Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    29-01-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    Philips CGA5722N
    SNR / Attn
    20(dB) / 23(dB)
    Έψαξα και ξαναέψαξα αλλά δεν το είδα πουθενά στο forum, ίσως να είμαι και γκαβός αλλά θα έπρεπε να είναι και στις ειδήσεις κάτι τέτοιο...

    Flash.gr

    Σύμφωνα δε με έρευνα που διενεργήθηκε από το ΙΝΚΑ την χρονική περίοδο από 1.6.2007 μέχρι 31.12.2007 τις περισσότερες καταγγελίες, από όλες τις εταιρίες που συμπεριελήφθησαν στην έρευνα τις δέχθηκε για την εταιρία ΟnTelecoms, (με ποσοστό 29%). Ακολουθεί η Forthnet με 21%, η Τellas με 13%, η HellasonLine με 12%, η Vivodi με 10%, η Teledome με 6%, Otenet και Vodafone με 4%, και η Νetone με 1%.

    * Όσον αφορά στις επιμέρους κατηγορίες στις οποίες διαχωρίσαμε τις καταγγελίες, στην κατηγορία που αφορά στην «καθυστέρηση για νέα σύνδεση» δέχθηκε τις περισσότερες καταγγελίες για την ΟnTelecoms και την Forthnet,
    * στην κατηγορία για τα «τεχνικά προβλήματα», πρώτη αναδείχθηκε η OnTelecoms με 40 καταγγελίες και ακολουθεί η Forthnet με 23.
    * στην κατηγορία «προβληματικής επικοινωνίας» με την εταιρία προκειμένου να επιλυθεί το εκάστοτε πρόβλημα, χειρότερες αναδεικνύονται ισοψηφώντας η OnTelecoms και η Forthnet.
    * στην κατηγορία «επιθυμώ την διακοπή της σύνδεσης μου» λόγω προβλημάτων με την εταιρία, πρώτη εταιρία στην παρουσίαση δυσχερειών στην εξυπηρέτηση των καταναλωτών, αναδεικνύεται η OnTelecoms, με δεύτερη την Tellas.
    * τέλος, στην κατηγορία «οικονομικών διαφορών», πρώτη σε καταγγελίες εταιρεία αναδείχθηκε η Forthnet με δεύτερη την OnTelecoms.

  2. #2
    Το avatar του μέλους 21century
    21century Guest
    Αυτή είναι η απόδειξη ότι μας έχουν κάνει μπαλάκι και κοιτούν μόνο να κλείνουν συμβάσεις χωρίς ανα΄λογες υπηρεσίες, φυσικά η οτενετ έχει τα λιγότερα παράπονα επειδή είναι σταθερότατη όσο καιρό την εχω έστω και με 2 μεγκαμπίτ...

  3. #3
    Το avatar του μέλους sunrise
    sunrise Guest
    Εγω παλι δεν θεωρω και πολυ αξιοπιστο το ΙΝΚΑ..ομως ενα δικιο το εχει

  4. #4
    Εγγραφή
    27-09-2007
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Πάντως από εμπειρίες φίλων κι γνωστών η forthnet έρχεται πρώτη σε χρόνους αναμονής για ενεργοποίηση .

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-07, 21:46
  2. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-07, 00:35
  3. 2o στησιμο προσεχετε!!!
    Από rstone στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-12-06, 20:21
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-06, 21:08
  5. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-03, 19:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας