Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 65
  1. #46
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mhm199 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια πηγα λοιπον την Παρασκευη στην Καλιθεα. Ειπα το θεμα στον υπαλληλο.Φανηκε αρκετα εξυπηρετικος, (πεταξε κ ενα "καλα, χαζοι ειναι;") πηρε τηλεφωνα μπροστα μου για κανα τεταρτο, τελοσπαντων ηταν αποφασιστικοτατος πως δεν υπαρχει περιπτωση να γινει ενεργοποιηση. Μου ειπε οτι "στελνουν μυνημα τωρα κ στο crn (κατι τετοιο) του ΟΤΕ" κτλ.. Ξαναεστειλε την αιτηση διακοπης που ειχα κανει σημειωνοντας "αμεση διακοπη ολων των διαδικασιων κτλ".
    Μαζι μου ειχε ερθει κ ενας φιλος μου που πηγε να ρωτησει τον υπαλληλο "κι αν τελικα γινει η ενεργοποιηση πως.." κ τον διεκοψε ο υπαλληλος λεγοντας με απολυτη σιγουρια πως αποκλειεται να γινει ενεργοποιηση..
    τωρα.. ελπιζουμε... θα εχετε νεα μου τις επομενες μερες (μου ειπε πως το πολυ Τριτη δεν θα βγαινουν καν τα στοιχεια στο broadbans status στο ιντερνετ), μαζι με την παραγραφο-κατακλειδα..
    Ακριβώς όπως τα λες φίλε! Παρόμοια κατάσταση έχω αντιμετωπίσει τις 4 φορές που έχω πάει στην Ατθιδών! "Μα καλά τι έκαναν;", "τώρα παίρνω τηλέφωνο", (στέλνω e-mail, τηλεγράφημα, φαξ, σήματα καπνού κλπ.). Όντως δείχνουν να κάνουν τις κινήσεις που οφείλουν. Φυσικά όμως ποτέ δεν συμβαίνει τίποτα ουσιαστικό! Τα παιδάκια στην "πρώτη γραμμή" του shop είναι εκπαιδευμένα να καθησυχάζουν τον κόσμο. Πίσω από τις πόρτες συνεχίζει να δουλεύει η τύχη μας όμως...
    Μην πιστεύεις το παραμικρό! Αυτή η εταιρία δεν έχει κανένα περιθώριο "ελιγμών" από ό,τι έχω καταλάβει! Με τον "αυτόματο" πάνε όλα και δεν μπορεί (ή δε θέλει) να παρέμβει κανείς όσα τηλέφωνα και αν γίνουν, όσα email και αν σταλούν...

    Υ.Γ. Για το broadband status μου είπαν ότι πιθανότατα θα συνεχίσει να εμφανίζεται το νούμερο μου ακόμα και 5 μήνες ίσως μετά την πλήρη αποδέσμευση μου... Βγάλε εσύ συμπέρασμα τώρα...

  2. #47
    Εγγραφή
    27-07-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15364/1012
    ISP
    HOL
    Router
    jetSpeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    δηλαδη η τελευταια αισθηση που σου εδωσε πριν φυγεις, ποια ηταν;
    και σε σενα δεν σε αφηνε καν να διανοηθεις πως θα γινει η ενεργοποιηση, και ηταν απολυτος πως δεν θα γινει η ενεργοποιηση; η απλα σου ειπε "μαλλον θα τα καταφερουμε";


    κ τελικα τι εγινε στην περιπτωση σου;

    αποκλειστικα η Δ/νση Εγχωρίων Παρόχων που ελεγες εκανε τη δουλεια;

    υγ. http://www.adslgr.com/forum/showthre...=126438&page=9 απ οτι διαβαζω εδω στα γραφομενα του jimmis74, ηταν στο ιδιο σταδιο ενεργοποιησης και τελικα δεν του πηρε τη γραμμη η 4νετ.
    βεβαια ειχε κανει κατεγγελια σε 4νετ κ ΕΕΤΤ πριν..

    Εγω τη δικια μου καταγγελια δεν την εδωσα γιατι μου φανηκε πως δεν χρειαστηκε. ε, την Τριτη θα παρω στον ΟΤΕ για να μου πουν αν απελευθερωθηκε η γραμμη κ θα παω κ απο Καλλιθεα να τους ρωτησω, κ θα δωσω κ την καταγγελια κ θα την στειλω κ στην ΕΕΤΤ για να ειμαι καλλυμενος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mhm199 : 07-01-08 στις 03:39.

  3. #48
    Εγγραφή
    20-12-2007
    Περιοχή
    Αμπελοκηποι, Αθηνα
    Μηνύματα
    59
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παιδια εχω ακυρωσει και εγω την forthnet και ανησυχω μηπως ενεργοποιηθει. Εγω αιτηση μονο για adsl ειχα κανει (τηλ ΟΤΕ). Μπορει να εχω το ιδιο προβλημα? Μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχω connx. Υπαρχει περιπτωση να ενεργοποιηθει το forthnet adsl και να μου σταματησει το connx?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος insa : 08-01-08 στις 14:33.

  4. #49
    Εγγραφή
    13-01-2006
    Μηνύματα
    389
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από insa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εχω ακυρωσει και εγω την forthnet και ανησυχω μηπως ενεργοποιηθει. Εγω αιτηση μονο για adsl ειχα κανει (τηλ ΟΤΕ). Μπορει να εχω το ιδιο προβλημα? Μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχω connx. Υπαρχει περιπτωση να ενεργοποιηθει το forthnet adsl και να μου σταματησει το connx?
    Ναι δυστυχώς υπάρχει η πιθανότητα σύμφωνα με τα όσα λένε όλοι στο forum και την περίπτωση του κολλητού μου. Μπορείς να παρακολουθείς από το site της forthnet την κατάσταση του αιτήματος σου αλλά για σιγουριά θα έλεγα να πας σε κάποιο κατάστημα Forthnet για να πιστοποιήσεις 100% και ότι έχουν δεκτεί το αίτημα σου και ότι έχουν αρχίσει να το επεξεργάζονται ....

    //dfinikis

  5. #50
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mhm199 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη η τελευταια αισθηση που σου εδωσε πριν φυγεις, ποια ηταν;
    και σε σενα δεν σε αφηνε καν να διανοηθεις πως θα γινει η ενεργοποιηση, και ηταν απολυτος πως δεν θα γινει η ενεργοποιηση; η απλα σου ειπε "μαλλον θα τα καταφερουμε";


    κ τελικα τι εγινε στην περιπτωση σου;

    αποκλειστικα η Δ/νση Εγχωρίων Παρόχων που ελεγες εκανε τη δουλεια;

    υγ. http://www.adslgr.com/forum/showthre...=126438&page=9 απ οτι διαβαζω εδω στα γραφομενα του jimmis74, ηταν στο ιδιο σταδιο ενεργοποιησης και τελικα δεν του πηρε τη γραμμη η 4νετ.
    βεβαια ειχε κανει κατεγγελια σε 4νετ κ ΕΕΤΤ πριν..

    Εγω τη δικια μου καταγγελια δεν την εδωσα γιατι μου φανηκε πως δεν χρειαστηκε. ε, την Τριτη θα παρω στον ΟΤΕ για να μου πουν αν απελευθερωθηκε η γραμμη κ θα παω κ απο Καλλιθεα να τους ρωτησω, κ θα δωσω κ την καταγγελια κ θα την στειλω κ στην ΕΕΤΤ για να ειμαι καλλυμενος.
    Τίποτα δεν έγινε! Το είπα και στο άλλο Thread που είχα ανοίξει. Μου είπαν ανακρίβειες στην HOL προς στιγμήν (έπεσα σε άσχετη τηλεφωνήτρια) και νόμισα ότι η αίτηση ξεκόλλησε. Συνεχίζει να στέλνεται στον ΟΤΕ και να απορρίπτεται. Για αυτό πήγα στη forthnet την περασμένη Παρασκευή και μου ξεφούρνισαν ότι όντως είναι δεσμευμένη ακόμα η γραμμή μου σε αυτούς γιατί "παρέλειψαν" ένα τελευταίο τεχνικό θέμα. Με διαβεβαίωσαν ότι μέχρι Τρίτη (σήμερα)-Τετάρτη θα έχει λυθεί το θέμα. Δε μπορώ από χθες όμως να μάθω από τη HOL τι έχει γίνει γιατί και τις 5 φορές που κάλεσα μου είπαν ότι έχουν εδώ και 2 μέρες πρόβλημα στα συστήματα τους και δε μπορούν να δουν τις καρτέλες των πελατών... Άλλοι απο εκεί.
    Η κατάσταση τελικά είναι εκτός ελέγχου με όλους μου φαίνεται, και πρέπει να τους βάλει άμεσα χέρι το κράτος! Δεν είναι καθόλου σοβαρά πράγματα αυτά!

  6. #51
    Εγγραφή
    27-07-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15364/1012
    ISP
    HOL
    Router
    jetSpeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    εγω πηγα παλι σημερα, τους εδωσα και την καταγγελια μου με τις απειλες για δικαστικα κλπ στο χερι, εκανε κανα 20λεπτο μεσα στα γραφεια η υπαλληλος μεχρι να βγει, δεν ξερω τι της ειπαν να πει, μου πε πως ακυρωθηκε κ δεν θα γινει η ενεργοποιηση παντως.
    Δεν εχω καποιο λογο να τους πιστεψω τους συγκεκριμενους βεβαια, οποτε περιμενω κι οτι βρεξει ας κατεβασει. Ετσι κ με ενεργοποιησουν παντως, εχουν να φανε αγωγη κ καταγγελια για αποζημιωσεις...
    αι στο καλο με τον καθε απατεωνα..
    Αυριο θα στειλω κ στην εεττ καταγγελια κι οτι βγει.. αντε πια.

  7. #52
    Εγγραφή
    24-04-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΙΩΝΙΑΣ
    Router
    NETGEAR DGN2200
    SNR / Attn
    7.1(dB) / 42(dB)
    Path Level
    Fastpath
    τι να πω ρε παιδια. και γω τα ιδια. ειχα κανει αιτηση για ιντερνετ μονο. εκνα την περασμενη πεμπτη αιτημα για ακυρωση. πηγα παλι σημερα απο τ αγραφεια τους και μου κανει αυτη οτι επειδη βρισκομαι στο τελικο σταδιο ενεργοποιησης στο οποιο εντομεταξη βρισκομαι εδω και 1.5 μηνα, θα ενεργοποιηθει πρωτα και μετα θα διακοπη. της εβαλα τις φωνες λεγοντας της οτι και να σου λεει οτι ειμαι στο τελοκο σταδιο αυτο δεν ισχυει μου πε οτι επειδη ηταν αργα δεν ηταν κανεις τεχνικος πανω για να ρωτησει και κρατησε τα στοιχεια μου για να με παρει αυριο τηλεφωνο. βεβαια σιγα μη με παρει και απογοητευτικα πολυ με την αιτερια αυτη. τελικα πηρα την αποφαση και συμφονω και με το παιδι πιο πανω θα παω αυριο στον οτε και το αλλο τηλ που εχω σπιτι που ειναι με double play απο την χολ θα ζητησω φωρητοτητα στον οτε και ιντερνετ μαζι. θελω να φυγω εντελως απο εναλλακτικους αν και καποια στιγμη τους υποστηριζα πολυ. τελικα ετσι οπως το εχουν κανει και με αυτα που εχω δει και δεν ειναι και λιγα ( μεχρι και αστηνομια για μηνησεις τους εφεραν στα γραφεια τους μπροστα μου κυρια), το ολο θεμα με αυτους ειναι μια τεραστια απατη γιατι ποτε δεν θα ξεφυγουν απο το να ειναι μικρες αιτεριες που θα ψαχνουν με καθε τροπο θηματα για χρηματα.

  8. #53
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Θα σου κάνω την περίληψη ενός βιβλίου, μέσα σε μία παράγραφο.

    Τον Ιούνιο του 2007, εκανα αιτηση 2play στην Forthnet.
    Πριν καν εισάγει την αίτηση του 2play στο συστημα της, έστειλα 5 Fax ακύρωσης!
    Τα 4 χαθήκαν.
    Το 5ο το βρηκαν.
    "Μην ανησυχεις για τίποτα. Το έχω μπροστά μου το Fax" μου έλεγε ο υπαλληλος.
    Παρόλα αυτά η αίτηση 2play, μπήκε στο σύστημα τους, η γραμμή ενεργοποίηθηκε.
    Την επόμενη πήγα στον ΟΤΕ και έκανα αίτηση για import στον ΟΤΕ.
    Σε 10 μέρες η γραμμή γύρισε σε ανενεργο βρόγχο.
    Μέχρι σήμερα , συνεχίζουν και έρχονται λογαριασμοί.
    Εδω και λίγο καιρό, έχω καταλάβει οτι κανείς απο Forthnet, Altec, Q, δεν μπορεί να με καλέσει. Τους δείχνει οτι το τηλέφωνο καλέι , χωρίς να χτυπάει στον χώρο μου. (δυστηχώς το κατάλαβα τώρα, μια που η γραμμή ειναι Fax)
    Προφανώς έχει γίνει μπέρδεμα, γιατι η γραμμή ειναι ακόμα ενεργή απο την Forthnet και κάποιες κλήσεις δρομολογούνται προς το άλλο κύκλωμα , της Forthnet.
    Πραγματικά , χωρίς ίχνος υπερβολής, έχω μιλήσει με την εξυπηρέτηση πελατών της Forthnet πάνω απο 100 ώρες.
    Εχω ακούσει, οτι μπορει και δεν μπορεί να φανταστεί το ανθρώπινο μιαλό. Τα πάντα!!!
    Με τον ΟΤΕ? Αλλες 10 ώρες , και 15 φορές δήλωση βλάβης.
    Σημερα ήταν το κορυφαίο.

    Live Forthnet στο κινητο μου τηλέφωνο : Φταίει ο ΟΤΕ που έκανε λάθος στο ρίξιμο της αίτησης στο W-CRM.
    Live προιστάμενος καταστήματος : Τι να του μιλήσω εγώ στο κινητό. Δεν ξέρω τίποτα εγώ. Πήγαινε επάνω στους τεχνικούς.
    Live Τεχνικη Υπηρεσία ΟΤΕ : Εγω δεν ξέρω τίποτα. Να πάς κάτω στο κατάστημα. Ειναι εμπορικό θέμα αυτό.

    Πρέπει να μου γύρισε το μάτι!
    Ως δια μαγείας, το βουλώσαν μέσα σε ένα δευτερόλεπτο, πήραν το κινητό μου στο χέρι και μιλάγαν με τον υπευθυνο τεχνικου τμήματος της Forthnet.

    Θα σου δώσω μια φιλικότατη συμβουλή.
    Εκανες μία μεγάλη μαμακία που έκανες αίτηση στην Forthnet.
    Εκανες μια ακόμα μεγαλύτερη μαμακία που άκύρωσες την αίτηση και έκανες αίτηση στην HOL.

    Θα κάνεις μια απο τις μεγαλύτερες ΜΑΜΑΚΙΕΣ της ζωής σου , αν ακυρώσεις την Forthnet με την ελπίδα οτι θα ενεργοποιηθείς σε οποιαδήποτε άλλη.
    Απλά θα έχεις κάνει την θανατική καταδίκη του αριθμού τηλεφώνου σου.

    Φταίνε όλοι!

    ΟΤΕ, FORTHNET, HOL, ΕΕΤΤ, ΤΜΗΜΑ ΕΓΧΩΡΙΩΝ ΠΑΡΟΧΩΝ, W-CRM.

    Ολη η κατάσταση ειναι υπο κατάρρευση και δεν βλέπω πραγματικά καμία βελτίωση.
    Το μόνο που βλέπω ειναι οτι απο μέρα σε μέρα, τα πάντα πάνε κατα διαόλου. Αν δεν αλλάξει άμμεσα ο τρόπος λειτουργίας και συννενοήσεων όλων αυτών των εταιριών, σύντομα θα γίνει κράχ.
    Θυμήσου το!

  9. #54
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Περιοχή
    ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΥΟΣΜΟΣ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    ISP
    Στο κενό
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved

  10. #55
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gogos888 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοκαρίστηκες ε; Θα σας παραθέσω αναλυτικά κι εγώ το 4μηνο "έπος" το οποίο έζησα σε λίγες μέρες όταν (ελπίζω) ξεκαθαρίσει το θέμα και θα εχω την πλήρη εικόνα.
    Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι το θέμα των καθυστερήσεων στις ενεργοποιήσεις, είναι πολύ πιο σύνθετο από αυτό που όλοι νομίζουμε ("δεν πάει ο κακός τεχνικός με το κατσαβίδι στην κωλότσεπη να συνδέσει τα καλώδια στο dslam επειδή πίνει φραπέ"). ¨Εχουν φτιάξει ένα απίστευτα γραφειοκρατικό (αν και "ηλεκτρονικό") σύστημα, το οποίο κανείς (ούτε ο ΟΤΕ, ούτε οι εναλλακτικοί) ξέρει να χειριστεί επαρκώς και οι εναλλακτικοί έχουν εναποθέσει τις ελπίδες τους σε αυτό, χωρίς διάθεση να επιλύουν τα προβλήματα με άλλους τρόπους ακόμα και όταν επιμένει ο πελάτης ότι πρέπει να πέσει το ρημάδι το τηλεφωνάκι ορισμένες φορές για να βγάλεις άκρη! Τους έφαγαν τα "συστήματα".
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theopan : 09-01-08 στις 13:13.

  11. #56
    Εγγραφή
    27-07-2007
    Μηνύματα
    101
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    15364/1012
    ISP
    HOL
    Router
    jetSpeed 520+
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    ξανα πηγα σημερα. ειπα τα ιδια, παλι μεσα στα γραφεια πηγαν, μου ειπαν οτι ειναι μηχανογραφικο το θεμα αυτη τη στιγμη κ οτι δεν θα γινει ενεργοποιηση. της ειπα να παρει στον οτε, πηρε, δεν καταλαβα τι της ειπαν, ηταν υπερσιγουρη η υπαλληλος της 4νετ πως δεν θα γινει ενεργοποιηση. ξανασυμπληρωσα αλλο ενα εντυπο διακοπης, υπεγραψε κ ενας υπαλληλος. θα το στειλω αμα ειναι αυριο καλου κακου κ θα στειλω κ την γνωστοποιηση στην ΕΕΤΤ.

    τι να πω τωρα.. θα δουμε. ας ευχηθουμε ολοι να εχει αισιο τελος η υποθεση.
    ενα κολλημα εχω. αν δεν μου φερθουν δικαια παθαινω ψυχωση. οποτε αν μ ενεργοποιησουν εχει να πεσει αγωγη, καταγγελια κ δικαστηριο αν χρειαστει.

    κλεινω με την ευχη κι ελπιδα πως δεν θα ξαναχρειαστει να γραψω σ αυτο το τοπικ

  12. #57
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mhm199 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να πω τωρα.. θα δουμε. ας ευχηθουμε ολοι να εχει αισιο τελος η υποθεση.
    ενα κολλημα εχω. αν δεν μου φερθουν δικαια παθαινω ψυχωση. οποτε αν μ ενεργοποιησουν εχει να πεσει αγωγη, καταγγελια κ δικαστηριο αν χρειαστει.

    κλεινω με την ευχη κι ελπιδα πως δεν θα ξαναχρειαστει να γραψω σ αυτο το τοπικ
    Και τυπικά θα είναι όλοι τους καλυμένοι ενώ ουσιαστικά θα φταίνε όλοι μαζί! Να είσαι σίγουρος για αυτό. Παιδιά η εφαρμογή του RUO απέτυχε στη σημερινή της μορφή. Όπως για παράδειγμα, απέτυχε και το Εθν. Κτηματολόγιο στην πρώτη του εφαρμογή πριν 10 χρόνια.
    Ξέρετε γιατί; Αυτοί που σχεδίασαν τις διαδικασίες, δεν έλαβαν υπόψη τους τις πραγματικές συνθήκες (και στις δυο περιπτώσεις). Χρειάζονται σοβαρές τροποποιήσεις της διαδικασίας άμεσα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theopan : 09-01-08 στις 20:10.

  13. #58
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13.240/1.020
    ISP
    Forthnet 2play
    Router
    Thompson 585 v7
    SNR / Attn
    8,5(dB) / 22(dB)
    Ωραία, όλοι έχουμε μια ιστορία να πούμε. Επί του πρακτέου τι κάνουμε? Αν θέλει να φύγει κάποιος τι μπορεί να κάνει εκτός από φόνο?

  14. #59
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Patha Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία, όλοι έχουμε μια ιστορία να πούμε. Επί του πρακτέου τι κάνουμε? Αν θέλει να φύγει κάποιος τι μπορεί να κάνει εκτός από φόνο?
    Υπομονή. Όση έχει ο καθένας. Όταν τελειώσει η υπομονή δε μένει παρά ο φόνος.
    Πέρα από την πλάκα η μόνη λύση που βλέπω είναι οι καταγγελίες. Με το τσουβάλι. Για ψύλλου πήδημα. Προκαταβολικά. Όχι για τίποτα άλλο, αλλά για να καταλάβουν οι αρχές ότι πρέπει να αναθεωρήσουν το "σχέδιο".

  15. #60
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    4.755
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14400/1022
    ISP
    Wind
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Asus DSL-N10_C1
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 16,7(dB)
    Δεν θα συμφωνήσω.
    Ισως τελικα η καλύτερη επιλογή, ειναι η ευγενικη ... κλάψα!
    Να σε λυπηθουν για να ασχοληθουν.

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΑΙΤΗΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗΣ FORTHNET!!!
    Από chaoss_z στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-09, 00:33
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-08, 14:44
  3. Αίτηση διακοπής πριν την ενεργοποιηση
    Από Alexandrerg στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-08, 12:47
  4. Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-05, 15:22
  5. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-04, 14:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας