Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Καλημερα σε ολους,θελω να σας εκφρασω μια απορια που εχω και οποιος θελει λεει την γνωμη του.
    Τον Δεκεμβριο του 2023 η Νova ανακοινωσε οτι μεχρι τις 10-01-2024 κανει δωρο την EON TV + σε ολους.Αυτο σημαινει πως οσοι ειχαν ηδη EON TV (χωρις το plus πακετο το οποιο εχει κ τα αθλητικα) θα μπορουσαν για 1 μηνα να ειχουν δωρεαν κ τα αθλητικα καναλια.Οσοι δεν εχουν καθολου EON TV θα μπορουσαν για ενα μηνα να εχουν προσβαση δωρεαν στο plus πακετο της ΕΟΝ.Ετσι κ εγινε.
    Η απορια μου τωρα ειναι η εξης και αφορα οσους ειχαν ηδη το ΕΟΝ TV χωρις τα αθλητικα,αυτοι θα πρεπει να χρεωθουν την υπηρεσια της ΕΟΝ ή θα πρεπει στο λογαριασμο να μην υπηρχει χρεωση για τον μηνα που ανακοινωσε η NOVA οτι τον κανει δωρο?
    Δλδ για να σας δωσω να καταλαβετε καλυτερα εγω που εχω το απλο πακετο της ΕΟΝ μαζι με σταθερο πληρωνω καθε μηνα Χ ποσο για το σταθερο και ψ ποσο για την TV.Για τον ενα μηνα που ηταν δωρεαν θα πρεπει να πληρωθει το Ψ ποσο?

  2. #2
    Εγγραφή
    03-06-2008
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    432
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Sercomm Speedport Plus 2
    Δεν είμαι συνδρομητής NOVA ή EON, ούτε έχω διαβάσει τους όρους χρήσης της προσφοράς που έγινε. Κατά πάσα πιθανότητα θα περιγράφεται κάπου το σενάριο που περιγράφεις. Σε κάθε περίπτωση δεν πιστεύω να επηρεάζονται κάπως οι χρεώσεις των συνδρομητών που βρίσκονται ήδη σε κάποιο συμβόλαιο...

  3. #3
    Εγγραφή
    15-01-2022
    Μηνύματα
    35
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    huawei
    Καλησπέρα θα χρεωθεί κανονικά αυτό που πλήρωνες. Η διαφορά είναι ότι είχες απλά την έξτρα πρόσβαση. Αυτό έγινε και τις προηγούμενες χρονιές.

  4. #4
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eft Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα θα χρεωθεί κανονικά αυτό που πλήρωνες. Η διαφορά είναι ότι είχες απλά την έξτρα πρόσβαση. Αυτό έγινε και τις προηγούμενες χρονιές.
    Καλησπερα,το οτι εγινε κ στις προηγουμενες χρονιες δεν το καθιστα αυτοματως και σωστο.
    Απο την στιγμη μαλιστα που μιλαγαν για δωρεαν προσβαση για εναν μηνα δεν θα επρεπε να υπαρχει χρεωση για τον συγκεκριμενο μηνα.
    Εδω και η συγκεκριμενη ανακοινωση https://nova.gr/etairia/deltia-typou...entelws-dwrean.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας