Σελ. 310 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 290300305308309310311312315320330 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.636-4.650 από 9746
  1. #4636
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα τώρα έκλεισα για Ιούνη SKG-LHR μέσω Στουτγκάρδης (out) και Κολωνίας (in) με 2ωρο layover και τα 2, στα 300 ευρώ και λέω και ευχαριστώ γιατί από τα άλλα αεροδρόμια θα είχα μετά 2 ώρες ταξίδι και αντίστοιχες τιμές.
    Όλα αυτά με skyscanner γιατί οι τιμές είναι απλά στο χειρότερο σενάριο που είχα προϋπολογίσει high season (χωρίς Ιούλιο και Αύγουστο, εκεί θα κάνω κανένα τάμα).
    Δεν έχω σκεφτεί καν για την επιλογή >=business αλλά μετά από αυτά που είπες παίζει και να τα σκάσω έτσι για το γαμώτο!
    Το business σε πολλές περιπτώσεις αν σου κάτσει και έχει "φτηνό για business" ναύλο συμφέρει φουλ - ακόμα και για ξέρω γω 70 Ε ή σε ορισμένες περιπτώσεις και 100 Ε παραπάνω. Namely:

    • Συνήθως έχει άπλετο χώρο για αποσκευές (2 κομμάτια ή κάτι τέτοιο)
    • Δεν πληρώνεις για θέση στο checkin. Οι extra legroom or something σε πολλές περιπτώσεις κάνουν 25 Ε per leg, που να πετάς και με ανταπόκριση, πήγες στα 50 Ε each way.
    • Εντός του αεροσκάφους θα σε ταϊσουν και θα σε ποτίσουν χωρίς τα διλήμματα που θυμάμαι σε ορισμένες οικονομικές θέσεις "Τόστ με τυρί ή με ζαμπόν"?
    • Και μεγάλη ανταπόκριση να έχεις, αν μπεις σε lounge περνάει η ώρα, σε ταίζουν/ποτίζουν και εκεί και φορτίζεις και το κινητό/laptop σου ξέρω γω.


    Επειδή είχα βρει πρόσφατα μια πτήση με ανταπόκριση business σε τιμή ~+70-80 Ε από οικονομική, δεν το σκέφτηκα καν. Για τις θέσεις και μόνο (για επιλογή και ιδανικά extra legroom γιατί είμαι και 1.90+ άνθρωπος ) και για να πιεις ένα καφέ με ψιλολοίδι στο αεροδρόμιο, συν στην ανταπόκριση, θα πλήρωνα αρκετά παραπάνω τελικά. Σε κάτι διλήμματα που είδα πιο πάνω του τύπου 600+ economy, ναι προφανώς, βουρ στον πατσά του business economy και αν τα βάλεις κάτω, σε οποιοδήποτε σενάριο εκτός του πετάω απευθείας, χωρίς αποσκευή, και πάω τελευταία στιγμή στο checkin/ξοδεύω 0 στο αεροδρόμιο, μια χαρά βγάζει τα λεφτά του.

    (Προφανώς δεν αναφέρομαι σε πτήσεις τύπου 1 ώρα γιατί εκεί η, συνήθως, υπολογίσιμη διαφορά δεν δικαιολογεί όλα αυτά - για total trip time 5hr+ με layover αλλάζει το πράγμα)
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  2. #4637
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Όταν τα έγραφα για Aegean και μονοπώλιο και ασυδοσία κάποιοι με λέγατε υπερβολικό
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  3. #4638
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Συμφωνώ για την Αιγαίου, πως την υποστηρίζουν κάποιοι εν είδη κάποιου κακώς εννοούμενου "πατριωτισμού" ίσως, απορώ.

  4. #4639
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει πετάξει κανείς με LOT; Τι λέει για μεγάλες πτήσεις, εκτός Ευρώπης;
    Μονο Ελλαδα-Πολωνια την έχω δουλέψει.
    Μια χαρά σε όλα και κουκλαρες ο Πολωνέζες αεροσυνοδοί.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  5. #4640
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Η Eurowings με ενημέρωσε μόλις πως στην επιστροφή μου για Θεσσαλονίκη, θα κάνω 5 ώρες αντί για 2 stopover στο Cologne-Bonn
    Ξέρει κανείς αν προλαβαίνω να κάνω καμιά βόλτα;
    Αν όχι, μπορώ να κάνω μανούρα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας : 13-06-18 στις 12:49.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  6. #4641
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Τέτοια απατεωνιά από Aegean στα 12+ χρόνια που ταξιδεύω σπάνια έχω δει....

    Μόλις τώρα συνέβη, μόλις προ 20λέπτου....

    Ταξιδεύω αύριο για Αθήνα και έχω τη βραδυνή πτήση, εισιτήριο αξίας να μην γράψω τιμή...

    Μια αλλαγή στο πρόγραμμά μου επιτρέπει να φύγω με την πρωινή πτήση.

    Μπαίνω εντός website να δω αν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής, πραγματικά υπάρχει και με €0 κόστος (πάντοτε economy).

    Αφήνω ανοικτό το browser, χρειάζεται να κάνω ένα τηλεφώνημα και session times out - ξαναμπαίνω μόλις τώρα, κάνω ακριβώς ίδια διαδικασία, μόνο που τώρα χρεώνουν €52.

    Τέτοια ελεύθερη οικονομία και ιδιωτικό τομέα και ελληνική επιχειρηματικότητα να την βάλουν στον πωπό τους Ληστεία και αισχροκέρδεια

    - - - Updated - - -

    Είναι προφανές πως ενεργοποιήθηκε κάποιο trigger που είδε ότι εγώ ενδιαφέρομαι για να αλλάξω την πτήση και ως νταβατζήδες σου λένε γιατί όχι να ρίξουν ένα 50άρικο μαμησιάτικα;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #4642
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέτοια απατεωνιά από Aegean στα 12+ χρόνια που ταξιδεύω σπάνια έχω δει....

    Μόλις τώρα συνέβη, μόλις προ 20λέπτου....

    Ταξιδεύω αύριο για Αθήνα και έχω τη βραδυνή πτήση, εισιτήριο αξίας να μην γράψω τιμή...

    Μια αλλαγή στο πρόγραμμά μου επιτρέπει να φύγω με την πρωινή πτήση.

    Μπαίνω εντός website να δω αν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής, πραγματικά υπάρχει και με €0 κόστος (πάντοτε economy).

    Αφήνω ανοικτό το browser, χρειάζεται να κάνω ένα τηλεφώνημα και session times out - ξαναμπαίνω μόλις τώρα, κάνω ακριβώς ίδια διαδικασία, μόνο που τώρα χρεώνουν €52.

    Τέτοια ελεύθερη οικονομία και ιδιωτικό τομέα και ελληνική επιχειρηματικότητα να την βάλουν στον πωπό τους Ληστεία και αισχροκέρδεια

    - - - Updated - - -

    Είναι προφανές πως ενεργοποιήθηκε κάποιο trigger που είδε ότι εγώ ενδιαφέρομαι για να αλλάξω την πτήση και ως νταβατζήδες σου λένε γιατί όχι να ρίξουν ένα 50άρικο μαμησιάτικα;
    Το αν επιτρέπεται να αλλάξεις πτήση ή στοιχεία με 0 κόστος ή με χρέωση, δε νομίζω ότι έχει να κάνει με trigger, έχει να κάνει με το fare class - αν αυτό που είχες είναι flexible, you can do it for free, αν δεν ήταν, χρεώνουν.

    Αν είσαι δύσπιστος μπορείς, υποθέτω, να πάρεις τηλέφωνο ή την aegean ή το γραφείο/site που έκλεισες.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  8. #4643
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν επιτρέπεται να αλλάξεις πτήση ή στοιχεία με 0 κόστος ή με χρέωση, δε νομίζω ότι έχει να κάνει με trigger, έχει να κάνει με το fare class - αν αυτό που είχες είναι flexible, you can do it for free, αν δεν ήταν, χρεώνουν.

    Αν είσαι δύσπιστος μπορείς, υποθέτω, να πάρεις τηλέφωνο ή την aegean ή το γραφείο/site που έκλεισες.
    No, no, no, no και πάλι no....

    Mάλλον δεν έγινα σαφής. Το ξαναλέω, μπαίνοντας στο My Booking μπορείς να επιλέξεις να αλλάξεις την πτήση σου. Επιλέγω (στο πρώτο iteration) την πρωινή αντί για τη βραδυνή, εκεί δεξιά σου δίνει το συνολικό κόστος αλλαγής. Ενίοτε είναι ένα ποσό Χ και άλλες φορές κόστος 0 - ιδιαίτερα αν έχεις ήδη ακριβοπληρώσει εισιτήριο Aegean. Πάρα πολλές φορές το έχω κάνει και αναλόγως τυχαίνει 0 ή κάποιο ποσό (που μπορεί να φτάσει και σε αρκετά αξιοσέβαστα ύψη).

    Δεν υπάρχει fare class ζήτημα επειδή πολύ απλά εν προκειμένω στο αρχικό iteration ήταν μηδενικό κόστος.

    Ξαναλέω, logging out, logging back in, με διαφορά 10λέπτου περίπου και "ξαφνικά" το 0 έγινε.... 52...

    Μαγικά πράγματα συμβαίνουν φαίνεται
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #4644
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέτοια απατεωνιά από Aegean στα 12+ χρόνια που ταξιδεύω σπάνια έχω δει....

    Μόλις τώρα συνέβη, μόλις προ 20λέπτου....

    Ταξιδεύω αύριο για Αθήνα και έχω τη βραδυνή πτήση, εισιτήριο αξίας να μην γράψω τιμή...

    Μια αλλαγή στο πρόγραμμά μου επιτρέπει να φύγω με την πρωινή πτήση.

    Μπαίνω εντός website να δω αν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής, πραγματικά υπάρχει και με €0 κόστος (πάντοτε economy).

    Αφήνω ανοικτό το browser, χρειάζεται να κάνω ένα τηλεφώνημα και session times out - ξαναμπαίνω μόλις τώρα, κάνω ακριβώς ίδια διαδικασία, μόνο που τώρα χρεώνουν €52.

    Τέτοια ελεύθερη οικονομία και ιδιωτικό τομέα και ελληνική επιχειρηματικότητα να την βάλουν στον πωπό τους Ληστεία και αισχροκέρδεια

    - - - Updated - - -

    Είναι προφανές πως ενεργοποιήθηκε κάποιο trigger που είδε ότι εγώ ενδιαφέρομαι για να αλλάξω την πτήση και ως νταβατζήδες σου λένε γιατί όχι να ρίξουν ένα 50άρικο μαμησιάτικα;
    Εχω παρατηρήσει μερικές φορές οτι οταν κοιταμε και ξανακοιτάμε εισιτήρια οι τιμές ανεβαίνουν κανα εικοσαρικάκι. Αυτό που εκανα όσες φορες το πηρα είδηση (και έπιασε) ήταν να αλλάξω browser και να ξεκινήσω απο την αρχή. Απο οτι φαίνεται κουμπώνει στα cookies, ουτε καν στον χρήστη (που ετσι και αλλιως δεν εχει νοημα να ειναι logged in, μιας και δεν κανει προσφορές).

  10. #4645
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω παρατηρήσει μερικές φορές οτι οταν κοιταμε και ξανακοιτάμε εισιτήρια οι τιμές ανεβαίνουν κανα εικοσαρικάκι. Αυτό που εκανα όσες φορες το πηρα είδηση (και έπιασε) ήταν να αλλάξω browser και να ξεκινήσω απο την αρχή. Απο οτι φαίνεται κουμπώνει στα cookies, ουτε καν στον χρήστη (που ετσι και αλλιως δεν εχει νοημα να ειναι logged in, μιας και δεν κανει προσφορές).
    Nαι, και αυτό το έχω παρατηρήσει αλλά αυτό θα μπορούσε να είναι 'fair game'. Εδώ είναι κλασική περίπτωση unfair commercial practice καθώς άνευ λόγου και αιτίας και εντός 10λέπτου σε στοχευμένο και ατομικό booking (το έχω ήδη κλείσει και συνεπώς αυτό είναι τώρα κλειδωμένο με το δικό μου booking ref και όνομα) ανεβάζουν την τιμή επειδή προφανέστατα υπάρχει trigger που ενεργοποιήθηκε.

    Η διαφορά δεν είναι απλό browsing (κι εγώ καθαρίζω cookies /αλλάζω browser με Aegean και εταιρείες αν επανέρχομαι και ξαναδίνω booking preferences) αλλά εδώ κάτι στοχευμένο

    - - - Updated - - -

    Kαι ξέχασα να προσθέσω πως πρόκειται για 100% στοχευμένη και ξεκάθαρη ενέργεια unfair commercial practice επειδή όταν μου ζητούσε 0 κόστος στην πρώτη πρόσβαση, έγραφε 1 seat left (στην πτήση) ενώ τώρα με τα €52 γράφει 4 seats left....

    Δλδ υπάρχουν θέσεις μεν στο αεροπλάνο γενικά αλλά έχουν συστηματάκι για να τα παίρνουν ληστρικά.

    Σπάνια έχω αναφερθεί έτσι σε εταιρείες αλλά εδώ μιλάμε για ληστεία
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #4646
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Εκτος αν μεσα σε 10 λεπτα ο arch enemy σου εκλεισε τη τελευταια θεση στην τιμη που ειχες την προηγουμενη, οπότε τώρα ανεβησε η κλάση.

    Αν πηγαινες να κλεισεις τη θεση απο την αρχη σου βγαζει τιμη ιδια με αυτη που εχεις ηδη πληρωσει ειναι (52 ευρω) πιο ακριβά;

  12. #4647
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.584
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι, και αυτό το έχω παρατηρήσει αλλά αυτό θα μπορούσε να είναι 'fair game'. Εδώ είναι κλασική περίπτωση unfair commercial practice καθώς άνευ λόγου και αιτίας και εντός 10λέπτου σε στοχευμένο και ατομικό booking (το έχω ήδη κλείσει και συνεπώς αυτό είναι τώρα κλειδωμένο με το δικό μου booking ref και όνομα) ανεβάζουν την τιμή επειδή προφανέστατα υπάρχει trigger που ενεργοποιήθηκε.

    Η διαφορά δεν είναι απλό browsing (κι εγώ καθαρίζω cookies /αλλάζω browser με Aegean και εταιρείες αν επανέρχομαι και ξαναδίνω booking preferences) αλλά εδώ κάτι στοχευμένο

    - - - Updated - - -

    Kαι ξέχασα να προσθέσω πως πρόκειται για 100% στοχευμένη και ξεκάθαρη ενέργεια unfair commercial practice επειδή όταν μου ζητούσε 0 κόστος στην πρώτη πρόσβαση, έγραφε 1 seat left (στην πτήση) ενώ τώρα με τα €52 γράφει 4 seats left....

    Δλδ υπάρχουν θέσεις μεν στο αεροπλάνο γενικά αλλά έχουν συστηματάκι για να τα παίρνουν ληστρικά.

    Σπάνια έχω αναφερθεί έτσι σε εταιρείες αλλά εδώ μιλάμε για ληστεία
    Μήπως όντως ήταν 1 seat left σε τιμή 0€, κάποιος την πήρε, και πλέον σου δείχνει το επόμενο καλύτερο fare για το οποίο έχει 4 θέσεις;

  13. #4648
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως όντως ήταν 1 seat left σε τιμή 0€, κάποιος την πήρε, και πλέον σου δείχνει το επόμενο καλύτερο fare για το οποίο έχει 4 θέσεις;
    Και εγώ αυτό θα έλεγα αλλά ΟΚ.

    - - - Updated - - -

    Με τι search engine ψάχνετε τις καλύτερες τιμές για +/- μέρες για one way tickets.
    Η airtickets.gr δεν την παλεύει, το ίδιο και η alibabuy (οι 2 αγαπημένες μου για να καταλάβω που παίζουν οι τιμές).

    Η skyscanner ποτέ δε μου άρεσε πολύ
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  14. #4649
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Κατέβασε πάλι ρολά το Μακεδονία;

    Βλέπω 3-4 αεροπλάνα να κάνουν κύκλους στην περιοχή, περιμένοντας να περάσει η (όχι και τόσο έντονη) καταιγίδα.

  15. #4650
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Εντάξει, ήταν καλή μπόρα.

    Βλέπω κι εγώ αυτό από Eindhoven (το οποίο το πάει για Καβάλα??)
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

Σελ. 310 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 290300305308309310311312315320330 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας