Σελ. 3 από 409 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 6133
  1. #31
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ολα καλα,ειναι οντως αξιολογος,και μνημοφαγος ολιγον τι (1tab open>70-80mb)....υπαρχει κανα τρικ ρε παιδια εσεις που τον ξερετε καλα να μην τρωει τοσο πολυ..?

  2. #32
    Εγγραφή
    01-09-2004
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Δες μήπως σε βοηθήσει αυτό :

    Tools -> Preferences -> Advanced -> History -> Memory Cache

  3. #33
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    df0:devs/
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.346
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16987/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    6.8(dB) / 30.5(dB)
    • Κατεβάζουμε απο εδώ το no-ads.zip.
    • Το αποσυμπιέζουμε στον φάκελο του Opera, έστω C:\Program Files\Opera\
    • Tools -> Preferences -> Advanced -> Network -> [Proxy Servers]
      Τσεκάρουμε το Use automatic proxy configuration και στο πεδίο απο κάτω βάζουμε το path του αρχείου που κατεβάσαμε, π.χ. c:\program files\opera\no-ads.pac
    • Κλείνουμε και ξανανοίγουμε τον Opera. To κέϊκ είναι έτοιμο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Gothic : 03-01-06 στις 06:09.

  4. #34
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    df0:devs/
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.346
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16987/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    6.8(dB) / 30.5(dB)
    • Για όσους δεν χρειάζονται τις news/css reader και e-mail client του Opera, μπορείτε να τα απενεργοποιήσετε αν στο Tools -> Preferences -> Advanced -> Programs, επιλέξετε Use default e-mail client on computer στο πεδίο E-mail Application. Με την ευκαιρία το The Bat! της Ritlabs είναι μακράν ο καλύτερος e-mail client.
    • F12, αποεπιλέγουμε το Enable Java. Το μεγαλύτερο ποσοστό των sites δεν χρειάζεται Java γι'αυτό κρατήστε την απενεργοποιημένη. Αν θέλετε να την ενεργοποιήσετε αυτό γίνεται με τον ίδιο απλούστατο τρόπο.
    • Tools->Preferences->Advanced->History. Άν έχετε αρκετή μνήμη, με ρυθμίσεις 100, 500, Automatic και 20ΜΒ με αυτή τη σειρά στα 4 πρώτα πεδία είστε μια χαρά και ας τρώει και 80MB μνήμη. Αν θέλετε να ελαφρώσει μειώστε τις τιμές σε κάτι πιο "γήϊνο", όπως 50, 100 ,10ΜΒ ,20ΜΒ. Πειραματιστείτε για να βρείτε τις τιμές που σας ταιριάζουν.

  5. #35
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Ειχα σκοπο να γραψω μια συγκριση firefox 1.5 και opera 8.51 σε λινουξ, 2 φορες προσπαθησα και δεν με αφησε... Την πρωτη εκανα spellcheck και με πεταξε εξω, την δευτερη πανω στο ανεβασμα με πεταξε το ADSLgr "σε ενα θεμα που δεν υπαρχει" ετσι εχασα το ποστ μου, φυσικα για ολα φταει η οπερα που κανει σαν κακομαθημενη πριμαντονα... Μου κραταει μουτρα γιατι εγραψα μερικες κακιες.... Αλλα ακαθεκτος θα συνεχισω την αναφορα μου:

    1. Δεν λειτουργει ο spellchecker... Οχι πως τον χρησιμοποιω αλλα λεμε τωρα
    2. Δεν λειτουργει το γρηγορο browsing που στο linux o ff μολις προσφατα απεκτησε. ΞΕρετε αυτο που πατας μια την ροδελα και μετα ανεβοκατεβαινει με το ποντικι η σελιδα
    3. Το μενου των bookmarks ειναι τεραστιο γιατι δεν κοβει τα ονοματα μεγαλων site και αυτα πιανουν ολη τη οθονη, καμια ιδεα για λυσω το προβλημα?
    4. Δεν ειναι και τοσο ελαφρυς στη μνημη οσο λετε... Αθροιστικα με τα παραπρογραμματα που τρεχει ειναι το ιδιο με τον ff που βαρυ τον ανεβαζετε ασηκωτο τον κατεβαζεται... Φανταζομαι ομως οτι στα πολλα tabs θα ειναι καλυτερη απο τον ff.
    5. Δεν ειναι opensource, με αποτελεσμα να μην μπορω να το κανω compile στο gentoo, Γενικως μου την σπανε αυτα τα προγραμματα, δεν τα εμπιστευομαι, δεν θελω να τα εχω και τα αποφευγω... Κανω compile τα παντα... και οταν κατι δεν γινεται ψαχνω κατι αλλο.

    Τα 2 και 5 το θεωρω σημαντικα, ιδιαιτερα το 2 τοσο σημαντικο οσο να μην συνεχισω.

    Στα θετικα
    1. Μου αρεσε, ετσι απλα το βρισκω ωραια
    2. Πολυ γρηγορα παραμετροποιηθηκε, ολα τα μενου αλλαζουν γραμματοσειρα. Προσαρμοζεται πανω στον χρηστη του.
    3. Γρηγορο και ασφαλες session saver. Πραγματικα αψογο και ολα ανοιξανε αμεσως. Δειχνει πως θα επρεπε να γινεται.
    4. Δινει την αισθηση πως πεταει. Ακομα και οταν με πεταξε εξω, το εκανε αμεσως χωρις να λαγκαρει καθολου το μηχανημα. Εχω την αισθηση οτι ειναι σταθεροτατος.

    Παρολα τα θετικα και την διαθεση να τον κρατησω το 2 αρνητικο με επηρεαζει παρα πολυ.... Θα δουμε
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot-System Monitor-1.png  


  6. #36
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG
    Πολυ γρηγορα παραμετροποιηθηκε, ολα τα μενου αλλαζουν γραμματοσειρα. Προσαρμοζεται πανω στον χρηστη του.
    Αυτό όχι απλώς ΔΕΝ είναι θετικό, αλλά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

    Κάθε πρόγραμμα οφείλει αυτεπαγγέλτως να εφαρμόζει το native theming του desktop στο οποίο τρέχει, χωρίς "ναζάκια" και χωρίς ιδιαίτερη παρέμβαση του χρήστη ώστε να υπάρχει ομοιομορφία και καλαισθησία στο εν λόγω desktop.

    ΤΣΙΡΚΟ λοιπόν η Όπερα, πέρα από τα υπόλοιπα άσχημα.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  7. #37
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Φανταζομαι οτι στα win το κανει, αλλα ο opera δεν ειναι ενας linux-oriented browser

  8. #38
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG
    Φανταζομαι οτι στα win το κανει, αλλα ο opera δεν ειναι ενας linux-oriented browser
    Πρόβλημά του.

    Κάθε σοβαρό και ουχί τυχάρπαστο software, οφείλει να τρέχει το ίδιο natively σε όλες τις πλατφόρμες, σεβόμενο πλήρως τους κανόνες και guidelines της εκάστοτε πλατφόρμας στην οποία τρέχει.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  9. #39
    Εγγραφή
    02-12-2005
    Περιοχή
    Τρελά Νερά!
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    ISP
    Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΚΙΔΑ
    Router
    AirTies
    Path Level
    Interleaved
    Έχω τον Opera 8.50, γίνεται να δουλέψει το plugin 'Anti-Leech'; Αναγκάζομαι να ανοίγω το Firefox για να κατεβάσω αυτά που θέλω με αυτό τον τρόπο!

  10. #40
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    i don't browse
    I firefox

    Το γυρισα σε firefox για τους εξης λογους:
    1. Δενει πραγματικα με το desktop. Δε λεω μου αρεσε ο οπερα, αλλα ειχε κατι που δεν κολλουσε και τον εκανε ξενο σωμα.
    2. Οπως ειπα θεωρω το γρηγορο ρολαρισμα -ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ- πλεων... Απο τη στιγμη που το εχει ενας browser αυτον θα χρησιμοποιω.
    3. Δεν ειναι και τοσο αθωος απο πλευρα μνημης οσο λεγατε, και αυτο σας το κραταω. Θεωρω οτι λεγατε ανακριβειες. Σε αλλα δοκιμαστικα ειδα να εχει και μεγαλυτερη καταναλωση μνημης ο οπερα απο τον ff.

  11. #41
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    df0:devs/
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.346
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16987/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    6.8(dB) / 30.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από WAntilles
    Αυτό όχι απλώς ΔΕΝ είναι θετικό, αλλά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

    Κάθε πρόγραμμα οφείλει αυτεπαγγέλτως να εφαρμόζει το native theming του desktop στο οποίο τρέχει, χωρίς "ναζάκια" και χωρίς ιδιαίτερη παρέμβαση του χρήστη ώστε να υπάρχει ομοιομορφία και καλαισθησία στο εν λόγω desktop.

    ΤΣΙΡΚΟ λοιπόν η Όπερα, πέρα από τα υπόλοιπα άσχημα.
    Δηλαδή το πλήρες customization και η δυνατότητα προσαρμογής 100% στις ανάγκες του χρήστη είναι "ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ" και "ΤΣΙΡΚΟ"; Ρε τι άλλο θα ακούσω...

  12. #42
    Εγγραφή
    19-11-2002
    Περιοχή
    df0:devs/
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.346
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16987/1021
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΙΡΑΙΑ
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    6.8(dB) / 30.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG
    i don't browse
    I firefox
    Καλά που το κατάλαβες...
    Το γυρισα σε firefox για τους εξης λογους:
    1. Δενει πραγματικα με το desktop. Δε λεω μου αρεσε ο οπερα, αλλα ειχε κατι που δεν κολλουσε και τον εκανε ξενο σωμα.
    250 skins παίζουν, ένα δεν βρήκες που να ταιριάζει στο desktop σου; Ρέκλααααα...
    2. Οπως ειπα θεωρω το γρηγορο ρολαρισμα -ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ- πλεων... Απο τη στιγμη που το εχει ενας browser αυτον θα χρησιμοποιω.
    Τι να σου πώ, δέν έχω Linux οπότε δεν ξέρω γιατί σου εμφανίζει πρόβλημα, σε WinXP πάντως δουλεύει.
    3. Δεν ειναι και τοσο αθωος απο πλευρα μνημης οσο λεγατε, και αυτο σας το κραταω. Θεωρω οτι λεγατε ανακριβειες. Σε αλλα δοκιμαστικα ειδα να εχει και μεγαλυτερη καταναλωση μνημης ο οπερα απο τον ff.
    Θεώρησε ότι θέλεις, όπως θα θεωρήσω κι εγώ οτι αγνόησες παντελώς το post μου για να "ξαλαφρώσεις" τον Opera, όπως και θα θεωρήσω οτι δεν άνοιξες τουλάχιστον 10 tabs με τις ίδιες ακριβώς σελίδες για να κάνεις σύγκριση σε συνθήκες εργασίες αφού είχες δουλέψει και τους δύο browsers αρκετή ώρα. Αν και δεν σε ενδιαφέρει πλέον, να σου πώ απλά πως ο Opera κάνει caching στη μνήμη τις σελίδες αντίθετα με τους λοιπούς "ανταγωνιστές" με αποτέλεσμα τα forward και back να δουλεύουν πολύ ταχύτερα κάτι που φαίνεται με την καθημερινή χρήση. Τώρα αν έχεις 256MB ram, ναί, πέφτει βαρύ...

    Τέλος πάντων, καλο firefoxing και να θυμάσαι, συχνό patching και τρέχε και κανένα Spybot που και που. Απο εδώ και πέρα θα απαντάω μόνο σε όσους ενδιαφέρονται πραγματικά να μάθουν για αυτό τον εκπληκτικό browser και όχι στους κολλημένους που ψάχνουν με το σταγονόμετρο να βρούνε κανένα πρόβλημα στον Opera επειδή δεν είναι Open Source.

  13. #43
    Το avatar του μέλους ReverseR
    ReverseR Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG
    2. Οπως ειπα θεωρω το γρηγορο ρολαρισμα -ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ- πλεον... Απο τη στιγμη που το εχει ενας browser αυτον θα χρησιμοποιω.
    το ρολάρισμα είναι προβλημα του λίνουξ και των προβλημάτων με το μεσαίο κλικ...Εμένα μου δούλευε σε λίνουξ το είχα φτιάξει. Άσε που δεν θεωρώ γρήγορο browsing το γρήγορο ρολάρισμα

    Μνήμη χρησιμοποιεί επειδή υπάρχει ελεύθερη. Βάλτον αν θες σε ένα πεντιουμ εκατοστάρη με 32ΜΒ ραμ να δείς αν θα έχει πρόβλημα


    Για σπελτσεκερ πρέπει να εγκαταστήσεις τον ασπελλ. Το είχα βάλει αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν με ενθουσίασε οπότε δεν αξίζει ο κόπος ν ασχοληθείς.

    Πάντως με 10 λεπτά χρήσης δεν βγάζεις συμπέρασμα. Απλά χρησιμοποιείς ή προσπαθείς να βρείς τα features της φόφης στον Όπερα. Εεε, είναι λογικό έτσι να σου αρέσει ή λιγότερο ή το ίδιο με την
    φόφη

    Τέσπα, εγώ στις τελευταίες 2 εκδόσεις είμαι δυσαρεστημένος από την όπερα. Καταρχήν ενώ πάντα ήταν ροκ stable τώρα τελευταία είμαι θύμα ενός 100% cpu bug που δεν το έχουν διορθώσει. Έχουν μαμήσει τα μενού ανάποδα. Δεν σέβονται του παλιούς χρήστες, αλλάζουν (και αφαιρουν!!! ) τα shortcuts (από τα δυνατά χαρακτηριστικά του Οπερα) σε αυτά της φόφης για να κάνουν πιο εύκολα το switch οι τελευταίοι.
    Στην τωρινή του μορφή ο browser μετά το Installation θέλει custamization απλά για να τον χρησιμοποιήσεις, αν δεν είσαι δλδ η κουτσή μαρια που απευθύνεται..



    Φυσικά ακόμα και έτσι είναι και θα είναι με διαφορά ο browser της επιλογής μου.

  14. #44
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gothic
    Καλά που το κατάλαβες...
    To " I don't browse, i firefox" ειναι παραφραση της υπογραφης του no_logo, δες και θα καταλαβεις....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gothic
    250 skins παίζουν, ένα δεν βρήκες που να ταιριάζει στο desktop σου; Ρέκλααααα..
    Δεν μιλαω για τα skins, τα οποια και δεν εψαξα γιατι ουτε στον ff χρησιμοποιω skins και themes, αλλα για τις γραμματοσειρες...Χωρις να με ενοχλει ιδιαιτερα, μου φαινοταν καπως. Θεμα συνηθειας ειναι.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gothic
    Θεώρησε ότι θέλεις, όπως θα θεωρήσω κι εγώ οτι αγνόησες παντελώς το post μου για να "ξαλαφρώσεις" τον Opera, όπως και θα θεωρήσω οτι δεν άνοιξες τουλάχιστον 10 tabs με τις ίδιες ακριβώς σελίδες για να κάνεις σύγκριση σε συνθήκες εργασίες αφού είχες δουλέψει και τους δύο browsers αρκετή ώρα.
    Πιστεψε με τις δοκιμασα τις ρυθμισεις σου, και μαλιστα τις τραβηξα και προς τα κατω. Αν δεν ειχατε ανεβασει αυτο το ποστ, δεν θα δοκιμαζα καν τον opera.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gothic
    Τέλος πάντων, καλο firefoxing και να θυμάσαι, συχνό patching και τρέχε και κανένα Spybot που και που. Απο εδώ και πέρα θα απαντάω μόνο σε όσους ενδιαφέρονται πραγματικά να μάθουν για αυτό τον εκπληκτικό browser και όχι στους κολλημένους που ψάχνουν με το σταγονόμετρο να βρούνε κανένα πρόβλημα στον Opera επειδή δεν είναι Open Source.
    Aυτο να τα πεις αλλου :P Ουτε πατσινγκ, ουτε spy ουτε τιποτα, compile απο των κωδικα για 100% προσαρμοσμενη εγκατασταση, οχι γουρουνια στο σακι, ουτε windows software for linux

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ReverseR
    το ρολάρισμα είναι προβλημα του λίνουξ και των προβλημάτων με το μεσαίο κλικ...Εμένα μου δούλευε σε λίνουξ το είχα φτιάξει
    Απο τη στιγμη που δουλευει στα XP και οχι στο linux, ειναι προβλημα του λινουξ, απο τη στιγμη ομως που δουλευει στον ff 1.5 και οχι στον 1.0.7 και opera ειναι προβλημα του λογισμικου που δεν το αντιμετωπισε. Αληθεια αν θυμασε τι εκανες? Αν θυμηθεις θα ξανακανω μια αποπειρα και αυτη τη φορα θα ανοιξω 15 tabs.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Reverser
    Μνήμη χρησιμοποιεί επειδή υπάρχει ελεύθερη. Βάλτον αν θες σε ένα πεντιουμ εκατοστάρη με 32ΜΒ ραμ να δείς αν θα έχει πρόβλημα
    Nαι αλλα εχω ενα γιγα, και ολοι οι οπεραδες οποτε καποιος ff γκρινιαζει του λετε να παει στην οπερα τον σουπερ-ντουπερ ελαφρυ browser.... Αν ειχα 32mb θα χρησιμοποιουσα lynx. και αν ειχα 128 Galeon

    Οπως εγραψα παραπανω, μου δινει την εντυπωση μιας στριγγλας πριμαντονας. Χαιρεσαι να την ακους που και που, αλλα δεν θα την παντρευτεις κιολας γιατι αυτη η τσιριδα ειναι σπαστικη. Αααααααγαααααααααααπηηηηηηηηη μουυυυυ....

  15. #45
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    To " I don't browse, i firefox" ειναι παραφραση της υπογραφης του no_logo, δες και θα καταλαβεις....
    δεν περίμενα ότι θα σε ενοχλόυσε τόσο η υπογραφή μου
    Φαντάσου τι θα νιώθει ο wantilles

    KLG το μόνο που νομίζω πως είναι σοβαρό από αυτά που λες είναι το σκρολάρισμα στο linux.
    όλα τα αλλα που αναφέρεις περισσότερο έχουνε να κάνουνε με "αίσθηση" παρά με πραγματικότητα. Με λίγα λόγια έχεις μάθεις τον firefox και όλα τα άλλα σου μοιάζουνε περίεργα.
    Φιλικά πάντα

Σελ. 3 από 409 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Opera browser και Tips and tricks! Review!
    Από 8anos στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-06, 20:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας