Σελ. 301 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 281291296299300301302303306311321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.501-4.515 από 9746
  1. #4501
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.633
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μετα το σαραγεβο , διακοπες στο κιεβο
    ειναι φθηνα !
    Spoiler:
    jap καλα εκανες και το ανεφερες , εγω ,εχω εναν λοξο τροπο να βλεπω τα πραγματα
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #4502
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.307
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράδειγμα ήταν για πρόταση του site Προσωπικά, με πρώτη ευκαιρία θα πάω Κροατία, προς Σπλιτ μεριά και δαλματικές ακτές. Οδικώς.

    Ontopic, εννοείται ότι δεν προτείνω σε κάποιον τις συγκεκριμένες, άγνωστες σε μένα, αερογραμμές.
    hnesne

  3. #4503
    Εγγραφή
    02-03-2005
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    443
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Router
    huawei 520c
    SNR / Attn
    8(dB) / 40(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτός που θα κάνει το Μυτιλήνη - Αθήνα όπως λες εσύ, μπορεί να χάσει την πτήση προς τα Χανιά, όταν θα θέλει όμως να επιστρέψει απο την Αθήνα στην Μυτιλήνη θα του πούνε πως δεν μπορεί και ότι πρέπει η πτήση του να ξεκινήσει απο τα Χανιά.
    Σύμφωνοι, αλλά εγώ δεν έγραφα πουθενά για επιστροφή, ε;

  4. #4504
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχετε ταξιδεψει με τη Primera Air?

    https://en.wikipedia.org/wiki/Primera_Air

    Ειναι καθαρή / αξιοπιστη στα ωράρια της ή θα μας αφήσει στα κρυα του λουτρου;
    Δοκίμασε να μας πεις κι εμάς
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  5. #4505
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράδειγμα ήταν για πρόταση του site Προσωπικά, με πρώτη ευκαιρία θα πάω Κροατία, προς Σπλιτ μεριά και δαλματικές ακτές. Οδικώς.

    Ontopic, εννοείται ότι δεν προτείνω σε κάποιον τις συγκεκριμένες, άγνωστες σε μένα, αερογραμμές.

    [/OFFTOPIC]
    Σπλίτ προτείνω δαγκωτό και ιδιαίτερα το Ομίς, δημοφιλές τουριστικό θέρετρο στα νότια του Σπλιτ

  6. #4506
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Δεν κατάλαβε τον κ@$@ του το 330......https://www.ptisidiastima.com/α330-τ...ης-turkish/

  7. #4507
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.667
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Χαοτικό το Ατατούρκ, σε όλα τα επίπεδα. Το Σάββατο που πέρναγα από εκεί χάσανε τη βαλίτσα μου (1.5 ώρα ανάμεσα σε πτήσεις μόνο, μην το κάνετε!). Πριν μία ώρα την παρέλαβα, με 2 μέρες καθυστέρηση.

  8. #4508
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαοτικό το Ατατούρκ, σε όλα τα επίπεδα. Το Σάββατο που πέρναγα από εκεί χάσανε τη βαλίτσα μου (1.5 ώρα ανάμεσα σε πτήσεις μόνο, μην το κάνετε!). Πριν μία ώρα την παρέλαβα, με 2 μέρες καθυστέρηση.
    Εγώ πριν 1,5 μήνα είχα πάει Νέα Υόρκη με την Turkish και δεν είχα πρόβλημα. Ούτε βαλίτσες έχασαν, ούτε καθυστερήσεις υπήρξαν. Το αεροδρόμιο είναι όμως τεράστιο.

  9. #4509
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.667
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πριν 1,5 μήνα είχα πάει Νέα Υόρκη με την Turkish και δεν είχα πρόβλημα. Ούτε βαλίτσες έχασαν, ούτε καθυστερήσεις υπήρξαν. Το αεροδρόμιο είναι όμως τεράστιο.
    Και εμένα πρώτη φορά ήταν που χάσαν τη βαλίτσα, και έχω πετάξει πολλές φορές μαζί τους. Η κοντινή ανταπόκριση ήταν μάλλον το πρόβλημα, λόγω τεράστιου αεροδρομίου.

  10. #4510
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμένα πρώτη φορά ήταν που χάσαν τη βαλίτσα, και έχω πετάξει πολλές φορές μαζί τους. Η κοντινή ανταπόκριση ήταν μάλλον το πρόβλημα, λόγω τεράστιου αεροδρομίου.
    Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι φταίει αυτό... Στο Ataturk είδα πολλές φορές να τους πέφτουν βαλίτσες από τα ειδικά αυτοκίνητα που τις μεταφέρουν. Μάλιστα κάποιες από αυτές, τις μάζευαν άλλα οχήματα του αεροδρομίου, που έρχονταν από πίσω και κάποιες άλλες, παραλίγο να τις πατήσουν κιόλας. Γενικά η οδήγηση των Τούρκων, είναι χειρότερη από τη δική μας... Στα "μπαλάκια" τους όλα.

  11. #4511
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαοτικό το Ατατούρκ, σε όλα τα επίπεδα. Το Σάββατο που πέρναγα από εκεί χάσανε τη βαλίτσα μου (1.5 ώρα ανάμεσα σε πτήσεις μόνο, μην το κάνετε!). Πριν μία ώρα την παρέλαβα, με 2 μέρες καθυστέρηση.
    το έχω κάνει 3 φορές σίγουρα, ταξίδι με τσεκαρισμένη βαλίτσα με πολύ μικρή διάρκεια ανταπόκρισης...την μια φορά η βαλίτσα έφτασε Θεσσαλονίκη μετά από μια ημέρα (πτήση από ΝΥ)

  12. #4512
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.730
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Μην γράφετε τέτοια και πετάω σε λίγες μέρες με "κενό" 1 ώρα ανάμεσα στις πτήσεις
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  13. #4513
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Πρώτη φορά με Emirates ταξίδεψα την προηγούμενη βδομάδα από Μάλτα για Κύπρο (τελικός προορισμός Ντουμπάι ) και γενικές εντυπώσεις πολύ καλές.
    Ήμουν τυχερός και έκλεισα θέση με άδειες θέσεις δίπλα μου, οπότε είχα άπειρο χώρο να ξαπλώσω κιόλας. Επίσης εξαιρετική η ανάκλιση του καθίσματος και που πάει μπροστά και η έδρα του καθίσματος.
    Το φαγητό πολύ καλό και ολοκληρωμένο (κυρίως, γλυκό, φρούτο) και αρκετά ποτά/αναψυκτικά διαθέσιμα.
    Η ταινιοθήκη τέλεια με όλες τις τελευταίες ταινίες διαθέσιμες (Black panther, Thor, Hostiles κλπ).

    Πάντως περίμενα πιο πολλά από το προσωπικό. Είχα ακούσει για πανέμορφες αεροσυνοδους και θα τις χαρακτήριζα απλά μέτριες. Στη δουλειά τους όμως πολύ καλές.
    Μόνο μελανό σημείο με έναν άνδρα αεροσυνοδό, ότι δεν με ενημέρωσε ότι δεν ανοίγει την πίσω πόρτα για να κατέβω στην Κύπρο και περίμενα 5 λεπτά όρθιος με τα πράγματα και το μπουφάν μέχρι να καταλάβω από μόνος μου ότι αποβίβαση γινόταν μόνο από μπροστά. Για κάποιο λόγο και ενώ ήταν δίπλα μου, αδιαφόρησε να με ενημερώσει.
    Επίσης το αεροπλάνο ήταν γεμάτο Πακιστανούς και ώρες ώρες ήταν πολύ ενοχλητικοί και δημιουργούσαν πρόβλημα με τις χειραποσκευες, αφού τις έβαζαν, έβγαζαν συνέχεια. Ακόμα και οι αεροσυνοδοι τους έκαναν παρατήρηση σε κάποια φάση.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #4514
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτη φορά με Emirates ταξίδεψα την προηγούμενη βδομάδα από Μάλτα για Κύπρο (τελικός προορισμός Ντουμπάι ) και γενικές εντυπώσεις πολύ καλές.
    Ήμουν τυχερός και έκλεισα θέση με άδειες θέσεις δίπλα μου, οπότε είχα άπειρο χώρο να ξαπλώσω κιόλας. Επίσης εξαιρετική η ανάκλιση του καθίσματος και που πάει μπροστά και η έδρα του καθίσματος.
    Το φαγητό πολύ καλό και ολοκληρωμένο (κυρίως, γλυκό, φρούτο) και αρκετά ποτά/αναψυκτικά διαθέσιμα.
    Η ταινιοθήκη τέλεια με όλες τις τελευταίες ταινίες διαθέσιμες (Black panther, Thor, Hostiles κλπ).

    Πάντως περίμενα πιο πολλά από το προσωπικό. Είχα ακούσει για πανέμορφες αεροσυνοδους και θα τις χαρακτήριζα απλά μέτριες. Στη δουλειά τους όμως πολύ καλές.
    Μόνο μελανό σημείο με έναν άνδρα αεροσυνοδό, ότι δεν με ενημέρωσε ότι δεν ανοίγει την πίσω πόρτα για να κατέβω στην Κύπρο και περίμενα 5 λεπτά όρθιος με τα πράγματα και το μπουφάν μέχρι να καταλάβω από μόνος μου ότι αποβίβαση γινόταν μόνο από μπροστά. Για κάποιο λόγο και ενώ ήταν δίπλα μου, αδιαφόρησε να με ενημερώσει.

    Επίσης το αεροπλάνο ήταν γεμάτο Πακιστανούς και ώρες ώρες ήταν πολύ ενοχλητικοί και δημιουργούσαν πρόβλημα με τις χειραποσκευες, αφού τις έβαζαν, έβγαζαν συνέχεια. Ακόμα και οι αεροσυνοδοι τους έκαναν παρατήρηση σε κάποια φάση.
    Έπρεπε να ήσουν στη δική μου πτήση, Νέα Υόρκη - Κωνσταντινούπολη. Ήταν γεμάτη από Εβραίους! Φορούσαν κλασικά το μεγάλο καπέλο και είχαν μαλλιά κοτσιδάκια. Συνέχεια σηκώνονταν από τη θέση τους και πήγαιναν να βρουν τους υπόλοιπους για να μιλήσουν. Μας ζάλισαν τα ουμπαλα... Συνέχεια εμπόδισαν τις αεροσυνοδους να περάσουν και συνέχεια κατέβαζαν πράγματα από πάνω. Χρειάστηκα τις ωτοασπίδες για να καταφέρω να κοιμηθώ λίγο...

  15. #4515
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Λύθηκε το μυστήριο της πτήσης MH370: O πιλότος έριξε εσκεμμένα το αεροσκάφος
    Κορυφαίοι εμπειρογνώμονες που μελέτησαν την υπόθεση της συντριβής της πτήσης MH370 – ορισμένοι εκ των οποίων συμμετείχαν και στις έρευνες για τον εντοπισμό του αεροσκάφους, που συνετρίβη τον Μάρτιο του 2014 – κατέληξαν στο συμπέρασμα ότι ο πιλότος, Zaharie Amad Shah οδήγησε εσκεμμένα το αεροπλάνο στη συντριβή.

    Τα δεδομένα από τους δορυφόρους έδειξαν πως πιθανότατα τα καύσιμα του αεροσκάφους τελείωσαν και συνετρίβη πάνω από τον Ινδικό Ωκεανό, δυτικά της Αυστραλίας, χιλιάδες μίλια μακριά από το σχέδιο πτήσης του.

    Ορισμένα συντρίμμια του Boeing 777, όπως αναφέρει ο Independent, ξεβράστηκαν σε παραλίες του Ινδικού. Αλλά, οι υποβρύχιες έρευνες – οι μεγαλύτερες που έχουν διεξαχθεί ποτέ – από το Αυστραλιανό Γραφείο Ασφάλειας Μεταφορών σταμάτησαν τον Ιανουάριο.

    «Αυτό ήταν προσχεδιασμένο, έγινε επίτηδες και το σχέδιο επεξεργάστηκε για μεγάλο διάστημα», σημείωσε ο Martin Dolan, ο επικεφαλής των υποβρύχιων ερευνών, σε τηλεοπτική του συνέντευξη στην εκπομπή 60 Minutes Australia.

    Ο 53χρονος πιλότος είχε δίπλα του τον Fariq Abdul Hamid, έναν άπειρο συγκυβερνήτη που πετούσε για πρώτη φορά χωρίς την επίβλεψη κάποιου ανωτέρου.

    Η τελική έκθεση για την εξαφάνιση της πτήσης MH370 δεν εξηγεί τους λόγους συντριβής

    Έξι μέρες μετά την εξαφάνιση της πτήσης, οι Αρχές της Μαλαισίας «χτένισαν» τα σπίτια και των δύο και κατέσχεσαν τους προσωπικούς τους υπολογιστές. Στο λάπτοπ του Zaharie Amad Shah βρέθηκαν στοιχεία που έδειχναν πως είχε χρησιμοποιήσει προσομοιωτή πτήσης για να καταφέρει να εξασκηθεί στην εκτροπή της πορείας του αεροπλάνου.

    Ο Simon Harvey, ένας βρετανός πιλότος που είχε πετάξει Boeing 777 πάνω από την Ασία, σημείωσε πως η αποστολή «ήταν καλά σχεδιασμένη ώστε να εξαφανιστεί το αεροσκάφος», Μάλιστα, σύμφωνα με τον ίδιο, ο πιλότος φρόντισε να πετά στα σύνορα Ταϊλάνδης – Μαλαισίας ώστε να μην μπορεί καμία από τις δύο χώρες να προχωρήσει σε κάποια ενέργεια.

    «Αν με έστελνες να εξαφανίσω το 777, θα έκανα ακριβώς το ίδιο», σημείωσε ο Harvey.

    Ένας Καναδός ερευνητής αεροπορικών συγκρούσεων, ο Larry Vance, εξέφρασε την πεποίθησή του πως ο πιλότος Zaharie φόρεσε μάσκα οξυγόνου πριν προχωρήσει σε αποσυμπίεση της καμπίνας ώστε να αναισθητοποιήσει το πλήρωμα και τους επιβάτες.

    Συνέχεια των ερευνών για τον εντοπισμό των συντριμμιών της πτήσης MH370 ζητούν οι συγγενείς

    Ο Dolan απέρριψε κατηγορηματικά το σενάριο της τρομοκρατίας. «Αν ήταν τρομοκρατική επίθεση, είναι σχεδόν σίγουρο πως κάποια τρομοκρατική οργάνωση θα αναλάμβανε την ευθύνη», είπε. «Δεν υπήρξε καμία τέτοια ανάληψη ευθύνης».

    Οι εμπειρογνώμονες δεν είχαν κοινή άποψη σχετικά με το αν ο 53χρονος πιλότος είχε ακόμη τον έλεγχο του αεροσκάφους όταν αυτό συνετρίβη στον ωκεανό.

    Υπάρχουν πολλές επιβεβαιωμένες περιπτώσεις που οι πιλότοι οδήγησαν στο αεροσκάφος τους σε «αποστολές αυτοκτονίας». Μία απ’ αυτές ήταν και η αεροπορική τραγωδία πτήσης της Germanwings το 2015. Και οι 150 επιβαίνοντες αυτού του αεροπλάνου, που απογειώθηκε από τη Βαρκελώνη με προορισμό το Ντίσελντορφ, έχασαν τη ζωή τους λόγω των πράξεων του Andreas Lubitz, ο οποίος, σε ψυχολογική εξέταση που του είχε γίνει λίγο καιρό πριν το μοιραίο περιστατικό, είχε κριθεί ακατάλληλος προς εργασία.

    Τον Ιανουάριο ξεκίνησε μία ευρύτερη έρευνα στον Ινδικό Ωκεανό για να εντοπιστούν τα συντρίμμια της πτήσης MH370, από ιδιωτική εταιρία. Η έρευνα, που αναμένεται να ολοκληρωθεί στα τέλη Ιουνίου, παραμένει άκαρπη μέχρι ώρας.

    Ελλείψει απτών στοιχείων σχετικά με το τι συνέβη στο Boeing 777, είναι πολλά τα σενάρια που έχουν ακουστεί ανά καιρούς. Μία ιδιαίτερα δημοφιλής θεωρία θέλει το αεροσκάφος να καταρρίπτεται από πύραυλο της Βόρειας Κορέας – παρότι το κράτος είναι 2.000 μίλια μακριά από το σημείο στο οποίο εξαφανίστηκε.

    Πηγή: CNN.gr

    Πτήση αυτοκτονίας του πιλότου ήταν και η 185 της Silk Air το 1997

Σελ. 301 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 281291296299300301302303306311321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας