Σελ. 432 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 412422427430431432433434437442452 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.466-6.480 από 9749
  1. #6466
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.757
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης, αν και πιθανόν αδιάφορο για τους περισσότερους, οι αεροπορικές εταιρίες έφαγαν μεγάλη σφαλιάρα από τον κορόνα, όποτε δεν είναι και ακριβώς αδικαιολόγητοι για τις καθυστερήσεις σε όλα τα επίπεδα. Θέλει και λίγο καλή πίστη αυτή η ιστορία που περάσαμε / περνάμε.
    Μεγαλα καθικια, ηθελα να αλλαξω ωρα πτησης στο αεροδρομιο (αν ειχαν θεση) και μου ζηταγανε να πληρωσω λεφτα
    Ας τα λουστουν τωρα
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  2. #6467
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zus ο κάθε ένας μας αξιολογεί ποσό χρόνο (που πολλές φορές μεταφράζεται σε χρήμα) και πόση ενέργεια θα αφιερώσει για τα εισιτήρια του.

    Από τη στιγμή που τα εισιτήρια είναι, στις περισσότερες περιπτώσεις (τα εταιρικά ταξίδια δεν τα πληρώνουμε εμείς όποτε αδιάφορο) είναι για διακοπές και καλοπέραση σημαίνει πως τα χρήματα που δώσαμε τα είχαμε έτσι κι αλλοιώς ήταν μπατζετερισμενα και ακόμα περισσότερα που θα ξοδεύαμε στη χώρα προορισμού για ξενοδοχεία φαγητά κτλ.

    Προσωπικά με ενόχλησε το ότι δε μπορούσα να τους βρω στο τηλέφωνο. Από τη στιγμή που τους βρήκα με ενδιαφέρει το ποτέ θα μου τα επιστρέψουν όχι όμως αρκετά για να κινήσω γη και ουρανό για να τα πάρω αύριο το πρωί πίσω.

    Επίσης, αν και πιθανόν αδιάφορο για τους περισσότερους, οι αεροπορικές εταιρίες έφαγαν μεγάλη σφαλιάρα από τον κορόνα, όποτε δεν είναι και ακριβώς αδικαιολόγητοι για τις καθυστερήσεις σε όλα τα επίπεδα. Θέλει και λίγο καλή πίστη αυτή η ιστορία που περάσαμε / περνάμε.
    Καμία καλή πίστη για εταρείες που δεν απαντάνε σε τηλέφωνα, δεν δίνουν εύκολες λύσεις και στην τελική δικά μας τα λεφτά τα θέλουμε πίσω όταν εμείς τα ζητάμε.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #6468
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.090
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zus ο κάθε ένας μας αξιολογεί ποσό χρόνο (που πολλές φορές μεταφράζεται σε χρήμα) και πόση ενέργεια θα αφιερώσει για τα εισιτήρια του.

    Επίσης, αν και πιθανόν αδιάφορο για τους περισσότερους, οι αεροπορικές εταιρίες έφαγαν μεγάλη σφαλιάρα από τον κορόνα, όποτε δεν είναι και ακριβώς αδικαιολόγητοι για τις καθυστερήσεις σε όλα τα επίπεδα. Θέλει και λίγο καλή πίστη αυτή η ιστορία που περάσαμε / περνάμε.
    Η γενίκευση ήταν το πρόβλημα. Μερικές εκατοντάδες ευρώ χαμένα, για αέρα κοπανιστό, είναι ένα πολύ πραγματικό πρόβλημα. Πιο πραγματικό δεν γίνεται.

    Εάν κάποιοι εκατομμυριούχοι έχουν ανάγκη τα 600 ευρώ ενός ατόμου, τότε είμαι βέβαιος πως και το άτομο έχει κάθε δικαίωμα να θέλει τα 600 του ευρώ. Καλή πίστη ναι, μερικές μέρες άντε εβδομάδες αλλά δανεικά(άτοκα) και βλέπουμε δεν είναι καλή πίστη. Είναι απάτη.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #6469
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η γενίκευση ήταν το πρόβλημα. Μερικές εκατοντάδες ευρώ χαμένα, για αέρα κοπανιστό, είναι ένα πολύ πραγματικό πρόβλημα. Πιο πραγματικό δεν γίνεται.

    Εάν κάποιοι εκατομμυριούχοι έχουν ανάγκη τα 600 ευρώ ενός ατόμου, τότε είμαι βέβαιος πως και το άτομο έχει κάθε δικαίωμα να θέλει τα 600 του ευρώ. Καλή πίστη ναι, μερικές μέρες άντε εβδομάδες αλλά δανεικά(άτοκα) και βλέπουμε δεν είναι καλή πίστη. Είναι απάτη.

    πολυ σωστα το ειπες .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  5. #6470
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είχε θέμα με τα λεφτά για το εισιτήριο τότε μήπως θα ήταν καλύτερη επιλογή να μην τα ξοδέψει απο την αρχή;
    Απο την στιγμή που τα ξόδεψε είναι λογικό να σκεφτεί κάποιος πως εκείνη την στιγμή μπορούσε να διαθέσει αυτό το πόσο
    Είναι λογική τώρα αυτή? Αν εγώ τα ξόδεψα για ένα δεκαήμερο διακοπές μες στον Ιούνιο, αυτονόητο δεν είναι να θέλω πίσω άμεσα τα λεφτά μου για να κάνω τις διακοπές μου κάπου όπου επιτρέπεται την συγκεκριμένη περιοδο?
    Ας πάνε να δανειστούν.
    Και στην τελική, δεν πέφτει σε κανέναν λόγος να κάνει αξιολογική κρίση στο πως θα διαχειριστεί κανείς τα οποία χρήματα του.

  6. #6471
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι λογική τώρα αυτή? Αν εγώ τα ξόδεψα για ένα δεκαήμερο διακοπές μες στον Ιούνιο, αυτονόητο δεν είναι να θέλω πίσω άμεσα τα λεφτά μου για να κάνω τις διακοπές μου κάπου όπου επιτρέπεται την συγκεκριμένη περιοδο?
    Ας πάνε να δανειστούν.
    Και στην τελική, δεν πέφτει σε κανέναν λόγος να κάνει αξιολογική κρίση στο πως θα διαχειριστεί κανείς τα οποία χρήματα του.
    Αμα δεν πέφτει λόγος σε κανέναν τότε τι το συζητάς;
    Τους πας στα δικαστήρια και είσαι έτοιμος για διακοπές

  7. #6472
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι λογική τώρα αυτή? Αν εγώ τα ξόδεψα για ένα δεκαήμερο διακοπές μες στον Ιούνιο, αυτονόητο δεν είναι να θέλω πίσω άμεσα τα λεφτά μου για να κάνω τις διακοπές μου κάπου όπου επιτρέπεται την συγκεκριμένη περιοδο?
    Ας πάνε να δανειστούν.
    Και στην τελική, δεν πέφτει σε κανέναν λόγος να κάνει αξιολογική κρίση στο πως θα διαχειριστεί κανείς τα οποία χρήματα του.


    - - - Updated - - -

    Ή αν δεν μπορείς ή δεν θες να κάνεις διακοπές λόγω COVID, μπορεί να θέλεις τα λεφτά για να αγοράσεις κάτι σε home entertainment για να περνάς την ώρα στο σπίτι.
    Πχ PS4 Pro και νέα ακριβή δυνατή τηλεόραση, ή ένα σούπερ ντούπερ νέο gaming PC.

  8. #6473
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.307
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Εμένα με ξεπερνά η λογική του ότι όποιος κάνει ταξίδια έχει λεφτά, άρα δεν τα χρειάζεται. Πολλών οι τσέπες άλλαξαν, μπορεί εγώ να θέλω τα λεφτά μου πίσω για να ταΐσω την οικογένεια ή όπως αναφέρθηκε να τα κάνω κάτι άλλο. Λόγος δεν τους πέφτει. Και δεν γίνεται με τη μία κρίση να δίνουν λεφτά να σώσουν τις τράπεζες, με την άλλη τις αεροπορικές εταιρείες, υπάρχουν και άλλοι σοβαρά πληττόμενοι κλάδοι.

    Χρειάζονται οι εταιρείες χρήματα; Να επιστρέψουν τα χρήματα του κοσμάκη χωρίς καθυστερήσεις και να τις σώσει το κράτος, μπαίνοντας μέτοχος και επιβάλλοντας φιλολαϊκά μέτρα, π.χ. από κάλυψη σε άγονες γραμμές μέχρι απαγόρευση cherry picking σε slots, φτηνά εισιτήρια σε οικογένειες, χρήση τοπικών υπηρεσιών εδάφους, εργασιακά δικαιώματα, υπάρχουν πολλά θέματα που θα μπορούσαν να διευθετηθούν.

    Ή να στραφούν στους χωρίς να το επιλέξουν χρηματοδότες τους και σε όσους δεχτούν να πάρουν χρήματα πίσω με καθυστέρηση να δώσουν κίνητρα για φτηνότερη αγορά μετοχών τους ή άλλου είδους κίνητρα, συμφερότερα βέβαια από τα voucher ίσης αξίας για μελλοντική χρήση.
    hnesne

  9. #6474
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα δεν πέφτει λόγος σε κανέναν τότε τι το συζητάς;
    Τους πας στα δικαστήρια και είσαι έτοιμος για διακοπές
    Δηλαδή δεν φτάνει που έγραψες κάτι που όπως βλέπεις οι περισσότεροι το βρίσκουν κουλό, ειρωνεύεσαι και από πάνω.
    Εδώ σου γράφουν όλοι οτι τα χρήματα των πτήσεων ο κόσμος τα έχει ανάγκη για άλλα πράγματα και εσύ γράφεις για δικαστήρια και διακοπες...
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  10. #6475
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή δεν φτάνει που έγραψες κάτι που όπως βλέπεις οι περισσότεροι το βρίσκουν κουλό, ειρωνεύεσαι και από πάνω.
    Εδώ σου γράφουν όλοι οτι τα χρήματα των πτήσεων ο κόσμος τα έχει ανάγκη για άλλα πράγματα και εσύ γράφεις για δικαστήρια και διακοπες...
    Απάντησα στην αρχή στο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατανοείς φαντάζομαι ότι για κάποιους, τα μερικές εκατοντάδες ευρώ που κρατά η αεροπορική, μπορεί να είναι ένα σεβαστό ποσό το οποίο ίσως και να χρειάζονται άμεσα. Κάτι που αυτόματα χαρακτηρίζει την κατάσταση πραγματικό πρόβλημα. Το κάνεις συχνά όταν έχει να κάνει με χρήματα και υλικά και προιόντα. Μπορεί να καθαρίζεις χιλιάρικα τον μήνα και τα 600 ενός αεροπορικού να τα έχεις για ρέστα αλλά δεν είναι όλοι το ίδιο.
    με το

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είχε θέμα με τα λεφτά για το εισιτήριο τότε μήπως θα ήταν καλύτερη επιλογή να μην τα ξοδέψει απο την αρχή;
    Απο την στιγμή που τα ξόδεψε είναι λογικό να σκεφτεί κάποιος πως εκείνη την στιγμή μπορούσε να διαθέσει αυτό το πόσο


    Απάντησε και άλλος Kover

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zus ο κάθε ένας μας αξιολογεί ποσό χρόνο (που πολλές φορές μεταφράζεται σε χρήμα) και πόση ενέργεια θα αφιερώσει για τα εισιτήρια του.

    Από τη στιγμή που τα εισιτήρια είναι, στις περισσότερες περιπτώσεις (τα εταιρικά ταξίδια δεν τα πληρώνουμε εμείς όποτε αδιάφορο) είναι για διακοπές και καλοπέραση σημαίνει πως τα χρήματα που δώσαμε τα είχαμε έτσι κι αλλοιώς ήταν μπατζετερισμενα και ακόμα περισσότερα που θα ξοδεύαμε στη χώρα προορισμού για ξενοδοχεία φαγητά κτλ.

    Προσωπικά με ενόχλησε το ότι δε μπορούσα να τους βρω στο τηλέφωνο. Από τη στιγμή που τους βρήκα με ενδιαφέρει το ποτέ θα μου τα επιστρέψουν όχι όμως αρκετά για να κινήσω γη και ουρανό για να τα πάρω αύριο το πρωί πίσω.

    Επίσης, αν και πιθανόν αδιάφορο για τους περισσότερους, οι αεροπορικές εταιρίες έφαγαν μεγάλη σφαλιάρα από τον κορόνα, όποτε δεν είναι και ακριβώς αδικαιολόγητοι για τις καθυστερήσεις σε όλα τα επίπεδα. Θέλει και λίγο καλή πίστη αυτή η ιστορία που περάσαμε / περνάμε.


    Αλλά ο Kontinos είχε περίεργος πρόβλημα με το δικό μου και φυσικά και εσυ με τον lewton.

    Ναι αφου λοιπόν υπάρχει τέτοιο θέμα και δεν τον ενδιαφέρει κάποιον να περιμένει λίγο και η αεροπορική εταιρία δεν του δίνει άμεσα τα χρήματα τότε το πάει δικαστικά ή μέσω της τράπεζας του όπως το πήγες εσύ που και πάλι δεν τα πήρες άμεσα.

  11. #6476
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από XTCgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σάββατο πέταξα Θεσ/νικη - Παρίσι με Air France οπου έφτασα με 4+ ώρες καθυστέρηση. Θα κάνω claim να δω την αντίδραση των Γάλλων!
    Λοιπόν σε κάτι ontopic....την προηγούμενη Πέμπτη (23.07) ψάχτηκα για αποζημίωση λόγω καθυστέρησης άνω των 3 ωρών στην άφιξη (250 ευρώ αποζημίωση βάσει EC 261/2004). Στο site της Air France δεν έβγαλα άκρη οπότε είπα να γράψω στον λογαριασμό της εταιρίας στο tweeter. Την επομένη (24.07) μου απάντησαν και μου έδωσαν το link για το claim, μια πολύ απλή και ξεκάθαρη φόρμα όπου συμπληρώνεις τα στοιχεία σου, IBAN (αν επιθυμείς) κτλ. Μεσολάβησε το ΣΚ και χτες 27.07 μου απάντησαν οτι άνοιξαν "φάκελο" με αριθμό ΧΧΧ. Σήμερα με ενημέρωσαν οτι το αίτημα μου κατόπιν εξέτασης γίνεται αποδεκτό και τα χρήματα θα κατατεθούν τις επόμενες εβδομάδες. Άντε να δούμε πότε θα γίνει η κατάθεση.

  12. #6477
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.668
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από XTCgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν σε κάτι ontopic....την προηγούμενη Πέμπτη (23.07) ψάχτηκα για αποζημίωση λόγω καθυστέρησης άνω των 3 ωρών στην άφιξη (250 ευρώ αποζημίωση βάσει EC 261/2004). Στο site της Air France δεν έβγαλα άκρη οπότε είπα να γράψω στον λογαριασμό της εταιρίας στο tweeter. Την επομένη (24.07) μου απάντησαν και μου έδωσαν το link για το claim, μια πολύ απλή και ξεκάθαρη φόρμα όπου συμπληρώνεις τα στοιχεία σου, IBAN (αν επιθυμείς) κτλ. Μεσολάβησε το ΣΚ και χτες 27.07 μου απάντησαν οτι άνοιξαν "φάκελο" με αριθμό ΧΧΧ. Σήμερα με ενημέρωσαν οτι το αίτημα μου κατόπιν εξέτασης γίνεται αποδεκτό και τα χρήματα θα κατατεθούν τις επόμενες εβδομάδες. Άντε να δούμε πότε θα γίνει η κατάθεση.
    Έτσι πρέπει να συμπεριφέρονται οι σοβαρές εταιρείες. Ιδιαίτερη εντύπωση μου κάνει που σου απάντησαν στο Twitter!

  13. #6478
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι πρέπει να συμπεριφέρονται οι σοβαρές εταιρείες. Ιδιαίτερη εντύπωση μου κάνει που σου απάντησαν στο Twitter!
    Πάντως οι εταιρίες έχουν αρχίσει και δουλεύουν πολύ στα social media. Η Eurowings απάντησε σε 5' από το μήνυμα μου (άσχετα με την απόρριψη του claim), επίσης και η Qatar μου έχει απαντήσει στο twitter

  14. #6479
    Εγγραφή
    03-01-2018
    Περιοχή
    22 Acacia Avenue
    Μηνύματα
    2.265
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219936/22000
    ISP
    Vodafone
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    12(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι πρέπει να συμπεριφέρονται οι σοβαρές εταιρείες. Ιδιαίτερη εντύπωση μου κάνει που σου απάντησαν στο Twitter!
    Εμένα δε μου κάνει καθόλου εντύπωση. Η εμπειρία η δική μου και φίλων έχει δείξει πως άπαξ και το αναφέρεις σε τέτοια πλατφόρμα η απάντησή τους είναι βέβαιη σε αντίθεση με τις φόρμες στα site τους. Είτε είναι αεροπορική, είτε τράπεζα κτλ.

  15. #6480
    Εγγραφή
    23-07-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.107
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    speedport w724v
    Path Level
    Fastpath
    Εντομεταξύ τσάμπα η κουβέντα για την aegean. Μου επέστρεψαν τα χρήματα στις 24/7.

    21/7 μου σηκώσαν το τηλέφωνο και 24 τα επέστρεψαν.

Σελ. 432 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 412422427430431432433434437442452 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας