Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    479
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΙΟΥ
    Router
    Thomson 585v8
    SNR / Attn
    12(dB) / 19(dB)
    Καλημέρα σας, έχω το εξής πρόβλημα. Η σύνδεση μου στο σταθερό είναι αργή ( έως 24 αλλα πραγματικά 10). Επιλογή αναβάθμισης στην υπάρχουσα σύνδεση δεν υπάρχει απο ότι με ενημερώνουν και μέσω τηλεφώνου και σε κατάστημα. Αν κάνω νέα σύνδεση μπορώ. Καθώς εδώ και 20χρόνια είμαι συνδρομητής σας με σταθερο, 3 κινητά και τηλεόραση και δεν θα ήθελα να φύγω για αυτό το λόγο τι μπορούμε να κάνουμε ? Σε άλλους παρόχους που το έχω ψάξει έχω βρεί τις εξής επιλογές


    1. Cosmote Home Speed Booster το οποίο ουσιαστικά μου δίνει 4G ρούτερ και παίρνω ίντερνετ απο εκεί συνδιάζοντας σταθερή και κινητή
    2. Cosmote Data Sharing που με μία δεύτερη κάρτα sim μοιράζομαι τα δεδομένα του κινητού μου


    Σε περίπτωση που δεν γίνεται κάτι για να έχω πιο γρήγορο ίντερνετ παρακαλώ ενημερώστε με τι ρήτρα πρέπει να πληρώσω και στο σταθερό και στα κινητά για να αποδεσμευθώ.

    Ευχαριστώ

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.349
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα paul77gr

    Πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο, μπορείς να βρεις όλα τα προγράμματα Σταθερής & Internet, για να επιλέξεις το πρόγραμμα που ταιριάζει καλύτερα στις ανάγκες σου.

    https://nova.gr/statheri-tilefonia/p...thero-internet

    Εάν επιθυμείς να προχωρήσουμε σε έλεγχο διαθεσιμότητας αναβάθμισης στη γειτονιά σου, είμαστε πάντα στη διάθεσή σου μέσω της ιστοσελίδας μας, πατώντας "Άρχισε μια συνομιλία":

    https://nova.gr/eksipiretisi-pelatwn/epikoinonia

    -Ομάδα Εξυπηρέτησης Nova

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας