Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    16-05-2024
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    καλησπερα πριν λιγες μερες αλλαξα παροχο απο cosmote σε vodafone θαλωντας να χρησιμοποιησω το fritzbox7590 που ειχα. Οταν εγινε η αλλαγη αλλαξα τον παροχο στο ιντερνετ και βρηκε κωδικους αμεσως και συνδεθηκε. Το τηλεφωνο ζητησα κωδικους απο την vodafone μου τους εστειλαν αλλα οσες προσπαθειες και να εκανα δεν καταφερα να το περασω. Εκανα factory reset στο fritzbox αλλα και παλι τα ιδια αρνειται να περασει το τηλεφωνο. Υπαρχει καποιος που να εχει fritzbox να με βοηθησει γιατι εχω απογοητευτει.

  2. #2
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.502
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Τελικά κατάφερες να το φτιαξεις? Τωρα είδα το μυνημα σου, έχω Fritz 7590 εδώ και χρόνια με VF και δουλευει μια χαρα η τηλεφωνία.

  3. #3
    Εγγραφή
    16-02-2013
    Μηνύματα
    1.238
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    ↓ 200 ↑ 20
    ISP
    Cosmote-Vodafone-Inalan
    Router
    Fritz!Box 5590 Fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas71980 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα πριν λιγες μερες αλλαξα παροχο απο cosmote σε vodafone θαλωντας να χρησιμοποιησω το fritzbox7590 που ειχα. Οταν εγινε η αλλαγη αλλαξα τον παροχο στο ιντερνετ και βρηκε κωδικους αμεσως και συνδεθηκε. Το τηλεφωνο ζητησα κωδικους απο την vodafone μου τους εστειλαν αλλα οσες προσπαθειες και να εκανα δεν καταφερα να το περασω. Εκανα factory reset στο fritzbox αλλα και παλι τα ιδια αρνειται να περασει το τηλεφωνο. Υπαρχει καποιος που να εχει fritzbox να με βοηθησει γιατι εχω απογοητευτει.
    Βάλε τον αριθμό σου στα αντίστοιχα πεδία και όπως είναι τα υπόλοιπα. Στο Password μη βάζεις τίποτα.
    Περίμενε λίγο κι αν δεν παίξει κάνε μια επανεκκίνηση.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας