Σελ. 1666 από 2453 ΠρώτηΠρώτη ... 16461656166116641665166616671668167116761686 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 24.976-24.990 από 36795
  1. #24976
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ardi21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε Burning ακομα ασχολεισαι με τον Valhalla? Δεν εχεις ακουσει οτι με.....ορισμενους ανθρωπους δεν πρεπει να κανεις διαλογο? Θα σε ριξουν στο επιπεδο τους και θα νικησουν λογω εμπειριας. Βλεπεις, οι υπολοιποι το εχουν κοψει.

    Sorry κιολας δηλαδη.

    Καλα τα ελεγε ο Αινσταιν για το συμπαν και την ανθρωπινη βλακεια
    Δυστυχώς για σένα η απέλπιδα προσπάθειά σου να μειώσεις την προσωπικότητα του άλλου δεν δίνει δίκιο στις απόψεις σου. Γνωστό και ως Ad Hominem.

    Όταν προσβάλεις τον άλλον άμεσα ή έμεσα πολύ απλά φανερώνει ότι δεν διαθέτεις την επιχειρηματολογία να τον αντιμετωπίσεις και καταφεύγεις σε μόνο σε προσωπικές επιθέσεις.

    Μπορείς να ειρωνεύεσαι και να γελάς όσο θες...πολύ απλά αποδεικνύει όμως ότι δεν μπορείς να στηρίξεις τις απόψεις σου

    Εγώ παρ'όλο που κατηγορούμαι ότι ανήκω στην κατηγορία του κατευθυνόμενου προβάτου είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα που δεν έχει προσβάλλει κανέναν...αντιθέτως με όλους εσάς που έχετε πάγια τακτική να επιβάλεστε μέσω του όχλου και των προσωπικών επιθέσεων.

    Έχω βαρεθεί πραγματικά την υποκρισία των τάχα ευαισθητοποιημένων αντικειμενικών που όλο κάτι τους φταίει.

  2. #24977
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    SKY
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς για σένα η απέλπιδα προσπάθειά σου να μειώσεις την προσωπικότητα του άλλου δεν δίνει δίκιο στις απόψεις σου. Γνωστό και ως Ad Hominem.
    Τώρα το adslgr φροντίζει και για τη μόρφωσή σας!

  3. #24978
    Και για να αποκατασταθεί η αλήθεια ορίστε πως ο Βάζελος έχει καταφέρει να είναι μόνο 10 βαθμούς πίσω

    http://www.youtube.com/watch?v=Hctav...layer_embedded

    Τώρα αρχίστε να τραγουδάτε για το πόσο σας έχει αδικήσει η διαιτησία.

  4. #24979
    Εγγραφή
    05-01-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.580
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35000/3000
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    TG788 / TP-LINK C7
    SNR / Attn
    10(dB) / 15.6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σταματήστε πια εδώ μέσα, η αλήθεια μιλάει από μόνη της και δικαιώνει τον Valhalla

    مفاجأة

  5. #24980
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για να αποκατασταθεί η αλήθεια ορίστε πως ο Βάζελος έχει καταφέρει να είναι μόνο 10 βαθμούς πίσω

    http://www.youtube.com/watch?v=Hctav...layer_embedded

    Τώρα αρχίστε να τραγουδάτε για το πόσο σας έχει αδικήσει η διαιτησία.
    Μπράβο Βαλχάλα! Μπράβο!

  6. #24981
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από albatross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο Βαλχάλα! Μπράβο!
    Ε νταξει αυτες οι φασεις υπαρχουν, δεν ειναι ψεμματα και αλλοιωσαν επισης αποτελεσματα (οπως αντιστοιχα και αλλες φασεις δικες μας).
    Το θεμα ομως ειναι οπως λεω συνεχεια οτι ο καθενας βλεπει μονο την καμπουρα του αλλου και παιζει το παιχνιδι τους.
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  7. #24982
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όχι Burning. Εγώ δε βλέπω μόνο την καμπούρα του άλλου. Και πέρσι όταν έπαιξαν τον ΠΑΟΚ όπως τον έπαιξαν, με τον Άρη δεν είπα τυχαίο λάθος. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να κάνω συμψηφισμούς, μία σου και μία μου, μαζί τα φάγαμε. Ένας κάνει κουμάντο. Αυτός με τη μεγαλύτερη κοιλιά.

  8. #24983
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από albatross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι Burning. Εγώ δε βλέπω μόνο την καμπούρα του άλλου. Και πέρσι όταν έπαιξαν τον ΠΑΟΚ όπως τον έπαιξαν, με τον Άρη δεν είπα τυχαίο λάθος. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να κάνω συμψηφισμούς, μία σου και μία μου, μαζί τα φάγαμε. Ένας κάνει κουμάντο. Αυτός με τη μεγαλύτερη κοιλιά.
    Ξερεις οτι διαφωνουμε σε αυτο και στο κατα ποσο υπαρχει ενας που τρωει καθε φορα ενω οι υπολοιποι νιωθουν αδικημενοι -και καλα- οπως οι οπαδοι και δεν εχουνε επαφη με το τι γινεται.
    Θεμιτο αυτο (το να διαφωνουμε)...

    Συμψηφισμος ειναι ομως φιλε μου και το να απορριπτεις περιπτωσεις που ευνοηθηκες καταφορα επειδη θεωρεις οτι αλλος τρωει περισσοτερο φετος.

    Τελος παντων να χαμε να λεγαμε... Εγω εξακολουθω να πιστευω οτι συνεχιζουμε να τρωμε τρελο παραμυθι ΟΛΟΙ μας (διαφορετικο ο καθενας αλλα με ιδιο στοχο)...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  9. #24984
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμψηφισμος ειναι ομως φιλε μου και το να απορριπτεις περιπτωσεις που ευνοηθηκες καταφορα επειδη θεωρεις οτι αλλος τρωει περισσοτερο φετος.
    Μα αυτό προσπαθώ να σου πω... ότι δεν τις απορρίπτω. Δεν ήταν αυτό το νόημα του προ-προηγούμενου post μου.

  10. #24985
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από albatross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα αυτό προσπαθώ να σου πω... ότι δεν τις απορρίπτω. Δεν ήταν αυτό το νόημα του προ-προηγούμενου post μου.
    Δεκτο...

    ........Auto merged post: Burning Skies πρόσθεσε 6 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Εχουν φτιαξει παντως ωραιο συστημα προσαρμοσμενο ετσι ωστε να προσβαλλεται ο οπαδικος εγωισμος ΟΛΩΝ και να χανουν ετσι το δασος.
    Οι γαβροι εχουν πατηματα να νομιζουν οτι αντιμετωπιζονται τελειως διαφορετικα απο τα ΜΜΕ τα ατοπηματα του ΟΣΦΠ σε σχεση με τα αντιστοιχα των αλλων.
    Οι βαζελοι εχουν να διαμαρτυρονται για σφαγη στο ντερμπι και για τις γραφικοτητες Μαρινακη.
    Οι υπολοιποι εχουν λαβες να διαμαρτυρονται εναντι και των 2.

    Ολα δουλευουν ρολοϊ για να συνεχισουν απαντες να κοιμουνται τον υπνο του δικαιου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Burning Skies : 20-02-11 στις 21:04. Αιτία: auto merged post
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  11. #24986
    Εγγραφή
    01-12-2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    970
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουν φτιαξει παντως ωραιο συστημα προσαρμοσμενο ετσι ωστε να προσβαλλεται ο οπαδικος εγωισμος ΟΛΩΝ και να χανουν ετσι το δασος.
    Οι γαβροι εχουν πατηματα να νομιζουν οτι αντιμετωπιζονται τελειως διαφορετικα απο τα ΜΜΕ τα ατοπηματα του ΟΣΦΠ σε σχεση με τα αντιστοιχα των αλλων.
    Οι βαζελοι εχουν να διαμαρτυρονται για σφαγη στο ντερμπι και για τις γραφικοτητες Μαρινακη.
    Οι υπολοιποι εχουν λαβες να διαμαρτυρονται εναντι και των 2.

    Ολα δουλευουν ρολοϊ για να συνεχισουν απαντες να κοιμουνται τον υπνο του δικαιου.
    Όσο πιο βρόμικο τόσο πιο πολύ πουλάει.

  12. #24987
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και τα λεγόμενά μου εκπροσωπούν την δική μου προσωπική άποψη...αλλοίμονο. Για τα σχόλια σου στον αγώνα σαφέστατα συμφωνώ. Ο Ολυμπιακός ήταν καλύτερος στο Α' και ο Παναθηναϊκός καλύτερος στο Β'. Το ντού των οπαδών ήταν φυσικά απαράδεκτο. Όπως φυσικά απαράδεκτο ήταν να επιστρέψουν 7 παίκτες του Παναθηναϊκού πίσω απο το πούλμαν για να δείρουν τον Τοροσίδη.

    Ούτε με ικανοποιεί η εμφανιση της ομάδας μου...όμως δεν μπορείς να κερδίζεις κάθε φορά 4-0 τον Παναθηναϊκό...κάποια φορά θα τον κερδίσεις όντας χιερότερος στο 91..όπως άλλωστε έχετε κάνει και εσείς.

    Βέβαια οι υπερβολές όλων των φυλλάδων σήμερα είναι εντελώς απαράδεκτες. Εκτός απο το "οφσάιντ" που όντως είναι αμφισβητίσιμο...που ανακάλυψαν πέναλτι και οφσάιντ στον Τζιμπούρ; Έλεος δηλαδή.

    Στο περιβόητο οφσάιντ βέβαια...κανένας αντικειμενικός δεν έχει δεί ότι την ώρα του σούτ είναι και ο Σισε οφσάιντ ο οποιος καλύπτεται μόνο απο τον Ντουντού.

    Αλλά εδώ ο άλλος σχολίασε ότι ο δεν Μιραλάς έφαγε κίτρινη και οι δήθεν αντικειμενικοί αντί να πάνε να το επιβεβαιώσουν απάντησαν αμέσως "ντρέπομαι για την ομάδα μου". Εκτέθηκαν μόνοι τους λοιπόν.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Σισέ επηρεάζει την φάση γιατί απασχολεί παίκτη στο μαρκάρισμά του...αντί να είναι πάνω στον Ζιλμπέρτο. Κλασική περίπτωση οφσάιντ.
    Οτιδήποτε άλλο είναι στα πλαίσια της ψευτο-ευαισθητοαντικειμενικότητάς σου. Πρέπει ντέ και καλά να βρείς ένα πάτημα να αποδείξεις ότι είμαστε ευνοημένοι για να ενισχύσεις την άποψη ότι τάχα είσαι αντικειμενικός.



    Εγώ λέω να μετακομίσεις σε καμια Λιβυή ή κανα Ιράν ακόμα καλύτερα...θα βρείς πολλούς ομοίδεάτες σου. Να αφαιρεθεί το δικαίωμα λόγου απο οποιοδήποτε δημόσιο πρόσωπο λοιπόν γιατί τα λεγόμενά τους επηρεάζουν εμάς τα αγράμματα και άβουλα όντα. Εκεί τα ίδια κάνουν...κόβουν τα μέσα ελεύθερης έκφρασης όπως π.χ. το Facebook για να μην διακινούνται εμπρηστικές ιδέες.

    Να αφαιρέσουμε το δικαίωμα λόγου και απο τα μικρά κόμματα της αντιπολίτευσης (π.χ ΚΚΕ, ΣΥΡΙΖΑ) γιατί με εμπρηστικές δηλώσεις οδηγούν τον λαό σε Λαικές εξεγέρσεις.
    Eτσι!

    Αλλωστε τα ειπε και ο Μαρινακης, η φιλοξενια ηταν καλη, ενω ο ΟΣΦΠ αδικηθηκε απο τη διατησια!

    Τον δε Τοροσιδη, το αποδεδειγμενα καλο παιδι που πηγε να βγαλει βιβλιο η Θεια του για το ποσο αλλαξε απο τοτε που πηγε στον Πειραια, τον κηνυγαγανε οι αληταραδες σεσημασμενοι πρασινοι που κανουν τσαμπουκαδες καθε Κυριακη.

    Ο Μαρινακης, εχει πολυ μελλον στο Ελληνικο ποδοσφαιρο. Εχει ετοιμη πελατεια και φερεται αναλογως.

    Καληνυχτα μας!

  13. #24988
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Burning Skies Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουν φτιαξει παντως ωραιο συστημα προσαρμοσμενο ετσι ωστε να προσβαλλεται ο οπαδικος εγωισμος ΟΛΩΝ και να χανουν ετσι το δασος.
    Οι γαβροι εχουν πατηματα να νομιζουν οτι αντιμετωπιζονται τελειως διαφορετικα απο τα ΜΜΕ τα ατοπηματα του ΟΣΦΠ σε σχεση με τα αντιστοιχα των αλλων.
    Οι βαζελοι εχουν να διαμαρτυρονται για σφαγη στο ντερμπι και για τις γραφικοτητες Μαρινακη.
    Οι υπολοιποι εχουν λαβες να διαμαρτυρονται εναντι και των 2.

    Ολα δουλευουν ρολοϊ για να συνεχισουν απαντες να κοιμουνται τον υπνο του δικαιου.
    Σωστά τα λες όμως αυτή την αντιπαλότητα και τον ύπνο που δημιουργούν και διαιωνίζουν που θεωρείς πως αποσκοπεί και τι οφέλη δημιουργεί? Έχθρα = περισσότερες πωλήσεις σε εισιτήρια και εφημερίδες? Δεν μπορώ να καταλάβω πως βγαίνουν κερδισμένοι.. Αποχαυνώνουν τις μάζες στην μπάλα για να ξεχνάνε τα πραγματικά τους προβλήματα περί οικονομίας, ανεργίας, εγκληματικότητας, εκμετάλλευσης κτλ κτλ?
    Δεν ρωτάω με κανένα ίχνος ειρωνίας.. Είναι απορίες που μου δημιουργήθηκαν και απλά το συζητάμε.

  14. #24989
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Σωστός ο γαύρος.


  15. #24990
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    So good to be true..

Σελ. 1666 από 2453 ΠρώτηΠρώτη ... 16461656166116641665166616671668167116761686 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας