Σελ. 530 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 510520525528529530531532535540550 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.936-7.950 από 9746
  1. #7936
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω την Aegean και την κάθε Aegean, γενικότερα η κατάσταση πρέπει να είναι τραγική. Τον επόμενο μήνα πάω Βουδαπέστη για επαγγελματικό ταξίδι και τα εισιτήρια βγαίνουν λιγο παραπάνω απο 500αρικο με ενδιάμεση στάση μάλιστα
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #7937
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θαυμάστε εδώ τιμές του "εθνικού" μας αερομεταφορέα, Αθήνα Δουβλίνο, ά στα διάλα παλιοκλέφτες....

    Συνημμένο Αρχείο 241874

    - - - Updated - - -

    Kαι εντάξει για το πήγαινε που είναι επόμενη Δευτέρα και να πω άντε ας πάει το παλιάμπελο 6 μέρες πριν κράτηση αλλά επιστροφή σχεδόν ένα μήνα από τώρα;;;;;;;

    Κλέφτες ρε, ντροπή και μόνο

    - - - Updated - - -

    Και θα μας τρελλάνουν τα κλεφτρόνια, κοιτάζοντας άλλες ημερομηνίες βλέπω ότι έχουν κάνει την εξής απατεωνιά:

    Έχουν πλέον Econ Light που είναι μια carry-on βαλίτσα, Econ Flex που είναι πάλι το ίδιο συν μια τσάντα και για να βάλεις κανονική βαλίτσα πρέπει να πάρεις Econ Comfort που είναι +30 με 40 Ευρά.

    Κλέφτεεεεεεεεες, απατεώνεεεεεες, καλοφάγωτα τα εκατοντάδες μύρια που σας έδωσαν, ούστ
    Όπως γράψανε και άλλοι, δεν αποφάσισε ξαφνικά η Aegean να σε "κλέψει". Οι τιμές των εισιτηρίων έχουν πάρει την ανιούσα παγκοσμίως, για πολλούς και διάφορους λόγους. Στο κάτω κάτω το δρομολόγιο το οποίο ψάχνεις δεν εξυπηρετείται μόνο από την Aegean, υπάρχει ανταγωνισμός, άρα δε σε αποτρέπει κανείς να κάνεις αναζήτηση και να επιλέξεις το φθηνότερο εισιτήριο.
    Επίσης αυτό που γράφεις για τα "μύρια" που δώσανε (υποθέτω ότι αναφέρεσαι στην περίοδο της πανδημίας) - το ίδιο ακριβώς έκαναν και πολλές άλλες χώρες για να υποστηρίξουν τις "εθνικές" τους αεροπορικές (π.χ. lufthansa). Δε νομίζω ότι θες να δεις τα νησιά μας να εξυπηρετούνται στο μέλλον αποκλειστικά από ξένες αεροπορικές, οι οποίες φυσικά θα κοιτάνε αποκλειστικά και μόνο το οικονομικό τους συμφέρον.

  3. #7938
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως γράψανε και άλλοι, δεν αποφάσισε ξαφνικά η Aegean να σε "κλέψει". Οι τιμές των εισιτηρίων έχουν πάρει την ανιούσα παγκοσμίως, για πολλούς και διάφορους λόγους. Στο κάτω κάτω το δρομολόγιο το οποίο ψάχνεις δεν εξυπηρετείται μόνο από την Aegean, υπάρχει ανταγωνισμός, άρα δε σε αποτρέπει κανείς να κάνεις αναζήτηση και να επιλέξεις το φθηνότερο εισιτήριο.
    Επίσης αυτό που γράφεις για τα "μύρια" που δώσανε (υποθέτω ότι αναφέρεσαι στην περίοδο της πανδημίας) - το ίδιο ακριβώς έκαναν και πολλές άλλες χώρες για να υποστηρίξουν τις "εθνικές" τους αεροπορικές (π.χ. lufthansa). Δε νομίζω ότι θες να δεις τα νησιά μας να εξυπηρετούνται στο μέλλον αποκλειστικά από ξένες αεροπορικές, οι οποίες φυσικά θα κοιτάνε αποκλειστικά και μόνο το οικονομικό τους συμφέρον.
    Αν είναι να δίνουν φθηνότερα εισιτήρια σε λογικά πλαίσια, μη σώσει να ξημερώσει η Aegean ως ιδιωτική εταιρεία.

    Είτε πάμε ανταγωνιστικά είτε όχι.

    Επίσης, στην Aegean δώθηκαν εκατομμύρια χωρίς κανένα αντάλλαγμα. Και ναι, θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει μια υποχρέωση οι τιμές να τηρούνται σε κάποια λογικά πλαίσια.

    Τώρα βέβαια, αν κανείς θέλει να δίνει κατοστάρικα για να κάνει γκολφ ο Βασιλάκης, δικαίωμά του.

    Το μόνο που μπορώ να παραδεχτώ είναι πως 15 χρόνια Βρυξέλλες, ένα καρτέλ το οποίο η Επιτροπή δεν πλησιάζει - και γενικά δεν ανοίγει ως θέμα - είναι το ζήτημα των τιμών εισιτηρίων καθώς το πιο πιθανό θα είναι πως την επόμενη μέρα τα κράτη μέλη θα στείλουν στρατό να κλείσει το κτίριο της Επιτροπής - τα λόγια αυτά από έναν στενό συνεργάτη του Barroso κάποτε
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #7939
    Εγγραφή
    20-11-2016
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη Αττικής
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    202
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω την Aegean και την κάθε Aegean, γενικότερα η κατάσταση πρέπει να είναι τραγική. Τον επόμενο μήνα πάω Βουδαπέστη για επαγγελματικό ταξίδι και τα εισιτήρια βγαίνουν λιγο παραπάνω απο 500αρικο με ενδιάμεση στάση μάλιστα
    Ώρα για ένα mini roadtrip με το Megane.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Roadtrip.jpg 
Εμφανίσεις:  29 
Μέγεθος:  334,9 KB 
ID: 241879

  5. #7940
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι να δίνουν φθηνότερα εισιτήρια σε λογικά πλαίσια, μη σώσει να ξημερώσει η Aegean ως ιδιωτική εταιρεία.

    Είτε πάμε ανταγωνιστικά είτε όχι.

    Επίσης, στην Aegean δώθηκαν εκατομμύρια χωρίς κανένα αντάλλαγμα. Και ναι, θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει μια υποχρέωση οι τιμές να τηρούνται σε κάποια λογικά πλαίσια.

    Τώρα βέβαια, αν κανείς θέλει να δίνει κατοστάρικα για να κάνει γκολφ ο Βασιλάκης, δικαίωμά του.

    Το μόνο που μπορώ να παραδεχτώ είναι πως 15 χρόνια Βρυξέλλες, ένα καρτέλ το οποίο η Επιτροπή δεν πλησιάζει - και γενικά δεν ανοίγει ως θέμα - είναι το ζήτημα των τιμών εισιτηρίων καθώς το πιο πιθανό θα είναι πως την επόμενη μέρα τα κράτη μέλη θα στείλουν στρατό να κλείσει το κτίριο της Επιτροπής - τα λόγια αυτά από έναν στενό συνεργάτη του Barroso κάποτε
    Το μόνο που ίσως το κράτος μπορεί να επιβάλλει είναι "λογικά κέρδη". Δε μπορεί να επιβάλλει "λογικές τιμές" αν τα κόστη λειτουργίας της εταιρείας είναι ήδη υψηλά, αφού πολύ απλά η εταιρεία στο τέλος θα χρεοκοπήσει.
    Επίσης απόσο θυμάμαι (χωρίς να έχω τα νούμερα μπροστά μου), το Ελληνικό κράτος έδωσε χρήματα στην Aegean την περίοδο της πανδημίας απλά για να "επιβιώσει" πετώντας με άδεια αεροπλάνα, και τελικώς το ισοζύγιο για το 2020 ήταν αρκετά αρνητικό παρόλα αυτά.

    Επίσης πιστεύω σθεναρά ότι το κράτος πρέπει να παρεμβαίνει όσο το δυνατόν λιγότερο στην λειτουργία των αεροπορικών εταιρειών (και στην ελεύθερη αγορά γενικότερα). Θυμήσου τι έγινε με την κρατικοδίαιτη Ολυμπιακή ως αντιπαράδειγμα. Στο χέρι του επιβάτη - καταναλωτή είναι άλλωστε να κάνει την επιλογή του και οι τιμές θα ισορροπήσουν εκεί που πρέπει.

  6. #7941
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μόνο που ίσως το κράτος μπορεί να επιβάλλει είναι "λογικά κέρδη". Δε μπορεί να επιβάλλει "λογικές τιμές" αν τα κόστη λειτουργίας της εταιρείας είναι ήδη υψηλά, αφού πολύ απλά η εταιρεία στο τέλος θα χρεοκοπήσει.
    Επίσης απόσο θυμάμαι (χωρίς να έχω τα νούμερα μπροστά μου), το Ελληνικό κράτος έδωσε χρήματα στην Aegean την περίοδο της πανδημίας απλά για να "επιβιώσει" πετώντας με άδεια αεροπλάνα, και τελικώς το ισοζύγιο για το 2020 ήταν αρκετά αρνητικό παρόλα αυτά.

    Επίσης πιστεύω σθεναρά ότι το κράτος πρέπει να παρεμβαίνει όσο το δυνατόν λιγότερο στην λειτουργία των αεροπορικών εταιρειών (και στην ελεύθερη αγορά γενικότερα). Θυμήσου τι έγινε με την κρατικοδίαιτη Ολυμπιακή ως αντιπαράδειγμα. Στο χέρι του επιβάτη - καταναλωτή είναι άλλωστε να κάνει την επιλογή του και οι τιμές θα ισορροπήσουν εκεί που πρέπει.
    Δεν είναι παρέμβαση οι επιδοτήσεις; Το να ζητάς κάτι ως αντάλλαγμα είναι πιο ελεύθερη αγορά από το να χαρίζεις λεφτά...
    Επίσης η κρατικοδίαιτη Ολυμπιακή, μετά που εξυγειάνθηκε στοιχειωδώς υποβαθμίστηκε συνειδητά μέχρι που "χαρίστηκε" στην Aegean. Και κερατάδες και δαρμένοι οι Έλληνες επιβάτες.

  7. #7942
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι παρέμβαση οι επιδοτήσεις; Το να ζητάς κάτι ως αντάλλαγμα είναι πιο ελεύθερη αγορά από το να χαρίζεις λεφτά...
    Ναι είναι. Για αυτό ακριβώς είπα "όσο το δυνατόν λιγότερο". Η συγκεκριμένη παρέμβαση κατά τη γνώμη μου ήταν αναγκαία, διαφορετικά ίσως αυτή τη στιγμή αν ήθελες να κλείσεις εισιτήριο για τη Μυτιλήνη θα το έκλεινες με την Turkish.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης η κρατικοδίαιτη Ολυμπιακή, μετά που εξυγειάνθηκε στοιχειωδώς υποβαθμίστηκε συνειδητά μέχρι που "χαρίστηκε" στην Aegean. Και κερατάδες και δαρμένοι οι Έλληνες επιβάτες.
    Για να μαθαίνουμε από τα λάθη του παρελθόντος:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Olympi...st-Onassis_era

  8. #7943
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είναι να δίνουν φθηνότερα εισιτήρια σε λογικά πλαίσια, μη σώσει να ξημερώσει η Aegean ως ιδιωτική εταιρεία.

    Είτε πάμε ανταγωνιστικά είτε όχι.

    Επίσης, στην Aegean δώθηκαν εκατομμύρια χωρίς κανένα αντάλλαγμα. Και ναι, θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει μια υποχρέωση οι τιμές να τηρούνται σε κάποια λογικά πλαίσια.

    Τώρα βέβαια, αν κανείς θέλει να δίνει κατοστάρικα για να κάνει γκολφ ο Βασιλάκης, δικαίωμά του.

    Το μόνο που μπορώ να παραδεχτώ είναι πως 15 χρόνια Βρυξέλλες, ένα καρτέλ το οποίο η Επιτροπή δεν πλησιάζει - και γενικά δεν ανοίγει ως θέμα - είναι το ζήτημα των τιμών εισιτηρίων καθώς το πιο πιθανό θα είναι πως την επόμενη μέρα τα κράτη μέλη θα στείλουν στρατό να κλείσει το κτίριο της Επιτροπής - τα λόγια αυτά από έναν στενό συνεργάτη του Barroso κάποτε
    Συγνώμη, το ότι η Ryanair έφτασε στο σημείο να χρεώνει >350 Ε one way για το ίδιο route δεν σου έκανε εντύπωση δηλαδή; (δες πιο πάνω αν έχασες το δικό μου price searching για ακριβώς την ίδια διαδρομή...) - και η Ryanair αν δεν με απατά η μνήμη μου δεν έλαβε και ποτέ επιδοτήσεις, πετούσε "κανονικά" επί COVID, κτλ.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  9. #7944
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη, το ότι η Ryanair έφτασε στο σημείο να χρεώνει >350 Ε one way για το ίδιο route δεν σου έκανε εντύπωση δηλαδή; (δες πιο πάνω αν έχασες το δικό μου price searching για ακριβώς την ίδια διαδρομή...) - και η Ryanair αν δεν με απατά η μνήμη μου δεν έλαβε και ποτέ επιδοτήσεις, πετούσε "κανονικά" επί COVID, κτλ.
    Το είδα μην ανησυχείς. Όπως επίσης είδα τιμές γενικά Οκτώβριο.

    Στην τελική μπορώ να αποδεχτώ τη Ryanair να χρεώνει ό,τι χρεώνει ακριβώς επειδή δεν έλαβε επιδοτήσεις αλλά έχω απαίτηση από εταιρεία(ες) που έχω επιδοτήσει ως φορολογούμενος να μου αποδώσουν κάτι. Αν και έχω μια υποψία ότι είναι the other way around, η Ryan δλδ να "προσαρμόζεται" σε τιμές που θέτουν οι "παραδοσιακοί", επειδή στην τελική κορόϊδα είναι; Μην πω ότι είμαι βέβαιος γι'αυτό

    Πέραν τούτου όμως, ξαναλέω, οι αεροπορικές εταιρείες και οι διατιμήσεις τους είναι ένα καρτέλ ή σωστότερα μια σπείρα ολιγοπωλικών καρτέλ
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #7945
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέραν τούτου όμως, ξαναλέω, οι αεροπορικές εταιρείες και οι διατιμήσεις τους είναι ένα καρτέλ ή σωστότερα μια σπείρα ολιγοπωλικών καρτέλ
    Αν υποθέσουμε ότι ισχύει αυτό που λες, τι προτείνεις να γίνει;

  11. #7946
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bomberb17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν υποθέσουμε ότι ισχύει αυτό που λες, τι προτείνεις να γίνει;
    Kαταρχήν; Μια ενδελεχής διερεύνηση στις διατιμήσεις αεροπορικών εταιρειών στην ΕΕ από την Επιτροπή, κάτι άλλωστε που έχει κάνει σε άλλους τομείς. Μια μελέτη για το πώς διακυμαίνονται σε ποια πλαίσια και με ποιον τρόπο και αν τυχόν υπάρχουν χαρακτηριστικά καρτελ και ποια είναι αυτά.

    Το ότι δεν πρόκειται να γίνει ποτέ, το αναφέρω παραπάνω
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #7947
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.666
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Ο αλγόριθμος υπολογισμού τιμών των αεροπορικών εισιτηρίων είναι το ιερό δισκοπότηρο. Σιγά μην το δούμε ποτέ.

  13. #7948
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαταρχήν; Μια ενδελεχής διερεύνηση στις διατιμήσεις αεροπορικών εταιρειών στην ΕΕ από την Επιτροπή, κάτι άλλωστε που έχει κάνει σε άλλους τομείς. Μια μελέτη για το πώς διακυμαίνονται σε ποια πλαίσια και με ποιον τρόπο και αν τυχόν υπάρχουν χαρακτηριστικά καρτελ και ποια είναι αυτά.

    Το ότι δεν πρόκειται να γίνει ποτέ, το αναφέρω παραπάνω
    Αν θες κάνε μια εξήγηση πάλι γιατί ο λόγος που ανέφερες για στρατό που θα κλείσει το κτίριο δε βγάζει πολύ νόημα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο αλγόριθμος υπολογισμού τιμών των αεροπορικών εισιτηρίων είναι το ιερό δισκοπότηρο. Σιγά μην το δούμε ποτέ.
    Πράγματι. Δεν πιστεύω όμως ότι ο αλγόριθμος είναι ο ίδιος σε όλες τις εταιρείες. Και για να το πάω παραπέρα, θεωρώ ακραίο σενάριο οι αλγόριθμοι να "μιλάνε" μεταξύ τους ώστε να τα "βρίσκουν" με σκοπό την τεχνητή αύξηση των τιμών (δηλ. τα "καρτέλ" που υποστηρίζει ο pop).

  14. #7949
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    948
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Επόμενη βδομάδα Δουβλίνο-Θεσσαλονίκη €27 και Θεσσαλονίκη-Δουβλίνο €250
    Υπογραφή

  15. #7950
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Συγκεκριμένα μέρη είναι πανάκριβα. πχ κλασικά για Ιρλανδία.
    Άλλα έχουν μείνει σταθερά στις τιμές.
    Μάλτα Κύπρο πήγα και ήρθα με 43ευρώ πριν λίγες μέρες.
    Αθήνα΄Κύπρο πάω κάθε 2 μήνες με 50-60ευρώ.
    Πολωνία Κύπρο με 80-100ευρώ
    Βλέπω μικρές αυξήσεις σε αυτά τα ταξίδια που έχω κάνει τελευταία και κάποια αρκετά συχνά.

    - - - Updated - - -

    Nα προσθέσω και Λονδινο Κυπρο που πάω σημερα στις 320 λιρες με Wizz, αλλά αυτό είναι βλακεία του συνεργάτη μου που τα έκλεισε 1 βδομάδα πριν.
    Οι τιμές ήταν μισές πριν 3-4 βδομάδες.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

Σελ. 530 από 650 ΠρώτηΠρώτη ... 510520525528529530531532535540550 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. World of Warcraft - Γενική συζήτηση.
    Από dvm στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 160
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-08, 15:52
  2. Συστάσεις Pc (Αγορά ή Αναβάθμιση) - Γενική Συζήτηση!!!
    Από Dr-PsychoGR στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-08, 11:07
  3. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-08, 13:18
  4. Γενική συζήτηση για cable TV
    Από No-Name στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 266
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-07, 15:26
  5. Γενική συζήτηση υπηρεσιών Tellas
    Από shaq141a στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-06, 08:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας