Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-17 από 17
  1. #16
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Μηνύματα
    3.259
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49997/4997
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    24,4(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω ακριβώς το ίδιο θέμα εδώ και πάνω από χρόνο σε video σε συγκεκριμένη σελίδα "gns3.teachatable.com", λύση δεν έχω καταφέρει να βρω, εγκατέστησα τον opera τελικά για να γίνει αναπαραγωγή των video, στο youtube δεν μου το κάνει εμενα, αντικατέστησα τον ff με τον ff-bin τίποτε, logs κτλ δεν αναφέρουν τίποτε, οπότε αν τα καταφέρεις να το βρεις θα με βοηθούσε και εμένα.
    Τρέχω gentoo με systemd (αμαρτωλός) kde γραφικο και όλα κυλάνε απροβληματιστα εδώ και πλέον 12 χρόνια, πρώτη φορά δεν βρίσκω καμία απολύτως πληροφορία σχετικά με το θέμα.
    Και εγώ δεν μπόρεσα να βρω κάποια πληροφορία αλλά ίσως να μην το έψαξα με τις σωστές λέξεις. Σήμερα έκανα και άλλη μία δοκιμή, η οποία ήταν να αφαιρέσω από το μενού του FF τα cookies του youtube.com (και σχετικών με το youtube πχ google, κτλ) και μόνο αυτά τα cookies.

    Το μεσημέρι δεν κράσαρε μετά από 10-12 βίντεο. Μετά κόπηκε σε όλη τη πόλη το δίκτυο και ήρθε τώρα οπότε δεν μπόρεσα να το δοκιμάσω αρκετά και ίσως να έτυχε να μην κρασάρει και να μην διορθώθηκε. Υποθέτω ότι είναι σύμπτωση και δεν διορθώθηκε γιατί, όπως είπα στο αρχικό μήνυμα, έσβησα ένα - ένα όλα τα αρχεία (και επιβεβαίωσα ότι δεν είχε cookies) και παρόλα αυτά είχε κρασάρει.
    "I like offending people, because I think people who get offended should be offended" - Linus Torvalds

    "Παλιά είχαμε φτωχούς οι οποίοι ζούσανε σε φτωχογειτονιές. Τώρα, η οικονομικά δυσπραγούσα τάξη
    κατέχει στέγες υποδεέστερης ποιότητας σε υποβαθμισμένα αστικά κέντρα" - George Carlin
    Γα.... την πολιτική ορθότητα.

  2. #17
    Εγγραφή
    04-02-2019
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Τελικά στην περίπτωση μου, επρόκειτο για δική βλακεία, στο tracking protection είχα επιλέξει strict, δεν θυμάμαι πότε, το γύρισα standard και όλα καλά.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας