Σελ. 2251 από 2447 ΠρώτηΠρώτη ... 22312241224622492250225122522253225622612271 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 33.751-33.765 από 36692
  1. #33751
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.027
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Σημείωση είναι αυτοί που έκαναν πορεία με τα παπάκια την πρώτη μέρα έξω από το σπίτι του ΌΧΙ αυτoi που πέταξαν μολότοφ.

    Και ναι να τους κόψουν το γήπεδο μέχρι και στο ping pong για μερικά χρονια.

  2. #33752
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Για αυτούς που πέταξαν τον εκρηκτικό μηχανισμό μάθαμε ποιοι ήταν δεν χρειάζεται. Ήταν οπαδοί της Λίβερπουλ.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  3. #33753
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.027
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Αυτοί που μπήκαν μέσα και προπηλάκισαν στο αγώνα με τον παναθηναϊκού τον πάγκο του ολυμπιακού και παίξανε κάτι ψιλές με τους μπάτσους τι γίνε τους πιάσανε τους τιμωρήσανε?

  4. #33754
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DiM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτοί που μπήκαν μέσα και προπηλάκισαν στο αγώνα με τον παναθηναϊκού τον πάγκο του ολυμπιακού και παίξανε κάτι ψιλές με τους μπάτσους τι γίνε τους πιάσανε τους τιμωρήσανε?
    Αυτοί ήταν οπαδοί της Σέλτικ.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #33755
    Εγγραφή
    29-05-2005
    Μηνύματα
    1.290
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    d-link g624t
    SNR / Attn
    6(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολυμπιακός: Ταυτοποιήθηκαν πέντε οπαδοί για την επίθεση στον Αναστόπουλο
    http://www.gazzetta.gr/basketball/ba...on-anastopoylo
    Του Ολυμπιακού ήταν τελικά; Αναμένουμε ανακοίνωση της διοίκησης...
    Time marches
    On and on and on, flies eternally

  6. #33756
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ronin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Του Ολυμπιακού ήταν τελικά; Αναμένουμε ανακοίνωση της διοίκησης...
    μόνο μην ήταν πάλι ο "Άκης" μέσα και δεν περνάει η δικαιολογία της προβοκάτσιας μετά
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  7. #33757
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα δεν καταλαβαίνω.

    Την στιγμή που μιλάμε, ο μόνος που προσπαθεί με ιδιαίτερο κόπο και ευτυχώς χωρίς επιτυχία, να διαλύσει το μπάσκετ, είναι ο ολυμπιακός. Ακόμα και σήμερα κατέβηκαν με πρόταση-εκβιασμό της οριστικής διακοπής του πρωταθλήματος. Και όλα αυτά επειδή οι αγγελόπουλοι δεν έχουν μία και πέταξαν λευκή πετσέτα. Τι σχέση έχει σε όλα αυτά ο τράκης και τον πετάμε σε πρόταση να πετύχουμε γενίκευση. Γιατί δεν πετάς έναν άλλον τυχαίο πρόεδρο που τηρεί την ίδια ακριβώς στάση με τον τράκη. Το όχι σε όλες τις παράλογες απαιτήσεις-εκβιασμούς του ολυμπιακού.
    Ok ενταξει. Ο τρακης εριξε ασχετη ομαδα κατηγορια επειδη ετσι του κ@υλωσε, αλλα δεν φερει ευθυνη για την καταντια του μπασκετ...

    Παντως δεν εχει και ιδιαιτερη σημασια. Κοβω και το ελληνικο μπασκετ, οπως εχω κοψει εδω και χρονια το ποδοσφαιρο. Ευτυχως υπαρχει ο Γιανναρος στο NBA και το ευρωπαϊκο ποδοσφαιρο.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  8. #33758
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ok ενταξει. Ο τρακης εριξε ασχετη ομαδα κατηγορια επειδη ετσι του κ@υλωσε, αλλα δεν φερει ευθυνη για την καταντια του μπασκετ...

    Παντως δεν εχει και ιδιαιτερη σημασια. Κοβω και το ελληνικο μπασκετ, οπως εχω κοψει εδω και χρονια το ποδοσφαιρο. Ευτυχως υπαρχει ο Γιανναρος στο NBA και το ευρωπαϊκο ποδοσφαιρο.
    Εντάξει. Αν από ΟΛΑ όσα έχουν συμβεί, εσύ κρατάς την από σπόντα εύνοια σε μία μικρή ομάδα και το βάζεις μάλιστα, σε μία ζυγαριά με τις επιθέσεις σε οικογένεια από την 7, πολύ καλά κάνεις και παρατάς το μπάσκετ. Δεν θέλουμε τέτοιους "φιλάθλους".
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #33759
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει. Αν από ΟΛΑ όσα έχουν συμβεί, εσύ κρατάς την από σπόντα εύνοια σε μία μικρή ομάδα και το βάζεις μάλιστα, σε μία ζυγαριά με τις επιθέσεις σε οικογένεια από την 7, πολύ καλά κάνεις και παρατάς το μπάσκετ. Δεν θέλουμε τέτοιους "φιλάθλους".
    Αλιμονο. Μην σας χαλαει και η σουπα.
    Παρεμπιπτοντως επειδη μαλλον μπερδευεσαι το ΣΕΦ θα κοψω, και την στηριξη στον Ολυμπιακο. Δεν τα εσκαγα στον Τρακη για να ενοχλεισαι.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  10. #33760
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλιμονο. Μην σας χαλαει και η σουπα.
    Παρεμπιπτοντως επειδη μαλλον μπερδευεσαι το ΣΕΦ θα κοψω, και την στηριξη στον Ολυμπιακο. Δεν τα εσκαγα στον Τρακη για να ενοχλεισαι.
    Δεν μπερδεύομαι. Ξέρω ότι είσαι φανατικός ολυμπιακός για αυτό και προσπαθείς να βάλεις με το στανιό τον τράκη στην κουβέντα. Αυτό κάνει ένας οπαδός, δεν βλέπει ποτέ τα πράγματα ουδέτερα. Ούτε που διανοήσε να κάνεις κριτική μόνο στους φταίχτες για την επίθεση στην οικογένεια του αναστόπουλου. Και την 2η φορά μάλιστα με εκρηκτικό μηχανισμό.

    Έχεις τόσες μέρες... ισαπόστασης και "αντικειμενικότητας" και ακόμα δεν μας έχεις απαντήσει γιατί σώνει και καλά, πρέπει να κατηγορήσουμε τον τράκη και για αυτή την κατάσταση. Τέτοιος ξεπεσμός του ολυμπιακού, τέτοια άρνηση από το σύνολο των ομάδων του ελληνικού μπάσκετ στους εκβιασμούς των αγγελόπουλων και ακόμα πρέπει να ανακυκλώνουμε τα ίδια κόκκινα παραμύθια με δράκους?

    Όταν δηλαδή έκανε ο τράκης τα ξεφτιλίκια με τον σπανούλη ή με διαιτητές στα αποδυτήρια, είδες εδώ μέσα να ισοπεδώνουμε τα πάντα? Όχι δεν φταίει ο τράκης για τα εμετικά μπινελίκια. Φταίει ο τράκης μαζί με τους αγγελόπουλους. Τι πράγματα είναι αυτά? Τόσος φανατισμός?

    Ο ολυμπιακός από την ημέρα που έφυγε στο ημίχρονο, έχει χαιδευτεί όσο δεν πάει, από ένα σύστημα που υποτίθεται πως τον κυνηγά. Νισάφι, φτάνει, τέλος. Δεν θα μετρήσουμε νεκρούς για χάρη κανενός οπαδισμού.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #33761
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπερδεύομαι. Ξέρω ότι είσαι φανατικός ολυμπιακός για αυτό και προσπαθείς να βάλεις με το στανιό τον τράκη στην κουβέντα.
    Αναρωτιεμαι τι στο καλο πινεις οταν γραφεις για οπαδικα. Εχω σταματησει να βλεπω μπαλα εδω και χρονια εξαιτιας του Μαρινακη, τωρα κοβω και το μπασκετ εξαιτιας των Αγγελοπουλων και κατα τα αλλα εγω ειμαι ο φανατικος. Οκ βαλε πλατες στον Τρακη (οπως εβαζες πλατες σε πατερες και βγενοπουλους) και χωνε στους αλλους αυτα που θα επρεπε να χωνεις στον καθρεπτη σου.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  12. #33762
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναρωτιεμαι τι στο καλο πινεις οταν γραφεις για οπαδικα. Εχω σταματησει να βλεπω μπαλα εδω και χρονια εξαιτιας του Μαρινακη, τωρα κοβω και το μπασκετ εξαιτιας των Αγγελοπουλων και κατα τα αλλα εγω ειμαι ο φανατικος. Οκ βαλε πλατες στον Τρακη (οπως εβαζες πλατες σε πατερες και βγενοπουλους) και χωνε στους αλλους αυτα που θα επρεπε να χωνεις στον καθρεπτη σου.
    Πότε τις έβαζα τις πλάτες μου? Τότε που μας έγραφες ότι διαβάζεις πρωταθλητή απλά επειδή έχει πολλά ρεπορτάζ της ομάδας σου?

    Τι ακριβώς θέλεις να χώσω στον τράκη για την μετα-ηχητικό εποχή, που έχασαν την μπάλα οι αγγελόπουλοι? Να του τα χώσω που δεν τους έδωσε δανεικά για να μην τους φύγει η μισή ομάδα και η υπόλοιπη μισή να ψάχνεται για νέες πολιτείες το καλοκαίρι?

    Και εντάξει, να τα χώσω εγώ στον τράκη για κάτι που εδώ και 2 εβδομάδες δεν μας εξηγείς. Να τα χώσω και στους άλλους 12 προέδρους? Γιατί είναι και αυτοί που δεν θέλουν ούτε που να ακούσουν τους εκβιασμούς των μαχαιροβγαλτών της θύρας 7. Ειλικρινά δεν μπορώ να σε καταλάβω.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #33763
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε τις έβαζα τις πλάτες μου? Τότε που μας έγραφες ότι διαβάζεις πρωταθλητή απλά επειδή έχει πολλά ρεπορτάζ της ομάδας σου?
    Διαβαζα πρωταθλητη; Απο το 2008 κραζω εδω τον πρωταθλητη. Οταν εσυ εμπαινες με αλλο προφιλ (Linus). Κατα τα λοιπα τρικυμια εν κρανιω. Συνεχισε ετσι.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  14. #33764
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβαζα πρωταθλητη; Απο το 2008 κραζω εδω τον πρωταθλητη. Οταν εσυ εμπαινες με αλλο προφιλ (Linus). Κατα τα λοιπα τρικυμια εν κρανιω. Συνεχισε ετσι.
    Γιατί δεν μπαίνεις στον κόπο να μου εξηγήσεις ποια είναι η τρικυμία στο κεφάλι μου?

    Πρέπει σώνει και καλά να πιστέψουμε πως τα μύρια προβλήματα του ολυμπιακού, αφορούν όλο το εληνικό μπάσκετ? Πρέπει να βαρέσουμε όλοι προσοχή στους εκβιασμούς της θύρας 7? Δεν έχεις γράψει ούτε μισό επιχείρημα παρά μόνο λάσπη.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #33765
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί δεν μπαίνεις στον κόπο να μου εξηγήσεις ποια είναι η τρικυμία στο κεφάλι μου?

    Πρέπει σώνει και καλά να πιστέψουμε πως τα μύρια προβλήματα του ολυμπιακού, αφορούν όλο το εληνικό μπάσκετ? Πρέπει να βαρέσουμε όλοι προσοχή στους εκβιασμούς της θύρας 7? Δεν έχεις γράψει ούτε μισό επιχείρημα παρά μόνο λάσπη.


    Μιλάει ο αιπηστείμωνας των επιχειρημάτων

    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

Σελ. 2251 από 2447 ΠρώτηΠρώτη ... 22312241224622492250225122522253225622612271 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας