Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 65
  1. #16
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπάρχει λόγος να τρέχεις στην 4net
    άλλη δουλειά δεν έχουμε σε αυτή την ζωή από το να τρέχουμε στα γραφεία των γούκων-απατεώνων

    Στείλε καταγγελία με φαξ σε ΕΕΤΤ (στο link που σου δίνω είναι το έντυπο της καταγγελίας), στον Συνήγορο του καταναλωτή (και εδώ θα βρεις έντυπο καταγγελίας) και στην Γενική γραμματεία καταναλωτή.
    Στις καταγγελίες θα αναφέρεις το πρόβλημα και θα επισυνάπτεις αντίγραφο την αίτησης διακοπής
    Τα φαξ μην ξεχάσεις μαζί με την αποστολή στους παραπάνω φορείς να τα κοινοποιείς και στην forthnet
    Μέχρι να πάρει μπροστά η ΕΕΤΤ θα έχει γίνει η ζημιά. Forthnet και ΟΤΕ πρέπει να επικοινωνήσει.

  2. #17
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι να πάρει μπροστά η ΕΕΤΤ θα έχει γίνει η ζημιά. Forthnet και ΟΤΕ πρέπει να επικοινωνήσει.

    δεν διαφωνώ, γιαυτό δίνω και άλλους 2 φορείς.
    Επίσης αν πρόσεξες λέω στο τέλος για ταυτόχρονη κοινοποίηση της καταγγελίας σε 4net
    και να είσαι σίγουρος ότι θα τα δούνε

  3. #18
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν διαφωνώ, γιαυτό δίνω και άλλους 2 φορείς.
    Επίσης αν πρόσεξες λέω στο τέλος για ταυτόχρονη κοινοποίηση της καταγγελίας σε 4net
    και να είσαι σίγουρος ότι θα τα δούνε
    Τα ίδια είναι και οι άλλοι δυο φορείς. Το θέμα χρήζει άμεσης αντιμετώπισης. Οι φορείς που λες αργούν απαγορευτικά πολύ για το συγκεκριμένο θέμα (και 15 μέρες μόνο να πάρει μέχρι να κινητοποιηθούν μάλλον θα είναι αργά).
    Όσο για την κοινοποίηση της καταγγελίας στη forthnet άσε μη σου πω που έγραψαν τις 2 δικές μου κοινοποιήσεις καθώς και το τελεσίγραφο που τους έστειλα για αποδέσμευση της γραμμής.
    Μην γελιέστε. Οι περισσότερες περιπτώσεις γρήγορων ενεργοποιήσεων και εν γένει διευθετήσεων θεμάτων μετά από καταγγελίες, είναι απλά τυχαία γεγονότα. Θα συνέβαιναν έτσι κι αλλιώς. Η ΕΕΤΤ και οι Συνήγοροι, κάνουν δουλειά, αλλά σε λίγο μεγαλύτερη κλίμακα (όχι στον έναν πελάτη που έκανε την καταγγελλία) και τους παίρνει λίγο χρόνο παραπάνω γιατί έχουν φρακάρει από ό,τι φαινεται τον τελευταίο καιρό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theopan : 31-12-07 στις 15:59.

  4. #19
    Εγγραφή
    27-07-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15364/1012
    ISP
    HOL
    Router
    jetSpeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    στις 31/12 υπηρχε παιδια μια θετικη εξελιξη.
    Πηρα στη 4νετ κ τους ειπα "το και το".

    με αφηνουν κανα 10λεπτο στην αναμονη κ μετα μου λεει η κοπελα αυτα ακριβως που ηθελα να ακουσω:

    "Δεν θα αφησουμε να γινει η ενεργοποιηση, να μην ανησυχειτε, θα ξαναεπικοινωνησουν μαζι σας (το τμημα των διακοπων) για να σας το πουν"

    Μου εφυγε καποιο βαρος αλλα με τη 4νετ δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.. Ελπιζω να κυλησουν ολα ομαλα, οπως πρεπει... Θα τους ξαναπαρω για να μην κανουν καμια βλακεια παλι, γιατι τους εχω κοψει για αρκετα "ξεχασιαρηδες".

    φφφφ, ας ελπισουμε να εξελιχθουν ολα οπως ειναι το σωστο...

  5. #20
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mhm199 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στις 31/12 υπηρχε παιδια μια θετικη εξελιξη.
    Πηρα στη 4νετ κ τους ειπα "το και το".

    με αφηνουν κανα 10λεπτο στην αναμονη κ μετα μου λεει η κοπελα αυτα ακριβως που ηθελα να ακουσω:

    "Δεν θα αφησουμε να γινει η ενεργοποιηση, να μην ανησυχειτε, θα ξαναεπικοινωνησουν μαζι σας (το τμημα των διακοπων) για να σας το πουν"

    Μου εφυγε καποιο βαρος αλλα με τη 4νετ δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.. Ελπιζω να κυλησουν ολα ομαλα, οπως πρεπει... Θα τους ξαναπαρω για να μην κανουν καμια βλακεια παλι, γιατι τους εχω κοψει για αρκετα "ξεχασιαρηδες".

    φφφφ, ας ελπισουμε να εξελιχθουν ολα οπως ειναι το σωστο...
    Μην ελπίζεις. Στα λόγια είναι πρώτοι αλλά συνήθως λύσεις δε δίνουν. "Μα τι λέτε, φυσικά! Το αίτημά σας προωθήθηκε κιόλας!" και συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο! Αυτό μας έχει βγάλει από τα ρούχα μας όλους! Αυτή η εταιρία είναι φαινόμενο από τα λίγα πραγματικά! Στείλε το αίτημά σου γραπτά και σε όσο πιο σκληρό ύφος μπορείς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theopan : 02-01-08 στις 01:29.

  6. #21
    Εγγραφή
    27-07-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15364/1012
    ISP
    HOL
    Router
    jetSpeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    "μην ελπιζεις;" α, μη με αγχωνεις τωρα!

    να τους στειλω το αιτημα γραπτα, εννοεις με fax, ετσι;

    παντως δε νομιζω να ειναι απλα ενα αιτημα που πρεπει να προωθηθει.
    πρεπι να ξερουν κι αυτοι πως αν κανουν την ενεργοποιηση τους περιμενουν καταγγελιες κλπ. Θα τους ξαναπαρω τη δευτερα, κι επισης θα περασω απ την καλιθεα σε καποια φαση κ θα τους πω πως θελω επισης να σταματησει το broadband status να βγαζει στοιχεια για τον τηλ αριθμο μου. Θα φωναξω κ λιγο παραπανω κ ελπιζω να καταλαβουν τη μ....κια τους.

    ε,δεν νομιζω να την κανουν την κουτσουκελα.

    με τη διευθυνση εγχωριων παροχων οπως ειπες, πως ερχομαι σε επικοινωνια;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mhm199 : 02-01-08 στις 02:16.

  7. #22
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.247
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    Πόσες και πόσες περιπτώσεις έχουμε όλοι διαβάσει εδώ μέσα συνδρομητών που ενεργοποιήθηκαν ΑΦΟΥ είχαν στείλει αίτημα ακύρωσης λόγω καθυστερήσεων στην ενεργοποίηση...

    Δεν είναι τυχαίο που λένε ότι αν θες να ενεργοποιηθείς σύντομα καλό είναι να στείλεις στο καπάκι και μια αίτηση ακύρωσης...

    mhm199 καλα ξεμπερδέματα αν και δεν τα βλέπω...

  8. #23
    Εγγραφή
    27-07-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15364/1012
    ISP
    HOL
    Router
    jetSpeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσες και πόσες περιπτώσεις έχουμε όλοι διαβάσει εδώ μέσα συνδρομητών που ενεργοποιήθηκαν ΑΦΟΥ είχαν στείλει αίτημα ακύρωσης λόγω καθυστερήσεων στην ενεργοποίηση...

    Δεν είναι τυχαίο που λένε ότι αν θες να ενεργοποιηθείς σύντομα καλό είναι να στείλεις στο καπάκι και μια αίτηση ακύρωσης...

    mhm199 καλα ξεμπερδέματα αν και δεν τα βλέπω...
    ας μην το ματιαζουμε το θεμα
    θα ξαναπαρω την Παρασκευη κ μαλλον θα περασω και τη Δευτερα να βαλω κ μια φωνη στην Καλλιθεα, κ νομιζω πως ακομα κ αν ο τσαμπουκας ειναι η εσχατη λυση, θα αποδοθει δικαιοσυνη.

    θα παρω κ στον ΟΤΕ μηπως βρεθει τροπος να παγωσει το θεμα της ενεργοποιησης

  9. #24
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mhm199 Εμφάνιση μηνυμάτων

    με τη διευθυνση εγχωριων παροχων οπως ειπες, πως ερχομαι σε επικοινωνια;
    Στο 11888 ζήτησε τα τηλέφωνα. Μου είχαν δώσει του Δ/ντη και της γραμματείας.Δυστυχώς δεν τα θυμάμαι και δεν είναι εύκολο να τα βρω αυτή τη στιγμή.

  10. #25
    Εγγραφή
    20-10-2007
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    18405/1021
    ISP
    Forthnet
    Router
    Linksys WAG354G
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    απατεώνες είναι
    +1

  11. #26
    Εγγραφή
    25-10-2005
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΙΛΗ
    Εγώ περίμενα 3 μήνες.. Το site τους έλεγε ότι η αίτηση βρίσκεται ακόμη στο στάδιο:
    Κώδικας:
    Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
    Η επίσημη δικαιολογία ήταν ότι ο ΟΤΕ καθυστερεί να τους παραχωρήσει καλώδια στο Αστικό Κέντρο Αμπελοκήπων και ήταν άγνωστο πότε θα γινόταν αυτό.

    Γι αυτό το λόγο και για μια άλλη αιτία, έστειλα FAX ακύρωσης, στις 16/12, ημέρα Κυριακή.


    Ε λοιπόν στις 18/12, 1 εργάσιμη ημέρα αφού είχα στείλει την ακύρωση δηλαδή, το site ανέφερε ότι η ενεργοποίηση προχώρησε στο επόμενο στάδιο:

    Κώδικας:
    Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
    Τέτοια σύμπτωση ρε παιδιά; Τους έδωσε καλώδια ο ΟΤΕ ίσα ίσα μόλις αποφάσισα να διακόψω;

    Φυσικά τους πήρα τηλέφωνο να επιβεβαιώσω ότι θέλω να ακυρώσω την αίτηση, και μην τυχόν κάνουν κανένα αστείο. Στο τηλέφωνο μου είπαν να μην ανησυχώ και ότι έτσι δουλεύει τυπικά το σύστημα όμως θα απορριφθεί στο επόμενο στάδιο

    Δεν ξανα-ασχολούμαι, απλά περιμένω να προχωρήσει η αιτησή μου στη Net One. Τώρα αν τυχόν κάνει η Forthnet κανένα αστείο απλά θα την πάρει ο διάολος!

    Παρεμπιμπτόντως, η Forthnet καλά θα κάνει να μαζέψει τους πωλητές της. Μετά από αναμονή 3 μηνών για 2play, και αφού έχω στείλει αίτηση ακύρωσης 2 εβδομάδες, μόλις μου τηλεφώνησε πωλητής της Forthnet για να με ενημερώσει για το πρόγραμμα 2play. Αν δε με διασκέδαζε το γελοίον του πράγματος κανονικά θα χα θυμώσει με το θράσος τους!

    Ο διάλογος είχε κάπως έτσι:

    [Ε.Σ. Forthnet] Πήραμε να σας ενημερώσουμε για το πρόγραμμα της Forthnet μπλαμπλα
    [ΕΓΩ] Ευχαριστώ αλλά δεν ενδιαφέρομαι, είχα κάνει αίτηση πριν 3 μήνες και αφού δεν έγινε ενεργοποίηση έχω στείλει fax ακύρωσης.
    [Ε.Σ. Forthnet] Κάνατε την αίτηση απευθείας στη Forthnet;
    [ΕΓΩ] Όχι, την έκανα μ-
    [Ε.Σ. Forthnet] Μέσω Πλαισίου ε;
    [ΕΓΩ] Μέσω εμπορικού συνεργάτη της forthnet στην περιοχή Ζωγράφου
    [Ε.Σ. Forthnet] Είδατε; Δε φταίει η forthnet για το πότε στέλνουν τις αιτήσεις... Εμείς ενεργοποιούμε ΟΛΟΥΣ τους πελάτες μας σε 3 εβδομάδες με 1 μήνα. Κι εμείς στέλνουμε δωρεάν modem αμέσως.
    [ΕΓΩ] Σύμφωνα με την ίδια τη forthnet -
    [Ε.Σ. Forthnet] [διακόπτοντας με υπεροπτικό ύφος] ναι;
    [ΕΓΩ] -η αίτησή μου είχε παραληφθεί μήνες και ο λόγος καθυστέρησης ήταν η απουσία καλωδίων στο Α/Κ Αμπελοκήπων...
    [Ε.Σ. Forthnet] Δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα τώρα.
    [ΕΓΩ] Ναι αλλά τώρα δεν ενδιαφέρομαι πια, έχω κάνει αίτηση σε άλλη εταιρία από την προηγούμενη εβδομάδα.
    [Ε.Σ. Forthnet] Σε ποια;
    [ΕΓΩ] Στη Net One
    [Ε.Σ. Forthnet] Α στη Net One.... Και είστε ευχαριστημένος; Σας έχουν ενεργοποιήσει KAN;
    [ΕΓΩ] Όχι .. μα έχουν περάσει ελάχιστες εργάσιμες...

    [Ε.Σ. Forthnet] ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΝ, να το ξέρετε!
    [ΕΓΩ] (γελώντας) τέλος πάντων, ευχαριστώ γεια σας
    Χωρίς σχόλια.. Πάντως μου έκανε εντύπωση η πώρωση της δεσποινίδος.. Forthnet-Θρησκεία ένα πράγμα :P Είμαι σίγουρος ότι ούτε τη Net One είχε ακούσει, ούτε έχει κάνει ποτέ στη ζωή της έρευνα αγοράς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nske : 03-01-08 στις 00:46.

  12. #27
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    [Ε.Σ. Forthnet] Σε ποια;
    [ΕΓΩ] Στη Net One
    [Ε.Σ. Forthnet] Α στη Net One.... Και είστε ευχαριστημένος; Σας έχουν ενεργοποιήσει KAN;
    [ΕΓΩ] Όχι .. μα έχουν περάσει ελάχιστες εργάσιμες...

    [Ε.Σ. Forthnet] ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΝ, να το ξέρετε!
    [ΕΓΩ] (γελώντας) τέλος πάντων, ευχαριστώ γεια σας
    ΘΕΟΙ! ΘΕΟΙ! ΘΕΟΙ!!!!

    Αν αρχίσω άραγε και παίρνω εγώ τηλέφωνα στη forthnet και λέω να βάλουν netone (που έχει μια δόση αλήθειας αυτό...γιατί μάλλον πιο γρήγορα θα ενεργοποιούνταν ), θα φταίω??

    Τέλος πάντων, τι να πεις =)
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  13. #28
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσες και πόσες περιπτώσεις έχουμε όλοι διαβάσει εδώ μέσα συνδρομητών που ενεργοποιήθηκαν ΑΦΟΥ είχαν στείλει αίτημα ακύρωσης λόγω καθυστερήσεων στην ενεργοποίηση...
    Εγώ 3 περιπτώσεις θυμάμαι. Αν υπάρχουν τόσοι πολλοί δώσε τα λινκ.

  14. #29
    Εγγραφή
    20-10-2007
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    18405/1021
    ISP
    Forthnet
    Router
    Linksys WAG354G
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nske Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ περίμενα 3 μήνες.. Το site τους έλεγε ότι η αίτηση βρίσκεται ακόμη στο στάδιο:
    Κώδικας:
    Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
    Η επίσημη δικαιολογία ήταν ότι ο ΟΤΕ καθυστερεί να τους παραχωρήσει καλώδια στο Αστικό Κέντρο Αμπελοκήπων και ήταν άγνωστο πότε θα γινόταν αυτό.

    Γι αυτό το λόγο και για μια άλλη αιτία, έστειλα FAX ακύρωσης, στις 16/12, ημέρα Κυριακή.


    Ε λοιπόν στις 18/12, 1 εργάσιμη ημέρα αφού είχα στείλει την ακύρωση δηλαδή, το site ανέφερε ότι η ενεργοποίηση προχώρησε στο επόμενο στάδιο:

    Κώδικας:
    Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
    Τέτοια σύμπτωση ρε παιδιά; Τους έδωσε καλώδια ο ΟΤΕ ίσα ίσα μόλις αποφάσισα να διακόψω;

    Φυσικά τους πήρα τηλέφωνο να επιβεβαιώσω ότι θέλω να ακυρώσω την αίτηση, και μην τυχόν κάνουν κανένα αστείο. Στο τηλέφωνο μου είπαν να μην ανησυχώ και ότι έτσι δουλεύει τυπικά το σύστημα όμως θα απορριφθεί στο επόμενο στάδιο

    Δεν ξανα-ασχολούμαι, απλά περιμένω να προχωρήσει η αιτησή μου στη Net One. Τώρα αν τυχόν κάνει η Forthnet κανένα αστείο απλά θα την πάρει ο διάολος!

    Παρεμπιμπτόντως, η Forthnet καλά θα κάνει να μαζέψει τους πωλητές της. Μετά από αναμονή 3 μηνών για 2play, και αφού έχω στείλει αίτηση ακύρωσης 2 εβδομάδες, μόλις μου τηλεφώνησε πωλητής της Forthnet για να με ενημερώσει για το πρόγραμμα 2play. Αν δε με διασκέδαζε το γελοίον του πράγματος κανονικά θα χα θυμώσει με το θράσος τους!

    Ο διάλογος είχε κάπως έτσι:

    ..............................................

    Χωρίς σχόλια.. Πάντως μου έκανε εντύπωση η πώρωση της δεσποινίδος.. Forthnet-Θρησκεία ένα πράγμα :P Είμαι σίγουρος ότι ούτε τη Net One είχε ακούσει, ούτε έχει κάνει ποτέ στη ζωή της έρευνα αγοράς.
    Παιδιά οι άνθρωποι είναι επιεικώς για μπάτσες

  15. #30
    Εγγραφή
    25-10-2005
    Μηνύματα
    133
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΙΛΗ
    Εγώ 3 περιπτώσεις θυμάμαι. Αν υπάρχουν τόσοι πολλοί δώσε τα λινκ.
    WTF? Και 3 πολλές είναι! Να αρχίσω να ανησυχώ κι εγώ σοβαρά δηλαδή..

    [Ε.Σ. Forthnet] Α στη Net One.... Και είστε ευχαριστημένος; Σας έχουν ενεργοποιήσει KAN;
    Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα! Εκεί έλιωσα!

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΑΙΤΗΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗΣ FORTHNET!!!
    Από chaoss_z στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-09, 00:33
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-08, 14:44
  3. Αίτηση διακοπής πριν την ενεργοποιηση
    Από Alexandrerg στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-08, 12:47
  4. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-05, 15:22
  5. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-04, 14:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας