Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 25
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Nova_Logo (1) (6) (6) (1).jpg 
Εμφανίσεις:  606 
Μέγεθος:  35,4 KB 
ID: 253556Ολοκληρώνοντας μια χρονιά-ορόσημο επιτυχημένης λειτουργίας της νέας Nova στην Ελληνική αγορά, η Nova λανσάρει το “Data Jump”, αναβαθμίζοντας τα προγράμματα κινητής τηλεφωνίας, σηματοδοτώντας τον εορτασμό της πρώτης χρονιάς καθώς και τη δέσμευση προς τους συνδρομητές της.
    Το 2023 ήταν μια χρονιά σταθμός για τη Nova. Μέσω σημαντικών επενδύσεων και έχοντας ως επίκεντρο τον πελάτη, αναδείχθηκε ως μία νέα δύναμη στις τηλεπικοινωνίες και την ψυχαγωγία, φέρνοντας νέα δεδομένα στην αγορά και υπερβαίνοντας τις προσδοκίες.

    Data Jump: Περισσότερα Data στην ίδια τιμή
    Το “Data Jump” αποτελεί την επιβεβαίωση της δέσμευσης της Nova προς τους πελάτες της, προσφέροντας τόσο σε νέους, όσο και υφιστάμενους συνδρομητές, αναβαθμισμένα προγράμματα χωρίς επιπλέον κόστος. Τα ανανεωμένα προγράμματα Unlimited Talk&SMS προσφέρουν τώρα περισσότερα Data, αναβαθμίζοντας σε 10GB και 20GB αντίστοιχα τα προγράμματα των 6GB και 15GB, για πάντα.

    Προσφορά για τους Συνδρομητές “Unlimited
    all
    Το πρόγραμμα “Unlimited all” τώρα περιλαμβάνει, χωρίς επιπλέον κόστος, απεριόριστα λεπτά ομιλίας προς τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης, για πάντα. H προσφορά ισχύει για τους συνδρομητές που θα εγγραφούν μέχρι τις 31/3.

    Προσφορά για τους συνδρομητές Unlimited
    Talk&SMS + 2GB
    Οι συνδρομητές του προγράμματος των 2GB μπορούν να διπλασιάσουν μέσω του “Data Jump” τα Data τους για 2 συνεχόμενους μήνες.

    Γρήγορη και απλή ανανέωση

    Η μόνη προϋπόθεση είναι μια απλή ανανέωση συμβολαίου μέσω της φιλικής προς τον χρήστη εφαρμογής Nova App, καθώς και μέσω του nova.gr.
    Όσον αφορά τους νέους συνδρομητές, τα αναβαθμισμένα προγράμματα Unlimited Talk&SMS συνεχίζουν να παρέχουν πολλά σε προσιτές τιμές.

    Ο Παναγιώτης Γεωργιόπουλος, CEO
    της Nova, δήλωσε: «Το 2023 ήταν χρονιά-ορόσημο για τη Nova, καθώς ολοκληρώσαμε τον μετασχηματισμό μας με επιτυχία, διαμορφώνοντας μια νέα, δυναμική και σύγχρονη εταιρεία. Με στιβαρό επενδυτικό σχέδιο καταγράψαμε σημαντική ανάπτυξη και ισχυροποιήσαμε την παρουσία μας και το Brand μας, προσφέροντας το καλύτερο δυνατό στους πελάτες μας».

    Ο Μιχάλης Αναγνωστάκo
    ς, Chief Marketing Officer της Nova, δήλωσε: «Γιορτάζουμε ένα χρόνο της νέας Nova, προσφέροντας περισσότερα data χωρίς κόστος, με δέσμευση στην πελατοκεντρική προσέγγιση αλλάζοντας τις νόρμες της αγοράς. Στη Nova δεσμευόμαστε να προσφέρουμε στους πελάτες μας ότι καλύτερο έχει να παρουσιάσει η τεχνολογία σήμερα, στις καλύτερες τιμές και με την καλύτερη δυνατή εμπειρία».
    Για περισσότερες πληροφορίες, σχετικά με το Data Jump, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν το 13800, να επισκεφθούν την ιστοσελίδα της εταιρείας nova.gr ή ένα οποιοδήποτε από τα καταστήματα Nova, σε όλη την Ελλάδα.

  2. #2
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσφορά για τους Συνδρομητές “Unlimited all”
    Το πρόγραμμα “Unlimited all” τώρα περιλαμβάνει, χωρίς επιπλέον κόστος, απεριόριστα λεπτά ομιλίας προς τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης, για πάντα. H προσφορά ισχύει για τους συνδρομητές που θα εγγραφούν μέχρι τις 31/3.
    Βάλτε ρε μάγκες και τα Data μέσα...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #3
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    «Το 2023 ήταν χρονιά-ορόσημο για τη Nova, καθώς ολοκληρώσαμε τον μετασχηματισμό μας με επιτυχία, διαμορφώνοντας μια νέα, δυναμική και σύγχρονη εταιρεία.
    με 1€ ανανέωσης στην καρτοκινητή αλλά το καταργήσανε το 2024

  4. #4
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα με είχαν πάρει τηλέφωνο για να κάνω το καρτέλ το καρτοκινητο σε συμβόλαιο 13€ κι ότι θα μου έκαναν το τρομερό πόσο τον 2€ έκπτωση στη σταθερή 3play.

  5. #5
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Ξεχάσανε να διαφημίσουν με την ίδια χαρά φρου φρου και αρώματα το F2G&Q - Renewal Price Jump (Account Balance Top Up).... 1->13€....
    Ανακοίνωση μεν έβγαλαν, αλλά δεν είδα την ίδια χαρά να το διαφημίσουν...
    Αυτό σκέφτηκα μόλις είδα τη διαφήμιση στη tv...
    Περίμενα να μπει το άρθρο εδώ για να το σχολιάσω....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 26-01-24 στις 20:21.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #6
    Εγγραφή
    19-07-2022
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    270
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    χαλι μαυρο εξακολουθει να ειναι το δικτυο μεσα και εξω απο την αθηνα

  7. #7
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anana Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαλι μαυρο εξακολουθει να ειναι το δικτυο μεσα και εξω απο την αθηνα
    Βοντα και Νόβα σε δίκτυο είναι σχεδόν τα ίδια χάλια....
    Σπάνια να πετύχει κανείς περιοχή που παίζουν καλά....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #8
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βοντα και Νόβα σε δίκτυο είναι σχεδόν τα ίδια χάλια....
    Σπάνια να πετύχει κανείς περιοχή που παίζουν καλά....
    Πρώτον μη συγχέεις τα. 2 δίκτυα

    Δευετερον μην το γενικεύεις γιατί πχ σε έμενα η cowmote έχει μόνο 2G πχ. Και δεν είναι ο μονος.
    mac rulez

  9. #9
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Η κοτε πιο σπάνια να παίζει πιο χάλια κάπου... Καλώς η κακώς έτσι είναι...
    Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχει και αυτό σαν γεγονός...
    Όπως και το ότι βοντα και Νόβα παίζουν σχεδόν τα ίδια χάλια σε περιοχές.... Αυτό όπως είπα δεν αποκλείει σε κάποια μέρη να παίζουν καλά.... Απλά δεν είναι η πλειοψηφία....
    Τα περισσότερα μέρη που επισκέπτομαι αυτό έχουν δείξει...
    Σαν δίκτυο πάντως, τη Νόβα την έχω δεύτερη και τελευταία τη βοντα...
    Αλλά ας πω και το ότι στο εξοχικό η βοντα στο ρούτερ, παίζει λίγο πιο καλά από τη κοτε στη 2100..
    Εδώ Αθήνα η κοτε δεν έχει αντίπαλο στο σπίτι.... Σαν δίκτυο κινητής....
    Λίγο πιο κάτω στο Γκάζι έπιασα 1gbps με βοντα... Προφανώς μειοψηφία γιατί δεν το συναντάς σχεδόν παντού...
    Είναι λίγο ανάμεικτα τα πράγματα....
    Η πλειοψηφία όμως δείχνει ότι η κοτε σαν δίκτυο είναι πρώτη... Οι άλλοι δύο παλεύουν για τη δεύτερη και τρίτη θέση....
    Για εμένα, σαν δίκτυο είπα, δεύτερη θα διάλεγα Νόβα.... Τελευταία τη βοντα.... Σαν προσφορές η βοντα κάνει καλύτερες.... Αλλά λυπάμαι αυτούς που θα μπλέξουν...
    Στο εξοχικό προσωπικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση που η βοντα έπαιξε στο ρούτερ λίγο πιο καλά από κοτε...
    Στο κινητό όλες παίζουν πιο καλά.... Αλλά αυτό νομίζω δεν αναιρεί αυτά που έγραψα...
    Στις περισσότερες κεραίες οι άλλοι δύο έχουν 5g απλά για να λένε ότι έχουν.... Οι ταχύτητες όμως δεν το επαληθεύουν....
    Να κλείσω βέβαια με το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετική εμπειρία από τα μέρη που κινείται...
    Και ανάλογα τη προσφορά που έχει αν το δίκτυο του δίνει τις ταχύτητες που πρέπει τότε είναι τυχερός...
    Το έχω πει ξανά αυτό...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #10
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ναι ναι....

  11. #11
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φτιάξτε το δίκτυο σας πρώτα γιατί οι πελάτες σας απο τα νεύρα τους είναι μόνο jump

  12. #12
    Εγγραφή
    22-12-2021
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κοτε πιο σπάνια να παίζει πιο χάλια κάπου... Καλώς η κακώς έτσι είναι...
    Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχει και αυτό σαν γεγονός...
    Όπως και το ότι βοντα και Νόβα παίζουν σχεδόν τα ίδια χάλια σε περιοχές.... Αυτό όπως είπα δεν αποκλείει σε κάποια μέρη να παίζουν καλά.... Απλά δεν είναι η πλειοψηφία....
    Τα περισσότερα μέρη που επισκέπτομαι αυτό έχουν δείξει...
    Σαν δίκτυο πάντως, τη Νόβα την έχω δεύτερη και τελευταία τη βοντα...
    Αλλά ας πω και το ότι στο εξοχικό η βοντα στο ρούτερ, παίζει λίγο πιο καλά από τη κοτε στη 2100..
    Εδώ Αθήνα η κοτε δεν έχει αντίπαλο στο σπίτι.... Σαν δίκτυο κινητής....
    Λίγο πιο κάτω στο Γκάζι έπιασα 1gbps με βοντα... Προφανώς μειοψηφία γιατί δεν το συναντάς σχεδόν παντού...
    Είναι λίγο ανάμεικτα τα πράγματα....
    Η πλειοψηφία όμως δείχνει ότι η κοτε σαν δίκτυο είναι πρώτη... Οι άλλοι δύο παλεύουν για τη δεύτερη και τρίτη θέση....
    Για εμένα, σαν δίκτυο είπα, δεύτερη θα διάλεγα Νόβα.... Τελευταία τη βοντα.... Σαν προσφορές η βοντα κάνει καλύτερες.... Αλλά λυπάμαι αυτούς που θα μπλέξουν...
    Στο εξοχικό προσωπικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση που η βοντα έπαιξε στο ρούτερ λίγο πιο καλά από κοτε...
    Στο κινητό όλες παίζουν πιο καλά.... Αλλά αυτό νομίζω δεν αναιρεί αυτά που έγραψα...
    Στις περισσότερες κεραίες οι άλλοι δύο έχουν 5g απλά για να λένε ότι έχουν.... Οι ταχύτητες όμως δεν το επαληθεύουν....
    Να κλείσω βέβαια με το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετική εμπειρία από τα μέρη που κινείται...
    Και ανάλογα τη προσφορά που έχει αν το δίκτυο του δίνει τις ταχύτητες που πρέπει τότε είναι τυχερός...
    Το έχω πει ξανά αυτό...
    Φίλε στα speedtest award για το Q3-Q4 2023 η Vodafone έκανε άλμα 5 Mbps προσπερνώντας την Nova. Πλέον η κατάταξη έχει ως εξής:
    1)Cosmote 116 Mbps
    2)Voda 61 Mbps
    3)Nova 56 Μbps
    Όλα αυτά στα awards. Γενικά μετά τον Σεπτέμβριο η Vodafone έκανε τρομερά άλματα

  13. #13
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κοτε πιο σπάνια να παίζει πιο χάλια κάπου... Καλώς η κακώς έτσι είναι...
    Δεν είπα εγώ ότι δεν υπάρχει και αυτό σαν γεγονός...
    Όπως και το ότι βοντα και Νόβα παίζουν σχεδόν τα ίδια χάλια σε περιοχές.... Αυτό όπως είπα δεν αποκλείει σε κάποια μέρη να παίζουν καλά.... Απλά δεν είναι η πλειοψηφία....
    Τα περισσότερα μέρη που επισκέπτομαι αυτό έχουν δείξει...
    Σαν δίκτυο πάντως, τη Νόβα την έχω δεύτερη και τελευταία τη βοντα...
    Αλλά ας πω και το ότι στο εξοχικό η βοντα στο ρούτερ, παίζει λίγο πιο καλά από τη κοτε στη 2100..
    Εδώ Αθήνα η κοτε δεν έχει αντίπαλο στο σπίτι.... Σαν δίκτυο κινητής....
    Λίγο πιο κάτω στο Γκάζι έπιασα 1gbps με βοντα... Προφανώς μειοψηφία γιατί δεν το συναντάς σχεδόν παντού...
    Είναι λίγο ανάμεικτα τα πράγματα....
    Η πλειοψηφία όμως δείχνει ότι η κοτε σαν δίκτυο είναι πρώτη... Οι άλλοι δύο παλεύουν για τη δεύτερη και τρίτη θέση....
    Για εμένα, σαν δίκτυο είπα, δεύτερη θα διάλεγα Νόβα.... Τελευταία τη βοντα.... Σαν προσφορές η βοντα κάνει καλύτερες.... Αλλά λυπάμαι αυτούς που θα μπλέξουν...
    Στο εξοχικό προσωπικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση που η βοντα έπαιξε στο ρούτερ λίγο πιο καλά από κοτε...
    Στο κινητό όλες παίζουν πιο καλά.... Αλλά αυτό νομίζω δεν αναιρεί αυτά που έγραψα...
    Στις περισσότερες κεραίες οι άλλοι δύο έχουν 5g απλά για να λένε ότι έχουν.... Οι ταχύτητες όμως δεν το επαληθεύουν....
    Να κλείσω βέβαια με το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετική εμπειρία από τα μέρη που κινείται...
    Και ανάλογα τη προσφορά που έχει αν το δίκτυο του δίνει τις ταχύτητες που πρέπει τότε είναι τυχερός...
    Το έχω πει ξανά αυτό...
    Δεν ισχύει ότι όπου παίζει Nova παίζει και Vodafone. Συνήθως έχουν κοινούς σταθμούς, αλλα δεν είναι παντού τα ίδια.
    Επίσης Cosmote βάζει όλες τις συχνότητες πάνω στους σταθμούς, για αυτό έχει μεγαλύτερες ταχύτητες.Η Vodafone έχει συνήθως πιο πυκνό δίκτυο.
    mac rulez

  14. #14
    Εγγραφή
    13-05-2023
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σε 2καρτο κινητό σε έλεγχο απο το speedtest.net έχουμε:

    Nova 93Mbps - 20ms
    Vodafone 35Mbps - 148ms

  15. #15
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aektzhs 1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε στα speedtest award για το Q3-Q4 2023 η Vodafone έκανε άλμα 5 Mbps προσπερνώντας την Nova. Πλέον η κατάταξη έχει ως εξής:
    1)Cosmote 116 Mbps
    2)Voda 61 Mbps
    3)Nova 56 Μbps
    Όλα αυτά στα awards. Γενικά μετά τον Σεπτέμβριο η Vodafone έκανε τρομερά άλματα
    Για 5Mbps δεν αξίζει να ασχοληθεί κανείς.... Πάρα πολύ μικρή διαφορά....
    Τα άλματα ποια είναι;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει ότι όπου παίζει Nova παίζει και Vodafone. Συνήθως έχουν κοινούς σταθμούς, αλλα δεν είναι παντού τα ίδια.
    Επίσης Cosmote βάζει όλες τις συχνότητες πάνω στους σταθμούς, για αυτό έχει μεγαλύτερες ταχύτητες.Η Vodafone έχει συνήθως πιο πυκνό δίκτυο.
    Εντάξει, μπορεί να άφησα να εννοηθεί ότι οι άλλοι 2 μετά τη κοτε ότι είναι ίδια, αλλά η Νόβα θεωρώ ότι τα πηγαίνει καλύτερα σαν δίκτυο όσο παράξενο και αν φαίνεται γιατί παλιά τη παναφον την είχαμε για καλή....
    Για τη κοτε τι εννοείς ότι ρίχνει όλες τις συχνότητες σε σταθμό; Γιατί και με μια συχνότητα χωρίς ca πάλι πρώτη η κοτε μου βγαίνει ως επί το πλείστον..... Στο εξοχικό μόνο η βοντα με εξέπληξε όπως έγραψα....
    Πιο πυκνό η βοντα που λες μετά, δλδ;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας