Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 66
  1. #16
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AISIODOKSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι σαν να παρω ψυγειο απο το χ καταστημα και να το παω στο ψ για επιδιορθωση η αλλαγη.
    .
    Ακόμα και στα ψυγεία όμως υπάρχει η "εγγύηση αντιπροσωπίας" για να μη μένεις ¨"στον αερα" όταν βαράει φαλιμέντο το μαγαζί που ψώνισες. Κάτι αντίστοιχο θα έπρεπε να θεσπιστεί και στο adsl. Για τις βλάβες τουλάχιστον που αφορούν καθαρά τα καλώδια τη συντήρηση των οποίων οφείλει να κάνει ο ΟΤΕ.

  2. #17
    Εγγραφή
    09-01-2008
    Περιοχή
    Θεσ/νικη - Φάληρο γειτονία..
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    BaudTek & SpeedTouch 530i
    SNR / Attn
    29.1(dB) / 10.0(dB)
    1 μπορώ να σου πώ .. Να σου ζίσει.. :Ρ

  3. #18
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα, Ελλάδα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ForthNet
    Router
    Siemensκάτι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από diabibas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν ξεκινήσεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ λύσε το πρόβλημα του τηλεφώνου.
    Σε καταστάσεις κρίσης ΠΡΩΤΑ λύνουμε το πρόβλημα και μετά κατηγορούμε τους υπαίτιους και αναζητάμε ευθύνες.

    Η σύζυγος αυτή τη στιγμή είναι πελαγωμένη (εμένα θυμάμαι με ρωτούσε π.χ. πως την κάνουμε μπάνιο, λες και εγώ ήξερα).

    Οπότε πάρε ένα ΑΤΑ, πέρασε ρυθμίσεις i-call, πάρε και το VoIP in να σε παίρνουν τηλ. και αφού τα αποκαταστήσεις, γράψε επιστολές-διαμαρτυρίες κλπ κλπ.

    Αυτή τη στιγμή το φταίξιμο είναι δικό σου, που άφησες λεχώνα γυναίκα έτσι.

    Συγνώμη για το έντονο ύφος μου (ίσως λίγο εχθρικό, ενσυνείδητα όμως) αλλά θυμάμαι τον εαυτό μου 2 χρόνια πριν, και ήμασταν και μακρυά από γονείς και είχαμε ΜΟΝΟ ο ένας τον άλλον και ένα τηλέφωνο.

    ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!
    Σε ευχαριστώ φίλε μου για τις ευχές.

    Οσο για τα λεγόμενά σου, ναι μεν έχεις δίκιο, αλλά έχουμε και τις δυο γιαγιάδες κοντά και γενικά η έλλειψη σταθερού τηλεφώνου μας δημιουργεί απλά μια δυσχέρεια χωρίς όμως να γίνεται απειλητική. Και η σύζυγος ευτυχώς δεν έιναι καθόλου πελαγωμένη. Αυτό όμως είναι καθαρά θέμα συγκυριών. (Ετυχε εμείς να είμαστε αυτές οι προσωπικότητες και να έχουμε αυτή την κατάσταση).

    Περαν του πρακτικού του θέματος, όμως ξέρεις τι μου λες; Να κάνω ΕΓΩ τη δουλειά που θα έπρεπε να έχει φροντίσει να κάνει η ιδιωτική εταιρία στην οποία κάθε μήνα αφήνω τον οβολό μου!

    Ε ΟΧΙ.

    Θα διαφυλάξω την σωματική ακεραιότητα και την υγεία των μελων της οικογένειάς μου, αλλά θεωρώ απαράδεκτο να προβώ σε ενέργειες αυτού του τύπου. ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ. Οχι για τη συγκεκρμένη εταιρία μόνο, αλλά και για όλο το μηχανισμό της αγοράς αν χρειάζεται να κάνουμε εμείς, ως καταναλωτές, αυτού του είδους τις κινήσεις. Σε άλλες χώρες και άλλες αγορές θα μας πλήρωναν ως τη σύνταξη...

  4. #19
    Το avatar του μέλους diabibas
    diabibas Guest
    Θέλω να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα:

    1. Είναι αγόρι ή κορίτσι? (εκτός αν το λες κάπου και δεν το είδα)
    2. Την επόμενη φορά που θα ποστάρεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ φωτογραφία... ποντικιού (γιατί σε αυτή την ηλικία για τέτοια κατηγορία μιλάμε χα! χα!)
    3. Σε κανά 2-3 μήνες που θα αρχίσει να σου γελάει θα ξεχάσεις και ίντερνετ και τηλέφωνα!

    Πέρα από την πλάκα (έχω και μία αδυναμία στα μωρά τι να κάνω!!!)

    Δε διαφωνώ μαζί σου ότι είναι θέμα της εταιρείας να λύσει το πρόβλημα αφού για αυτό πληρώνεται.
    Στη παρούσα φάση όμως εσύ υπερχρεώνεσαι από και προς κινητά τηλέφωνα και όχι η εταιρεία.

    Οπότε αυτό που λέω δεν είναι για να καλύψω την οποιαδήποτε ανικανότητα της εταιρεία και να συμβιβαστείς, αλλά μία πρόχειρη φθηνή λύση μέχρι να λυθεί το πρόβλημα και σου εύχομαι (που θα γίνει) να δικαιωθείς πανηγυρικά από την εταιρεία.
    Αν μπορείς και έχεις τον χρόνο και το χρήμα τράβηξέ τους και δικαστικά να σου πληρώσουν και τις τηλεφωνικές κλήσεις κινητού... να δημιουργήσεις και δικαστικό προηγούμενο.

    Όπως καταλαβαίνεις μαζί σου είμαι (όπως και όλοι μηδενός εξαιρουμένου), απλώς θεωρώ ότι γενικά πρώτα λύνουμε το πρόβλημα και έπειτα ΧΤΥΠΑΜΕ αλύπητα.... ΜΠΑΜΠΑ!

  5. #20
    Εγγραφή
    22-05-2007
    Μηνύματα
    267
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    15010/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    U.S Robotics ADSL2+
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα και στα ψυγεία όμως υπάρχει η "εγγύηση αντιπροσωπίας" για να μη μένεις ¨"στον αερα" όταν βαράει φαλιμέντο το μαγαζί που ψώνισες. Κάτι αντίστοιχο θα έπρεπε να θεσπιστεί και στο adsl. Για τις βλάβες τουλάχιστον που αφορούν καθαρά τα καλώδια τη συντήρηση των οποίων οφείλει να κάνει ο ΟΤΕ.
    μπορω να πω πολυ καλο.
    πιστευεις εσυ οτι θα δεχτει ο οτε κατι τετοιο???
    Για ADSL μιλαμε οχι για ψυγεια!!!!
    Χαρα θα ειναι του οτε να δει τους ενναλακτικους να βαρανε διαλυση οταν τα πραγματα θα ξεκαθαρισουν 3-4 ενναλακτικοι θα μεινουν να κοντραρουν τον οτε στα ισα!!!!

  6. #21
    Το avatar του μέλους herbal
    herbal Guest
    Ενα είναι και δεν αλλάζει.Οποιος δεν θέλει να ξοδέψει τα 10-15€ το μήνα σε περούκες (αυτα που θα δώσει παραπανω στο ΟΤΕ),απλα δεν κανει το μοιραιο λάθος να εμπιστευθει εναλλακτικο σε επιχειρηση,σπιτι με ασθενεις,και γενικα με αμεση αναγκη τηλεφωνου ανα πασα στιγμη.Ειδικα σε επιχειρηση η επιλογή εναλλακτικού ισοδυναμει με χαρακιρι.

  7. #22
    Εγγραφή
    26-06-2006
    Περιοχή
    Γκύζη, Αθήνα
    Μηνύματα
    7.928
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16445 / 1021
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    speedtouch 536
    SNR / Attn
    5.9(dB) / 24(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AISIODOKSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια συγνωμη για το υφος μου αλλα οποιος φυγει απο το μαντρι τον τρωει ο λυκος.θεωρω βλακεια να φυγω απο τον οτε με τις ωραιες ηλιθιες μαρκετιστικες παγιδουλες απο τους ενναλακτικους αμα καταντανε να σου λενε ναι ειστε στο δικτυο μας αλλα τις βλαβες τις διορθωνει ο οτε τρεχα γυρευε τι περιμενεται πειτε μου τι???
    ειναι σαν να παρω ψυγειο απο το χ καταστημα και να το παω στο ψ για επιδιορθωση η αλλαγη.
    Στην ελλαδα ζουμε καθηστε στον οτε τουλαχιστον οσον αφορα το τηλ που εχουμε μεν τα παγια και κατι πιο ψηλα απο τιμες αλλα εχουμε και σιγουρια στο δικτυο και στο τηλ μας.
    Οι εναλλακτικοί πληρώνουν ένα μέρος από αυτά που δίνουμε στον ΟΤΕ.

  8. #23
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AISIODOKSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορω να πω πολυ καλο.
    πιστευεις εσυ οτι θα δεχτει ο οτε κατι τετοιο???
    Για ADSL μιλαμε οχι για ψυγεια!!!!
    Χαρα θα ειναι του οτε να δει τους ενναλακτικους να βαρανε διαλυση οταν τα πραγματα θα ξεκαθαρισουν 3-4 ενναλακτικοι θα μεινουν να κοντραρουν τον οτε στα ισα!!!!
    Τσάμπα θα το κάνει ο ΟΤΕ; Έχει υποχρέωση ή όχι να συντηρεί το δίκτυό του (μας μάλλον σωστότερα); Το παρέχει ή όχι έναντι αντιτίμου και στους εναλλακτικούς; Δεν είπα να το δεχτεί! Είπα ότι πρέπει να του επιβληθεί να κάνει σωστά τη δουλειά του. Έχουμε πληρώσει όλοι μας όταν χτίζαμε για να έχουμε υποδομές στο σπίτι μας (φως,νερό,τηλέφωνο που έλεγαν παλιά).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theopan : 15-01-08 στις 15:35.

  9. #24
    Εγγραφή
    19-09-2006
    Περιοχή
    ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΥΟΣΜΟΣ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    ISP
    Στο κενό
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από herbal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα είναι και δεν αλλάζει.Οποιος δεν θέλει να ξοδέψει τα 10-15€ το μήνα σε περούκες (αυτα που θα δώσει παραπανω στο ΟΤΕ),απλα δεν κανει το μοιραιο λάθος να εμπιστευθει εναλλακτικο σε επιχειρηση,σπιτι με ασθενεις,και γενικα με αμεση αναγκη τηλεφωνου ανα πασα στιγμη.Ειδικα σε επιχειρηση η επιλογή εναλλακτικού ισοδυναμει με χαρακιρι.

  10. #25
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Περιοχή
    Eidsvoll
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    588
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16000/1028
    ISP
    Forthnet Full LLU
    Router
    SpeedTouch 585v.6
    SNR / Attn
    6(dB) / 12(dB)
    Για εμενα ο ενναλακτικος(οπως και η 4νετ) ειναι σαν την διαφημιση του τζοκερ.
    <Κ'ιαν σου κατσει?>

    Εγω παντως επειδη (οπως και πολλοι εδω) τα εχω περασει ,μετα την καταγγελια στην ΕΕΤΤ θα πηγαινα νομικα.
    Δεν ξερω πως ειναι οι κατασταση οταν εκδικαστει αλλα φαντασου για ενορκους καποιον απο εμας......λολ
    Μπορεις επισης να τους πεις πως επειδη δεν ειχες τηλ. παρολιγο να παθει κατι η γυναικα σου(βαζεις και εναν κομπογιαννιτη γιατρο να στο υπογραψει), κτυπα ξυλο βεβαια για την γυναικα σου.
    May the law be with you...

    PS Καπου νομιζω οτι ξεφυγα...πρεπει να σταματησω να γραφω και να πινω ταυτοχρονος.....

  11. #26
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα, Ελλάδα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ForthNet
    Router
    Siemensκάτι
    Εστειλα ανθρωπο στα γραφεια του ΟΤΕ στην περιοχή μου (δεν προλάβαινα να πάω ο ίδιος) και ο ΟΤΕ κόπτεται (προφορικά προς το παρόν) οτι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στη δική μου γραμμή από την πλευρά τους. Ο προιστάμενος εκεί, από ο,τι μου μετεφέρθη, είπε να ζητήσουμε και εγγράφως, αν θέλουμε, κατόπιν αιτήσεως, τη βεβαίωση αυτή, κάτι το οποίο θα πράξω τις επόμενες ημέρες.

    Ενημέρωσα τη Forthnet για το θέμα αυτό και φυσικά η απάντησή τους ήταν οτι τα πράγματα δεν είναι έτσι, και οτι ευθύνεται ο ΟΤΕ.

    Αρα εδώ κάτι παίζεται. Περισσότερα όταν και αν πάρω την έγγραφη βεβαίωση στα χέρια μου. Αμα ο ΟΤΕ μου δώσει εγγράφως τέτοια βεβαίωση και συνεχίσει η Forthnet να λέει αυτά που λέει... ΕΛΕΟΣ!

    Σε ερώτησή μου στη Forthnet γιατί η ΙΔΙΑ η εταιρία δεν αναλαμβάνει τις διαδικασίες τις οποίες αναγκάζομαι να περατώσω εγώ, δεν πήρα, ομολογουμένως, σαφή απάντηση. Σε ερώτησή μου αντίστοιχα ΓΙΑΤΙ ταλαιπωρούμαι δύο μήνες με μια γραφειοκρατική διαδικασία αναφοράς βλαβών / κλεισίματος αυτών από τον ΟΤΕ και ΓΙΑΤΙ το θέμα δεν πάει πιό ψηλά, και πάλι δεν πήρα απάντηση σαφή. Γενικά, ο υπάλληλος του βλαβοληπτικού δεν μπορεί να δώσει φυσικά τέτοιες απαντήσεις.

    Εχω ζητήσει ΠΛΗΡΗ περιγραφή των βλαβών με email στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης της Forthnet και μου έχουν δώσει μόνο ημ/νίες. Χωρίς περιγραφές, και προφορικά μου ανέφεραν οτι δεν έχουν το δικαίωμα να μου δώσουν άλλα στοιχεία. Τους ζήτησα να μου το δώσουν γραπτώς αυτό το "δεν έχουμε το δικαίωμα". Ακόμα περιμένω.

    Και μετά μου λέτε να μην βγω στα κανάλια;

    ........Auto merged post: cap added 1 Minutes and 46 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από diabibas Εμφάνιση μηνυμάτων

    1. Είναι αγόρι ή κορίτσι? (εκτός αν το λες κάπου και δεν το είδα)
    2. Την επόμενη φορά που θα ποστάρεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ φωτογραφία... ποντικιού (γιατί σε αυτή την ηλικία για τέτοια κατηγορία μιλάμε χα! χα!)
    http://www.dotnetzone.gr/cs/blogs/za...21/junior.aspx και θα λυθούν οι απορίες σου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cap : 16-01-08 στις 19:26. Αιτία: auto merged post

  12. #27
    Εγγραφή
    01-06-2007
    Μηνύματα
    79
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    23010/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Linksys WAG354G
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 4(dB)
    Γιατί δεν ζητάς και από τον ΟΤΕ αυτό το χαρτί σχετικά με τις αναφορές των βλαβών που έχει δεχτεί και τις αιτιολογίες αυτών?
    Τα δύσκολα δεν πέρασαν αλλά...αγώνας είναι και θα τον κερδίσω!!

  13. #28
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα, Ελλάδα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    ForthNet
    Router
    Siemensκάτι
    Μα αυτό θα κάνω! Ο ΟΤΕ λέει (προφορικά ακόμα) οτι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τη γραμμή.

  14. #29
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Περιοχή
    Νεο Φαληρο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    263
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus 2
    Εγώ ένα απλό πράγμα θα ρωτήσω: Πως είστε ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΙ οτι ο ΟΤΕ λέει απόλυτα την αλήθεια και η "καταραμένη" Forthnet με το ντεμί ιδιόκτητο (αναγκαστικά όπως όλα τα δίκτυα) που έχει και αυτή φυσικά μερίδιο ευθύνης ως προς το οτι θα έπρεπε να πιέζει περισσότερο για λύση του προβλήματος, απαλάσσοντας τον συνδρομητή από την ταλαιπωρία, ψεύδεται???
    Σε ποιά χώρα με αξιόπστη και ΚΑΘΑΓΙΑΣΜΕΝΗ παροχή υπηρεσιών τηλεφωνίας και customer care ζούσατε προ 5ετίας???? Γιατί Ελλάδα δεν ήταν σίγουρα....

  15. #30
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Γιαυτό θα πρέπει να θεσμοθετηθεί η δυνατότητα άλλων ανεξάρτητων εταιριών ελέγχου δικτυακών υποδομών, όπως πχ τα ιδιωτικά ΚΤΕΟ, που να έχουν την δικαιοδοσία να μπούν στα Α/Κ του ΟΤΕ για μετρήσεις μέχρι και το σημείο του πελάτη. Ο Πελάτης θα πληρώνει το αντίτιμο του ελέγχου, το οποίο στην περίπτωση που πραγματικά υπάρχει πρόβλημα θα εκπίπτεται και θα το πληρώνει ο υπόχρεος, δηλαδή ο ΟΤΕ, εφόσον έχει ήδη γίνει πρώτα αναφορά στον ΟΤΕ, και είτε δεν ανταποκρίθηκε σε εύλογο χρονικό διάστημα ή απάντησε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα γραμμής. Εαν η γραμμή δεν έχει πρόβλημα και όντως υπάρχει πρόβλημα στην υπηρεσία (κάτι που το ελέγχει αυτό το ιδιωτικό 'ΚΤΕΟ' που λέγαμε), τότε το κόστος ελέγχου θα πηγαίνει στον πάροχο.

    Ετσι και ο ΟΤΕ δεν θα έχει καμμια δικαιολογία, αλλά και οι πάροχοι. Εαν πετάνε το μπαλάκι ο ένας στον άλλο, ή φθηνές δικαιολογίες χωρίς αντίκρυσμα, θα βρεθούν να πρέπει και να φτιάξουν την βλάβη, και να πληρώσουν τα έξοδα ελέγχου. Αλλά και οι χρήστες, όσοι τουλάχιστον δεν ξέρουν τι θέλουν (έχω συμβόλαιο 24mbps και πιάνω μόνο 12mbps, θα τους δείξω εγώ...), θα αρχίσουν να πλερώνουν. Πρέπει επιτέλους να μπεί κάποιο τέλος σε αυτό το FarWest και σίγουρα οι ίδιοι οι πάροχοι και του ΟΤΕ συμπεριλαμβανομένου, δεν πρόκειται να το επιλύσουν. Αντιθέτως, τους διευκολύνει πολύ η υπάρχουσα κατάσταση...

    Το πράγμα λοιπόν είναι απλό. Αρκεί να θεσμοθετηθεί απο την ΕΕΤΤ ότι μπορούν να υπάρξουν εταιρίες ελέγχου και πιστοποίησης κυκλωμάτων τελικού βρόγχου. Για την διαδικασία ελέγχου και πιστοποίησης, θα έχουν το δικαίωμα να κάνουν τον έλεγχο και μέσα απο τα Α/Κ (απο - προς τερματικό σημείο). Τα αποτελέσματα ελέγχου θα δίδονται στον συνδρομητή, στον ΟΤΕ, και στον πάροχο Ιντερνετ ή/και τηλεφωνίας. Το κόστος ελέγχου στην περίπτωση που δεν καλύπτονται οι απαιτούμενες προδιαγραφές, αυτομάτως θα το επωμίζεται ο ΟΤΕ ως διαχειριστής του last mile και εφόσον το πρόβλημα οφείλετε στο μέρος του δικτύου δικής του ευθύνης, διαφορετικά το επωμίζεται ο συνδρομητής (πρόβλημα στο δικο του εσωτερικό δίκτυο). Στην περίπτωση που ο βρόγχος ειναι αποδεκτής ποιότητας, μπορεί να γίνει επιπλέον έλεγχος για την διαδικτυακή του συμπεριφορά, με εξοπλισμό της εταιρίας ελέγχου, και έκδοση σχετικού πιστοποιητικού για τον συνδρομητή. Το κόστος για το τελευταίο θα πρέπει να βαρύνει τον συνδρομητή, ο οποίος με την σειρά του μπορεί εφόσον αποδειχτεί ότι το πρόβλημα οφείλεται στον πάροχο, με την σειρά του να μεταβιβάσει το κόστος σε αυτον... (το τελευταίο είναι λίγο δύσκολο και να αποδειχθεί, γιαυτό το αφήνω έτσι)...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος anon : 17-01-08 στις 15:09.

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απο 1024 σε 2048 αλλα δεν...
    Από vaso7 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-08, 18:15
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-08, 14:29
  3. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-07, 11:13
  4. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-06, 00:19
  5. Παραγγελία από Play.com δεν έχει έρθει ακόμα
    Από wolfy στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-05, 12:39

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας