Σελ. 2 από 644 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 9657
  1. #16
    Το avatar του μέλους erateinos
    erateinos Guest
    Μου αρέσει που ανεβαίνει η αδρεναλίνη στην απογείωση όπως και στην προσγείωση, ειδικά εάν έχει πλευρικούς ανέμους που δαγκώνεις την αστυνομική ταυτότητα

    Θυμάστε στην Ολυμπιακή που είχε κυβερνήτες τον Χάρο και τον Μακαρίτη ?

  2. #17
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Μηνύματα
    2.630
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    SNR / Attn
    4.5(dB) / 25.5(dB)
    Μου του δίνουν τα transit flights ειδικά όταν έχει μεγάλο χρόνο αναμονής, Μου αρέσουν ποιο πολύ τα airbus, λόγο χώρου για τα πόδια σε σχέση με κάποια boing που απλά δεν χωράω.
    Που να μπεις και στα DC-9 super 80 που εχει η Alitalia... θα βγεις 10 ποντους πιο κοντος λεμε...

    Χαλαρα η χειροτερη εταιρεια που εχω ταξιδεψει. Τιμες Ολυμπιακης με σερβις Ryan Air. Mε την οποια Ryan Air παρεπιμπτοντως την εχω καταβρει. Μπορει να ειναι "στεγνο" το σερβις αλλα Ιταλια-Σκωτια με 50 ευρω πηγαινε-ελα δεν μπορεις να πας ουτε με ωτο-στοπ. Φερανε μεγαλη επανασταση στην ελευθερια των αερομεταφορων αυτες οι εταιρειες και μπραβο τους. Πλεον μπορεις να πας πχ Λονδινο για σαββατοκυριακο με τα λεφτα μιας καλης σαββατιατικης εξοδου. Αντε να ερθουν και Ελλαδα...

    Γενικα δεν πολυ-παω τα αεροδρομια, ειδικα αυτη τη μουφα το Malpensa 2000 που δεν εχει ουτε μια αιθουσα καπνιστων και ετσι και εισαι transit εισαι για πολλες κρισεις στερησης (ας ειναι καλα οι τουαλετες). Αναγκαιο κακο.

    Υπερατλαντικα ταξιδια δεν εχω κανει και οπως φαινεται δεν προκειται να κανω. Ολος αυτος ο εξευτελισμος στον οποιο εχουν την απαιτηση να σε υποβαλλουν τα Αμερικανακια, που βλεπω στα αεροδρομια τον κοσμο ξυπολητο με τα παπουτσια στο ενα χερι και το σακουλακι με τα διαβατηρια στο αλλο λες και ειναι Εβραιοι σε στρατοπεδο συγκεντρωσης για μενα ειναι απαραδεκτος και δεν εχω καμια προθεση να τον υποστω.

  3. #18
    Εγγραφή
    14-03-2005
    Περιοχή
    Σλοβακία
    Μηνύματα
    2.256
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    20480/2048
    ISP
    Chello
    Aν έχω στις αποσκευές μου 5 μπουκάλια απο τοπικά ποτά μιας χώρας υπάρχει πρόβλημα? Θέλω να πάρω μαζί μου και δύο απσέντι που νομίζω ότι απαγορεύεται στην Ελλάδα. Λέτε να έχω πρόβλημα?
    Imac 24" | 2GB Ram | 7600GT | Logitech Z 5500 |

    Αluminum Macbook 2.4 Ghz | 2GB Ram| 250GB HDD |

    Lian Li V2000 | Watercooled by Zalman | Chieftec 560W Modular | Intel Core Duo 6750 | 4GB RAM Mushkin | Asus 8800GTS Watercooled | Raptor-X 150GB |

    8GB iPhone v 2.1 UNLOCKED

  4. #19
    Το avatar του μέλους TheCondor
    TheCondor Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κενά αερος σε πτήση με C-130 Αυτό και αν έχει πλάκα!
    Δεν υπαρχουν "κενα αερος"...

    Αντιθετως, ταξιδι με C-130 απλα

  5. #20
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Εχω πεταξει με:
    ολυμπιακη, airgreece (oταν υπηρχε), air france, klm, delta, swiss, lufthansa, alitalia, continental, tarom, united, america west, america trans air, us airways, american airlines, southwest, cyprus, easyjet, ryanair, hellasjet (οταν υπηρχε), alpi eagles.

    Παλιοτερα δεν φοβομουν καθολου. Δυστυχως τα τελευταια χρονια οι αναταραξεις με φοβιζουν παρα πολυ. Οταν ερχεται η ωρα να μπω στο αεροπλανο με πιανει αγχος. Προσπαθω να ηρεμησω λεγοντας στον εαυτο μου οτι το αεροπλανο ειναι στατιστικων το πιο ασφαλες μεσο μεταφορας. Παρολο το φοβο μου, πιεζομαι να μπω στο αεροπλανο γιατι μου αρεσει να ταξιδευω. Οταν κλεινω εισιτηρια για ενα νεο ταξιδι χαιρομαι πολυ. Αγχωνομαι μονο την μερα της πτησης, καθως περιμενω στο αεροδρομιο. Οταν προσγειωνομαι ανακουφιζομαι. Επισης με κουραζει απειστευτα η κλειστοφοβια. Εχω να παω αρκετα χρονια στην Αμερικη και δεν ξερω αν θα ξανααντεξω 10ωρα και 12ωρα συνεχους πτησης. Με το ζορι αντεχω τις 4 ωρες προς Λονδινο. Γιατι να μην ειναι ολος ο κοσμος σαν την Ρωμη 1μιση ωρα μακρυα;;

    Δεν ξεχνω:

    1. Βουκουρεστι - Ιασι με Tarom. Ενα ρουμανικο αεροπλανο-καρο. Τα καθισματα ηταν ξεβιδωμενα, νομιζες οτι το αεροπλανο θα γινει κομματια. Με εναν περιεργο τροπο παντως τοτε δεν φοβομουν καθολου. Ημουν τοσο νεος... Το αεροδρομιο στο Ιασι ηταν ενα χωραφι. Αιθουσα αναμονης ηταν ενα ξεφωτο με δεντρα, τις βαλιτσες τις εφερε ενα ντατσουν με καροτσα και εξτρα τρειλερ πισω.

    2. Αθηνα-Βενετια με alpi eagles. Τραγικο fokker100, μικρο τζετ σαν τα ιδιωτικα. Εμφανως γηρασμενο, τα πλαστικα τμηματα μεσα στην καμπινα ειχαν σκευρωσει και ξεφλουδισει. Εχει δικη του σκαλα, απο αυτες που ξεδιπλωνουν. Νομιζα οτι θα πεθανω. Απιστευτο κουνημα σε ολο το ταξιδι, αλλα εφταιγε ο καιρος, οχι το αεροπλανο. Στην επιστροφη ηταν απο τις πιο ομαλες και πτησεις της ζωης μου, αλλα δεν θα ξαναμπαινα σε fokker100.

    3. Μεμφις-Σαν Φρανσισκο με united. Συνεχες τρελο κουνημα. Ηθελα να μπουκαρω στο πιλοτηριο και να κανω αεροπειρατια στο αεροπλανο απαιτωντας να προσγειωθουμε αμεσως ωστε να σταματησει το μαρτυριο μου. Μαλλον υπερεβαλα με τις φοβιες μου γιατι ο κοσμος γυρω μου δεν εδινε καμια σημασια.

    4. Σαν φρανσισκο - Αμστερνταμ με klm. το τεραστιο jumbo jet της boeing να πηγαινει περα-δωθε σαν καρυδοτσουφλο που το κλωτσαει απεξω ενας γιγαντας για χαβαλε. Οταν εφτασα στο αμστερνταμ κοιτουσα τις λαμαρινες του αεροπλανου και αναρωτιομουν πώς καταφεραν και δεν λυγισαν, δεν εσπασαν κλπ.

    5. Μιλανο-Βιεννη με ryainair. Ολοκαινουργιο αεροπλανο. Μια ωρα πτηση. Σε καποιο σημειο ημασταν σχεδον στην στρατοσφαιρα καθως τα συννεφα φαινονταν τοσο απιστευτα χαμηλα κατω. Ξαφνικα ο πιλοτος λεει "σε 10 λεπτα προσγειωνομαστε" και στριβει το αεροπλανο με τη μυτη προς τα κατω σε απιστευτη (για μενα) γωνια. Δεν ειχε αναταραξεις, απλα ενιωθα να πεφτω μπροστα απο το βαρος μου. Τα ειδα ολα. Τωρα γελαω γιατι ειχε πλακα.

    6. Συρος-Αθηνα με ολυμπιακη, το μικροσκοπικο ελικοφορο αεροπλανο, dornier νομιζω λεγεται. Δεν πετουσα εγω, πετουσε ενας φιλος. Δεν θα εμπαινα σε τετοιο αεροπλανο. Εγω απλα τον πηγα στο αεροδρομιο. Ο πιλοτος εχει ανοιξει τζαμακι του αεροπλανου στη θεση του και μιλαει με κοσμο εξω, εχει βγαλει τον αγκωνα εξω και τον στηριζει πανω στο τζαμι σαν ταξιτζης. Ολοκαινουργιο κτιριο αεροδρομιου στην Συρο κλειστο. Δεν ειχε εγκαινιαστει ακομα. Μονο για
    μοστρα υπηρχε. Η αιθουσα αναμονης που λειτουργουσε ηταν ενα τσαντιρι-παραγκα-κοτετσι με τσιγκινη σκεπη παραδιπλα απο το χλιδατο κτιριο.

    7. Λος αντζελες - Χαβαη με american trans air. Η πτηση δεν ειχε τιποτα. Απλα υπηρχε ενα απιστευτο συστημα κρατησεων οπου η εταιρια εβλεπε ενα μονο ονομα για ολες τις κρατησεις που ειχε κανει καθε ταξιδιωτικο γραφειο, κατι σαν τσαρτερ ισως. Πηρα να επιβεβαιωσω την κρατηση μου και η υπαλληλος μου λεει "δεν ξερω, βλεπω το ονομα του ταξιδιωτικου σας γραφειου και οτι εχει κρατησεις 50 θεσεις. Αν ειστε εσεις μεσα σε αυτες τις 50, δεν το ξερω".

    8. Λος Αντελες - Σαν Φρανσισκο: λιγες μερες πριν την 11η σεπτεμβριου. Φτανω στο αεροδρομιο 5 λεπτα πριν την πτηση, κανω curb-side checkin, δηλαδη φορητο γκισε με υπαλληλο στο πεζοδρομιο ωστε να μην χρειαζεται να περιμενεις σε ουρες μεσα στο κτιριο. Εδινες τις βαλιτσες εκει στο πεζοδρομιο και εφευγες αμεσως για την πυλη. 5 λεπτα πριν την πτηση και ημουν αγχωμενος μηπως δεν προλαβω. Ο υπαλληλος αταραχος με καθησυχασε οτι προλαβαινω ανετα! Μια βδομαδα μετα, η 11 σεπτεμβροιυ μας τα εκοψε ολα αυτα τα χαλαρα ηθη και εθιμα.

    9. San Jose - Los Angeles με southwest. Ο πιλοτος να θελει ναπροσγειωσει βιαστικα και οπως-να-ναι το αεροπλανο λες και κατουριεται. Ειχα κανει 3-4 φορες την διαδρομη και ηξερα οτι επαιρναν μια στροφη 90 μοιρων για να ευθυγραμμιστουν με τον διαδρομο και μετα αρχιζαν το κατεβασμα. Ο πιλοτος μου βιαζοταν αυτη τη φορα και αποφασισε να κανει την στροφη και το κατεβασμα ταυτοχρονα. Η σακαρακα της southwest (παραδοξως ειναι η ασφαλεστερη εταιρια, δεν ειχε ποτέ ουτε ενα θανατηφορο) να τριζει και τα ντουλαπια να ανοιγοκλεινουν σαν τρελα. Το αεροπλανο σχεδον αδειο κι εγω φοβομουν τοσο που ειχα σχεδον αφεθει να γλυστρησω στο καθισμα σε σημειο να εχω σχεδον πεσει στο πατωμα. Ευτυχως προσγειωθηκαμε μια χαρα. Λατρεμενοι αεροσυνοδοι της southwest που δεν φορουσαν στολη και μ@λ@κιες. Πολυ χυμα, φορουσαν τα ρουχα τους και απλα ενα ταμπελακι με το ονομα τους και το ονομα της εταιριας. Μου αρεσε το χυμα τους. Επισης επιαναν το μικροφωνο και ελεγαν αρλουμπες για να γελαμε και ψιλο-κοροϊδευοντουσαν και μεταξυ τους. Πολυ γελιο. Εχω δει να το ψιλοκανουν και στην easyjet. Δεν μου εκαβε εντυπωσει αφου η easyjet εχει ξεπατικωσει το μοντελο της southwest.

    10. Las Vegas: στο αεροδρομιο του Las Vegas ακομα και οι αιθουσες αναμονης επιβατων ειναι εξοπλισμενες με ... κουλοχερηδες! Ετσι για να περνα η ωρα μεχρι την επιβιβαση! Ακομα και στους διαδρομους, διπλα στα μηχανηματα των καφεδων και των αναψυκτικων κλπ, υπαρχουν και μερικοι κουλοχερηδες, ετσι για να μην ξεχνας που βρισκεσαι. Τελειο!!

    Η easyjet και η ryainair εχουν μαλλον τα πιο συγχρονα αεροπλανα εδω στην Ευρωπη και τις εμπιστευομαι παρα πολυ. Γενικα προσδοκω ενα αεροπλανο φτηνο, αξιοπιστο, ασφαλες και γρηγορο που ο κοσμος θα μπορει να το χρησιμοποιει συχνα σαν να ειναι λεωφορειο. Το ΕλΒενιζελος πρεπει πια να παψει να εχει τα μονοπωλιακα αρκιβοτερα τελη στην Ευρωπη και να ριξει τις τιμες ωστε να φτηνηνουν τα εισιτηρια. Πρεπει οι Ελληνες να μπορουν να ταξιδευουν στην Ευρωπη με 30 και 50 ευρω οπως κανουν οι Ευρωπαιοι μεσα στην Ευρωπη. Γιατι αυτοι και οχι κι εμεις;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsouk2000 : 01-12-07 στις 05:38.

  6. #21
    Το avatar του μέλους stelpas
    stelpas Guest
    Μεσα στο χρονο πεταω κανα 2-3 φορες με αεροπλανο(για εξωτερικο).Προτιμω μεγαλες και γνωστες εταιρειες εστω κι αν μου κοστιζει 100-150Ε παραπανω.

    Γενικα(κατα περιεργο τροπο) νιωθω πολυ ασφαλης οταν <<πεταω>>.Ειδικα νυχτα εχω την εντυπωση πως απλα ειμαι σε ενα θαλαμο και μετα απο 2-3 ωρες θα κατεβω στον προορισμο μου....

    Αν αναλογιστει κανεις ποσες πολλες πτησεις γινονται ανα...λεπτο σε ολο τον κοσμο και ποσο λιγα σε σχεση με τις πτησεις αυτες ειναι τα ατυχηματα τοτε ειναι σαν να εχει παρει 2 lexotanil...

  7. #22
    Το avatar του μέλους mistral
    mistral Guest
    Aπογείωση μέσα στο πιλοτήριο απο Roterdam και προσγείωση μέσα στο πιλοτήριο στην Mίκρα . Με Ολυμπιακή. Αξέχαστη εμπειρία που μάλλον δεν θα ξανάχω την ευκαιρία..Για να είμαι ειλικρινής όταν είδα τους πιλότους και τον μηχανικό μούσκεμα στον ιδρώτα κατά την προσγείωση λίγο ...τρόμαξα (ήταν μια φυσιολογική προσγείωση χωρίς κανένα πρόβλημα). Μου εξήγησαν ότι έτσι γίνεται πάντα. Πολύ αδρεναλίνη λέμε.... Δεν προσέχω τι μάρκα είναι τα αεροπλάνα απλά μπαίνω και πάω. ούτε και το ψάχνω να ταξιδέψω με κάποιο συγκεκριμένα Στα μεγάλα ταξίδια (ΗΠΑ π.χ.) τις περισσότερες ώρες απλά... κοιμάμαι και πολύ ωραία μάλιστα. Έχω όμως περίπου 2 χρόνια να μπώ σε αεροπλάνο ... μάλλον είναι καιρός για ένα ταξιδάκι..

  8. #23
    Εγγραφή
    26-07-2003
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από caramela Εμφάνιση μηνυμάτων
    και όμως... παρόλη την ταλαιπωρία τους ... παρέχουν ασφάλεια...τα άτιμα..
    εξ ου!! και επιτυχία της αναγκαστικής προσγείωσης... το ATR..μπορεί!!
    για φαντάσου κανένα ΒΟΙΝG... που θα προσγειωθεί οεεεοοο!!
    Αν μπορει λεει ??

    Βρε και το Boeing-737 μπορει να το κανει και το 747 . Το θεμα ειναι ο πιλοτος μπορει ??
    Did they get you to trade your heroes for ghosts ?__________________________________________________________________________

  9. #24
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Airbus a340 rules ρεεεεεεεεε! 2-4-2 είναι η διάταξη των καθισμάτων νομίζω, οθόνες στις πλάτες, δεν καταλαβαίνεις ότι πετάς, πλήρες γεύμα από της συγχωρεμένη ΟΑ.
    Όσες φορές ταξίδεψα,το a340 κανει το 737 να μοιάζει με ιπτάμενο-τρεμάμενο λεωφορείο!
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  10. #25
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Μου αρέσει που λέτε για την άνεση των αεροσκαφών ξεχνώντας ότι τα πάντα είναι στη διακριτική ευχερεια της εταιρίας.

  11. #26
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    E τότε flying Emirates!
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  12. #27
    Το avatar του μέλους 21century
    21century Guest
    Πολυταξιδεμένος πραγματικά ο φίλος etsouk2000 με τις εμπειρίες του. Τελικά μάλλον δεν χάνω πολλά που δεν έχω ταξιδέψει ακόμα με αεροπλάνο αλλα λέμε να το αποτολμήσουμε σε εσωτερική πτήση για να πάρουμε λίγο εμπειρία προς Θεσσαλονίκη η Κρήτη..

  13. #28
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosl Εμφάνιση μηνυμάτων
    E τότε flying Emirates!
    Τέτοια πες μου!
    Σε 2 εβδομάδες πάω Αυστραλία με τη συγκεκριμένη.

  14. #29
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Air France όλα τα λεφτά... (τα λεφτά μας πίσω λέμε)

    Για πολλά υπαρξιακά ερωτήματα...
    Θα προλάβω την transit?
    Μπορω να τρέξω 4 χιλιομετρα μέσα σε αεροδρόμιο με 5 κιλά στη πλάτη σε 10 λεπτά?
    Είναι μαλακές οι καρέκλες στο CDG-Paris?
    Η Kronemberg ειναι γαλλική ή αγγλική μπύρα? Το Newcastle που είναι?
    Θα τα καταφέρει το ATR απο το Southampton?
    Γιατί οι αεροσυνοδές είναι μελαχρινές και άχαρες με τρίχες στη μουρη?
    Γιατί οταν ρωτάω σε ποια πυλή προσγειωνόμαστε, απαντάνε δε ξέρω, κουνώντας τα χέρια και σηκώνοντας το πρόσωπο?

    ...

  15. #30
    Εγγραφή
    27-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~11500/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Thomson SpeedTouch 780WL
    SNR / Attn
    8(dB) / 33.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέτοια πες μου!
    Σε 2 εβδομάδες πάω Αυστραλία με τη συγκεκριμένη.
    Έπρεπε να δοκιμάσεις και την Thai, τότε Είναι και πολύ φτηνότερη στη συγκεκριμμένη γραμμή και το service πολύ καλό On-Board.

Σελ. 2 από 644 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας