

    Δηλαδή τα Star Wars (τα ορδόθοδα, τα ΠΑΣΟΚικα, τα πρόστυχα, τα ορίτζιναλ) δε θα τα ξαναδείς; Το Shawshank Redemption; Το Fight Club; Το Usual Suspects (που πρέπει να ξαναδείς στο καπάκι, όταν το δεις πρώτη φορά, γιατί θα δεις άλλη ταινία); Το Last of the Mohicans; Το Conan the Barbarian (δε θέλω γέλια, και σας προ(σ)καλώ να μου πείτε πολλές άλλες ταινίες με τέτοιο ταιριαστό soundtrack);

    Η λίστα είναι ατελείωτη.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  2. #662
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.397
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα το πάω αντίθετα από τη άποψη του φίλου μερικά ποστ πριν: αν έχεις δει το Indiana Jones and the Last Crusade, σου άρεσε, σου άρεσε αρκετά, και δεν το ξαναβλέπεις προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο

    Δηλαδή τα Star Wars (τα ορδόθοδα, τα ΠΑΣΟΚικα, τα πρόστυχα, τα ορίτζιναλ) δε θα τα ξαναδείς; Το Shawshank Redemption; Το Fight Club; Το Usual Suspects (που πρέπει να ξαναδείς στο καπάκι, όταν το δεις πρώτη φορά, γιατί θα δεις άλλη ταινία); Το Last of the Mohicans; Το Conan the Barbarian (δε θέλω γέλια, και σας προ(σ)καλώ να μου πείτε πολλές άλλες ταινίες με τέτοιο ταιριαστό soundtrack);

    Η λίστα είναι ατελείωτη.
    Συμφωνώ σε όλα και επαυξάνω.
    Εδώ το Endgame το έχω δει 3-4 φορές μόνο και μόνο για την τελική μάχη. Και μη ξεχνάμε πέρα από το να απολαύσεις ξανά κάποιες μάχες/εφέ που είναι μοναδικά, είναι και τα συναισθήματα που σου δημιουργεί μια ταινία και θες να τα ξαναζήσεις.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #663
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.311
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από περιέργεια, σου φάνηκε ότι το 2ο μέρος έτρεξε και έχασε την προσοχή στην λεπτομέρεια;

    - - - Updated - - -



    Την λεξη καλύτερο την έχω δέσμευση για το Μάτριξ και το. FF1. Κατά τα άλλα δεν μπαίνω στη διαδικασία απόλυτων συγκρίσεων γενικά. Άλλα το interstellar ήταν φανταστικό πραγματικά και άνετα το έχω δει μερικές φορές γιατί το έβαζε και η τηλεόραση. Μιας και είπες Νόλαν, εμένα μου άρεσαν και τα Batman με το 2ο να είναι ταινιαρα. Διαφορετική φάση όμως.

    - - - Updated - - -

    Από τα νεανικά μου χρόνια εκεί κάποιες ταινίες που για πλάκα θα βλέπω ξανά και ξανά. Dia hard 1-3. Ειδικά το 3. Terminator. Rambo, last of the mohicans, braveheart και μερικά άλλα. Από την φοιτητική ζωή και μετά, είναι σαφώς λιγότερα τα έργα αλλά επίσης τα έχω λιώσει matrix, FF1, starship troopers και ίσως interstellar.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και λέμε για καλύτερα, μην ξεχνάμε και The Rock, Indiana Jones and the Last Crusade
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα το πάω αντίθετα από τη άποψη του φίλου μερικά ποστ πριν: αν έχεις δει το Indiana Jones and the Last Crusade, σου άρεσε, σου άρεσε αρκετά, και δεν το ξαναβλέπεις προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο

    Δηλαδή τα Star Wars (τα ορδόθοδα, τα ΠΑΣΟΚικα, τα πρόστυχα, τα ορίτζιναλ) δε θα τα ξαναδείς; Το Shawshank Redemption; Το Fight Club; Το Usual Suspects (που πρέπει να ξαναδείς στο καπάκι, όταν το δεις πρώτη φορά, γιατί θα δεις άλλη ταινία); Το Last of the Mohicans; Το Conan the Barbarian (δε θέλω γέλια, και σας προ(σ)καλώ να μου πείτε πολλές άλλες ταινίες με τέτοιο ταιριαστό soundtrack);

    Η λίστα είναι ατελείωτη.
    Όλα αυτά που λέτε τα βλέπω συνέχεια... κυρίως τελευταία επειδή τα βάζω του μικρού να μορφωθεί το παιδί στη χύναμη κλπ άλλα

    Υ.Γ. Έχει λαχτάρα για Marvel αλλά δεν τον ξεκινάω ακόμα... σε 1-2 χρόνια να πάει 13 ίσως....
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #664
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.376
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από περιέργεια, σου φάνηκε ότι το 2ο μέρος έτρεξε και έχασε την προσοχή στην λεπτομέρεια;
    Δεν νομίζω.
    Αρχικά να σου πω την αλήθεια το φοβήθηκα γιατί είδα ότι ετοιμάζεται το επόμενο (Dune Messiah) και θεώρησα ότι μπορεί να είναι πολύ φλύαρο για να γεμίσει τον τηλεοπτικό χρόνο.
    Είχε 2-3 σημεία που απλά άφησε να εννοηθεί το γρήγορο πέρασμα του χρόνου αλλά δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να δώσουν περισσότερη βάση σε αυτά.
    Με κράτησε καθηλωμένο σε όλη την διάρκεια της ταινίας.
    Δεν βαρέθηκα σε κανένα σημείο.
    Και το κυριότερο για εμένα... είχε σαφή τέλος χωρίς να αφήνει κάτι στην μέση για την επόμενη.
    πχ το τελείωμα του Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One ένιωσα ότι το έκοψαν στην μέση.
    Ότι κάτι άφησαν μισό για την επόμενη ταινία ενώ μπορούσε να το τελειώσει εκεί.
    Δεν λέω να μην υπάρξει δεύτερο μέρος απλά το τέλους του πρώτου να ολοκληρώνεται.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  5. #665
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.311
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγώ πάντως.. σαν άνθρωπος που πολλοί με δουλεύεται για το Starwars κλπ ηρωικά που γίνονται εκεί που τα κρίνουμε με το φτωχό μυαλό μας... στο DUNE οποιοδήποτε από τα 2 νέα ή το παλιό... το σκηνικό του πάω με 2 σκαπανικά και ελέγχο και καλά ένα ΣουπερΤερας σκουλίκι που μέχρι να ανέβω πάνω του έχω κινδυνέψει 17 φορές κιόλας, δεν γίνεται ούτε στον μπομπ τον σφουγγαράκι.... αυτή είναι η μούφα για μένα. Να τα έλεγχαν με οποιοδήποτε άλλο τρόπο στυλ μαγικές δυνάμεις .. ή με το νου κλπ... θα ήμουν μια χαρά... με τον τρόπο που το κάνουν δεν...

    Φυσικά το βλέπω και μου αρέσει εννοείται αλλά είπα και εγώ τον πόνο μου
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #666
    Εγγραφή
    10-06-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.483
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Pfsense+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια και λέμε για καλύτερα, μην ξεχνάμε και The Rock, Indiana Jones and the Last Crusade
    The rock... 40φορες τουλάχιστο

  7. #667
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.107
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων

    Φυσικά το βλέπω και μου αρέσει εννοείται αλλά είπα και εγώ τον πόνο μου
    Χεχεχε. Δώσε πόνο

    Πάντως για μένα το πιο χαζό όλων είναι το έχω orbital capability και ο αντίπαλος παίζει κρυφτουλη στο έδαφος και πολεμάνε με πιστόλια (χμμμμ firefly). Το 2ο πολύ στραβό ήταν που έχουν people carriers πάνω στο σκουλήκι.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  8. #668
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.839
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χεχεχε. Δώσε πόνο

    Πάντως για μένα το πιο χαζό όλων είναι το έχω orbital capability και ο αντίπαλος παίζει κρυφτουλη στο έδαφος και πολεμάνε με πιστόλια (χμμμμ firefly). Το 2ο πολύ στραβό ήταν που έχουν people carriers πάνω στο σκουλήκι.
    Αυτό έχει να κάνει και με το world building του Herbert. Στον κόσμο του Dune δεν υπάρχουν υπολογιστές, δεν μπορείς να "πυροβολήσεις" ασπίδα, γιατί θα γίνει καταστροφή, κλπ.
    Επίσης μεγάλο μέρος του πλανήτη είναι μόνιμα καλυμμένο από αμμοθύελες.
    Το ότι ένα βασικό μέσο μεταφοράς των Fremmen είναι τόσο επικίνδυνο, δένει και αυτό με την όλη ιστορία. Όλοι οι Μεγάλοι Οίκοι φοβούνταν τους αυτοκρατορικούς Sardaukar, αλλά όσοι Fremmen επιζούν αποδεικνύονται ακόμη καλύτεροι πολεμιστές, εξαιτίας του επίπονου περιβάλλοντος που μεγαλώνουν.

  9. #669
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.311
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό έχει να κάνει και με το world building του Herbert. Στον κόσμο του Dune δεν υπάρχουν υπολογιστές, δεν μπορείς να "πυροβολήσεις" ασπίδα, γιατί θα γίνει καταστροφή, κλπ.
    Επίσης μεγάλο μέρος του πλανήτη είναι μόνιμα καλυμμένο από αμμοθύελες.
    Το ότι ένα βασικό μέσο μεταφοράς των Fremmen είναι τόσο επικίνδυνο, δένει και αυτό με την όλη ιστορία. Όλοι οι Μεγάλοι Οίκοι φοβούνταν τους αυτοκρατορικούς Sardaukar, αλλά όσοι Fremmen επιζούν αποδεικνύονται ακόμη καλύτεροι πολεμιστές, εξαιτίας του επίπονου περιβάλλοντος που μεγαλώνουν.
    Σαν έργο είναι καταπληκτικό.. απλά είπα κάτι που με ξένισε .. όπως πχ που συζητάγαμε στην Ashoka όταν βγήκε από το διαστημόπλοιο και έσκισε με το LightSaber ένα άλλο διαστημόπλοιο LOL... είναι από τα περίεργα.
    Τα άλλα για το ότι δεν έχουν όπλα σοβαρά κλπ (που στο Νο2 και laser εμφανίστηκαν αλλά και πυρηνικά τελικά), το World είναι έτσι ναι...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BlueChris : 11-04-24 στις 15:15. Αιτία: ashoka oxi ashoke
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #670
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.464
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν έργο είναι καταπληκτικό.. απλά είπα κάτι που με ξένισε .. όπως πχ που συζητάγαμε στην Ashoke όταν βγήκε από το διαστημόπλοιο και έσκισε με το LightSaber ένα άλλο διαστημόπλοιο LOL... είναι από τα περίεργα.
    Τα άλλα για το ότι δεν έχουν όπλα σοβαρά κλπ (που στο Νο2 και laser εμφανίστηκαν αλλά και πυρηνικά τελικά), το World είναι έτσι ναι...
    To έχουμε ξαναπεί, στην ταινία για έναν (ανεξήγητο ΙΜΟ) λόγο ο Vilneuve επέλεξε να μην αναφερθεί / εξηγήσει καθόλου ένα βασικό γεγονός που έλαβε χώρα νομίζω εκατοντάδες χρόνια πριν την ιστορία που βλέπουμε στο Dune και είναι η Butlerian Jihad

    Δεν έχω ιδέα γιατί το προσπέρασαν
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #671
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.694
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Μια που πιάσαμε τα έργα που έχουμε δει τις περισσότερες φορές, μακράν το #1 για μένα είναι το Bridge on the River Kwai (20-30 φορές άνετα) και #2 το Hunt for Red October (15-20). Μετά από αυτά το χάος. Respect στον συμφορουμίτη που με περίσσιο θάρρος έβαλε το Conan the Barbarian στη λίστα, συμφωνώ απόλυτα.

  12. #672
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.107
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια που πιάσαμε τα έργα που έχουμε δει τις περισσότερες φορές, μακράν το #1 για μένα είναι το Bridge on the River Kwai (20-30 φορές άνετα) και #2 το Hunt for Red October (15-20). Μετά από αυτά το χάος. Respect στον συμφορουμίτη που με περίσσιο θάρρος έβαλε το Conan the Barbarian στη λίστα, συμφωνώ απόλυτα.
    Δεν τα βγάζουν όλα στην τηλεόραση δυστυχώς. Από την άλλη δεν θα έβλεπα και νέα έργα.

    Τώρα χωρίς την ευκολία της τηλεόρασης, έχω να δω αρχαιότητα καιρό. Έχει κάτι το ωραίο το βλέπω ότι έχει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό έχει να κάνει και με το world building του Herbert. Στον κόσμο του Dune δεν υπάρχουν υπολογιστές, δεν μπορείς να "πυροβολήσεις" ασπίδα, γιατί θα γίνει καταστροφή, κλπ.
    Επίσης μεγάλο μέρος του πλανήτη είναι μόνιμα καλυμμένο από αμμοθύελες.
    Το ότι ένα βασικό μέσο μεταφοράς των Fremmen είναι τόσο επικίνδυνο, δένει και αυτό με την όλη ιστορία. Όλοι οι Μεγάλοι Οίκοι φοβούνταν τους αυτοκρατορικούς Sardaukar, αλλά όσοι Fremmen επιζούν αποδεικνύονται ακόμη καλύτεροι πολεμιστές, εξαιτίας του επίπονου περιβάλλοντος που μεγαλώνουν.
    Δεν το έγραψα για το dune αλλά γενικά. Έχω ένα φίλο που το έχει εντρυφήσει και μου έχει πει ότι γενικά γάργαρα. Και οι δύο βρίσκουμε λίγο αστεία τέτοιες περιστάσεις αλλά δεν το θεωρώ εμπόδιο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν έργο είναι καταπληκτικό.. απλά είπα κάτι που με ξένισε .. όπως πχ που συζητάγαμε στην Ashoka όταν βγήκε από το διαστημόπλοιο και έσκισε με το LightSaber ένα άλλο διαστημόπλοιο LOL... είναι από τα περίεργα.
    Τα άλλα για το ότι δεν έχουν όπλα σοβαρά κλπ (που στο Νο2 και laser εμφανίστηκαν αλλά και πυρηνικά τελικά), το World είναι έτσι ναι...
    Το πρόβλημα δεν είναι η καθεαυτή περίεργη φάση όσο η έλλειψη συνέπειας. Στο dune πχ υπάρχει συνέπεια, στο star wars όπως ξυπνήσει η ομάδα.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  13. #673
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια που πιάσαμε τα έργα που έχουμε δει τις περισσότερες φορές, μακράν το #1 για μένα είναι το Bridge on the River Kwai (20-30 φορές άνετα) και #2 το Hunt for Red October (15-20). Μετά από αυτά το χάος. Respect στον συμφορουμίτη που με περίσσιο θάρρος έβαλε το Conan the Barbarian στη λίστα, συμφωνώ απόλυτα.
    Εύκολα, χωρίς απολύτως καμία ντροπή, κανένα κόμπλεξ, το Conan είναι στο Τοπ 10 των αγαπημένων μου ταινιών.

    Μερσί για το Bridge over...έχω να την δω πολύ καιρό, βρήκα τί θα παίξει το Σ/Κ

    (έχω ήδη αρχίσει να σφυρίζω)
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  14. #674
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.694
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    (έχω ήδη αρχίσει να σφυρίζω)

  15. #675
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.376
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Tower Heist
    Ωραία ταινία για να περάσει η ώρα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

Σελ. 45 από 55 ΠρώτηΠρώτη ... 253540434445464750 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας