Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 19
  1. #1
    Εγγραφή
    12-11-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μπορείτε να μου πείτε ποια από τις παρακώτω κάρτες είναι καλύτερη:
    i) https://www.plaisio.gr/anavathmisi-d...-12-gb_3755118
    ii) https://www.plaisio.gr/anavathmisi-d...c-8-gb_4271009
    iii) https://www.plaisio.gr/anavathmisi-d...-12-gb_3774686

  2. #2
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.017
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Γενικά η 4060, ατυχώς μόνο με 8GB vram,
    και αυτό μπορεί να είναι ήδη περιοριστικό σε κάποιους τίτλους.

    Αλλά μην έχεις πολλές απαιτήσεις, στο low-end της nvidia είσαι.

    Και κάνε λίγο έρευνα αγοράς γιατί οι τιμές του πλαισίου συνήθως είναι κάπως τσιμπημένες.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά η 4060, ατυχώς μόνο με 8GB vram,
    και αυτό μπορεί να είναι ήδη περιοριστικό σε κάποιους τίτλους.

    Αλλά μην έχεις πολλές απαιτήσεις, στο low-end της nvidia είσαι.

    Και κάνε λίγο έρευνα αγοράς γιατί οι τιμές του πλαισίου συνήθως είναι κάπως τσιμπημένες.
    Θα μπορούσες να μου προτείνεις κάποια κάρτα γραφικών;

  4. #4
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.017
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiorgosAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσες να μου προτείνεις κάποια κάρτα γραφικών;
    Budget = ?
    Games = ?
    Resolution = ?
    Target framerate = ?
    Υπόλοιπο σύστημα = ?

    Απάντησε τα παραπάνω και θα προσπαθήσω.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  5. #5
    Εγγραφή
    05-12-2008
    Μηνύματα
    2.854
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Not for public
    RX 6700 XT / 6750XT στην κατηγορια των ~400 ευρω

  6. #6
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.017
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από masterfaster Εμφάνιση μηνυμάτων
    RX 6700 XT / 6750XT στην κατηγορια των ~400 ευρω
    Και μένα αυτή θα ήταν η επιλογή μου ( = καλύτερο fps/$) vs 4060
    (ή, ακόμα καλύτερα 7700ΧΤ, που βλέπω μία στο skroutz τώρα με 460€),
    αλλά δεν ξέρουμε αν ο OP δεν ενδιαφέρεται για dlss/nvenc/rt και λοιπά καλούδια των πράσινων,
    ή/και το x παιχνίδι που τον ενδιαφέρει προτιμάει τις nvidia,
    ή/και δεν τον πειράζει που η radeon θα πίνει το διπλό ρεύμα.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  7. #7
    Εγγραφή
    12-11-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μένα αυτή θα ήταν η επιλογή μου ( = καλύτερο fps/$) vs 4060
    (ή, ακόμα καλύτερα 7700ΧΤ, που βλέπω μία στο skroutz τώρα με 460€),
    αλλά δεν ξέρουμε αν ο OP δεν ενδιαφέρεται για dlss/nvenc/rt και λοιπά καλούδια των πράσινων,
    ή/και το x παιχνίδι που τον ενδιαφέρει προτιμάει τις nvidia,
    ή/και δεν τον πειράζει που η radeon θα πίνει το διπλό ρεύμα.
    Επειδή δε γνωρίζω τον τρόπο συναρμολόγησης των επιμέρους κομματιών σε ένα PC, σκεφτόμουν να πάω στο Πλαίσιο, όπου οι τιμές είναι σαφώς υψηλότερες. Μπορεί κάποιος να με βοηθησει, επ' αμοιβής εννοείται; Να διαλέξουμε τα κομμάτια και να φτιάξουμε ένα καλό PC;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GiorgosAth : 18-02-24 στις 16:46.

  8. #8
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiorgosAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείτε να μου πείτε ποια από τις παρακώτω κάρτες είναι καλύτερη:
    i) https://www.plaisio.gr/anavathmisi-d...-12-gb_3755118
    ii) https://www.plaisio.gr/anavathmisi-d...c-8-gb_4271009
    iii) https://www.plaisio.gr/anavathmisi-d...-12-gb_3774686
    καλημερα, ποιο δυνατη ειναι η 4060 σαν καρτα, δεν ειναι το παν η vram.
    Το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ακριβο δες αλλου.
    Θα ελεγα να μαζεψεις χρηματα να πας τουλαχιστον στην 4060ti 16gb, εγω πηρα περσι τον Σεπτ σε προσφορα σε 8gb και ειχαν τουλαχιστον 130-150 ευρω παραπανω οι 16αρες, τωρα ομως εχουν ελαχιστη διαφορα, αν επαιρνα τωρα θα πηγαινα εκει.

    Δεν ξερω τι budget εχεις ή τι αλλο εχεις στo pc οποτε μιλαω γενικα.
    Εγω με την δικια μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος σε 3440x1440 ultra wide τα παιζω ολα ultra με DLSS με 60-130fps με R5 3600 αναλογα το παιχνιδι, αν εχω θεμα θα αλλαξω cpu γιατι υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης σε αυτο αλλα πρωτα O.C.
    Στο μονο παιχνιδι που μειωσα στα medium ειναι το the last of us part I (II δεν υπαρχει σε PC) εκει βαραγε η cpu φουλ και στην καρτα δεν εφτανε η vram!
    Και μην πας σε σειρα 3ΧΧΧ παλιες δεν λεει πλεον και η 3060ti με 8 ειναι ποιο δυνατη απο την 3060 με τα 12, πας σε 4ΧΧΧ που εχουν νεες τεχνολογιες και μικροτερη καταναλωση, ειδικα οι 4060-4060ti.

    - - - Updated - - -

    Ξεχασα να το γραψω *απ' οσα παιχνιδια εχω παιξει μιλαω γιατι παντα υπαρχουν και αλλα...

    Επισης εχει σημασια και η οθονη ποσα Hz ειναι και τι αναλυση θα δουλευεις.

    Οποτε δες τι εχεις cpu, οθονη και τι θες και αναλογα πας σε καρτα.

  9. #9
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiorgosAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή δε γνωρίζω τον τρόπο συναρμολόγησης των επιμέρους κομματιών σε ένα PC, σκεφτόμουν να πάω στο Πλαίσιο, όπου οι τιμές είναι σαφώς υψηλότερες. Μπορεί κάποιος να με βοηθησει, επ' αμοιβής εννοείται; Να διαλέξουμε τα κομμάτια και να φτιάξουμε ένα καλό PC;
    Δε χρειάζεται αμοιβή στους forums members.

    Απλά θα τα πάρεις από άλλο μαγαζί. Θα σου στείλουν μηχάνημα έτοιμο δεμένο. Το πρόβλημα είναι τα Windows. Κατέχεις να τα βάλεις μόνος σου; Γιατί δύσκολα θα βρεις μαγαζί να σου βάλουν windows με φτηνό κλειδί.

    Επίσης πήγαμε από καλύτερη κάρτα γραφικών σε ολόκληρο μηχάνημα. Τι μηχάνημα έχεις τώρα που θες καινούριο;

    Αυτά που ρώταει ο Κίμων είναι απαραίτητα και στάνταρ. Αν δεν έχουμε target usage, δε μπορούμε να πούμε τίποτα.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  10. #10
    Εγγραφή
    12-11-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε χρειάζεται αμοιβή στους forums members.

    Απλά θα τα πάρεις από άλλο μαγαζί. Θα σου στείλουν μηχάνημα έτοιμο δεμένο. Το πρόβλημα είναι τα Windows. Κατέχεις να τα βάλεις μόνος σου; Γιατί δύσκολα θα βρεις μαγαζί να σου βάλουν windows με φτηνό κλειδί.

    Επίσης πήγαμε από καλύτερη κάρτα γραφικών σε ολόκληρο μηχάνημα. Τι μηχάνημα έχεις τώρα που θες καινούριο;

    Αυτά που ρώταει ο Κίμων είναι απαραίτητα και στάνταρ. Αν δεν έχουμε target usage, δε μπορούμε να πούμε τίποτα.
    Αγόρασα PC από το Πλαίσιο (την προηγούμενη Τετάρτη). Ο τωρινός σέρνεται. Απ΄την πρώτη μέρα αντιμετώπιζα προβλήματα:
    Το ποντίκι, ο κέρσορας κινείται διακεκομένα.
    Δεν αναγνωρίζεται ο εκτυπωτής
    Δεν αναγνωρίζεται το πληκτρολόγιο
    Κάτω δεξιά, εμφανίζεται το εικονίδιο της μπαταρίας, που εμφανίζεται στα laptop (ο υπολογιστής είναι Desktop!).
    Το πήγα χτες στο service Συντάγματος και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω.
    Αρνήθηκαν. Μου είπαν ότι φταίνε οι driver των συσκευών, που δεν είχαν εγκατασταθεί.
    Τεχνικός του Πλαισίου μου είχε πει ότι το πληκτρολόγιο και το ποντίκι έπρεπε να δουλεύουν από την τοποθέτησή τους και ότι έπρεπε να το πάω για service. Έτσι και πήγα.
    Σήμερα πήγα το ποντίκι και το πληκρολόγιο και δουλεύουν κανονικά.
    Τους είπα για τον εκτυπωτή. Προσπαθούσα να εγκαταστήσω τον driver που κατέβασα από το site του κατασκευαστή αποτυγχάνωντας, καθώς όταν μου έβγαζε το μήνυμα να συνδέσω τον εκτυπωτή δεν τον εντόπιζε. Μου είπαν ότι εγκατέστησαν τον driver που επιτρέπει να αναγνωριστεί ο εκτυπωτής και ότι τώρα θα είναι δυνατή η εγκατάσταση του driver του εκτυπωτή. Τέλος, το αντιικό μου (Bitdefender) εντόπισε κακόβουλο λογισμικό. Τους το είπα και αυτό, τους το έδειξα και μου είπαν ότι είναι από κάποιον driver που εγκατέστησα, ενώ ο μόνος driver που εγκατέστησα είναι για τον Canon.

  11. #11
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Συγγνώμη μπερδεύτηκα.

    Εφτιαξες ολοκαίνουριο PC από το ΠΛΑΙΣΙΟ, δε δουλεύει όπως θες και η λύση που ψάχνουμε, είναι να ξαναπάς στο ΠΛΑΙΣΙΟ, να φτιάξεις κι' άλλο PC από την αρχή και μάλιστα από την στιγμή που δεν σου έδωσαν τη δέουσα προσοχή; Κάτι μου διαφεύγει σίγουρα;
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  12. #12
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Χαχαχα, έχει πλάκα πάντως ο φίλος. Έγραψε:

    - Θέλω μια καλύτερη κάρτα γραφικών (άρα προφανώς έχω pc και θέλω αναβάθμιση)
    - Θέλω να μου φτιάξετε ένα νέο build (από το πλαίσιο)
    - Έχω πάρει καινούριο pc (από το πλαίσιο), αλλά δεν δουλεύει σωστά

    Σε κάθε του post, διαβάζουμε πάντα κάτι καινούριο, πάντα κάτι διαφορετικό. Νομίζω ότι το thread, τείνει στο να γίνει epic.
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  13. #13
    Εγγραφή
    12-11-2011
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα. Πήγα στο Πλαίσιο και πήρα υπολογιστή desktop. Δεν είχα δει στο site τους τι κομμάτια να πρότεινα. Ο υπάλληλος μου έκανε μια σύνθεση που κάποια μέρη ήταν πολύ ακριβά, π.χ. το κουτί. Τότε άρχισα να σκέφτομαι να αλλάξω κάποια τμήματά του (να το ζητούσα από το Πλαίσιο) και για αυτό μπήκα στο site του Πλαισίου και σας έκανα ερώτηση για κάρτα γραφικών. Τελικά, επειδή δεν ήθελα να επιπληχτεί ο υπάλληλος που έκανε τη σύνθεση του υπολογιστή, δέχτηκα να πάρω τον υπολογιστή όπως είχε φτιαχτεί αρχικά.
    Πήρα τον υπολογιστή σπίτι και αμέσως αντιλήφθηκα τα προβλήματα που σας αναφέρω παραπάνω. Αποφάσισα να τον επιστρέψω και να ζητήσω τα χρήματά μου πίσω. Πιστεύοντας ότι θα το αποδεχτούν, σας έστειλα μήνυμα για το κτίσιμο υπολογιστή κομμάτι-κομμάτι, από το Skroutz.
    Σχετικά με τα προβλήματα του υπολογιστή: το πήγα στο service του Συντάγματος, από όπου τον αγόρασα. Εκεί ζήτησα όπως σας είπα παραπάνω τα χρήματά μου πίσω. Ο "υπεύθυνος" αρνήθηκε γιατί λέει ότι δεν έχει τίποτα. Δίνει μια εντολή στον τεχνικό, κάτι αντιλλαμβάνεται και αρχίζει να τρέχει σας τρελός μεταξύ του -ανοικτού- PC μου και ενός άλλου. Είδα σε μια οθόνη μια εικόνα, όπως αυτή που έβγαζε το εργαλείο defrag στους παλιούς σκληρούς δίσκους, με κόκκινα τετράγωνα. Μετά από τουλάχιστον 20 λεπτά ο τεχνικός λέει ότι "ο σκληρός είναι εντάξει". Την επομένη πάω πληκτρολόγιο και ποντίκι στο Πλαίσιο και δείχνουν να λειτουργούν. Παίρνω τον υπολογιστή σπίτι, τον ανοίγω και λείπει από την κούτα το καλώδιο τροφοδοσίας, ενώ ο τεχνικός έχει ξεχάσει στην πίσω όψη του πύργου ένα βυσματάκι bluetooth. Ζητώ τηλεφωνικά από την τεχνική υποστήριξη να το φέρνουν με την ταχυμεταφορική τους, αρνούνται. Την επομένη στις 9π.μ. πάω στο κατάστημα και ζητώ το καλώδιο. Ο τεχνικός απουσιάζει, έρχεται στις 11. Ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε μου δίνει ένα καλώδιο που δεν είναι σίγουρος αν είναι δικό μου. Tο παίρνω, πάω σπίτι και ανοίγω τον υπολογιστή. Το ποντίκι δουλεύει. Το πληκτρολόγιο είτε δεν ανταποκρίνεται καθόλου είτε καθυστερεί πολύ να ανταποκριθεί (λειτουργεί κανονικά στο παλιό μου PC). Δεν υπάρχει εκκρεμής προαιρετική ενημέρωση (drivers).
    Σήμερα έκανα αναφορά στον συνήγορο του καταναλωτή. Πήγα αυτοπροσώπως και κατέθεσα όλα τα σχετικά έγγραφα.
    Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας. Είναι πράγματι λίγο μπερδεμένο. Πλέον περιμένω να προχωρήσει η υπόθεση νομικά.

  14. #14
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    ΟΚ, απλά μας μπέρδεψες κάπως, έτσι όπως τα έγραψες. Καθώς από αλλού ξεκίνησες και αλλού κατέληξες.

    Πάντως το πλαίσιο θυμάμαι είχε κάποτε καλό after-sales support. Τώρα δεν ξέρω πως είναι, γιατί έχω να ψωνίσω κάτι χρόνια από εκεί.
    Σου εύχομαι πάντως, καλά ξεμπερδέματα.
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  15. #15
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.010
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiorgosAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Πήγα στο Πλαίσιο και πήρα υπολογιστή desktop. Δεν είχα δει στο site τους τι κομμάτια να πρότεινα. Ο υπάλληλος μου έκανε μια σύνθεση που κάποια μέρη ήταν πολύ ακριβά, π.χ. το κουτί. Τότε άρχισα να σκέφτομαι να αλλάξω κάποια τμήματά του (να το ζητούσα από το Πλαίσιο) και για αυτό μπήκα στο site του Πλαισίου και σας έκανα ερώτηση για κάρτα γραφικών. Τελικά, επειδή δεν ήθελα να επιπληχτεί ο υπάλληλος που έκανε τη σύνθεση του υπολογιστή, δέχτηκα να πάρω τον υπολογιστή όπως είχε φτιαχτεί αρχικά.
    Πήρα τον υπολογιστή σπίτι και αμέσως αντιλήφθηκα τα προβλήματα που σας αναφέρω παραπάνω. Αποφάσισα να τον επιστρέψω και να ζητήσω τα χρήματά μου πίσω. Πιστεύοντας ότι θα το αποδεχτούν, σας έστειλα μήνυμα για το κτίσιμο υπολογιστή κομμάτι-κομμάτι, από το Skroutz.
    Σχετικά με τα προβλήματα του υπολογιστή: το πήγα στο service του Συντάγματος, από όπου τον αγόρασα. Εκεί ζήτησα όπως σας είπα παραπάνω τα χρήματά μου πίσω. Ο "υπεύθυνος" αρνήθηκε γιατί λέει ότι δεν έχει τίποτα. Δίνει μια εντολή στον τεχνικό, κάτι αντιλλαμβάνεται και αρχίζει να τρέχει σας τρελός μεταξύ του -ανοικτού- PC μου και ενός άλλου. Είδα σε μια οθόνη μια εικόνα, όπως αυτή που έβγαζε το εργαλείο defrag στους παλιούς σκληρούς δίσκους, με κόκκινα τετράγωνα. Μετά από τουλάχιστον 20 λεπτά ο τεχνικός λέει ότι "ο σκληρός είναι εντάξει". Την επομένη πάω πληκτρολόγιο και ποντίκι στο Πλαίσιο και δείχνουν να λειτουργούν. Παίρνω τον υπολογιστή σπίτι, τον ανοίγω και λείπει από την κούτα το καλώδιο τροφοδοσίας, ενώ ο τεχνικός έχει ξεχάσει στην πίσω όψη του πύργου ένα βυσματάκι bluetooth. Ζητώ τηλεφωνικά από την τεχνική υποστήριξη να το φέρνουν με την ταχυμεταφορική τους, αρνούνται. Την επομένη στις 9π.μ. πάω στο κατάστημα και ζητώ το καλώδιο. Ο τεχνικός απουσιάζει, έρχεται στις 11. Ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε μου δίνει ένα καλώδιο που δεν είναι σίγουρος αν είναι δικό μου. Tο παίρνω, πάω σπίτι και ανοίγω τον υπολογιστή. Το ποντίκι δουλεύει. Το πληκτρολόγιο είτε δεν ανταποκρίνεται καθόλου είτε καθυστερεί πολύ να ανταποκριθεί (λειτουργεί κανονικά στο παλιό μου PC). Δεν υπάρχει εκκρεμής προαιρετική ενημέρωση (drivers).
    Σήμερα έκανα αναφορά στον συνήγορο του καταναλωτή. Πήγα αυτοπροσώπως και κατέθεσα όλα τα σχετικά έγγραφα.
    Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας. Είναι πράγματι λίγο μπερδεμένο. Πλέον περιμένω να προχωρήσει η υπόθεση νομικά.
    Όταν ξεκινάμε να φτιάξουμε PC και δε κατέχουμε, πρώτα ρωτάμε forums/φιλους και μετά πάμε ΠΛΑΙΣΙΟ.

    Τελικά από το ότι δεν ήθελες να επιπληχτεί ο υπάλληλος, κατελήξαμε σε καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή. Θα μπορούσε κανείς να πει, ότι αυτό κλιμακώθηκε γρήγορα!

    Το πληκτρολόγιο φαντάζομαι είναι ασύρματο;

    Επίσης τα specs μπορείς να μας τα πεις, να δούμε τι έχουν κάνει;

    και ελπίζω, αυτό που γράφεις

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiorgosAth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από τουλάχιστον 20 λεπτά ο τεχνικός λέει ότι "ο σκληρός είναι εντάξει"
    να είναι σχήμα λόγου και να μη σου έβαλαν σκληρό για primary storage.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας