Σελ. 3 από 644 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 9657
  1. #31
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rdaniel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπρεπε να δοκιμάσεις και την Thai, τότε Είναι και πολύ φτηνότερη στη συγκεκριμμένη γραμμή και το service πολύ καλό On-Board.
    Α δεν πληρώνω εγώ.
    Αλλωστε στης Thai το site δε βρήκα δρομολόγιο.
    Και επιπλέον, με την Εmirates έχω τζάμπα διαμονή στο Ντουμπάι ένα βράδυ.

  2. #32
    Εγγραφή
    27-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~11500/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Thomson SpeedTouch 780WL
    SNR / Attn
    8(dB) / 33.5(dB)
    Αν φτάσεις βράδυ στο Dubai, η θέα από το αεροπλάνο είναι καταπληκτική!!! Υποθέτω και με το φως της ημέρας είναι εντυπωσιακή, αλλά δεν είχα την ευκαιρία να τη δω

  3. #33
    Εγγραφή
    15-04-2007
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    φοβάμαι τα αεροπλάνα αλλά αυτό δεν με σταμάτησε ποτέ από του να ταξιδεύω!...

    πολλά ταξίδια... πολλά αεροπλάνα... πολλές εταιρείες...

    απ' ότι θυμάμαι το πρώτο αεροπλάνο με το οποίο ταξίδεψα ήταν ένα Viscount 4κινητήριο... μπήκα σε DC10, Jumbo, Airbus, και Boing 737... τα jumbo αν δεν κάνω λάθος είναι 747...

    από εταιρείες... Cyprus Airways, Air India, Quantas, Αnsett Airlines, British Airways, Singapore Airlines, Gulf Air, MEA (Middle East Airlines), Emirates, Thai Airways, Οlympic Airlines και Aegean Airlines....

    η χειρότερη εταιρεία η ΜΕΑ... τα αεροπλάνα τους παλιά... κατά την απογείωση έπεσε ένα κομμάτι από την οροφή κι από μέσα έβλεπα σχοινιά και καλώδια... μόλις ευθυγράμμισε ήρθαν 2 αεροσυνοδοί και το κόλλησαν με ταινία... μετά άρχισε να τρέχει νερό στο εσωτερικό πάνω από τον εξαερισμό και μου ζήτησαν να αλλάξω θέση... σημειωτέον οι αεροσυνοδοί μιλούσαν γαλλικά και μόνο ο chief purser γνώριζε αγγλικά... στα μισά του ταξιδιού ήρθαν και με ρώτησαν αν μπορούσαν να πάρουν τα φακελλάκια της ζάχαρης από τον δίσκο μου γιατί είχαν έλλειψη... ... ένα υπερατλαντικό ταξίδι μαζί τους ήταν αρκετό για να τους διαγράψω...

    για μεγάλα ταξίδια τα καλύτερα αεροπλάνα έχουν οι Emirates και Singapore Airlines... κι από service επίσης είναι οι καλύτερες μαζί με την Thai...

    για κοντινές αποστάσεις προτιμώ την Aegean....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος arrow : 05-12-07 στις 01:05.
    Είμαι Αδιόρθωτη!!!

    Ιn view of the fact that God limited the intelligence of man, it seems unfair that he did not also limit his stupidity...

    Folding@Home - βάλε κι εσύ το λιθαράκι σου για ένα καλύτερο αύριο!

  4. #34
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Η καλυτερη εξυπηρετηση που ειχα μεχρι στιγμης ηταν απο την Qatar Airlines.Πολυ καλυτερη της Thai και λιγο καλυτερη απο τη Singapore.

    Ειναι σχετικα νεα εταιρια,εχει ΜΟΝΟ καινουργια αεροπλανα(M.O ηλικιας αεροσκαφων 3,3 χρονια) και το service ειναι πραγματικα απιστευτο.

    Ταξιδευα απο Ντοχα(Καταρ) για Μπανκοκ(Ταυλανδη) το καλοκαιρι του 2005 και με το που μπαινω βρισκω στο καθισμα ενα ολόκληρο πακετο το οποιο περιελαμβανε.

    1. Κουβερτα ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ για να σκεπαστεις σε περιπτωση υπνου επειδη η πτηση ηταν 11μμ-6πμ.

    2. ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ-ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ακουστικα για να τα συνδεσω στο καθισμα και να εχω ηχο σε ολες τις υπηρεσιες που ειχε η προσωπικη οθονη που ηταν τοποθετημενη στο καθισμα του μπροστινου μου.

    3. Οδοντοβουρτσα-οδοντοκρεμα-προσωπικη πετσετα.

    4. 2 Αυτοκολλητα που αφορουσαν γευματα κατα τη διαρκεια της νυχτας.Τοποθετουσες οποια ηθελες απο αυτα στο προσκεφαλο του καθισματος σου και αν κοιμοσουν την ωρα του γευματος σε ξυπνουσε η αεροσυνοδος ωστε να μη χασεις το γευμα. Αν δεν τοποθετουσες καποιο απο αυτα,δε σε ενοχλουσε κανεις.

    5. Σφραγισμενη μασκα προσωπου ωστε να μπορεις να κοιμηθεις χωρις τον παραμικρο φωτισμο.


    Ολα τα παραπανω αφορουσαν πτηση στην οικονομικη θεση.Δυσκολευομαι να σκεφτω τι παραπανω προσφερουν στη διακεκριμενη θεση.


    Φιλικα
    Are you with Us?

  5. #35
    Εγγραφή
    26-07-2003
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Εμενα παντως δε θα με χαλαγε να μην ειχα σφραγισμενα ακουστικα , σφραγισμενη κουβερτα σφραγισμενη μασκα προσωπου και οδοντοβουρτσα , αλλα να ειχα μετρημενα δυστυχηματα (στο ενα χερι) σε πορεια 60 χρονων.

    Σποντα ειναι αυτη. Μη το παρεις προσωπικα.
    Did they get you to trade your heroes for ghosts ?__________________________________________________________________________

  6. #36
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Η εταιρια τα σπαει.Ειναι οτι καλυτερο και οτι πιο αναπτυσσομενο στην περιοχη του Κολπου και μια απο τις καλυτερες παγκοσμιως.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Qatar_Airways

    Οσο για τα ατυχηματα,ΜΗΔΕΝ θανατοι απο το 1994 που λειτουργει. Δες το στολο της εταιριας και τι εχει παραγγειλει για τα επομενα χρονια και θα καταλαβεις.

    http://www.planecrashinfo.com/noaccident.htm


    Φιλικα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lord_British : 05-12-07 στις 04:26.
    Are you with Us?

  7. #37
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.544
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_StarGazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα παντως δε θα με χαλαγε να μην ειχα σφραγισμενα ακουστικα , σφραγισμενη κουβερτα σφραγισμενη μασκα προσωπου και οδοντοβουρτσα , αλλα να ειχα μετρημενα δυστυχηματα (στο ενα χερι) σε πορεια 60 χρονων.

    Σποντα ειναι αυτη. Μη το παρεις προσωπικα.
    Και γιατί να το πάρει προσωπικά;

  8. #38
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Προσωπικα θελω να δω ενα πραγμα: φτηνο εισιτηριο (χωρις βεβαια να θυσιαζω την ασφαλεια). Πιστευω οτι το αεροπλανο πρεπει να γινει τοσο ευχρηστο και προσιτο οσο το λεωφορειο, ο κοσμος να το παιρνει για ψυλλου πηδημα και να ταξιδευει ακομα και για 2-3-4 μερες, να βλεπει πολεις, να βλεπει μερη, να βλεπει αλλο κοσμο, αλλες χωρες, να γνωριζει αλλες κουλτουρες και συνηθειες, να παγκοσμιοποιηθουμε.
    Δεν με ενδιαφερουν τα χρυσα μαχαιροπηρουνα, η χειροποιητη κουβερτα και το γκουρμετ γευμα στο αεροπλανο αν αυτα συνεπαγονται ενα πανακριβο εισιτηριο που θα μπορω μονο μια φορα καθε 10 χρονια να πληρωνω. Οι διακοπες στυλ "μηνας του μελιτος" συμβαινουν ελαχιστες φορες στη ζωη ενος ανθρωπου. Το αεροπλανο πρεπει να ειναι εργαλειο που ολοι χρησιμοποιουμε συχνα, οχι απιαστο ονειρο οπως ηταν παλια.
    Θυμαμαι οταν ημουν μικρος, με τους τραγικους μισθους της σοσιαλιστικης ελλαδας, το να πας ενα ταξιδι πχ στο Παρισι ή στη Νεα Υορκη ηταν απιστευτη πολυτελεια. Τωρα πια δεν ειναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsouk2000 : 05-12-07 στις 12:51.

  9. #39
    Εγγραφή
    15-04-2007
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    δυστυχώς σε μακρινά ταξίδια παραμένουν ακριβά τα εισητήρια... προπάντων άμα ταξιδεύουν 3-4 μέλη της ίδιας οικογένειας τότε σούρχεται χρυσάφι η αξία...

    ... τα περισσότερα ταξίδια τα κάνω για οικογενειακούς λόγους και αναψυχής...

    αν κι εγώ είμαι κλειστοφοβική εντούτοις ενθουσιάζομαι με την προοπτική ενός ταξιδιού...

    ... με ενδιαφέρει το καλό service, η άνεση και η ασφάλεια...

    νευριάζω όταν ταξιδεύω σε κοντινή απόσταση και ο μπροστινός επιβάτης σπρώχνει πίσω το κάθισμα του μέχρι το κεφάλι μου την ώρα που σερβίρεται το φαγητό... θα μου πεις δικαιούται να το κάνει αφού υπάρχει ο μηχανισμός άσχετα αν το αεροσκάφος είναι μικρού τύπου και δεν υπάρχει αρκετός χώρος.... αλλά αυτό δεν παύει να με εκνευρίζει...
    Είμαι Αδιόρθωτη!!!

    Ιn view of the fact that God limited the intelligence of man, it seems unfair that he did not also limit his stupidity...

    Folding@Home - βάλε κι εσύ το λιθαράκι σου για ένα καλύτερο αύριο!

  10. #40
    Εγγραφή
    26-07-2003
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί να το πάρει προσωπικά;
    Επειδη αναφερομαι σε πραγματα που λεει και μπορουσε να του φανει οτι τον ειρωνευομαι.
    Μασκες υπνου οδοντοβουρτσες κτλ.


    @Lord_British
    Και μακαρι να συνεχισει ετσι. Το θεμα ομως δεν ειναι στο τι παραγγελνει , αλλα στο τι συντηρηση κανει στα αεροπλανα της μετα.

    Η Ο.Α. (εξ ου και η σποντα) ειχε απο τα καλλυτερα service παγκοσμιως.
    Σε 60 χρονια πτησεων ειχε απο τα λιγοτερα δυστυχηματα. Δεν πρεπει να ξεπερνανε τα 5.

    Ασε που μεχρι ενα σημειο (δεν ξερω εαν ισχυει ακομα) οι πιλοτοι της ηταν αποστρατοι της Πολεμικης Αεροποριας. Οσο και να ναι εμενα τουλαχιστον αυτο μου εδινε μια extra αισθηση ασφαλειας.

    Θεος σ'χωρεστην ομως.


    με τους τραγικους μισθους της σοσιαλιστικης ελλαδας, το να πας ενα ταξιδι πχ στο Παρισι ή στη Νεα Υορκη ηταν απιστευτη πολυτελεια. Τωρα πια δεν ειναι.
    Εεε ναι τωρα εχουμε μισθους των Σουλτανων. Γιαυτο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος The_StarGazer : 05-12-07 στις 19:54.
    Did they get you to trade your heroes for ghosts ?__________________________________________________________________________

  11. #41
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_StarGazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασε που μεχρι ενα σημειο (δεν ξερω εαν ισχυει ακομα) οι πιλοτοι της ηταν αποστρατοι της Πολεμικης Αεροποριας. Οσο και να ναι εμενα τουλαχιστον αυτο μου εδινε μια extra αισθηση ασφαλειας.
    A ναι, πιλοτοι-καραβαναδες! Ο,τι καλυτερο μπορει να σου τυχει...
    Για να μην σχολιασω και το οτι τσακωναν και εξτρα μισθο περα απο την συνταξη του καραβανα στα 50...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_StarGazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εεε ναι τωρα εχουμε μισθους των Σουλτανων. Γιαυτο.
    Δεν ξερω για σενα, αλλα εγω δεν εχω μισθο σουλτανου. Αυτο ομως που εχω ειναι μεγαλυτερος μισθος απο αυτον που ειχαν οι γονεις μου στη δεκαετια του 80. Και επισης χαρη στην απελευθερωση των αεροπορικων συγκοινωνιων, εχω και αεροορικες εταιριες χαμηλους κοστους που με πανε ως την αλλη ακρη της Ευρωπης και πισω με 100 ευρω. Αυτο σιγουρα δεν υπηρχε στη δεκαετια του 80.

  12. #42
    Εγγραφή
    26-07-2003
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    A ναι, πιλοτοι-καραβαναδες! Ο,τι καλυτερο μπορει να σου τυχει...
    Για να μην σχολιασω και το οτι τσακωναν και εξτρα μισθο περα απο την συνταξη του καραβανα στα 50...
    1ον) Καραβανα μπορεις να χαρακτηρησεις εναν ο οποιος το μονο που κανει ειναι να λεει "ΠΡΟΣ'ΧΗΗΗΗ ,,, ΗΜΙ ΑΝΑΣΣ ΜετΑβολη " συνηθως δηλαδη στρατοκαβλους λοχαγους , ανθυπασπιστες κ.α.
    Τους στρατοκαβλους ομως. Αυτους που το μονο που κανουν ειναι να το παιζουν εξουσια επειδη εχουν 1, 2, 3 αστερια.

    Ομως οχι τον πιλοτο των μαχητικων φιλε μου. Το καραβανας ειναι ασχημη λεξη και ειδικα σε αυτους...δε ταιριαζει.


    2ον) Την ψυχραιμια και την καθαροτητα σκεψης την οποια εχουν αποκτησει αυτοι οι ανθρωποι μετα απο 1000αδες ωρες πτησεις 100αδες αναχαιτησεις και αερομαχιες στο Αιγαιο με τους απεναντι εεε δεν πιστευω οτι μπορει να την δωσει καμμια , μα καμμια σχολη πιλοτων στον κοσμο.
    Γιατι αλλο να κανεις στροφη με 9,5G και αλλο με 0,5
    Αλλο να βουτας με 1000 μετρα τα 30'' και αλλο 1000 το 10λεπτο.

    Εγω εκει τον θελω τον πιλοτο. Οταν θα ερθει ο τυπος με το δρεπανι διπλα να μπορει να τον κοιταξει και να κανει οτι ειναι πραγματικα δυνατον να τον αποφυγει. Οχι να τα χασει.

    Ξερω μιλαω καπως παραξενα. Αλλα οπως ειπα πιο πανω εχω ζησει κατασταση εκτακτης αναγκης στον αερα.
    12-09-1999. Το εισιτηριο το εχω ακομα.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω για σενα, αλλα εγω δεν εχω μισθο σουλτανου. Αυτο ομως που εχω ειναι μεγαλυτερος μισθος απο αυτον που ειχαν οι γονεις μου στη δεκαετια του 80. Και επισης χαρη στην απελευθερωση των αεροπορικων συγκοινωνιων, εχω και αεροορικες εταιριες χαμηλους κοστους που με πανε ως την αλλη ακρη της Ευρωπης και πισω με 100 ευρω. Αυτο σιγουρα δεν υπηρχε στη δεκαετια του 80.
    Ουτε γω εχω μισθο σουλτανου. Το οτι ειναι μεγαλυτερος δε διαφωνω. Ειναι.
    Ειναι ομως και αναλογικα μεγαλυτερος ??

    Και ναι ουτε οι εταιριες χαμηλου κοστους υπηρχαν. Δεν το ειπες ομως. Τωρα το λες.
    Το εριξες στους μισθους.


    Anyway. Καλη καρδια.
    Did they get you to trade your heroes for ghosts ?__________________________________________________________________________

  13. #43
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_StarGazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    2ον) Την ψυχραιμια και την καθαροτητα σκεψης την οποια εχουν αποκτησει αυτοι οι ανθρωποι μετα απο 1000αδες ωρες πτησεις 100αδες αναχαιτησεις και αερομαχιες στο Αιγαιο με τους απεναντι εεε δεν πιστευω οτι μπορει να την δωσει καμμια , μα καμμια σχολη πιλοτων στον κοσμο.
    Γιατι αλλο να κανεις στροφη με 9,5G και αλλο με 0,5
    Αλλο να βουτας με 1000 μετρα τα 30'' και αλλο 1000 το 10λεπτο.

    Εγω εκει τον θελω τον πιλοτο. Οταν θα ερθει ο τυπος με το δρεπανι διπλα να μπορει να τον κοιταξει και να κανει οτι ειναι πραγματικα δυνατον να τον αποφυγει. Οχι να τα χασει.
    Συμφωνω, η πειρα ειναι σαφως καλο πραγμα. Πολλες φορες ομως η πολλη πειρα και η πολυ αυτοπεποιθηση και η πολλη αισθηση "εγω ειμαι ελληνας πιλοτος με @@, δεν με τρομαξαν οι αερομαχιες με τα πολεμικα των τουρκων, θα με τρομαξει το επιβατικο αθηνα-παρισι;;;" μπορει να λειτουργησει και αναποδα και να οδηγησει σε τραγωδιες. Πολλα δυστυχηματα οφειλονταν σε ανθρωπινο λαθος του πιλοτου που υπερεκτιμησε τις δυνατοτητες του.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από The_StarGazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερω μιλαω καπως παραξενα. Αλλα οπως ειπα πιο πανω εχω ζησει κατασταση εκτακτης αναγκης στον αερα.
    12-09-1999. Το εισιτηριο το εχω ακομα.
    Για πες...

  14. #44
    Εγγραφή
    26-07-2003
    Μηνύματα
    870
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω, η πειρα ειναι σαφως καλο πραγμα. Πολλες φορες ομως η πολλη πειρα και η πολυ αυτοπεποιθηση και η πολλη αισθηση "εγω ειμαι ελληνας πιλοτος με @@, δεν με τρομαξαν οι αερομαχιες με τα πολεμικα των τουρκων, θα με τρομαξει το επιβατικο αθηνα-παρισι;;;" μπορει να λειτουργησει και αναποδα και να οδηγησει σε τραγωδιες. Πολλα δυστυχηματα οφειλονταν σε ανθρωπινο λαθος του πιλοτου που υπερεκτιμησε τις δυνατοτητες του.
    Επειδη τον ξερουν (ειδικα αυτοι ) τον κινδυνο εε δε νομιζω οτι λειτουργουν ετσι.
    Δεν τον τρομαξαν οι αερομαχιες ? Με πιεση 50 κατεβαινουν απο τα F-16 καθε φορα που τελειωνει μια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πες...

    Σελιδα #1 post #5.

    Ξερεις τι ειναι οι "Μανουβρες Ρουτινας" που μας ειπε οταν ειμασταν πανω απο το Ελληνικο ?? Εκει νοιωσαμε ολοι (εστω στο 1/1000) πως ειναι να εισαι μεσα σε μαχητικο αεροπλανο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος The_StarGazer : 06-12-07 στις 16:08.
    Did they get you to trade your heroes for ghosts ?__________________________________________________________________________

  15. #45
    Εγγραφή
    02-03-2005
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    443
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Router
    huawei 520c
    SNR / Attn
    8(dB) / 40(dB)
    για την Qatar. Πολύ καλό σέρβις και καλές προσφορές στις τιμές (μάλλον μέχρι να καθιερωθούν). Πηγαίνοντας Ιαπωνία μάς κατέβασαν Κουάλα Λουμπούρ λόγω καιρού και μας πλήρωσαν κυριλέ ξενοδοχείο με 24ωρο μπουφέ μέχρι να φύγουμε. Το μόνο μείον είναι το τράνζιτ στη Ντόχα που ανακαινίζεται ως το 2008.

    Για την Αλιτάλια συμφωνώ, αξίζει μόνο για πολύ μικρές πτήσεις, αλλιώς σκεβρώνεις. Κι οι ανταποκρίσεις της πολύ συχνά είναι χάλια.

    Easyjet rules για τα κοντινά (Ευρώπη), μόνο που τώρα τελευταία πάνε να το ξεφτιλίσουν. Η Air France δεν είναι κακή, αλλά τα τέρμιναλ στο CDG είναι κόλαση, αν κάνεις λάθος προσευχήσου να έχεις μπόλικη ώρα για να πας από το ένα στο άλλο. Η Λουφτχάνσα επίσης πολύ καλή σε υπεραντλαντικό, αλλά γυρίζοντας από Βραζιλία μείναμε κλειδωμένοι με τις ώρες σ' ένα δωμάτιο στη Φρανκφούρτη - οι θεριακλήδες παραβιάσαμε την πόρτα και βγήκαμε στο διάδρομο για να καπνίσουμε, με αποτέλεσμα να στείλουν περιπολικά (!).

    Γενικά δεν έχω κακή εμπειρία, απλώς τώρα πια με κουράζει το ότι για ένα ταξίδι 2,5 ωρών θέλω άλλες 2-3 για τσεκίν και μετακινήσεις από/προς το αεροδρόμιο.

Σελ. 3 από 644 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας