Σελ. 1663 από 2453 ΠρώτηΠρώτη ... 16431653165816611662166316641665166816731683 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 24.931-24.945 από 36795
  1. #24931
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    778
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19543/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Linksys WAG200G
    SNR / Attn
    6(dB) / 19(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με συγχωρεις αλλα αυτο καταλαβες;

    Ιστορικη αναδρομη εγινε για να καταλαβουμε την διαφορα νοοτρππιας που ειχαμε τοτε σε σχεση με τωρα (και που ηταν και ο λογος που καποτε βλεπαμε και λιγο μπαλα) ΚΑΙ ΟΧΙ για να δικαιολογηθει οτιδηποτε.
    Δες τις απαντήσεις παραπάνω και πές μου πώς φαίνεται.Η ουσία είναι προφανής δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε ιστορική αναδρομή,τουλάχιστον αυτή είναι η άποψη μου.

    Δεν αναφέρομαι μόνο για σήμερα αλλά και χθές κάποιοι το έκαναν,άρα δεν πάει σε σένα αποκλειστικά η απάντηση.

    Υπάρχει όπως λέω παραπάνω κοινή βάση για βελτιωση του ποδοσφαίρου,κάτι που συμβαίνει σε άλλες χώρες,τουλάχιστον εντός γηπέδων χωρίς αυτό να είναι καθολικό.

    Δεν μετριάζω τις καταστάσεις,γιατί αυτού του είδους οι ακρότητες είναι μόνο μαύρες και ούτε καν γκρι.

  2. #24932
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με συγχωρεις αλλα αυτο καταλαβες;

    Ιστορικη αναδρομη εγινε για να καταλαβουμε την διαφορα νοοτροπιας που ειχαμε τοτε σε σχεση με τωρα (και που ηταν και ο λογος που καποτε βλεπαμε και λιγο μπαλα) ΚΑΙ ΟΧΙ για να δικαιολογηθει οτιδηποτε.
    Μάλλον εγώ ζούσα σε άλλον πλανήτη τότε γιατί εγώ θυμάμαι ότι εκείνες τις ρομαντικές εποχές το "ντού" στο Γήπεδο ήταν φαινόμενο κάθε Κυριακής...και όχι σε ένα ντέρμπι μια στο τόσο.

    Το 2000 που παίζαμε στο ΟΑΚΑ είχε ανθρώπινο τείχος απο ΜΑΤ απο τον ΗΣΑΠ μέχρι το γήπεδο. Απο τη μία Ολυμπιακοί και απο την άλλη ΑΕΚτζήδες και φεύγανε βροχή οι πέτρες.
    Να μην πάω στο 90. Το μισό Καραϊσκάκη (το παλιό), τη Λεωφόρο και τη Τούμπα την είχαν ξιλώσει οι κάθε λογής κάφροι για να έχουν όπλα σε κάθε ντού που έκαναν.

    Τότε οι Σαλιαρέληδες και Καπετάνιοι δεν είχαν τα επικοινωνιακά όπλα που έχουν σήμερα...κι όμως τα επεισόδια ήταν πολύ χειρότερα!

    Ετσι για να θυμόμαστε την "παλιά νοοτροπία" http://www.youtube.com/watch?v=3dK7j_aTEyM
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Valhalla : 20-02-11 στις 15:25.

  3. #24933
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadow_1986 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες τις απαντήσεις παραπάνω και πές μου πώς φαίνεται.Η ουσία είναι προφανής δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε ιστορική αναδρομή,τουλάχιστον αυτή είναι η άποψη μου.

    Δεν αναφέρομαι μόνο για σήμερα αλλά και χθές κάποιοι το έκαναν,άρα δεν πάει σε σένα αποκλειστικά η απάντηση.

    Υπάρχει όπως λέω παραπάνω κοινή βάση για βελτιωση του ποδοσφαίρου,κάτι που συμβαίνει σε άλλες χώρες,τουλάχιστον εντός γηπέδων χωρίς αυτό να είναι καθολικό.

    Δεν μετριάζω τις καταστάσεις,γιατί αυτού του είδους οι ακρότητες είναι μόνο μαύρες και ούτε καν γκρι.
    Ολα ειναι θεμιτα ή αθεμιτα αναλογο με το στοχο και τις προθεσεις τους.

    Αν κανεις ανασκοπιση στο παρελθον για να δικαιολογησεις καφριλες ειναι αστειο. Αν την κανεις για να θυμισεις ποσο προβατα εχουμε γινει σημερα δεν ισχυει το ιδιο.

    Ποια ειναι η προφανης ουσια (γιατι για μενα δεν ειναι τιποτα προφανες στο ευρυ κοινο);

    Οι γελοιοτητες που βλεπουμε ή το οτι τις βλεπουμε επειδη τσιμπαμε (και πολλες φορες τις επιδιωκουμε κιολας - αρκει να μην ειμαστε τα "θυματα");

    Ειπα ξεκαθαρα:
    Μια ζωη θυμαμαι να βλεπουμε λαμογιες (και χοντροτατες μαλιστα) ΑΛΛΑ καποτε βλεπαμε παραλληλα (και φχαριστιομασταν κιολας) και μπαλα.
    Τι νομιζεις οτι αλλαξε απο τοτε αφου η διαθεση των παραγοντων φαινεται να ειναι η ιδια (το να κανουν την δουλεια τους δηλαδη);
    Τι ηταν αυτο που τους αναγκαζε να μας προσφερουν και μπαλιτσα;
    Ποιος ηταν ο λογος που οι φυλλαδες του τοτε ηταν υποδειγματα αθλητικης δημοσιογραφιας και ηθους σε σχεση ακομη και με τις σημερινες "αντικειμενικες":
    Ποιος ηταν ο λογος που δεν περνουσαν τοτε γελοιες δηλωσεις παραγοντων και αθλητων;
    Γιατι τοτε (παρα τις γνωστες λαμογιες) συνυπηρχαν με ελαχιστα εκτροπα αντιπαλοι οπαδοι μεσα στα γηπεδα;

    Για μενα ενα σημαντικο κομματι της ουσιας αποτελει η απαντηση στα παραπανω ερωτηματα και δεν θεωρω ουσια να ασχολουμαστε οπαδικα καθε φορα (ως συνηθως) τσιμπωντας αναλογως με την καθε νεα λαλακια που μας πλασαρουν.

    Μπορουμε να σοβαρευτουμε για να κρινουμε τα πραγματα οπως πρεπει; Αν ναι καλως (που δυστυχως δεν το νομιζω οτι θα γινει).
    Αν παλι οχι τοτε απλουστατα διαιωνιζουμε οι ιδιοι την κατασταση που βλεπουμε ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ (καφριλες, γραφικοτητες, βια, διαιτησια, αθλιο θεαμα κλπ κλπ) διοτι ο χρωματισμος της απλα την τρεφει και αποτελει και παραγγελια για ολο και μεγαλυτερη δοση.

    Αλλωστε ο οπαδικος αθλητισμος ειναι ΚΑΙ οπιο του λαου οποτε την συγκεκριμενη περιοδο εχουν ακομη περισσοτερη αναγκη να μας πλασαρουν σαπιλα να ασχολουμαστε (οσο βεβαια συνεχιζουμε να τσιμπαμε).

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 3 λεπτά και 30 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον εγώ ζούσα σε άλλον πλανήτη τότε γιατί εγώ θυμάμαι ότι εκείνες τις ρομαντικές εποχές το "ντού" στο Γήπεδο ήταν φαινόμενο κάθε Κυριακής...και όχι σε ένα ντέρμπι μια στο τόσο.
    Μου αρεσει που δεν ειρωνευεσαι.

    Ποσο χρονων εισαι διοτι μαλλον δεν καταλαβες για ποιες εποχες μιλαω.
    Προσωπικα τις προλαβα ελαχιστα (και στη δυση τους), δεκαετια 80 και απο εκει και περα αρχισαμε σταδιακα να μασαμε ολο και περισσοτερο το παραμυθι τους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 20-02-11 στις 15:38. Αιτία: auto merged post
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  4. #24934
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει που δεν ειρωνευεσαι.

    Ποσο χρονων εισαι διοτι μαλλον δεν καταλαβες για ποιες εποχες μιλαω.
    Προσωπικα τις προλαβα ελαχιστα (και στη δυση τους), δεκαετια 80 και απο εκει και περα αρχισαμε σταδιακα να μασαμε ολο και περισσοτερο το παραμυθι τους.
    Ε να μην ειρωνευτώ και εγώ μια φορά; Αφού μιλάς για το 80-90...που θα ήσουν 5-10 χρονών και σίγουρα θα το θυμάσαι πολύ καλά....πάρε και ένα ντοκιμαντέρ για αυτή την εποχή
    http://www.youtube.com/watch?v=gnIi6...eature=related

    Εϊναι και ασπρόμαυρο για να θυμόμαστε τα παλιά. Δες το όλο και παρατήρησε ποιες είναι οι δικαιολογίες των τότε κάφρων. "Εσείς οι δημοσιογράφοι κατευθύνετε εμάς τους κατα τ'άλλα αγνούς οπαδούς στη βία".
    Τότε μάλιστα αν παρατηρήσεις καλά η αντιπαλότητα ήταν και μορφής "Βορείων-Νοτίων" που ήταν πολύ χειρότερο κάτι το οποίο δεν ισχύει σήμερα.

    Πάρε και εδώ τον Κούγια πιτσιρίκι http://www.youtube.com/watch?v=y6Ggb...eature=related

    Και άλλες ρομαντικές συνευρέσεις εδώ http://www.youtube.com/watch?v=xQ0fC...eature=related
    26-10-1986 νεκρός σε αγώνα ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΟΚ!!! Ναι πράγματι το καταλαβαίνω όταν λες ότι υπήρχε διαφορά νοοτροπίας...είναι καταφανέστατη άλλωστε.

    Φυσικά δεν φταίγανε οι αγνοί οπαδοί αλλά οι παράγοντες και οι φυλλάδες που τους παρακινούσαν.

  5. #24935
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Τωρα πλακα κανεις; Ειπα και πριν οτι προλαβα στη δυση τους αυτες τις εποχες ΑΛΛΑ συγκρινεις το τοτε με το τωρα;
    Τοτε δεν ειχαμε απαγορευση μετακινησεων και γινονταν το 1/10 των εκτροπων που γινεται σημερα.

    Πως το εξηγεις αυτο;;;
    Και καποια χρονια πριν ειχαμε μικτες εξεδρες.

    Και νομιζεις και οτι σταματησες να ειρωνευεσαι;;;

    Επιμενεις να θεωρεις τους παραγοντες και τις φυλλαδες αμοιρους ευθυνων. Ηξερες ομως να τα χωνεις στον Τζορβα και στον Πατερα περσι για τις εμπρηστικες τους δηλωσεις. Αυτοι εφεραν ευθυνες ενω οι δικοι μας οχι;
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  6. #24936
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα πλακα κανεις; Ειπα και πριν οτι προλαβα στη δυση τους αυτες τις εποχες ΑΛΛΑ συγκρινεις το τοτε με το τωρα;
    Τοτε δεν ειχαμε απαγορευση μετακινησεων και γινονταν το 1/10 των εκτροπων που γινεται σημερα.

    Πως το εξηγεις αυτο;;;
    Και καποια χρονια πριν ειχαμε μικτες εξεδρες.


    Και νομιζεις και οτι σταματησες να ειρωνευεσαι;;;
    Εσύ μάλλον κάνεις πλάκα...καταρχήν νεκρό στο Γήπεδο έχουμε να δούμε πάνω απο 15ετία...το οποίο ήταν μάλλον σύνηθες φαινόμενο τότε. Ντού σε γήπεδο για ξύλο...και όχι ψευτοντού όπως το χθεσινό και στο ΠΑΟ-Βόλος πάλι έχουμε να δούμε πολλά χρόνια.

    Το 1/10 των εκτρόπων γίνονται σήμερα....πρίν 20 χρόνια γίνονταν κάθε Κυριακή και είχαμε και θύματα. Μήπως είδες κανα επεισόδιο στον τελικό του 4-4 με μεικτές εξέδρες; Εγώ δεν είδα τίποτα πάντως...

    ........Auto merged post: Valhalla πρόσθεσε 2 λεπτά και 49 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιμενεις να θεωρεις τους παραγοντες και τις φυλλαδες αμοιρους ευθυνων. Ηξερες ομως να τα χωνεις στον Τζορβα και στον Πατερα περσι για τις εμπρηστικες τους δηλωσεις. Αυτοι εφεραν ευθυνες ενω οι δικοι μας οχι;
    Και εσύ επιμένεις να δικαιολογείς τους κάθε λογής κάφρους ισχυριζόμενος ότι αποτελούν τα άβουλα κατευθυνόμενα θύματα καλοστημένων σχεδίων συνομωσίας εδώ και καμια 20αριά χρόνια.
    Εμένα η εκδοχή ότι είναι κάφροι ανεξάρτητα απο το ποιός κάνεις εμπρηστικές δηλώσεις ή όχι μου φαίνεται πιό λογική.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Valhalla : 20-02-11 στις 16:02. Αιτία: auto merged post

  7. #24937
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.765
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παλι ειμαι σιγουρος οτι ΟΛΑ ειναι σχεδιασμενα (οσον αφορα το παρασκηνιο) και εξυπηρετουν γενικως.

    Και παντα μιλαμε για εξωφθαλμες καταστασεις (απλα εχει κλιμακωση και το εξωφθαλμο) προκειμενου να ασχολουνται ολοι με αυτο και ελαχιστοι με την ταμπακιερα.

    Για τον μαρινακη βολευει ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ να περασει ως διαδοχος θειου σε μια περιοδο που κανενας δεν σκοπευει πλεον να ξαναβαλει λεφτα και που οι ομαδες ειναι σε ασχημη κατασταση.
    Συσπειρωνονται ετσι ολοι οι οπαδοι κατα ομαδα και ΔΕΝ απαιτουν ενω ξεχνανε και τα σοβαρα τους κοινωνικα και προσωπικα προβληματα.
    ΔΕΝ εξυπηρετει καθολου το διακριτικο σε αυτες τις περιπτωσεις. Οτι πουλαει (θετικα ή αρνητικα) το πετας στην μουρη του πελατη.
    Μπράβο το ανακάλυψες πάλι, ξέχασες να βάλεις στην εξίσωση το ΔΝΤ και την τροικα, την κυβέρνηση, την CIA και την KGB.

    Tα πράγματα είναι απλά και δεν υπάρχει δράμα πίσω απο τα χτεσινά, αυτή είναι ο ομάδα που υποστηρίζεις και απλά δε θες να το δείς στα ίσια, ψάχνεις δικαιολογίες σαν τον απατημένο σύζυγο που ολοι του τα λενε και εκείνος δε τα βλέπει. Ο διαιτητής ήταν λαδωμένος, ο Ολυμπιακός πήρε το παιχνίδι και άσε τους άλλους να χτυπιόνται, σε μια εβδομάδα θα έχει ξεχαστεί το θέμα.

    Αν έχεις λεφτά κάνεις οτι σου γουστάρει, ο Μαρινάκης λεφτά έχει και οτι γουστάρει κάνει. Να κι αν πατήσεις στο γήπεδο, να κι αν δε φανείς στα επόμενα 150 χρόνια, φαντάσου τον Valhalla με λεφτά, ένα τέτοιο πράγμα.
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  8. #24938
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ μάλλον κάνεις πλάκα...καταρχήν νεκρό στο Γήπεδο έχουμε να δούμε πάνω απο 15ετία...το οποίο ήταν μάλλον σύνηθες φαινόμενο τότε. Ντού σε γήπεδο για ξύλο...και όχι ψευτοντού όπως το χθεσινό και στο ΠΑΟ-Βόλος πάλι έχουμε να δούμε πολλά χρόνια.

    Το 1/10 των εκτρόπων γίνονται σήμερα....πρίν 20 χρόνια γίνονταν κάθε Κυριακή και είχαμε και θύματα. Μήπως είδες κανα επεισόδιο στον τελικό του 4-4 με μεικτές εξέδρες; Εγώ δεν είδα τίποτα πάντως...
    Οκ οτι πεις...

    Και εσύ επιμένεις να δικαιολογείς τους κάθε λογής κάφρους ισχυριζόμενος ότι αποτελούν τα άβουλα κατευθυνόμενα θύματα καλοστημένων σχεδίων συνομωσίας εδώ και καμια 20αριά χρόνια.
    Εμένα η εκδοχή ότι είναι κάφροι ανεξάρτητα απο το ποιός κάνεις εμπρηστικές δηλώσεις ή όχι μου φαίνεται πιό λογική.
    Πλακα κανεις;;;; Ποτε δικαιολογησα καφρο; Εγω δεν δικαιολογω ΚΑΝΕΝΑΝ. ΟΥΤΕ καφρους ΟΥΤΕ οσους προκαλουν απο δημοσια θεση.
    Εσυ εισαι που δικαιολογεις του δευτερους (και μαλιστα επιλεκτικα γιατι οταν τα κανουν οι αλλοι τα στηλιτευεις).

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 0 λεπτά και 49 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Σπανε οταν ξυπνησεις σφυρα. Μεχρι τοτε ονειρα γλυκα και απονηρευτα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 20-02-11 στις 16:22. Αιτία: auto merged post
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  9. #24939
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.765
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπανε οταν ξυπνησεις σφυρα. Μεχρι τοτε ονειρα γλυκα και απονηρευτα.

    Περιμένω εσένα να μου αποκαλύψεις το σχέδιο που εξυφαίνουν σκοτεινοί κύκλοι για να κόψουν μισθούς και συντάξεις με αιχμή του δόρατος τον Τρύφωνα και τον Καλόπουλο. Ο Χαρδαβέλας της "ερυθρόλευκης στρατιάς" έχεις γίνει...
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  10. #24940
    Εγγραφή
    09-02-2004
    Περιοχή
    ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Μηνύματα
    1.665
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    Speedport 724
    Χα χα καλο
    CPU : i5770K , mobo : Gigabyte Z77 , ram : Corsair 16GB
    GPU : ATI 7950 , Case : HAF932

  11. #24941
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλακα κανεις;;;; Ποτε δικαιολογησα καφρο; Εγω δεν δικαιολογω ΚΑΝΕΝΑΝ. ΟΥΤΕ καφρους ΟΥΤΕ οσους προκαλουν απο δημοσια θεση.
    Εσυ εισαι που δικαιολογεις του δευτερους (και μαλιστα επιλεκτικα γιατι οταν τα κανουν οι αλλοι τα στηλιτευεις).
    Όταν παγίως αποδίδεις την συμπεριφορά τους στο καλοστημένο σχέδιο συνομωσίας των παραγόντων ναι τους δικαιολογείς, γιατί εμμέσως εννοείς ότι αν αύριο έκλειναν όλες οι φυλλάδες και απαγορευόταν στους παράγοντες να βγαίνουν απο το σπίτι ότι ξαφνικά το ποδόσφαιρο θα ήταν παράδεισος.

  12. #24942
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιμένω εσένα να μου αποκαλύψεις το σχέδιο που εξυφαίνουν σκοτεινοί κύκλοι για να κόψουν μισθούς και συντάξεις με αιχμή του δόρατος τον Τρύφωνα και τον Καλόπουλο. Ο Χαρδαβέλας της "ερυθρόλευκης στρατιάς" έχεις γίνει...
    Περιμενω εσυ να μου πεις τι λογο μπορει να εχει η πολιτεια να κανει τα χατιρια του καθε Μαρινακη, Βαρδινογιαννη, Κοκκαλη κοκ....

    Αν ξυπνησεις βεβαια...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  13. #24943
    Εγγραφή
    09-02-2004
    Περιοχή
    ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Μηνύματα
    1.665
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    Speedport 724
    Παντως ο Μαρινακης ειναι παληκαρι και το ειπε καθαρα ο Ολυμπιακος αδικηθηκε
    CPU : i5770K , mobo : Gigabyte Z77 , ram : Corsair 16GB
    GPU : ATI 7950 , Case : HAF932

  14. #24944
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν παγίως αποδίδεις την συμπεριφορά τους στο καλοστημένο σχέδιο συνομωσίας των παραγόντων ναι τους δικαιολογείς, γιατί εμμέσως εννοείς ότι αν αύριο έκλειναν όλες οι φυλλάδες και απαγορευόταν στους παράγοντες να βγαίνουν απο το σπίτι ότι ξαφνικά το ποδόσφαιρο θα ήταν παράδεισος.
    Ασε το τι ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι λεω εμμεσως απο τη στιγμη που μιλαω ευθεως για τις ευθυνες του καθενος (οπαδων, παραγοντων, ΜΜΕ, πολιτειας). Αν δεν μιλουσα ευθεως θα ειχε βαση να υποθετεις οτι γουσταρεις αλλα δεν ισχυει κατι τετοιο.

    Εγω παλι μπορω να συνεχισω να υποθετω οτι δικαιολογεις ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ καφριλες παραγοντων και ΜΜΕ απο τη στιγμη που αποφευγεις να τοποθετηθεις πανω σε αυτο ΕΥΘΕΩΣ (και απλα υπενθυμιζεις οτι οι καφροι θα εκαναν καφριλες ουτως ή αλλως).

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 0 λεπτά και 50 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Takis_Kal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως ο Μαρινακης ειναι παληκαρι και το ειπε καθαρα ο Ολυμπιακος αδικηθηκε
    Και η γη ειναι επιπεδη ως γνωστον.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 20-02-11 στις 16:44. Αιτία: auto merged post
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  15. #24945
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.765
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιμενω εσυ να μου πεις τι λογο μπορει να εχει η πολιτεια να κανει τα χατιρια του καθε Μαρινακη, Βαρδινογιαννη, Κοκκαλη κοκ....

    Αν ξυπνησεις βεβαια...

    Εσυ μπορείς να μου πείς πώς αυτό το σκοτεινό σχέδιο έχει μόνιμα ευνοημένο τον Ολυμπιακό, πώς γίνεται το χατήρι των Βαρδινογιάννη, Βγενόπουλου, Πατέρα, Γιαννακόπουλου όταν χάνουν τα λεφτά που έχουν επενδύσει και βρίσκονται στο στόχαστρο οργανωμένων και ανοργάτωνων, μήπως ο Βαρδινογιάννης θέλει ή έχει ανάγκη να του βρίζουν τη μάνα απο το πρωί μέχρι το βράδυ και να κάνει την τσατσά του Γκαγκάτση; Το ίδιο σχέδιο λοιπόν γιατί δε λειτουργεί αντίστροφα και λειτουργεί μονίμως υπέρ του ενός; Γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει το σχέδιο που λές, αν υπήρχε η πίτα θα ήταν μοιρασμένη στη μέση για να τρώνε όλοι, τώρα τρώει ένας.
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


Σελ. 1663 από 2453 ΠρώτηΠρώτη ... 16431653165816611662166316641665166816731683 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας