Σελ. 389 από 409 ΠρώτηΠρώτη ... 369379384387388389390391394399 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.821-5.835 από 6133
  1. #5821
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.966
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Testarontas στο ARES-6 http://browserbench.org/ARES-6/

    Opera 46 stable ..Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  opera.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  121,9 KB 
ID: 184642 firefox 54 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  firefox.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  161,6 KB 
ID: 184643 Και Μ$ Edge Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  edgems.png 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  94,3 KB 
ID: 184644

  2. #5822
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Περιοχή
    ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.733
    Downloads
    47
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Tellas Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Tellas - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Router
    Oxygen
    SNR / Attn
    9,45(dB) / 31,5(dB)
    Κατι περιεργο συμβαινει τελευταια με τον οπερα stable στο windows tablet μου.ενω παλαιοτερα πατωντας το peek desktop(διπλα στο ρολοι για να παω γρηγορα στο desktop) και με ανοικτο τον οπερα,πηγαινε στο desktop,τωρα πατωντας το δειχνει το desktop αλλα παλι ανοιγει(pop up) ο οπερα!ξαναπαταω το peek desktop ξαναμανα το βλεπω αλλα παλι πεταγεται ο οπερα!αυτο νομιζω συμβαινει μετα την τελευταια αναβαθμιση .το εχει κανενας αλλος αυτο?στο πισι ολα οκ.μονο στο ταμπλετ

  3. #5823
    Εγγραφή
    11-06-2007
    Περιοχή
    Τρίκαλα Θεσσαλίας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.101
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10328/896
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά γίνεται σε Όπερα στον υπολογιστή να βάλω μια overall συντόμευση στο πληκτρολόγιο για να κάνω mute ένα tab που παίζει μουσική;
    Έψαξα στις συντομεύσεις, αλλά δεν κατάφερα να βρω κάτι.
    Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από Λευκούς.

  4. #5824
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.424
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Opera 47 τελικη σημερα, με γαματο feature που δεν το εχει κανενας browser... της προηγουμενης δεκαετιας (για να μην πω του προηγουμενου αιωνα): export bookmarks

    http://blogs.opera.com/desktop/2017/...ents-opera-47/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 09-08-17 στις 16:25.
    ديميتريس

  5. #5825
    Εγγραφή
    11-06-2017
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Ξεκινησα migrate χτες σε κινητο και υπολογιστη, απο chrome σε opera. Κυριως γιατι ηθελα το ενσωματωμενο vpn του Opera (ασχετα αν τελικα χρησιμοποιω addon)

    Μου τη σπαει λιγο το μπλε χρωμα που εχει στους φακελους στην bookmark bar, αλλαζει αυτο καπως;
    Και μεσα στους φακελους, εχει ενα αχρηστο "add page..." Βγαινει αυτο καπως;;

  6. #5826
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.966
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A

  7. #5827
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.424
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Για ακομα μια φορα, features της πλακας, με σχεδον μηδενικη χρησιμοτητα, μπας και ασχοληθει κανενας και γραψει κανενα αρθρο για την opera και την βαλει κανενας νεος χρηστης. Και την ιδια στιγμη, προβληματα που μενουν αλυτα εδω και πολλες εκδοσεις. Για να μην πω για τα features της παλιας opera με τον presto, απο τα οποια δεν εχει υλοποιηθει ουτε το 1/10ο.

    Το screenshot tool και η μετατροπη των νομισματων υπαρχουν ηδη απο τοτε που η 48 ηταν στην developer, για το αλλο με το time zone δεν ξερω.
    ديميتريس

  8. #5828
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Hello Guys !

    - Ο default browser που χρησιμοποιώ εδώ & αρκετό καιρό, είναι ο Cyberfox, ο οποίος με έχει βολέψει σε αρκετά σημεία σε σχέση με άλλους που έχω δοκιμάσει. Αλλά για διάφορους λόγους σκέφτομαι να περάσω στον Opera. Μόνο που σαν νέος χρήστης & επειδή δεν έχει καμία σχέση (όχι μόνο στο look…) με τον Cyberfox, υπάρχουν αρκετά πράγματα που με προβληματίζουν για την αλλαγή.
    - Αλλά έχω αρκετές ερωτήσεις να κάνω & ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων, για το πρήξιμο. Επειδή όμως είναι τα βασικότερα που με απασχολούν προς το παρόν, εξού & ποσότητα τους.

    1) Κατ’ αρχάς, επειδή σκέφτομαι να περάσω την 64μπιτη έκδοση (ταιριάζει με το λειτουργικό – Win7 64bit) την οποία έχω βρει στο [URL=https://www.opera64bit.com/] , θα ήθελα να ξέρω για την ασφάλεια του site & την αξία εγκατάστασης της σε σχέση με την 32μπιτη.

    2) Ο Cyberfox έχει την δυνατότητα τροποποίησης των toolbars (Title Bar, Icons, Tabs & αρκετά ακόμα), με δεξί κλικ (Customize), κάτι που δεν έχω βρει στον Opera. Αυτό που με απασχολεί προς το παρόν έχει να κάνει με την θέση της μπάρας των tab τα οποία με βολεύουν στο κάτω μέρος. Υπάρχει κάποιος τρόπος για αυτή την αλλαγή;

    3) Κάτι βασικό σε σχέση πάλι με τα tab, έχει να κάνει με τον τρόπο που δουλεύουν στον Opera. Μετά από επιλογή για "Open in new Tab", αντί να πάει κατευθείαν στο επόμενο (κάτι το οποίο προτιμώ) παραμένει στο ίδιο & θα πρέπει να το επιλέξω μόνος για να το δω. Αυτό για μένα είναι απίστευτα εκνευριστικό & θα ήθελα να ξέρω εάν υπάρχει δυνατότητα να το αλλάξω.

    4) S.O.S. – Μπορείτε να που πείτε πια είναι τα βασικότερα αρχεία του προφίλ που πρέπει να αποθηκεύουμε, για περιπτώσεις επανεγκατάστασης ή άλλων λόγων που μπορεί να προκύψουν ; Και το κυριότερο, ποιο είναι το αρχείο που κρατά τα passwords που χρησιμοποιούμε. Το θεωρώ απόλυτα απαραίτητο.

    5) Ο Cyberfox, στο τέλος της γραμμής διευθύνσεων εμφανίζει ένα βελάκι (show history) με τα 10 πιο συχνά επισκεπτόμενα site (ιδιαίτερα βολικό). Δεν βλέπω κάτι τέτοιο στον Opera, αν & σκέφτομαι 1 τρόπο για να τα βλέπω φτιάχνοντας νέο φάκελο στην μπάρα των bookmarks & να τα βάλω εγώ. Έτσι θα μπορώ όποτε θέλω να προσθέτω κάποιο ακόμα ή να σβήνω κάποιο παλιό.

    6) Άσχετο, αλλά βολικό. Υπάρχει δυνατότητα να μικρύνουμε τα εικονίδια που εμφανίζονται στο speed dial ή να αλλάξουμε το look ? Θα με βόλευε αντί για χρωματάκια με το όνομα του site να βάλω το εικονίδιο που εμφανίζεται στην άκρη πολλών tab.

    7) Υπάρχει τρόπος να σταματήσει η αυτόματη αναβάθμιση του browser? Πηγαίνοντας στο about opera για να βρω την διεύθυνση του προφίλ, πρόσεξα ότι έψαξε μόνος του για νέα έκδοση & κατέβασε κάποια αναβάθμιση που βρήκε χωρίς να με ρωτήσει. Αυτό δεν μου αρέσει & θα ήθελα να έχω την δυνατότητα επιλογής. Υπάρχει τρόπος να αλλαχθεί αυτό;

    8) Και ένα από τα κυριότερα. Η δυνατότητα του VPN που προσφέρει ο Opera, αξίζει όντως τα λεφτά της; Προστατεύει στ’ αλήθεια ή πρόκειται για βραστή πατάτα;

    Αυτά προς το παρόν. Και πάλι συγνώμη για το πρήξιμο, αλλά εάν βρεθούν τρόποι για τις αλλαγές (ή τουλάχιστον τα κυριότερα) που με ενδιαφέρουν, από αύριο κιόλας Opera default browser.

    Υ.Γ. Έκατσα & διάβασα όλες τις σελίδες του θέματος προτού γράψω όλα αυτά & παρά το γεγονός ότι περιέχουν πολλές χρήσιμες πληροφορίες για τον Opera, δυστυχώς στην νέα έκδοση δεν λειτουργούν.
    Προς το παρόν πέρασα την "47.0.2631.71" για να δω περί τίνος πρόκειται & παρά τις διαφορές του σε σχέση με τον Cyberfox, δείχνει ενδιαφέρον & το look με τον καιρό συνηθίζεται. Αλλά όλα τ' άλλα;
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails adslgr-logo.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Blackened : 04-09-17 στις 19:41.
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  9. #5829
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.424
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    1) Γιατι δεν το κατεβαζεις απο το opera.com? Υπαρχει επισημα 64αρα εκδοση της opera.
    http://www.opera.com/download

    Επειδη ειμαι σε λινουξ τωρα, το παραπανω λινκ με αφηνει να κατεβασω μονο μια απο τις 2 λινουξοεκδοσεις της, οποτε δεν ξερω τι κανει στα windows. Ισως μπω πιο μετα στα 7 να το δω και απο εκει.

    2) Οχι, δεν μπορει να γινει κατι τετοιο. Γενικα, οι chromium based browsers επιδεχονται ελαχιστες αλλαγες στο ui τους.

    3) Οχι, για τον ιδιο λογο με το 2.

    4) No idea, αλλα στο λινουξ ειναι στο ~/.config/opera, οποτε φανταζομαι στα windows θα ειναι καπου μεσα στο appdata. Κωδικους δεν αποθηκευω στον browser

    5) Δεν γινεται, για το λογο που λεω στο 2.

    6) Οχι, αλλα υπαρχει η δυνατοτητα να τα βλεπεις σαν λιστα, αν πατησεις το εικονιδιο με τις 3 γραμμουλες. Η εικονα που θα βαλει για το καθενα οριζεται μια φορα, οταν θα το προσθεσεις σαν bookmark πατωντας την καρδουλα στα δεξια της address bar και μετα τα βελακια αριστερα/δεξια για να επιλεξεις την εικονα που σου αρεσει. Αν αποφασισεις μετα να αλλαξεις την εικονα, απλα σβηνεις το bookmark και το ξανακανεις απο την αρχη.

    7) Οχι, για τον ιδιο λογο με το 2.

    8) No idea, δεν χρησιμοποιω vpn.

    Τα 2 και 3 ισως να γινονται στον vivaldi, εναν επισης chromium based browser απο πρωην devs της opera, που εχει φτιαχτει με το σκεπτικο να ειναι απολυτως customisable.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jim_p : 05-09-17 στις 07:32.
    ديميتريس

  10. #5830
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Αγαπητέ jim_p, καλή σου μέρα.

    Κατ’ αρχάς, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου. Παρ’ όλα αυτά συνεχίζω να έχω κάποιες απορίες.

    - Όσον αφορά την 64μπιτη έκδοση του Opera, έχω ψάξει στο επίσημο site που αναφέρεις, αλλά το μόνο που εμφανίζει στην έκδοση για “Windows PC” είναι “Download now” χωρίς κάποια επιλογή για 32 ή 64. Ενώ στην σελίδα που αναφέρω παραπάνω, το αρχείο που κατέβασα (Opera_47.0.2631.71_Setup_x64.exe) το δείχνει ολοκάθαρα. Τι στο καλό, που είναι κρυμμένο;

    - Σχετικά με τα αρχεία του προφίλ για backup που ρωτάω (κ’ των passwors), εννοώ τα ονόματα τους. Εάν είναι πάρα πολλά για να γραφούν εδώ ή δεν γνωρίζεις το συγκεκριμένο των κωδικών, no problem. Μην τρελαθούμε κιόλας.

    - Εν τέλει, με μόνη εξαίρεση την ποσότητα μνήμης που τρώει σε σχέση με τους υπόλοιπους browser, δεν βλέπω ιδιαίτερα πλεονεκτήματα απέναντι τους.

    - Αν κρίνω με βάση & σχόλιο που αναφέρεις παραπάνω (features της πλακας, με σχεδον μηδενικη χρησιμοτητα), σχετικά με την επερχόμενη έκδοση, τι να πω;
    Δυσκολεύομαι ν’ αποφασίσω για την μεταφορά μου στον Opera.

    Πάντως, θα ρίξω μια ματιά & στον Vivaldi που αναφέρεις & βλέπουμε. Όπως & να ‘χει σ’ ευχαριστώ.
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  11. #5831
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.424
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Μιας και ειμαι σε windows τωρα, μπηκα στο λινκ που παρεθεσα παραπανω και η σελιδα κατεβαζει τον online installer, ο οποιος με τη σειρα του κατεβαζει την εκδοση που αντιστοιχει στην αρχιτεκτονικη του λειτουργικου (εικονα). Αυτο φαινεται στο path που παει να την εγκαταστησει, μιας και την βαζει στο "program files" σκετο και οχι στο "program files (x86)". Εννοειται πως ειμαι και εγω σε 64αρι λειτουργικο. Και ναι, δεν υπαρχει λινκ για να κατεβασεις τον offline installer.

    Και ναι, το εννοω οτι τα 9 στα 10 features που εχει σαν "αποκλειστικα" η chromium-based εκδοση της opera ειναι της πλακας. Νομιζω παραπανω ειχα παραθεσει μια φωτο που στη διαφημηση του fb το μονο που εκοβε το μαμα adblock της ηταν η ΛΕΞΗ "sponsored" πανω απο το πλαισιο της διαφημησης!

    ---edit
    Εδω το epic fail που λεω.
    https://www.adslgr.com/forum/threads...=1#post6134380
    ديميتريس

  12. #5832
    Εγγραφή
    11-06-2017
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Aν περιμενεις να βρεις τα ιδια επακριβως features που εχεις στον cyber, γιατι δεν μενεις εκει να τελειωνεις;
    Δεν γινεται να υπαρχουν επιλογες για τα παντα, ειναι clutter και αχρηστα.

    Δεν ειναι τυχαιο οτι ο firefox ειναι μαουνα πια και πεφτει συνεχεια.

    ΠΧ αυτο που λες με το "open in new tab"
    Θες δηλαδη να στο ανοιγει σε αλλο tab και να κανει focus σε αυτο; Γιατι αν κανεις ενα κλικ πανω στην tab bar ειναι κοπος;

    Μην περιμενεις να αλλάξεις browser και να μην αλλαξεις συνηθειες, και ουτε να εξαρτασαι απο τετοια πραγματα, να κανεις τη χρηση σου πιο universal.

    O
    ===

    Τον Opera τον χρησιμοποιω καμια 20ρια μερες, το sync του με το κινητο ειναι ανυπαρκτο. Δεν ξερω γιατι αλλα σε tablet και κινητο ειναι λες και ειναι τελειως άλλος browser.

    Εχω βαλει pasphrase στο desktop, που δεν μου το ζητησαν ποτε στο κινητο.

  13. #5833
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yolovic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν περιμενεις να βρεις τα ιδια επακριβως features που εχεις στον cyber, γιατι δεν μενεις εκει να τελειωνεις;
    Δεν γινεται να υπαρχουν επιλογες για τα παντα, ειναι clutter και αχρηστα.

    Δεν ειναι τυχαιο οτι ο firefox ειναι μαουνα πια και πεφτει συνεχεια.

    ΠΧ αυτο που λες με το "open in new tab"
    Θες δηλαδη να στο ανοιγει σε αλλο tab και να κανει focus σε αυτο; Γιατι αν κανεις ενα κλικ πανω στην tab bar ειναι κοπος;

    Μην περιμενεις να αλλάξεις browser και να μην αλλαξεις συνηθειες, και ουτε να εξαρτασαι απο τετοια πραγματα, να κανεις τη χρηση σου πιο universal.

    O
    ===

    Τον Opera τον χρησιμοποιω καμια 20ρια μερες, το sync του με το κινητο ειναι ανυπαρκτο. Δεν ξερω γιατι αλλα σε tablet και κινητο ειναι λες και ειναι τελειως άλλος browser.

    Εχω βαλει pasphrase στο desktop, που δεν μου το ζητησαν ποτε στο κινητο.
    Το Cyberfox το χρησιμοποιούσα και εγώ αλλά ο δημιουργός του έχει αναφέρει ότι θα σταματήσει να το υποστηρίζει. Τώρα είναι στην τελευταία έκδοση ESR και θα μείνει σε αυτή για όσο καιρό θα υποστηρίζεται, δεν θα το προχωρήσει σε νέες εκδόσεις.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  14. #5834
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ναι, δεν υπαρχει λινκ για να κατεβασεις τον offline installer.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  screenshot.17.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  70,5 KB 
ID: 185776
    http://www.opera.com/computer

  15. #5835
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    [FONT=Arial]Καλησπέρα σας

    Αγαπητέ jim_p, thanks again.

    Σχετικά με την εμφάνιση των ξεχωριστών εκδόσεων (32 ή 64), το έχω προσέξει κι εγώ το path που εγκαταστάθηκε (program files) η έκδοση που κατέβασα "47.0.2631.71". Το πρόβλημα όμως βρίσκεται στην περίπτωση που θέλεις να κάνεις την εγκατάσταση του browser αργότερα (υπάρχει τελικά offline installer), δεν κάνει διαχωρισμό των εκδόσεων μέσω διαφορετικών αρχείων « setup.exe », όπως δείχνει το αρχείο που αναφέρω παραπάνω απ’ το site που το βρήκα, ώστε να ξέρει δηλαδή κάποιος newbie χρήστης τι πρόκειται να περάσει.
    Γι’ αυτό και προβληματίζομαι σχετικά με την ασφάλεια του συγκεκριμένου site. https://www.opera64bit.com
    Αλλά μην τρελαθούμε γι’ αυτό, αρκετά σου τα 'πρηξα. ‘Ίσως να γνωρίζει κάποιος άλλος φίλος.

    Σχετικά με τον μάμα adblocker, υπάρχει κάποιος εξωτερικός που να κάνει καλύτερη δουλειά;

    Dear yolovic, ωραία & καλά αυτά που περιγράφεις & σίγουρα ούτε εγώ περίμενα να βρω το ίδιο UI, αλλά όπως & να το κάνουμε τα περισσότερα απ’ αυτά που αναφέρω παραπάνω τα θεωρώ σοβαρά μειονεκτήματα του Opera.
    Και γιατί δηλαδή να μην υπάρχουν έξτρα επιλογές για customization όταν οι περισσότεροι browser διαθέτουν;

    Σχετικά με το focus στο νέο tab όταν επιλέγω "Open in new Tab", φυσικά & το θεωρώ βασικό μειονέκτημα. Δηλαδή εάν το link που θέλω ν’ ανοίξω βρίσκεται στο τέλος της σελίδας, γιατί θα πρέπει κάθε 3 & λίγο να τρέχω το ποντίκι πάνω κάτω; Sorry, αλλά για μένα είναι απόλυτα εκνευριστικό.
    Απ’ την στιγμή όμως που δεν υπάρχει τρόπος για ν’ αλλαχθεί αυτό (όπως αναφέρει ο jim_p παραπάνω), έληξε το θέμα τι να κάνουμε; Συνήθεια είναι όλα.

    Για να μην αναφερθώ βέβαια στο « auto update » που δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής απ’ τον χρήστη.

    Τέλος, όπως γράφει ο φίλος goku (δεν ξέρω αν το πρόσεξες), δυστυχώς η υποστήριξη του cyber σε λίγο καιρό σταματάει όπως αναφέρει ο δημιουργός του στο site του cyber. Κρίμα, γιατί πραγματικά είναι πολύ βολικός & σίγουρα δεν θα έψαχνα για νέο browser.

    Πάντως θα συνεχίσω για λίγο καιρό ακόμα να χρησιμοποιώ τον Opera, καθώς & να παρακολουθώ το θέμα μέχρι να βγει η 48άρα έκδοση & βλέπουμε. Εννοείται πως τα σχόλια σας σχετικά με τον Opera, σαν νέος χρήστης παίζουν καθοριστικό ρόλο στην συνέχιση της χρήσης του.

    Thanks όλους anyway [
    /FONT]
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Blackened : 05-09-17 στις 22:35.
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

Σελ. 389 από 409 ΠρώτηΠρώτη ... 369379384387388389390391394399 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Opera browser και Tips and tricks! Review!
    Από 8anos στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-06, 20:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας