Εμφάνιση 1-8 από 8
  1. #1
    Εγγραφή
    03-07-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    eimai enas apaftous pou exoun adsl syndesi apo forthnet, tzampantan fysika mexri tis 1 sep aptin prosfora tis. ithela na rwtisw lipon, mias kai to episimo tzampantan teliwnei se mia vdomada ki h forth de mou'xei steilei kana email se fasi etoimasou na ta stakseis, posoi alloi einai stin idia fasi me mena kai pws skeftontai na praksoun... na kanoun ki afti tin papia mexri na tous eidopoihsei h forth h na prothymopoihthoun apo monoi tous na zitisoun tin plirwmi tis syndromis tous apo 1 sep...
    psilosymferontologa erwtisi, i know 8)

  2. #2
    Εγγραφή
    20-05-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.189
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15507 / 970
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    LINKSYS WAG200G
    SNR / Attn
    9(dB) / 19(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως εγώ που πήγα την Παρασκευή για αίτηση ADSL σύνδεσης στην Forthnet (Πλατεία Ναυαρίνου 18 στον 3ο όροφο) ρώτησα και μου είπαν ότι τώρα η πληρωμή είναι επί τόπου και φυσικά εγώ ενδιαφέρομαν για αοριστού χρόνου (μηνιαία δηλαδή) αλλά δεν γινότανε αυτό γιατί ήθελε πιστωτική κάρτα VISA παρόλο που στην αίτηση είχε και άλλους τρόπους πληρωμής (εγώ ενδιαφερόμουν για κατάθεση σε λογαριασμό της τράπεζας κάθε μήνα). Φυσικά για 3μήνη δεν με σύμφερε γιατί ήταν πολλά τα λέφτα και μου φαινόταν σαν κοροϊδία αυτό. Τωρά φυσικά είμαι σε αδιέξοδο αλλά από ότι είδα η ACN δέχεται κατάθεση σε λογαριασμό κάθε μήνα και αυτό το ανέφερε κάποιος που είχε κάνει post εδώ (πιστεύω η Forthnet να με συνχωρέσει αν τυχόν πάω για λίγο καιρό στην ACN).

  3. #3
    Το avatar του μέλους elias24
    elias24 Guest
    Εγώ πάντως έχω ήδη πληρώσει συνδρομή αορίστου χρόνου στην ACN με εξόφλιση σε κατάθεση σε λογαριασμό, χάνωντας το 5% έκπτωση της πιστωτικής. Και μιλάμε για κορυφαία χρέωση. 273,73 Ευρώ πλήρωσα για τα εξής:

    Ενεργοποίηση γραμμής ADSL :Ε 82
    2 μήνες ΟΤΕ 384/128 :Ε 55
    2 μήνες ACN dynamic 384/128 :E 95

    Σύνολο: Ε 232 + ΦΠΑ = Ε 273,76

    Και γλίτωσα ΚΑΙ το πανάκριβο και κακής ποιότητας JetSki MODEM, αλλά ΚΑΙ τα τέλη εγκατάστασης των 50 + ΦΠΑ

    Αν και η ALTEC είναι η μαγαλύτερη απάτη και κοροϊδεύει τον κόσμο που δεν ξέρει, σε ολοκληρωμένα συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, αυτή της η πρόταση με την ACN είναι η κορυφαία επι του παρόντος, γλιτώνοντας σε απο τον ΟΤΕ

  4. #4
    Εγγραφή
    10-07-2003
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    447
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Τι μόντεμ πήρες; Ετοιμάζομαι και εγώ για αίτηση στην αcn.

  5. #5
    Το avatar του μέλους holy
    holy Guest
    sallax kai egw idia fasi eimai.. Exw tsampe net apo forth edw kai 2 mines kai twra ontws ligei.. Egw mallon tha perimenw na me paroun tel kai tha katathesw sti trapeza gia mia 3mini forthnet 384.. An thimasai sto mail pou sou esteilan stin arxi stin forth sou eixe pithanous tropous plirwmis...//

  6. #6
    Εγγραφή
    03-07-2003
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από holy
    sallax kai egw idia fasi eimai.. Exw tsampe net apo forth edw kai 2 mines kai twra ontws ligei.. Egw mallon tha perimenw na me paroun tel kai tha katathesw sti trapeza gia mia 3mini forthnet 384.. An thimasai sto mail pou sou esteilan stin arxi stin forth sou eixe pithanous tropous plirwmis...//
    les e holy? na pw tin alitheia den thymamai ti mou legane sto mail... kses pantws ti de tha goustarw, na mh mou poun tipota kai ksafnika stis 1 sep na mou kopsoun tin prosbasi sto net...

  7. #7
    Το avatar του μέλους holy
    holy Guest
    nai re file ta idia kai edw.. katse exw akoma to mail miso:PpppPp

    Α. Με χρέωση Πιστωτικής Κάρτας: ٱ VISA ٱ MASTERCARD ٱ DINERS ٱ AMERICAN EXPRESS


    00 00 / 00 00

    ΕΙΔΟΣ ΚΑΡΤΑΣ ΕΚΔΟΤΡΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ
    00 00

    ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ (Ονομ/μο όπως ακριβώς αναγράφεται στην κάρτα) ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΑΡΤΑΣ CVV2*

    Αποδέχομαι και εξουσιοδοτώ τη FORTHnet A.E. , όπως όλες οι υποχρεώσεις που προκύπτουν από τη χρήση των υπηρεσιών της με βάση την παρούσα, χρεώνονται και εξοφλούνται μέσω της ως άνω πιστωτικής ή χρεωστικής κάρτας και των εκάστοτε ανανεωμένων ή νεότερων καρτών. Υποχρεούμαι να κρατώ ενήμερη τη FORTHnet A.E. για τυχόν αλλαγή της ως άνω πιστωτικής κάρτας.

    * CVV2 : είναι τα 3 τελευταία ψηφία από τον αριθμό που είναι τυπωμένος στην πίσω πλευρά της κάρτας και συγκεκριμένα στο χώρο υπογραφής του κατόχου

    B. Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό

    ٱ ALPHA ٱ ΕΓΝΑΤΙΑ ٱ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ٱ ΕΘΝΙΚΗ ٱ EUROBANK/ΕΡΓΑΣΙΑΣ ٱ NOVA ٱ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ٱ ΑΓΡΟΤΙΚΗ
    Γ. ٱ Μετρητά


    Nai egw eixa tsekarei se trapeziko logariasmo ethniki trapeza.. Tespa an kai ta kentrika grafeia einai stin kali8ea kai einai 15 lepta dromos apo to spiti mou:PPpP Alla i trapeza einai deka, blepeis to dilima e?PPpPP

  8. #8
    Το avatar του μέλους holy
    holy Guest
    ps: Kala min perimeneis na paei 1 septebriou gia na diapistwseis an ontws isxiei auto pou les i oxi... Pare ena tel sto tmima pwlisewn kai tha sou poun autoi ekei... :>>> Einai poli eksipiretikoi auto exw na to lew! Makran i forthnet exei to kalitero support apo olous tous isp, isws kai mazi :PpPpPppPpPp

Παρόμοια Θέματα

  1. Meta tags Google
    Από Uberalles στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-08, 10:41
  2. Aitisi k meta ti????
    Από boss στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-03, 05:33
  3. IC meta to prwto examino
    Από playnet3 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-03, 21:39

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας