Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε κόψει τις σταθερές σας συνδέσεις και χρησιμοποιείτε πλέον έξτρα sim;

Ψήφισαν
77. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι

    30 38,96%
  • Όχι

    47 61,04%
Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 51
  1. #31
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    Ταχύτητα
    160/49
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Huawei 535 Cat.7
    Εδω και 4 μερες ξηλωσα τον εξοπλισμο FTTH (100αρα Cosmote) αφου τελος μηνα ληγει το συμβολαιο ουτως η αλλως. Αντικαταστάθηκαν απο ενα FROG Unlimited Data προπληρωμένο και ενα ρουτερ Huawei 4G+ Cat.7. Δε μετανοιωνω ουτε στιγμη. Εχω ελαφρα καλυτερες ταχυτητες σε download και 4!!! φορες καλυτερο upload. To δικτυο της Cosmote ειναι σταθεροτατο και δε με εχει προβληματισει στο ελάχιστο. Γλυτωσα για φέτος απο τα εξοδα σταθερης τηλεφωνίας περί τα 180-190 ευρω. Αν μαλιστα τρεξει το πακετο η Frog και του χρονου, θα μιλάμε για 300 ευρώ κέρδος.
    FRITZ!Box 4060 (AX) + Huawei B535 Cat.7 @ Frog Unlimited

  2. #32
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheAccountant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω και 4 μερες ξηλωσα τον εξοπλισμο FTTH (100αρα Cosmote) αφου τελος μηνα ληγει το συμβολαιο ουτως η αλλως. Αντικαταστάθηκαν απο ενα FROG Unlimited Data προπληρωμένο και ενα ρουτερ Huawei 4G+ Cat.7. Δε μετανοιωνω ουτε στιγμη. Εχω ελαφρα καλυτερες ταχυτητες σε download και 4!!! φορες καλυτερο upload. To δικτυο της Cosmote ειναι σταθεροτατο και δε με εχει προβληματισει στο ελάχιστο. Γλυτωσα για φέτος απο τα εξοδα σταθερης τηλεφωνίας περί τα 180-190 ευρω. Αν μαλιστα τρεξει το πακετο η Frog και του χρονου, θα μιλάμε για 300 ευρώ κέρδος.
    Αν ήσουν σε περιοχή ftth βοντα η οτε τότε ορθά έπραξες... Αν είχες και καλό 4g+ βέβαια όπως είπαμε... Από την άλλη το φρογκ η προσφορά μέχρι πότε θα υπάρχει; Μετά τι;
    Εγώ στο σπίτι σε περιοχή νοβα την οπτική δεν τη κόβω....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #33
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Δεν ειναι ολα μονο λεφτα. Αν αυριο μεθαυριο το 4g ταβανιαζει στα 10-12 Mbits παμε παλι πισω? Γιατι ως γνωστο δεν υπαρχει κανενος ειδους ουτε ονομαστικη τιμη, σε αντιθεση με τις ftth.
    Παιρνεις το ρισκο και προχωρας.

  4. #34
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι ολα μονο λεφτα. Αν αυριο μεθαυριο το 4g ταβανιαζει στα 10-12 Mbits παμε παλι πισω? Γιατι ως γνωστο δεν υπαρχει κανενος ειδους ουτε ονομαστικη τιμη, σε αντιθεση με τις ftth.
    Παιρνεις το ρισκο και προχωρας.
    Πολύ σωστό....
    Το 4g το βλέπω στη μοίρα του 3g...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #35
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι ολα μονο λεφτα. Αν αυριο μεθαυριο το 4g ταβανιαζει στα 10-12 Mbits παμε παλι πισω? Γιατι ως γνωστο δεν υπαρχει κανενος ειδους ουτε ονομαστικη τιμη, σε αντιθεση με τις ftth.
    Παιρνεις το ρισκο και προχωρας.
    Με ποιο σκεπτικό θα πέσει η ταχύτητα του 4g? Τι ξέρεις και δεν μας το λες? Γιατι εγω βλεπω πως οσο ποιο πολλοί συνδέονται στο 5g τοσο ποιο άνετο ειναι το 4g.

    Εκτος αν φαντάζεσαι πως με το SA δεν θα χρειάζεται το 4G κατι τελειως λάθος γιατι το 5G εχει τη μιση εμβέλεια του 4g
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #36
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.821
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Για αρχη ποιος ειπε οτι το 5g εχει τη μιση εμβελεια? Δεν προκυπτει αυτο καπως. Ακομη περισσοτερο το sa με το nsa δεν εχει καμμια διαφορα ως προς την εμβελεια.

    Σιγα μην αφησουν πολυ ευρος ζωνης στο 4g. Δεν υπαρχει λογος. Το περιοριζεις και ειναι commodity. Οποιος θελει κατι παραπανω ας βαλει 5g.

    Ποιος ενδιαφερεται για το 4G πιστευεις? Θα παιξει διαφημιση για 4g? Μονο budget συσκευες, με προγραμματα με κουτσουρεμενα data. Μια χαρα ειναι και τα 10Mbit.

  7. #37
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Εγώ πάλι στο εξοχικό βλέπω πίτα η σκοπίμως περιορισμένο το 4g δίκτυο σε σημείο να σπάει νεύρα, αυτό σε όλες τις μπάντες και ακόμα και σε 4g+ και πιο ελεύθερο το 5g το οποίο φυσάει....
    Σπίτι Αθήνα με απλό 4g πιάνω 95/45 και αυτό γιατί εκεί τελικιαζει η κατοσταρα ethernet, διαφορετικά μπορεί να έδινε λίγο ακόμα +20, παραπάνω μέχρι τα 150 του cat4... Οπότε δεν ξέρω τι να πω...
    Βλέπω το ίδιο ρούτερ που πήρα κ στο εξοχικό ελπίζοντας στην ανωτερότητα της κοτε με έστω κάποια αξιοπρεπή ταχύτητα που όμως μου γύρισε μπούμερανγκ με τη κάλυψη και μου έρχεται να το φουνταρω από το παράθυρο...
    Αν δεν ήταν η public ip θα είχα γυρίσει ήδη σε βοντα που μου δίνει 80+ σε 4g στη 2100...
    Επόμενη λύση; 5g router για μπιμπελό...
    Καλό βλέπω το nx510v.... Μέσω γνωστού σε κατάστημα στα 269... Και αν πασάρω και το 6400 άλλο ένα 50αρι θα μου έρθει γύρω στα 219...
    Ας δούμε πρώτα τι θα κάνουν με τις έξτρα βέβαια..... Γιατί μπορεί και να μείνω με το 6400+βοντα....
    Μέχρι τότε κλείνουμε το wifi και καλό περνάμε με το μόντεμ του κινητού...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 25-03-24 στις 17:38.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #38
    Εγγραφή
    15-02-2024
    Περιοχή
    ΜΕΛΙΣΣΙΑ
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ VDSL 100/10
    Το 4G και εγώ το βλέπω πολύ πιο πεσμένο σε σχέση με πριν.
    Λογικά κάποια στιγμή θα ακολουθήσει το μέλλον του 3G και θα μείνει το 2G και το 5G.
    Είναι σπατάλη πόρων να λειτουργείς 2 δίκτυα δεδομένων από τη στιγμή που η πλειοψηφία των πελατών θα έχει 5G κινητά/router.
    Εξάλλου θυμάστε πως πούλησαν το κλείσιμο του 3G; "Το φάσμα που θα απελευθερωθεί θα συμβάλλει σε ενδυνάμωση του 4G" και άλλα τέτοια.
    Ειδικά ο ΟΤΕ με 95% 5G κάλυψη, θα μπορούσε να το κάνει γρήγορα.
    Οι άλλες 2, φαντάζομαι όχι, όπως εξάλλου άργησαν και στο κλείσιμο του 3G περίπου 2 χρόνια σε σχέση με τον ΟΤΕ.
    COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

  9. #39
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NURSE MARIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 4G και εγώ το βλέπω πολύ πιο πεσμένο σε σχέση με πριν.
    Λογικά κάποια στιγμή θα ακολουθήσει το μέλλον του 3G και θα μείνει το 2G και το 5G.
    Είναι σπατάλη πόρων να λειτουργείς 2 δίκτυα δεδομένων από τη στιγμή που η πλειοψηφία των πελατών θα έχει 5G κινητά/router.
    Εξάλλου θυμάστε πως πούλησαν το κλείσιμο του 3G; "Το φάσμα που θα απελευθερωθεί θα συμβάλλει σε ενδυνάμωση του 4G" και άλλα τέτοια.
    Ειδικά ο ΟΤΕ με 95% 5G κάλυψη, θα μπορούσε να το κάνει γρήγορα.
    Οι άλλες 2, φαντάζομαι όχι, όπως εξάλλου άργησαν και στο κλείσιμο του 3G περίπου 2 χρόνια σε σχέση με τον ΟΤΕ.
    Δε νομίζω να συμβεί σύντομα, αλλά αν συμβεί... Δέσαμε που λένε... Κάθε λίγο θα πετάμε εξοπλισμό δλδ; Η θα πρέπει να πηγαίνουμε κατευθείαν σε 5g εξοπλισμό;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #40
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Gprs/3G
    Ταχύτητα
    160/49
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Huawei 535 Cat.7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήσουν σε περιοχή ftth βοντα η οτε τότε ορθά έπραξες... Αν είχες και καλό 4g+ βέβαια όπως είπαμε... Από την άλλη το φρογκ η προσφορά μέχρι πότε θα υπάρχει; Μετά τι;
    Εγώ στο σπίτι σε περιοχή νοβα την οπτική δεν τη κόβω....
    Σε ενα χρονο αμα παιζει παλι προσφορα frog, ξανα frog. Η κεραια της Cosmote ειναι στα 50 μετρα απο μενα οποτε παντα έχω καλο σημα 4g/5g. Τώρα αν δεν παιξει η προσφορα της Frog του χρονου και δε ξεκαβαλησουν το καλαμι τα τσουτσεκ** του καρτελ... θα δω τις επιλογες μου για Starlink κλπ. Αμα ειναι να δλδ να πληρωνω διαστρικα καθε μηνα, τουλαχιστον ας ειναι με δορυφορο Τους εδω κλεφτες δεν εχω σκοπο να τους χαρισω ομως ουτε δεκαρα πλεον. Αρκετα πια... φτανει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήσουν σε περιοχή ftth βοντα η οτε τότε ορθά έπραξες... Αν είχες και καλό 4g+ βέβαια όπως είπαμε... Από την άλλη το φρογκ η προσφορά μέχρι πότε θα υπάρχει; Μετά τι;
    Εγώ στο σπίτι σε περιοχή νοβα την οπτική δεν τη κόβω....
    Σε ενα χρονο αμα παιζει παλι προσφορα frog, ξανα frog. Η κεραια της Cosmote ειναι στα 50 μετρα απο μενα οποτε παντα έχω καλο σημα 4g/5g. Τώρα αν δεν παιξει η προσφορα της Frog του χρονου και δε ξεκαβαλησουν το καλαμι τα τσουτσεκ** του καρτελ... θα δω τις επιλογες μου για Starlink κλπ. Αμα ειναι να δλδ να πληρωνω διαστρικα καθε μηνα, τουλαχιστον ας ειναι με δορυφορο ???? Τους εδω κλεφτες δεν εχω σκοπο να τους χαρισω ομως ουτε δεκαρα πλεον. Αρκετα πια... φτανει.
    FRITZ!Box 4060 (AX) + Huawei B535 Cat.7 @ Frog Unlimited

  11. #41
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheAccountant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ενα χρονο αμα παιζει παλι προσφορα frog, ξανα frog. Η κεραια της Cosmote ειναι στα 50 μετρα απο μενα οποτε παντα έχω καλο σημα 4g/5g. Τώρα αν δεν παιξει η προσφορα της Frog του χρονου και δε ξεκαβαλησουν το καλαμι τα τσουτσεκ** του καρτελ... θα δω τις επιλογες μου για Starlink κλπ. Αμα ειναι να δλδ να πληρωνω διαστρικα καθε μηνα, τουλαχιστον ας ειναι με δορυφορο ������ Τους εδω κλεφτες δεν εχω σκοπο να τους χαρισω ομως ουτε δεκαρα πλεον. Αρκετα πια... φτανει.

    - - - Updated - - -



    Σε ενα χρονο αμα παιζει παλι προσφορα frog, ξανα frog. Η κεραια της Cosmote ειναι στα 50 μετρα απο μενα οποτε παντα έχω καλο σημα 4g/5g. Τώρα αν δεν παιξει η προσφορα της Frog του χρονου και δε ξεκαβαλησουν το καλαμι τα τσουτσεκ** του καρτελ... θα δω τις επιλογες μου για Starlink κλπ. Αμα ειναι να δλδ να πληρωνω διαστρικα καθε μηνα, τουλαχιστον ας ειναι με δορυφορο ???? Τους εδω κλεφτες δεν εχω σκοπο να τους χαρισω ομως ουτε δεκαρα πλεον. Αρκετα πια... φτανει.
    Double post...

    - - - Updated - - -

    Γενικότερα καλή λύση δεν λέω... Αλλά αν είχε και public ip καλά θα ήταν...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #42
    Εγγραφή
    15-02-2024
    Περιοχή
    ΜΕΛΙΣΣΙΑ
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ VDSL 100/10
    Μέτρηση με 4G+ και 5G στο escape center στο Ίλιον φουλ κόσμος.
    Αυτό είναι το μέλλον του 4G μάλλον...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_20240325_180511_Speedtest.jpg  

    Screenshot_20240325_181731_Speedtest.jpg  

    COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

  13. #43
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Έχω πιάσει και μεγαλύτερες ταχύτητες σε 4g+ κοντά στα 100-200... Μάλλον έχει να κάνει με τη κεραία... Δεν θα ήθελα να πιστέψω κάτι άλλο περί δεύτερης μοίρας του 4g...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #44
    Εγγραφή
    15-02-2024
    Περιοχή
    ΜΕΛΙΣΣΙΑ
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    163
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ VDSL 100/10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω πιάσει και μεγαλύτερες ταχύτητες σε 4g+ κοντά στα 100-200... Μάλλον έχει να κάνει με τη κεραία... Δεν θα ήθελα να πιστέψω κάτι άλλο περί δεύτερης μοίρας του 4g...
    Οι συγκεκριμένες μετρήσεις έγιναν στο ίδιο σημείο, άρα η κεραία είναι η ίδια με σήμα 5/5 στις μπάρες του κινητού.
    Άρα δεν τίθεται θέμα απόστασης από κεραία κλπ, είναι καθαρά (θεωρώ) υποτίμηση του 4G, μιας και το συγκεκριμένο δίκτυο μπορεί να δώσει έως 500Mbps αν θυμάμαι καλά τις διαφημίσεις.
    Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν οι πιο ειδικοί.
    COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

  15. #45
    Εγγραφή
    16-10-2005
    Περιοχή
    Thespies(Viotic)
    Μηνύματα
    1.120
    Downloads
    100
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    21.706 /1.020
    ISP
    πOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΕΣΠΙΕΣ
    Router
    Thomson 585 v7
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 20.5(dB)
    Ψήφισα ναι, γιατί περιμένω να περάσουν οι μήνες και να κόψω το σταθερό.

    Και εξηγούμε , στο νοικοκυριό μας είναι 5 άτομα με:

    2 smartphone, 2 PC,2 laptop ,2 smart tv,2 tablet και άλλες ~20 συσκευές IoT με μια 24αρα που φτάνει ως 13-15mbps μιας και έχω την ατυχία να ζω σε ένα χωριό της Βοιωτίας 1ωρα από την Αθηνά 20λεπτα από την Θήβα.

    Και λέω ατυχία γιατί τα προηγούμενα χρονιά έτρεχε ένα Εσπα που επιδοτούσε τα χωριά με κάτω από 500κατοικους να έχουν συνδέσεις VDSL εως 50mbps και βάζανε νεα καφαο συνδεμένα με οπτικές εως τα καφαο . Ε το χωριό μου ειχε την ατυχία να εχει εως 1000 κατοίκους, αρα δεν είμαστε καλή επιλογή για επένδυση του μονοπώλιού ούτε των άλλων εταιριών.

    Εδώ και 2 χρόνια που ήρθαν τα 100-200 mbps παλι εμείς κάναμε τσουρ τσουρ στο πηγάδι.

    Τώρα λένε εως το 2027 που μας επιδοτούνε πάλι.. θα σας βάλουμε οπτικές….

    Όταν βάλουν κάτι από 50 mbps και πάνω τα ξανα λεμε, εως τοτε zte mu5001 (με 70 εως 250mbps από 4g και μουφα 5g)με κάποιο συμβόλαιο απεριόριστων ή αν μας τα κόψουν και αυτά παω στον θειο Elon.

    Και δεν θέλω κάτι τρελό πχ απλά να βλέπουμε κάτι στο youtube και να μην βάζουμε 480p+720p. Αλλα μάλλον ζητάμε πολλά εν ετη 2024.


    Repetitio est mater studiorum...
    ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας