Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 83
  1. #1
    Το avatar του μέλους UGF_GreekMind
    UGF_GreekMind Guest
    Μετά από τα τελευταία προβλήματα με τον server του adslgr.com έχω να πω τα εξής

    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΥΡΙΟΙ !!!

    Και εξηγούμαι...

    Μία κοινότητα με τόσα μέλη να έχει τέτοιου είδους προβλήματα. Επιτέλους πρέπει να βρεθεί ένας dedicated server χωρίς προβλήματα και πιο κοντά στην Ελλάδα (απ' ότι θυμάμαι είναι στην Αμερική ;;; ). Ποιος μας λέει ότι αύριο το adslgr δεν θα σταματήσει τη λειτουργία του, λόγω "τεχνικών προβλημάτων" ; Η εταιρεία η οποία φιλοξενεί το site μάλλον δεν κάνει για τόσο traffic.

    "Καλά... θα βάλουμε τη μηχανή με τα λεφτά να κόψει κανα 2.000 € και θα πάμε σε άλλο server"
    (Θα έλεγε κι ο φίλος μου ο Ducklord, που τα λέει και ωραία)

    Άστο αυτό για αργότερα...

    Μήπως ήρθε ο καιρός τα μέλη του adslgr να δώσουν πίσω κάτι ;
    Εγώ προσωπικά δηλώνω ότι μέσα από τις συζητήσεις, εκτός από το ότι μου άνοιξαν τα μάτια για πολλά από τα τεκταινόμενα στο χώρο, έμαθα πολλά πράγματα σε τεχνικά και όχι μόνο θέματα, που αν πλήρωνα για να τα μάθω θα έδινα παααρα πολλά €'s.

    ΠΡΟΣ ΤΟΝ EMPIRE :

    Βάλε σήμερα κι όλας link για paypal.
    ΠΡΟΣΕΞΕ... δεν στο προτείνω... ΤΟ ΑΠΑΙΤΩ. Είμαι μέλος και έχω δικαιώματα. Θέλω να διασφαλίσω το δικαίωμά μου για αμερόληπτη πληροφόρηση γύρω από το DSL. Πρέπει να καταλάβεις ότι η ευθύνη που ανέλαβες κάνοντας αυτό το site είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. Αλλά πρέπει να καταλάβεις ότι έχεις και 1609 βοήθειες (!). Ο καθένας μπορεί να βοηθήσει. Και επιτέλους κατάλαβε ότι δεν είναι ανάγκη να σηκώνεις μόνος σου τα βάρη. Είναι ανθρώπινο να ζητάς βοήθεια και όχι ζητιανιά.
    Άντε τώρα μην τα πάρω κι σ' αρχίσω στα μπινελίκια !#@$%#@^%#$%&$%^&$%^*$%&^*%$^&*%^&*

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ :

    Στο κάτω κάτω ρε παιδιά πρέπει να πληρώνεται όποιος δουλεύει. Και οι συντελεστές του adslgr ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ. Και όχι μόνο γίνεται δουλειά, αλλά πληρώνουν κι από πάνω. Δεν θα με πειράζει ΚΑΘΟΛΟΥ ακόμα και αν έβγαινε και κέρδος από αυτή την ιστορία. Δεν είναι κακό ρε 'σεις.

    ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ADSLgr.com

    Λοιπόν... αφήστε τις μ@λ@κίες, τις διακοπές, τα stringάκια, τα σφηνάκια και ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ.
    ΟΛΟΙ ΣΑΣ. Περιμένω views περίπου στα 2000+ και replies 1000+
    Απαντήστε και προτείνετε λύσεις. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΩΡΕΕΕ !!!, μία μέρα να γράψουμε στον IE www.adslgr.com και θα μας βγάλει "page not found".

    Ειλικρινά σας μιλάω ότι αν δεν έχω απαντήσεις θα κάτσω όλο το ΣαββατοΚύριακο να στέλνω messages στα μέλη. Έτσι κι αλλιώς βενζίνη δεν υπάρχει οπότε μπάνιο.... μάλλον στη μπανιέρα !

    Άντε να δούμε το γνωστό φιλότιμο του Έλληνα...

    Ουυφφφ αυτά !

    EDIT : (μετά από τα πρώτα replies)
    Μιλάω για δωρεές και όχι συνδρομές... για να μην παρεξηγούμαι.

  2. #2
    Το avatar του μέλους UGF_GreekMind
    UGF_GreekMind Guest
    Και για όσους δεν κατάλαβαν... θέλω να δω από όλους να ΑΠΑΙΤΟΥΝ link για paypal.

    Από εκεί και πέρα... όσοι μπορούν και όσο μπορούν (δεδομένου ότι όλοι δεν έχουν πιστωτική κάρτα).

  3. #3
    Το avatar του μέλους psymaster
    psymaster Guest
    Δεν απαιτω link για paypal. Κινδυνευω;

  4. #4
    Το avatar του μέλους ibok
    ibok Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από UGF_GreekMind
    Μετά από τα τελευταία προβλήματα με τον server του adslgr.com έχω να πω τα εξής

    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΥΡΙΟΙ !!!

    Και εξηγούμαι...

    Μία κοινότητα με τόσα μέλη να έχει τέτοιου είδους προβλήματα. Επιτέλους πρέπει να βρεθεί ένας dedicated server χωρίς προβλήματα και πιο κοντά στην Ελλάδα (απ' ότι θυμάμαι είναι στην Αμερική ;;; ). Ποιος μας λέει ότι αύριο το adslgr δεν θα σταματήσει τη λειτουργία του, λόγω "τεχνικών προβλημάτων" ; Η εταιρεία η οποία φιλοξενεί το site μάλλον δεν κάνει για τόσο traffic.

    "Καλά... θα βάλουμε τη μηχανή με τα λεφτά να κόψει κανα 2.000 € και θα πάμε σε άλλο server"
    (Θα έλεγε κι ο φίλος μου ο Ducklord, που τα λέει και ωραία)

    Άστο αυτό για αργότερα...

    Μήπως ήρθε ο καιρός τα μέλη του adslgr να δώσουν πίσω κάτι ;
    Εγώ προσωπικά δηλώνω ότι μέσα από τις συζητήσεις, εκτός από το ότι μου άνοιξαν τα μάτια για πολλά από τα τεκταινόμενα στο χώρο, έμαθα πολλά πράγματα σε τεχνικά και όχι μόνο θέματα, που αν πλήρωνα για να τα μάθω θα έδινα παααρα πολλά €'s.

    ΠΡΟΣ ΤΟΝ EMPIRE :

    Βάλε σήμερα κι όλας link για paypal.
    ΠΡΟΣΕΞΕ... δεν στο προτείνω... ΤΟ ΑΠΑΙΤΩ. Είμαι μέλος και έχω δικαιώματα. Θέλω να διασφαλίσω το δικαίωμά μου για αμερόληπτη πληροφόρηση γύρω από το DSL. Πρέπει να καταλάβεις ότι η ευθύνη που ανέλαβες κάνοντας αυτό το site είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. Αλλά πρέπει να καταλάβεις ότι έχεις και 1609 βοήθειες (!). Ο καθένας μπορεί να βοηθήσει. Και επιτέλους κατάλαβε ότι δεν είναι ανάγκη να σηκώνεις μόνος σου τα βάρη. Είναι ανθρώπινο να ζητάς βοήθεια και όχι ζητιανιά.
    Άντε τώρα μην τα πάρω κι σ' αρχίσω στα μπινελίκια !#@$%#@^%#$%&$%^&$%^*$%&^*%$^&*%^&*

    ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ :

    Στο κάτω κάτω ρε παιδιά πρέπει να πληρώνεται όποιος δουλεύει. Και οι συντελεστές του adslgr ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ. Και όχι μόνο γίνεται δουλειά, αλλά πληρώνουν κι από πάνω. Δεν θα με πειράζει ΚΑΘΟΛΟΥ ακόμα και αν έβγαινε και κέρδος από αυτή την ιστορία. Δεν είναι κακό ρε 'σεις.

    ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ADSLgr.com

    Λοιπόν... αφήστε τις μ@λ@κίες, τις διακοπές, τα stringάκια, τα σφηνάκια και ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ.
    ΟΛΟΙ ΣΑΣ. Περιμένω views περίπου στα 2000+ και replies 1000+
    Απαντήστε και προτείνετε λύσεις. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΩΡΕΕΕ !!!, μία μέρα να γράψουμε στον IE www.adslgr.com και θα μας βγάλει "page not found".

    Ειλικρινά σας μιλάω ότι αν δεν έχω απαντήσεις θα κάτσω όλο το ΣαββατοΚύριακο να στέλνω messages στα μέλη. Έτσι κι αλλιώς βενζίνη δεν υπάρχει οπότε μπάνιο.... μάλλον στη μπανιέρα !

    Άντε να δούμε το γνωστό φιλότιμο του Έλληνα...

    Ουυφφφ αυτά !

    ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΣΗΜΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ
    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ.
    ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ Η ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ.
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ : TA ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΓΑΝΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΘΗΝΑ (ΚΕΝΤΡΟ).

  5. #5
    Το avatar του μέλους UGF_GreekMind
    UGF_GreekMind Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psymaster
    Δεν απαιτω link για paypal. Κινδυνευω;
    Μόνο από τον εαυτό σου... πρόσεξέ το όμως ! Συμβουλεύσου ένα ειδικό.

  6. #6
    Το avatar του μέλους UGF_GreekMind
    UGF_GreekMind Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ibok
    ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΣΗΜΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ
    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ.
    ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ Η ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ.
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ : TA ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΗΓΑΝΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΘΗΝΑ (ΚΕΝΤΡΟ).
    Μάλλον παρεξηγήθηκα... μιλάω για δωρεές και όχι για συνδρομές.

    Άλλο το ένα, άλλο το άλλο !!!

  7. #7
    Εγγραφή
    29-01-2003
    Περιοχή
    EUROPEAN UGANDA ΕΛΛΑΔΑρα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    778
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    17.143 / 1.023
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    Router
    SpeedTouch
    SNR / Attn
    12(dB) / 14(dB)
    Ε όχι έτσι ρε φιλαράκι !!!!

    Δεν λέω να βοηθήσουμε όπως μπορούμε τον admin αλλά όχι και paypal στο κάτω κάτω τι έγινε που κρέμασε για λίγο ο server αν εσύ δεν αντέχεις μια μέρα χωρίς adsl.gr κάνε μία δωραιά εμείς που αντεχούμε δεν μας πειράζει

    φιλικα Βασίλης

    Λειτουργικός Διαχωρισμός του ΟΤΕ ΤΩΡΑ !!!!!

  8. #8
    Το avatar του μέλους UGF_GreekMind
    UGF_GreekMind Guest
    ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΤΟ SITE.
    ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΔΩΡΕΕΣ ΜΕΣΩ PAYPAL !!!


    (Mάλλον δεν το ξεκαθάρισα όσο έπρεπε... sorry)

  9. #9
    Εγγραφή
    11-07-2003
    Περιοχή
    Αποδημος Ελληνισμος
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    960
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    200/40
    ISP
    AIM Τσεχια
    Εγω διαφωνω με την απαιτηση σου και το λεω οπως ακριβως το ειπες οτι απαιτεις. Γιατι το να απαιτεις δωρεες ειναι σαν να λες συνδρομη. Τα forum δεν ειναι ενημερωτικοι οργανισμοι αλλα μερος οπου μπορουμε να ανταλλαξουμε αποψεις και να συνεισφερουμε στην ενημερωση με οτι ξερουμε ο καθενας.
    Οπως επισης το myphone (πρωην unwired) θα επρεπε να εχει συνδρομη ή να ειχε ζητησει δωρεες,γιατι και αυτο προσφερει πολυ καλη ενημερωση πανω σε θεματα τηλεπικοινωνιων και μαλιστα εχει πεσει πολλες φορες θυμα των servers. Αντιθετα εχει διαφημησεις με banners που μαλιστα δεν ειναι και καθολου ενοχλητικα.
    Επισης και αλλα πολλα forum στο εξωτερικο συμφωνα με την δικη σου αποψη θα επρεπε να ζητουν δωρεες ωστε να μπορουν να ειναι βιωσημα.
    Το προβλημα των servers δεν μπορει καμια δωρεα να το λυσει. Γιατι ποιος μου λεει οτι αν δωσω τωρα 20€ για εναν καλο server στη Ελλαδα, οτι δεν πεσει και αυτος.
    Τα forum βασιζονται στο μερακι του δημιουργου και των συνεργατων του και γι' αυτο και εχουν δωρεαν προσβαση και δεν απαιτουν δωρεες.
    Αν υπαρχουν προβληματα με τον server και χρειαζεται μετεγκατασταση η μονη λυση ειναι οι διαφημησεις.
    Αυτη ειναι η αποψη μου. Ισως και να ειμαι λαθος.
    Ας μας πει και την αποψη του ο Γιαννης, ο οποιος ειναι και ο πιο αρμοδιος.
    Νothing that you learned from ash and debris...

  10. #10
    Το avatar του μέλους economist
    economist Guest
    Δύδκολο θέμα. Η χρηματική προσφορά αντιστρατεύεται βασικές αρχές των online forum. Από την άλλη δεν είναι παράλογο να ζητηθεί κάτι τέτοιο σε εθελοντική βάση. Όμως μήπως μετά οι "δωρητές" απαιτούν περισσότερα; Να έχουν χρυσά αστεράκια π.χ; χεχ!

    Νομίζω οι απόψεις των διαχειριστών είναι πολύτιμες.

  11. #11
    Εγγραφή
    22-10-2002
    Περιοχή
    Greece
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    84229/9997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC56U
    SNR / Attn
    3.1(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η πρόταση που έγινε ήταν για χρηματική προσφορά κι όχι για χρηματική "εξαγορά" λειτουργιών και υπηρεσιών. Τι εννοώ με αυτό; Εννοώ ότι αν θέλει κάποιος να προσφέρει χρηματικά θα το κάνει με το σκεπτικό ότι είναι ευχαρηστιμένος από αυτό που υπάρχει εδώ και θέλει να δείξει την ευγνωμοσύνη του προσφέροντας ένα ποσό. Το ποσό αυτό δεν είναι υποχρεωτικό (όπως δεν είναι υποχρεωτικό και το φιλοδώρημα αλλά αν μείνουμε ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες κάποιου του δίνουμε φιλοδώρημα - αντί δώρου δηλαδή - χωρίς να προσδοκούμε κάτι περισσότερο από αυτόν).
    Πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να μην μπει paypal για όσους θέλουν, να μπορούν να προσφέρουν κάτι. Αν κάποιος χρήστης το εκλάβει σαν εκβιασμό ή υποχρέωση ή εξαγορά υπηρεσιών το να δώσει χρήματα τότε το πρόβλημα είναι του συγκεκριμένου χρήστη κι όχι της κοινότητας.

    Ελπίζω να μην συνεχιστούν τα εκτός θέματος posts (που συνήθως γίνονται χωρίς να έχουν διαβάσει όλη τη συζήτηση) που θα είναι κατά της συνδρομής!
    Δείτε το και διαφορετικά, στην παρούσα κατάσταση αν δεν θέλει κάποιος να προσφέρει κάτι μπορεί να το κάνει αν υπάρχει όμως κάποιος που θέλει να προσφέρει, δε μπορεί!

  12. #12
    Το avatar του μέλους hippie
    hippie Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από economist
    ....Η χρηματική προσφορά αντιστρατεύεται βασικές αρχές των online forum. Από την άλλη δεν είναι παράλογο να ζητηθεί κάτι τέτοιο σε εθελοντική βάση. ...
    sostos...ta forum einai dimokratikos xoros antallagis apopseon/ideon/pliroforion kai neon.to oti briskontai online apotelei ekseliksi tou politismou kai ths texnologias.

    pantos, an iparoun kapoies anages se texnologiko eksoplismo ta meli edo poroun na boithisoun me kapoion tropo
    (me to link gia paypal den simfono,eksalou den exo pistotiki karta )

    kai me tous episkeptes ti tha ginetai tis perisoteres fores online oi episkeptes einai diplasioi/traplasioi apo ta meli online...

    PS: em...χρυσά αστεράκια ....den to eixa skeftei....

  13. #13
    Εγγραφή
    22-01-2003
    Περιοχή
    Στα Σέρρας βε !
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Δηλαδη εχεις την εντυπωση οτι θα μαζευτουν .......αντε σε βαζω ΜΑΧ 100 ευρω...Στην καλητερη περιπτωση σου λεω....

  14. #14
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312-B10D
    Prota ap ola na xekatharisoume oti ola ta forum den einai syndromhtika.Einai enas topos pou ekfrazontai eleythera oi apopseis olon!!!!
    Kai epishs opos eipe enas xrhsths parapano oti to forum einai dimhourgia anthropon me meraki kai agaph gia ayto pou kanoun!!!! Xero pollous anthropous kai sthn kathimerinh zoh mas oi opoioi exoun ena hobbie kai mporei oxi mono na mhn kerdizoun lefta apo ayto alla kai na yparxei kai xasimo xrhmaton meso aytou.
    Tora ego an thelo h o kathe xrhsths mporoume na dosoume ena X poso epeidh etsi goustaroume sthn telikh! Den mporeis esy h o kathenas na erthei na mou pei dose lefta.An krino ego oti prepei na doso tha ta doso!
    Kai sthn telikh an yparxei oikonomikh dysxereia mporei na balei diafhmistika bannerakia! Den milao gia to forum mas.Aplos anafero to ntfs.org to opoio einai kai exairetikotato kai sthn telikh mazeyei kai kapoia xrhmata apo ta bannerakia!

  15. #15
    Εγγραφή
    18-07-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    109
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    Router
    TG788vn v2
    Δεν καταλαβαινω φιλε μου με τι δικαιοδοσια εσυ απαιτεις απο τους υπολοιπους να κανουν δωρεες η οτιδηποτε αλλο που αφορα χρηματα.
    Αυτο ελειπε οσοι ειμαστε γραμμενοι σε καποια φορουμ (εγω ειμαι σε 5) γιατι ελαχιστοι ειναι μονο σε ενα, να πληρωνουμε η να κανουμε δωρεες και ειδικα να το "απαιτει" καποιος και ο οποιος δεν ειναι καν ο "ιδιοκτητης" αλλα ενα απλο μελος.
    Εγω το θεωρω τουλαχιστον υποπτο!
    Αν θες να κανεις καποια δωρεα αφου σου περισευουν χρηματα, κανε την σιωπηλα και δεν τρεχει τιποτα.
    Αλλα το να ξυπνησεις ενα πρωι και να ποσταρεις κατι τετοιο...
    Ασε που και το υφος σου δεν ειναι πρέπον.
    Απορω πως δεν εχει κλειδωθει ακομα.

Σελ. 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. δωρεαν διευθυνση email για ολα τα μελη ΤΕΕ (μηχανικους)
    Από zeta στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-08, 20:38
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 09:43
  3. Προς ΝΕΑ μέλη του folding
    Από civil στο φόρουμ ADSLgr.com Folding@Home team # 36673
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-07, 23:08
  4. 3000+ Μέλη στο ADSLgr από τις 20 Δεκεμβρίου 2003
    Από psyxakias στο φόρουμ Αρχείο Ανακοινώσεων
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-12-04, 19:20

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας