Σελ. 435 από 645 ΠρώτηΠρώτη ... 415425430433434435436437440445455 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 6.511-6.525 από 9661
  1. #6511
    Εγγραφή
    03-09-2006
    Περιοχή
    Porto Salonico
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.976
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12990/1020
    ISP
    Nova
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιοι τρομοκρατούσαν τον κόσμο καιρό πριν, ότι οι τιμές των αεροπλάνων θα ακριβύνουν μετά το lockdown.
    Όμως εγώ βλέπω ειδικά χαμηλές τιμές, ακόμα και για Χριστούγεννα.
    Πιστεύω αυτό οφείλετει στο ότι ο κόσμος γενικά δεν ταξιδεύει. Οι εταιρείες τελικά δεν ακρίβυναν τα εισητήρια.

    Πχ βλέπω από Κύπρο για Λιθουανία για περίοδο 21-28/12 και μιλάμε για 110ευρω πηγαινέλα με Wizz Air. Τόσα χρόνια με ταξίδια στο εξωτερικό στην περίοδο Χριστουγέννων, δεν θυμάμαι τιμές κάτω από 150-200ευρώ για τις περισσότερες χώρες.
    Επίσης κοιτάω για τιμές για Ελλάδα, Μάλτα κλπ για περίοδο Σεπτέμβρη, Οκτώβρη κλπ και όλες οι τιμές είναι στα 60-80ευρώ το πολύ.
    Μα δεν έχει τελειώσει ακόμα η αναταραχή. Ποιος θα κλείσει εισιτήρια για τα Χριστούγεννα από τη στιγμή που δεν ξέρουμε τι θα ισχύει καν σε 2-3 εβδομάδες από σήμερα;

    Αυτά θα φανούν όταν γίνει επιστροφή σε 100% κανονικές συνθήκες, όταν ο κόσμος θα αρχίσει να ταξιδεύει όπως πριν.

  2. #6512
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.314
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Αν έχω ενοικιάσει κάποιο HERTZ αμάξι, μπορώ να διεκδικήσω κάποια μίλια από Aegean;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #6513
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Από πότε το παιδί 2-4 ετών στην Aegean χρεώνεται ως ενήλικας;
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  4. #6514
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.278
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Δεν υπάρχει ειδική κατηγορία 2-4. Είναι 0-2 ετών που πάει ή δωρεάν χωρίς δικό του κάθισμα ή με έκπτωση 90% σε δικό του κάθισμα. Μετά για τα 2-12 υπάρχει έκπτωση 33% εκτός και έχεις κλείσει εισιτήριο σε τιμές σούπερ προσφοράς, οπότε πληρώνουν ολόκληρο. Τα αναφέρει εδώ και δεν ξέρω ποτέ να ίσχυε κάτι άλλο. Αντίστοιχα ισχύουν σε όλες τις εταιρείες, για τα ποσοστά της έκπτωσης δεν ξέρω τι παίζει.\

    Αν δεις και εδώ, κάθε εταιρεία έχει δική της πολιτική, η διάκριση πάντως είναι 0-2/2-12.
    hnesne

  5. #6515
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει ειδική κατηγορία 2-4. Είναι 0-2 ετών που πάει ή δωρεάν χωρίς δικό του κάθισμα ή με έκπτωση 90% σε δικό του κάθισμα. Μετά για τα 2-12 υπάρχει έκπτωση 33% εκτός και έχεις κλείσει εισιτήριο σε τιμές σούπερ προσφοράς, οπότε πληρώνουν ολόκληρο. Τα αναφέρει εδώ και δεν ξέρω ποτέ να ίσχυε κάτι άλλο. Αντίστοιχα ισχύουν σε όλες τις εταιρείες, για τα ποσοστά της έκπτωσης δεν ξέρω τι παίζει.\

    Αν δεις και εδώ, κάθε εταιρεία έχει δική της πολιτική, η διάκριση πάντως είναι 0-2/2-12.
    Ενδεικτικά για 1 ενήλικα με 1 παιδί 3 ετών για dus-ath μετ' επιστροφής την περίοδο των Χριστουγέννων ΧΩΡΙΣ ειδική προσφορά ή προωθητική ενέργεια.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Bildschirmfoto 2020-09-18 um 13.14.13.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  43,6 KB 
ID: 218974

    Και από το site της Aegean :

    Κανονισμοί για παιδιά από 2 έως 12 ετών

    Ο Παιδικός Ναύλος αφορά σε παιδιά από 2 έως 12 ετών.
    Επίσης, εάν ένα παιδί συμπληρώνει τα 12 έτη κατά τη διάρκεια του ταξιδιού, τότε είναι υποχρεωτική η κράτηση με κανονικό ναύλο ενήλικα για το σύνολο του ταξιδιού.

    Οι βρεφικοί και παιδικοί ναύλοι εφαρμόζονται μόνο σε πτήσεις που εκτελούνται από την AEGEAN και εξαιρούνται από προωθητικές ενέργειες και ειδικές προσφορές, εκτός αν ορίζεται διαφορετικά.
    Ανάλογα με τον προορισμό, πιθανόν να ισχύουν διαφορετικοί φόροι και χρεώσεις.
    Άρα είναι επιλογή τους σε παιδιά άνω των 2 ετών, να χρεώνουν όσο τον ενήλικα.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  6. #6516
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    λεει πως
    Οι βρεφικοί και παιδικοί ναύλοι εφαρμόζονται μόνο σε πτήσεις που εκτελούνται από την AEGEAN
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  7. #6517
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.278
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Νομίζω οι συγκεκριμένες είναι πτήσεις codeshare με τη Lufthansa που τις δουλεύει όμως η Aegean, οπότε...

    Είναι πολλοί όροι και προϋποθέσεις και δεν προσπαθούν καν να το περάσουν σαν ψιλά γράμματα. Και συμπάσχω βέβαια με τον κάθε γονιό που θέλει μια περιουσία να μετακινηθεί όλη η οικογένεια. Been there, done that. Αν το να πληρώνεις full είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση τους χρειάζεται Συνήγορος του Καταναλωτή, με μία καταγγελία ίσως δεν γίνει κάτι, αν όμως γίνουν πολλές ίσως να την πληρώσουν λιγότερο οι επόμενοι.

    (το 2-4 που αναφέρει στον υπολογισμό δεν ξέρω γιατί το έχει αφού δεν υπάρχει διαφοροποίηση τιμολογιακά από το 2-12, ίσως για να αισθανθείτε κορόιδα όσοι έχετε τόσο μικρά παιδιά, μάλλον είναι κατηγοριοποίηση για να γνωρίζει η εταιρεία ποιοι δικαιούνται pre-boarding ή δεν ξέρω τι άλλο)
    hnesne

  8. #6518
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.842
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    λεει πως
    H πτήση που ανέφερα εκτελείται από την aegean.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω οι συγκεκριμένες είναι πτήσεις codeshare με τη Lufthansa που τις δουλεύει όμως η Aegean, οπότε...

    Είναι πολλοί όροι και προϋποθέσεις και δεν προσπαθούν καν να το περάσουν σαν ψιλά γράμματα. Και συμπάσχω βέβαια με τον κάθε γονιό που θέλει μια περιουσία να μετακινηθεί όλη η οικογένεια. Been there, done that. Αν το να πληρώνεις full είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση τους χρειάζεται Συνήγορος του Καταναλωτή, με μία καταγγελία ίσως δεν γίνει κάτι, αν όμως γίνουν πολλές ίσως να την πληρώσουν λιγότερο οι επόμενοι.

    (το 2-4 που αναφέρει στον υπολογισμό δεν ξέρω γιατί το έχει αφού δεν υπάρχει διαφοροποίηση τιμολογιακά από το 2-12, ίσως για να αισθανθείτε κορόιδα όσοι έχετε τόσο μικρά παιδιά, μάλλον είναι κατηγοριοποίηση για να γνωρίζει η εταιρεία ποιοι δικαιούνται pre-boarding ή δεν ξέρω τι άλλο)
    Mάλλον η διαφοροποίηση 2-4 και 5-11 οφείλεται στο ότι παιδιά άνω των 5 ετών μπορούν να πετάξουν ασυνόδευτα.
    Αυτό ομώς δεν αλλάζει το γεγονός ότι (τουλάχιστον στις συγεκεκριμένες πτήσεις) δεν προσφέρεται παιδικός ναύλος.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  9. #6519
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.278
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Συμφωνώ, πιο λογικό ακούγεται αυτό.
    hnesne

  10. #6520
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Με κάτι εισιτήρια της Aegean τελικά άκρη βρήκα μόνο μέσω αμφισβήτησης στην τράπεζα. Το ποσό επιστράφηκε όλο.

    Επειδή είχα κάνει και τη διαδικασία για το voucher και ελέω της άθλιας συμπεριφοράς τους σκέφτομαι να δοκιμάσω ένα δωρεάν ταξίδι με Aegean στο μέλλον


  11. #6521
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.444
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με κάτι εισιτήρια της Aegean τελικά άκρη βρήκα μόνο μέσω αμφισβήτησης στην τράπεζα. Το ποσό επιστράφηκε όλο.

    Επειδή είχα κάνει και τη διαδικασία για το voucher και ελέω της άθλιας συμπεριφοράς τους σκέφτομαι να δοκιμάσω ένα δωρεάν ταξίδι με Aegean στο μέλλον
    Δυστυχώς η εταιρεία πάει από το κακό στο χειρότερο.

    Έχουν αρχίσει ακυρώσεις με το έτσι θέλω: πτήση επιστροφής Δουβλίνο που την έδιναν αρχικά για 19 Οκτ, την ακυρώνουν για 23 Οκτ, και μετά την ακυρώνουν πάλι για..... 9 Οκτ!!!

    Πτήση εσωτερικού, επίσης Οκτ, μου έχει ακυρωθεί 2 φορές ως τώρα με αλλαγή δρομολογίου στην ίδια μέρα αλλά άλλες ώρες.

    Δλδ, πλέον δεν είμαστε επιβάτες, είμαστε brokers που πρέπει να χετζάρουμε αναλόγως με το αν έχει κρατήσεις η εταιρεία.

    Για την εξυπηρέτηση, δε, πλέον η φάση είναι Ryanair και άντε στη business class Ryanair με απλά κενή θέση στο ενδιάμεσο. Πλέον σερβίρουν ένα σάντουιτς Γ' κατηγορίας, κρασάκια από αυτά τα φτηνά εμφιαλωμένα σε μπουκαλάκι που δίνουν σε κάτι ταβερνάκια σε νησί για Greek wine tasting (). Λόγω Covid, και καλά.

    Όπως και λόγω Covid, και καλά, δεν υπάρχουν πλέον εφημερίδες, δεν υπάρχουν μαξιλαράκια, ενώ και τα φτηνά κρασάκια μόνο στην Business επειδή στην οικονομική δεν υπάρχει αλκοόλ.... λόγω Covid.

    Οι αεροσυνοδοί - μερικές τουλάχιστον - ως αιτιολογία Covid κοροϊδεύουν τον κόσμο με μια συμπεριφορά αγενέστατη και ακόμα και σε άδειο αεροπλάνο δεν αφήνουν μετακινήσεις σε θέσεις για να έχουν.... κατάλληλο tracing αν χρειαστεί. Και παράλληλα, βέβαια, σε αρκετές το attitude είναι Ολυμπιακή στις "χρυσές" της εποχές με τα κορίτσια πλέον στην καλύτερή τους αφού το σέρβις έχει καραμειωθεί και συνεπώς χαλαρά τις βρίσκεις στον δικό τους χώρο στο 70% της πτήσης.

    Τέτοια σκηνικά είχα δεκαετία και βάλε να δω...

    Η εταιρεία πλέον έχει επιλέξει ενσυνείδητα να είναι Ryanair αλλά με τιμές Aegean - ελπίζω οι καταναλωτές τουλάχιστον να πάνε στο 'αυθεντικό' προϊόν και να πάψουν να τιμούν μια εταιρεία που έχει γίνει μάγκας με δικά μας λεφτά όλα τα χρόνια (μην ξεχνάμε πώς απέκτησαν την καθαρή ΟΑ και ποιοι φορτώθηκαν τα χρέη της), και τώρα με λεφτά του Δημοσίου εγγυητές παραμένουν, αλλά πλέον μας βλέπουν ζώα.

    Είμαι επιβάτης Aegean κοντά 20 χρόνια τώρα, πλέον Lufthansa και μόνο, όπου εκεί δεν έχει αλλάξει τίποτε τουλάχιστον στην καμπίνα και το σέρβις.... λόγω Covid
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #6522
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Είμαι στο αεροπλάνο από Όσλο προς κρακοβια και μετά προς Αθήνα.Εχω ήδη τσακωθεί ήδη δύο φορές με τις αεροσυνοδους.Μπορει να λέει το εισιτήριο ότι μπορώ να έχω carry on luggage 10 kg αλλά δεν το δεχτηκαν γιατί λέει η carry on μόνο κάτω από την καρέκλα μπορείς να την βάλεις. Κατά την διάρκεια της πτήσης , βγάζουν ανακοίνωση ότι πρέπει να συμπληρώσουμε 2 σελίδες με όλα τα στοιχεία.Οκ λέω,μπορώ να έχω ένα στυλό και μου λέει ότι έχει έναν για όλους τους επιβάτες(η πτήση είναι φουλ γεματη).Και μου πετάει ένα....είσαι υποχρεωμένος να έχεις στυλό πάνω σου.......αυτά με την Norwegian.
    Κρακοβια Αθήνα είναι με Ryanair

  13. #6523
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.314
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kurozuka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στο αεροπλάνο από Όσλο προς κρακοβια και μετά προς Αθήνα.Εχω ήδη τσακωθεί ήδη δύο φορές με τις αεροσυνοδους.Μπορει να λέει το εισιτήριο ότι μπορώ να έχω carry on luggage 10 kg αλλά δεν το δεχτηκαν γιατί λέει η carry on μόνο κάτω από την καρέκλα μπορείς να την βάλεις. Κατά την διάρκεια της πτήσης , βγάζουν ανακοίνωση ότι πρέπει να συμπληρώσουμε 2 σελίδες με όλα τα στοιχεία.Οκ λέω,μπορώ να έχω ένα στυλό και μου λέει ότι έχει έναν για όλους τους επιβάτες(η πτήση είναι φουλ γεματη).Και μου πετάει ένα....είσαι υποχρεωμένος να έχεις στυλό πάνω σου.......αυτά με την Norwegian.
    Κρακοβια Αθήνα είναι με Ryanair
    Καλά αυτά επρεπε να τα ειχες κανει απο πριν. Δεν ειναι δικια τους αρμοδιότητα κανονικά, αλλά δίνουν και αυτή την δυνατότητα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #6524
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Το εισιτήριο μου ,λέει ξεκάθαρα για βαλίτσα έως 10 κιλών μπορώ να έχω.Αλλα πραγματικά δεν μπορούν να βάλουν και μια ανακοίνωση πάρτε και στυλό μαζί σας; Δύο μέρες που τα κοίταζα τα requirements to travel ελεγε μόνο μάσκα και διαβατήριο

  15. #6525
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Διπλή στάση εργασίας την επόμενη εβδομαδα (Τετάρτη και Πέμπτη) από τους Ελεγκτές Εναέριας Κυκλοφορίας λόγω μη καταβολής δεδουλευμένων από το Υπουργείο (σσ. μας οφείλουν το επίδομα Eurocontrol του Ιουλιου)

    Στάσεις εργασίας των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας στις 7 και 8 Οκτωβρίου


    Spoiler:
    Σε στάσεις εργασίας κατέρχονται οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας στις 7 και 8 Οκτωβρίου από τις 08.00 έως τις 12.00.

    Οι ελεγκτές ζητούν την άμεση καταβολή των οφειλόμενων δεδουλευμένων τους και την αποδοχή των προτάσεών τους, όπως αυτές διατυπώθηκαν, στο υποβληθέν υπόμνημά τους στο σχέδιο νόμου για την Αρχή Πολιτικής Αεροπορίας.


    - - - Updated - - -

    Και σχετική επερώτηση για τη μη καταβολή δεδουλευμένων από το ΚΚΕ στη Βουλή.
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Σελ. 435 από 645 ΠρώτηΠρώτη ... 415425430433434435436437440445455 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας