Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 151
  1. #16
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    @haha, είδες να έγραψα πως ο Macbook air είναι ο καλύτερος, "κάνει για άλλους" κ.λ.π.;

    Αυτό είναι όμως είναι λάθος:
    "Οποιος ομως θελει εναν υπερφορητο για να κανει τη δουλεια του on the road ,θα παρει εναν υπερφορητο με αυτονομια και δυνατοτητες διασυνδεσης,οχι τον air."

    Δηλαδή, δεν υπάρχουν χρήστες που απλά ΔΕΝ θέλουν δίκτυο παντού; Δηλαδή όλοι με το Internet δουλεύουν και έχουν συνδρομή 3g; Ειλικρινά δεν το ήξερα.

    Φαίνεται είμαι ο μοναδικός στον πλανήτη που δεν χρειάζομαι ethernet και dvd ενσωμετομένα.

    Είναι ένα πράγμα ΣΑΝ το optimus maximus. Λατρευτό, αλλά για λίγους.

    Εντάξει, και εγώ μαζί σου. Τί να τα κάνεις σε μινι-φορητό τα Ghz και την μνήμη, αλλά δεν μπορεί "δυό μέτρα και δυό σταθμά". Να αναγνωρίζουμε και τα (οικονομικά) προτερήματα του Mac. Δηλαδή το "είναι ακριβότερος" δεν ισχύει.

    Για την διασυνδεσιμότητα συμφωνώ, φυσικά και είναι περιοριστικός.

    Ο IBM που παρέθεσες ΘΑ βγει με τιμή που ΔΕΝ ξέρουμε. Οι υπόλοιπες εταιρίες διάλεξαν άλλο δρόμο. Κ' αυτό είναι καλό, υπάρχουν επιλογές για να καλυφτούν όλοι. Επιφυλάσσομαι για τον X300 που παρέθεσες, δεν ξέρουμε τί θα βγει.

    Για να γίνω κακός. Αναρωτιέμαι αν το τροφοδοτικό του Compaq είναι το ίδιο μικρό μ' ενός Mac.

    Παλιότερα έβγαλε και το floppy η Apple, πάντα ρίσκαρε.

    Για μένα το σημαντικότερο είναι το φωτιζόμενο πληκτρολόγιο, η ποιότητα και η σχεδίαση. Να χαίρεσαι που δουλεύεις. Ο μοναδικός λόγος που έφυγα από Dell και πήγα ThinkPad με το... λαμπάκι. Μέχρι το trackpoint καλύτερο είναι

    Από τότε που βλέπω τους Mac αρχίζω να αλλάζω γνώμη. Για την ακρίβεια ξεκάθαρη πρωτιά για την IBM αλλά για "industrial", σοβαρά / βαρετά μηχανήματα (ο X έχει 1G ethernet) αλλά ο Mac έχει σχεδίαση "hi-tech".

    Όσο να 'ναι, ένα hi-tech εξάρτημα (Ηλεκτρονικός Υπολογιστής) εννοείται πως θα έχει hi-tech εμφάνιση. Ο λόγος που αποστρέφομαι τα "κουτιά".

    Δεν παρατήρησα ότι λεπταίνει μπροστά, οπότε ίσως συμφωνήσω μαζί σου πως με λίγο παραπάνω χώρο μπροστά θα είχε καλύτερη διασυνδεσιμότητα με ενδεχόμενη απώλεια στην εμφάνιση και θα καλύπτε μεγαλύτερη αγορά
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  2. #17
    Εγγραφή
    06-08-2003
    Περιοχή
    Ντενεκεδούπολη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.380
    Downloads
    16
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/4996
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    DrayTek Vigor2760
    SNR / Attn
    15.6(dB) / 14.3(dB)
    Αλλαγή μπαταρίας MacBook Air ξεβιδώνοντας 10 βίδες.

  3. #18
    Εγγραφή
    12-06-2003
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    8
    Uploads
    4
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Όχι πάλι κατσαβίδια, θυμάμαι τι είχα περάσει για να αλλάξω δίσκο σε ενα iBook G4.
    Αυτό φαίνετε πολύ ευκολότερο βέβαια αλλά…

  4. #19
    Το avatar του μέλους gogos
    gogos Guest
    Καταρχήν το MacBook Air είναι ο πιό λεπτός φορητός υπολογιστής στον κόσμο.

    Αυτό σημαίνει πως είναι φτιαγμένο για ανθρώπους που χρειάζονται να έχουν μαζί τους έναν υπολογιστή ΠΑΝΤΟΥ : στη καφετέρεια, στο λεωφορείο, στη σχολή τους, σε κάποια δουλειά που γίνεται μακριά απο τον χώρο εργασίας τους.

    Για αυτό το λόγο το MacBook Air ΔΕΝ χρειάζεται πολλές θύρες επεκτασιμότητας πράγμα που θα το έκανε πίο βαρύ, πιό παχύ άρα και λιγότερο φορητό.

    Για όλους τους άλλους που έχουν τον υπολογιστή τους σε κάποιο σταθερό σημείο και ίσως τον μεταφέρουν πού και πού ΔΕΝ χρειάζονται το MacBook Air αλλά χρειάζονται είτε ένα desktop είτε ένα φορητό desktop replacement που παρέχουν πληθώρα και ποικιλία θυρών.



    Η έλλειψη του ethernet δεν είναι τόσο τραγική! Όλοι έχουν ένα ασύρματο ρούτερ για ίντερνετ ή και ακόμα όλοι έχουν μια ενσωματωμένη ασύρματη κάρτα στον υπολογιστή τους.
    Εμένα προσωπικά για το μόνο λόγο που μου χρησίμευσε το ethernet ήταν επειδή φοβόμουν για την εκπομπή ραδιοκυμάτων του 802.11 a/b/g/n(κλπ) και συνδεόμουν με καλώδιο.

    Ακόμα και άν είναι τόσο αναγκαίο το ethernet η apple φρόντισε να φτιάξει ένα usb-to-ethernet adapter.



    Για ποιό λόγο να έχουμε optical drive; Τώρα μπορούμε να κάνουμε τα ΠΑΝΤΑ ασύρματα!
    Μπορούμε να κατεβάσουμε μια ταινία απο το internet και να τη δούμε, τη μουσική μας την ακούμε απο το mp3 player ,
    τα προγράμματά μας μπορούμε να τα κατεβάσουμε απο το internet αλλά άν έχουμε ακόμα και αυτόν τον περιορισμό μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ΑΣΥΡΜΑΤΑ το optical drive του windows ή του macintosh υπολογιστή μας!

    Ακόμα (πάλι) και άν είναι ΤΟΣΟ πια αναγκαίο η apple έβγαλε ένα superdrive που τροφοδοτείται απο το usb.


    Γιατί δεν υπάρχει το 3g;
    Εγώ σου λέω γιατί να μην έβαζαν WiMax; που σε λίγο καιρό και στην Ελλάδα θα έχουμε;
    που το WiMax ναι μεν δεν είναι τόσο διαδεδομένο στον κόσμο όσο το 3g αλλά μιλάμε για ταχύτητες 10 MBit για το WiMax σε σύγκριση με 384 KBps όταν κινείσαι και έως 2ΜΒit όταν είσαι στάσιμος για το 3g.
    Έτσι κι αλλιώς η εταιρεία τηλεπικοινωνιών, σου δίνει ένα usb modem για να μπαίνεις στο 3g δίκτυό της.

    Η απάντηση είναι οτι η apple αφήνει εσένα να διαλέξεις ποιό θέλεις παρά να φορτώνει τον υπολογιστή της
    με τεχνολογίες που για μερικούς θα είναι χρήσιμες και για μερικούς άχρηστες.
    έτσι κι αλλιώς θα έκανε τον υπολογιστή της χωρίς λόγο πιό ακριβό και λιγότερο φορητό.


    Ένα πράγμα που δεν συζητήθηκε καθόλου εδώ μέσα είναι το multi-touch gesture trackpad που σε ΚΑΝΕΝΑ άλλο notebook στον κόσμο δεν υπάρχει!!
    Τί χειρότερο υπάρχει απο το να έχεις έναν υπολογιστή που δεν μπορείς να τον χειριστείς εύκολα;
    Οι περισσότεροι απο εσάς δεν χρησιμοποιείτε ποντίκι για τον υπολογιστή σας; Το MacBook Air έχει
    το καλύτερο trackpad που έχει φτιαχτεί ποτέ! Χρόνια ακόμα πρίν, είχε γίνει λόγος για το trackpad του MacBook Pro και πολλοί είχαν βγεί και είχαν πεί πως ήταν το καλύτερο touchpad/trackpad που είχαν δεί ποτέ!
    Φανταστείτε τώρα που στο MacBook Air όχι μόνο δύο αλλά τρία δάχτυλα μπορείς να χρησιμοποιήσεις για να τον χειριστείς!!!


    Όσο για τα χαρακτηριστικά του σε σχέση με την τιμή είναι φοβερά!

    Ποιό άλλο notebook της κατηγορίας του έχει 2gb ram και τον intel core 2 duo 1.6 ghz και 802.11 a/b/g/n ;


    -Και μην μου πείτε τώρα οτι έχουν μικρή διαφορα τα 1.2 ghz του compaq και τα 1.6 ghz του MacBook Air.

    -Μην μου πείτε πως είναι μικρή η διαφορά του 1gb ram και του 2gb!!

    -Μην μου πείτε πως τα 533MHz Front Side Bus του compaq συγκρίνονται με τα 800ΜHz του MacBook Air.

    -Μην μου πείτε πως τα 2MB L2 cache του compaq είναι μικρή διαφορά σε σχέση με τα 4MB του MacBook Air!

    -Μην μου πείτε πως μια οθόνη μικρότερη απο την πλήρη σας βολεύει.

    Και μην μου πείτε οτι το compaq τελικά είναι και πιο φθηνό και καλύτερο!

    Και μιλάμε για δύο συστήματα που έχουν μόλις 300 ευρώ διαφορά!



    Και εν τέλει για σκεφτέιτε πως ο υπολογιστής με τα τόσα μειονεκτήματα θα τρέχει windows vista!! Και ξέρετε τί σημαίνει αυτό;
    Για παράδειγμα τα vista είναι ένα λειτουργικό που απαιτεί έναν υπολογιστή δυνατό.
    Ο compaq είναι ένας υπολογιστής που δεν θα μπορεί να κοντρολάρει άνετα το λειτουργικό
    λόγο του οτι δεν μπορεί να ανταποδώσει σε χαρακτηριστικά. Για σκεφτείτε να χρειάζεστε όλη την ώρα
    και ένα antivirus που θα καταναλώνει τόσους πόρους απο τον υπολογιστή! Ούτε την δουλειά σας δεν θα μπορείτε να κάνετε!!



    Παραθέτω και το video που έφτιαξα κομμένο και ραμμένο απο το MacWorld 2008 που τεκμηριώνει ό,τι προανέφερα
    http://www.youtube.com/watch?v=O5J0THtnPiA

    ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ:

    Να σημειώσω πως η apple έκανε ειδική συνεργασία με την Intel για να έχει την αποκλειστικότητα στον κατα 60% μικρότερο απο τον κανονικό Intel Core 2 Duo 1.6/1.8 ghz και όπως σημειώνει ο Steve Jobs αυτός είναι ένας απο τους λόγους που έφτιαξαν το MacBook Air.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gogos : 28-01-08 στις 21:41.

  5. #20
    Εγγραφή
    22-10-2004
    Περιοχή
    middle earth
    Μηνύματα
    1.146
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240 kbps
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΛΗΝΗ
    Router
    FRITZ!Box 5530
    Πάντως σ' εμένα το ΜΒΑ έρχεται κουτί.
    επειδή το ΜΒΡ μου πέφτει κομμάτι βαρύ να το κουβαλάω 8-10 ώρες καθημερινά, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να περάσω στη λύση του ΜΒΑ για τις ανάγκες της δουλειάς μου και ενδεχομένως να αντικαταστήσω το ΜΒΡ με έναν imac...
    Και υπόψιν, δεν μου χρειάζονται ούτε τα οπτικά drive, ούτε οι πολλές θύρες του ΜΒΡ. Ίσως η έλλειψη κάρτας δικτύου, αλλά έτσι κι αλλιώς το ασύρματο δίκτυο υπάρχει στο γραφείο, οπότε δεν έχω λόγο να συνδέομαι ενσύρματα...

  6. #21
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gogos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα πράγμα που δεν συζητήθηκε καθόλου εδώ μέσα είναι το multi-touch gesture trackpad που σε ΚΑΝΕΝΑ άλλο notebook δεν υπάρχει!!
    Το βρήκα τελείως άχρηστο όπως το Voice Recognition στα Vista. Τόσα πλήκτρα έχει το πληκτρολόγιο. Έναν κέρσορα έχουμε.. οπότε... Στο demo δεν το ζήλεψα καθόλου. Ζηλεύω (αν το κράτησαν) τον αισθητήρα κίνησης.

    Πολύ ωραίο το video, δεν σκέφτηκα ότι το keyboard είναι μικρότερο στους "άλλους". Αναρωτιέμαι αν αληθεύει.
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  7. #22
    Το avatar του μέλους gogos
    gogos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το βρήκα τελείως άχρηστο
    Μάλλον δεν έχεις χρησιμοποιήσει tracκpad

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραίο το video, δεν σκέφτηκα ότι το keyboard είναι μικρότερο στους "άλλους". Αναρωτιέμαι αν αληθεύει.
    Λές να βγαίνει ο πρόεδρος της apple και να λέει ψέματα;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gogos : 28-01-08 στις 20:45.

  8. #23
    Εγγραφή
    10-06-2006
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    SNR / Attn
    31(dB) / 30(dB)
    Χρησιμοποίησα και τα δύο (touchpad / trackpoint) και το καλύτερο που μου έτυχε είναι το trackpoint αλλά ΜΟΝΟ της IBM. Αν δεν είναι IBM, προτιμώ touchpad.

    Τώρα αν προτιμάς να αλλάζεις σελίδες με το touchpad, περί ορέξεως. Βρίσκω απλούστερο και ευκολότερο το "page down / up" και για το zoom προτιμώ να πατάω 1 = 100% 2 = 200% f=fit to screen) κ.ο.κ. Σιγά μην κάνω διατάσεις τα δάχτυλα για zoom. Για περιστροφή υπάρχουν πάλι πλήκτρα ([l]eft [r]ight).

    Όσο για τα ψέμματα, αστειεύεσαι ε; Μήπως επειδή είπε πως είναι ο καλύτερος υπολογιστής να το πιστέψω επειδή είναι ο πρόεδρος της Apple; Το αλάθητο του πάπα έχει;

    Για κοίτα αυτό που έγραψε ο haha

    "Πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους"
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ludist : 28-01-08 στις 20:53.
    Από το «Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο», στο «Η εταιρία έχει πάντα δίκιο».
    Επιλογή linux διανομής.
    Αγγλικά <- Απορίες για το Slack; Διάβασε -> Ελληνικά. Οδηγίες εγκατάστασης από imitheos
    Θησαυρός πληροφοριών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ διανομής GNU/Linux.

  9. #24
    Το avatar του μέλους gogos
    gogos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρησιμοποίησα και τα δύο (touchpad / trackpoint) και το καλύτερο που μου έτυχε είναι το trackpoint αλλά ΜΟΝΟ της IBM. Αν δεν είναι IBM, προτιμώ touchpad.
    Πρόσεξε "trackpad" όχι "trackpoint"

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην κάνω διατάσεις τα δάχτυλα για zoom. Για περιστροφή υπάρχουν πάλι πλήκτρα ([l]eft [r]ight).


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για κοίτα αυτό που έγραψε ο haha

    "Πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους"
    Μάλλον φίλε δεν ξέρεις αγγλικά
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gogos : 28-01-08 στις 21:22.

  10. #25
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Περιοχή
    Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.623
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    35(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ludist,στο φορητό του haha, αν κρατήσεις windows και όχι linux, το βάρος θα αυξηθεί.
    Καλά, συγκρίνεις αυτόν τον φορητό με το air?


    φάτσα; για γέλια
    λειτουργικό; εύχομαι όχι win.
    οθόνη; 12,1 πιο μικρή από τo air.
    μνήμη; 1 γίγα
    επεξεργαστής; 1,2 για αρχή, αν τον αλλάξεις θέλω να μάθω τιμή
    καλές οι 2 θύρες usb και το firewire
    οι διαστάσεις του φορητού με μπέρδεψαν.... πιο μεγάλο από το air πρέπει να είναι
    τρέχει macosx; όχι

    άλλο ένα φορητό της σειράς.
    Greece.
    Chosen by the Gods.

  11. #26
    Το avatar του μέλους gogos
    gogos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλιότερα έβγαλε και το floppy η Apple, πάντα ρίσκαρε.
    Θα έλεγα καλύτερα προτοπωρούσε όχι ρίσκαρε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kadronarxis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επεξεργαστής; 1,2 για αρχή, αν τον αλλάξεις θέλω να μάθω τιμή
    Δεν αλλάζει!!!! Δεν υποστηρίζεται ταχύτερος επεξεργαστης!!!!

  12. #27
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Περιοχή
    Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.623
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    35(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    τιμή για τον HP δεν ξέρω....

    ΥΓ: έφυγε και ο επεξεργαστής...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kadronarxis : 28-01-08 στις 21:41.
    Greece.
    Chosen by the Gods.

  13. #28
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    Router
    BaudTec usb
    Γειά σας!!!

    Δεν γνωρίζω τόσα τεχνολογικά όσο οι υπόλοιποι αλλά κι εμένα μου αρέσουν οι μικροί υπολογιστές...και συγκεκριμένα ο 13άρης της toshiba σαν πρώτη επιλογή και σαν δεύτερη ο μικρός του πλαισίου...ρίξτε μια ματίτσα!

    http://www.toshiba.gr/index.php?id=204&Itemid=128

    http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=996629

    Αν δεν κάνω λάθος τα turbo x αυτά βγαίνουν σε διάφορα χρωματάκια...κατά τα άλλα ψηφίζω toshiba. Από άποψη design δεν έχω αντίρρηση ότι εταιρείες όπως η apple και η sony έχουν όμορφα πράγματα αλλά δεν έχω πειστεί ότι η τιμή σε σχέση με το προιόν είναι καλή... αν και οι αμερικάνοι όλο αυτά χρησιμοποιούν, κάτι θα ξέρουν!

  14. #29
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Περιοχή
    Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.623
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    35(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Φίλε ufff, δώσε μας τιμή για τον toshiba.
    Greece.
    Chosen by the Gods.

  15. #30
    Εγγραφή
    24-01-2004
    Περιοχή
    Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.623
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Wind - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    35(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ώπα...1430 κοντά.
    Καλή τιμή, αλλά συγκρίνεται σε μέγεθος και βάρος με το macbook (το απλό) και όχι με το macbook air.
    Greece.
    Chosen by the Gods.

Σελ. 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας