Σελ. 2228 από 2453 ΠρώτηΠρώτη ... 22082218222322262227222822292230223322382248 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 33.406-33.420 από 36794
  1. #33406
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή η συνταγή του Τάκη, μόνο που είναι παλιά. Και τότε είχες και έναν Γκαλέτι, έναν Ντάρκο, έναν σκύλαρο Στολτίδη να δαγκώνει.
    Καλή η συνταγή !!! Ποιά συνταγή ;
    Όποια συνταγή και να ακολουθήσεις αν το υλικό σου είναι σκατά, σκατά αποτέλεσμα θα έχεις.
    Αν όμως έχεις υλικό άξιο τότε θα πρέπει να το θέλεις για να βγάλεις σκατά

    ΥΓ Κατά τα άλλα "συνταγή" με Φορτούνη φορ είναι για τα σκουπίδια όχι γιατί ο άνθρωπος δεν κάνει για φορ αλλά γιατί δεν κάνει για τίποτα απολύτως. Βρείτε μια φορά που ο Φορτούνης στα χαφ έκανε κάτι αξιόλογο.
    Σαβούρα είναι και αν σας αρέσει κρατείστε τον, εμένα δεν μου πέφτει και λόγος, αλλά προς θεού Σκίμπε ασε τον έξω από την Εθνική

  2. #33407
    Εγγραφή
    30-03-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.085
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    512000/51200
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Nokia
    Εχει ακομα δρομο ο Μαρινακης να τραβηξει την ομαδα στον βουρκο...
    Και καταντήσαμε άνθρωποι δίχως ανθρωπιά...

  3. #33408
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    NO POLITICA

    Η 7 έχει καταντήσει παράρτημα της χρυσής αυγής εδώ και πολύ καιρό. Στρατιές νεαρών που εμπλέκονται στους συνδέσμους, εκπαιδεύονται στα ιδανικά των νεοναζί.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #33409
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Μάλιστα. Κάποιοι ανακάλυψαν, το 2017, σχεδόν 2018, ότι οι θύρες δεν στεγάζουν και τα καλύτερα παιδιά.

    Όταν βέβαια την δική μας θύρα λυμαίνονταν αντίστοιχου κάλους και παιδείας άτομα:

    α) ήταν παλιά, δεν μας ενδιαφέρει
    β) είναι άσχετο με το συγκεκριμένο
    γ) ναι αλλά είναι γάβρι αφού

    Μπορείτε βέβαια πάντα να ανασύρετε το επιχειρημα της Ριζούπολης, if all else fails.

  5. #33410
    Εγγραφή
    26-11-2010
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το ότι γαυρος μιλάει για επιχειρήματα με ξεπερνάει.Η ηρωίνη να είναι καλά και φυσικά "ο ολυμπιακός και το αιγάλεω να κερδίζουν...."

  6. #33411
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Ναι μωρέ. Και ο βασιλιάς, ως επίτιμος πρόεδρος και κάτι Μπαλτάκοι στις διοικήσεις. Και αυτοί να είναι καλά.

    Βέβαια, οι δικές μας ακαθαρσίες δεν μυρίζουν ποτέ. Μόνο των άλλων, ε;

  7. #33412
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    αν ο κόσμος διάλεγε ομάδα απ το ποιόν των οπαδών τους, τότε θα μασταν όλοι Ηρακλής
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  8. #33413
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ο κόσμος διάλεγε ομάδα απ το ποιόν των οπαδών τους, τότε θα μασταν όλοι Ηρακλής
    Οι οπαδοί του Ηρακλοί δεν φτάνουν ούτε για στατιστικό δείγμα μπζηλε

  9. #33414
    Εγγραφή
    26-11-2010
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μωρέ. Και ο βασιλιάς, ως επίτιμος πρόεδρος και κάτι Μπαλτάκοι στις διοικήσεις. Και αυτοί να είναι καλά.

    Βέβαια, οι δικές μας ακαθαρσίες δεν μυρίζουν ποτέ. Μόνο των άλλων, ε;

    Ο ίδιος Μπαλτάκος που πρόσφατα με τα ΟΥΚ έπιασαν το σκάφος με τα ναρκωτικά ε ? Πρέπει να σε χάλασε μάλλον, μεγάλος αλήτης ο Μπαλτάκος.

    Βρωμάνε μωρέ, αλλά τουλάχιστον δεν βρωμάνε 2,5 τόνους ηρωίνης, κάτι δάνεια που ποτέ δεν πληρώσατε στην Τράπεζα Κρήτης,20 χρόνια παράγκας ,Σαλλιαρέληδες , Κωσκοταδες, Κοκκαληδες, Μαρινακιδες , και κάτι Σύσταση Συμμορίας και χειραγώγησης αγώνων άκουσα.Άσε φίλε, οι ακαθαρσίες σας πνίγουν άνετα όλοι την χώρα.Να είναι καλά όμως το μπ#$λο που ζούμε και να παρακαλείτε να μείνει έτσι.

  10. #33415
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι οπαδοί του Ηρακλοί δεν φτάνουν ούτε για στατιστικό δείγμα μπζηλε
    αυτό που λες έρχεται προς επιστέγαση αυτού που λέω
    δυστυχώς στην κορυφή της οπαδικής πυραμίδας δε μπορεί παρά να βρίσκεται μια μικρή μειοψηφία που αψηφά δεσμούς με διοικήσεις και κυκλώματα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  pano-iraklis.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  191,1 KB 
ID: 189325
    ποιος να συγκριθεί μαζί μας;
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  11. #33416
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Good wines.

    Δεν έγραψα ποτέ ότι ο γαύρος είναι τίμιος. Ούτε ότι είναι πιο τίμιος από <βάλε την ομάδα της επιλογής σου εδώ>.

    Αυτό που γράφω, ξανά και ξανά είναι ότι σε ένα σάπιο πρωτάθλημα, που είναι τέτοιο δεκαετίες τώρα (και απλά αλλάζει τσατσάδες κατά καιρούς), αυτός που νομίζει ότι παίζει σωστά και τίμια είναι, το λιγότερο αφελής.

    Πάμε πάλι: κανείς, κανείς, δεν μεγάλωσε, έβαλε κάτω τις ομάδες και επέλεξε κάποια γιατί "είναι η πιο τίμια", κτλ. Όλοι μας υποστηρίζουμε την ομάδα στην οποία εν πολλοίς μας προσυλήτισε ο πατέρας μας. Και επειδή δεν γίνεται να αυτό που υποστηρίζουμε να είναι κακό, βρίσκουμε και εφευρίσκουμε προφάσεις για να δικαιολογούμε τα αδικαιολόγητα.

    Εγώ δεν το κάνω.

    Ειρωνεύομαι κάτι δήθεν ηθικολόγους. Ηθικολόγους με πολύ περιορισμένη μνήμη.

    Βαρδινογιάννηδες και Αλαφούζος. Μελισσανίδης (δις), Καρράς. Κόκκαλης και Μαρινάκης. ΌΛΟΙ τους με το σταυρό στο χέρι έκαναν τα λεφτά. Κανείς τους δεν έχει βγάλει ένα καράβι λεφτά στις πλάτες όλων μας.

    Φυσικά, μόνο οι διοικήσεις του Ολυμπιακού είναι σάπιες, άρα είναι σάπια και η ομάδα.

    Κάποιοι επιλέγετε να στρουθοκαμηλίζετε. Ή να έχετε επιχειρήματα "λιγότερο έγκυος". Δεν φταίω εγώ γι'αυτό.

    Επίσης, δεν φταίω, αν υπάρχουν όντως θύλακες της ΧΑ στις τάξεις της Θ7, να θεωρούμαι και εγώ ούγκανο, μόνο και μόνο γιατί είμαι γαύρος.

  12. #33417
    Εγγραφή
    26-11-2010
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    προβλέψιμος,πως γίνεται σε κάθε συζήτηση με φίλους του Ολυμπιακού να λέτε ΟΛΟΙ τα ίδια και μάλιστα με την ίδια σειρά ?

    Εδώ δεν μιλάμε το πως βγάζει τα λεφτά του ο κάθε Αλαφούζος και Μαρινάκης, αλλά του ότι η συγκεκριμένη ομάδα σου βίαζε το ποδόσφαιρο επί 20 χρόνια.Το δέχεσαι αυτό η όχι ? Δεν έχει γίνει πουθενά στον πλανήτη αυτό που γινόταν 20 χρόνια εδώ , το δέχεσαι η όχι ? Θα έπρεπε να τιμωρηθείς η όχι ? Απλά πράγματα και κανένας δεν στρουθοκαμηλίζει η λέει ότι όλοι οι υπόλοιπη ήταν παναγίες.Αλλά συγκρίσεις και τσουβάλιασμα δεν μπορεί να γίνει, όσο και να σας βολεύει.

  13. #33418
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Μα δεν είμαι εγώ που τσουβαλιάζω, ούτε εγώ χρησιμοποιώ επιχείρημα λιγότερο έγκυος - ο resident ηθικολόγος το κάνει.

    Εγώ καταδεικνύω την ειρωνεία και την κενότητα επιχειρημάτων.

    Συγκρίσεις όμως φυσικά και θα κάνω. Ιδιαίτερα από τη στιγμή που κάποιος που το παίζει θιασώτης του ευ αγωνιζεσθαι δεν βλέπει ούτε μπροστά από τη μύτη του. Και κόπτεται, όχι για το "καλό του ποδοσφαίρου", αλλά για να τιμωρηθεί ο αντίπαλος, με οποιοδήποτε τίμημα και σε οποιοδήποτε πλαίσιο.

    Αν ο Ολυμπιακός είναι "η μεγαλύτερη ομαδα", η "πιο τίμια έβερ, να πούμε" δεν θα με κάνει καλύτερο άνθρωπο, ούτε θα μου προσδώσει κύρος. Αντίστροφα, το ότι υποστηρίζω αυτή την ομάδα δεν με κάνει νεοναζί/ούγκανο, ή εραστή της παράγκας, επειδή σώνει και καλά έτσι πιστεύει, αφελώς, ο Zus και ο κάθε Zus.

    Δεν θα απολογηθώ για το ότι υποστηρίζω κάποια ομάδα. Δεν θα απολογηθώ για την ομάδα, δεν είναι τσιφλίκι μου.

  14. #33419
    Εγγραφή
    26-11-2010
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, όπως πάντα.Κάποιος πάντως σίγουρα δεν βλέπει μπροστά από την μύτη του.Γενικώς πάντως δεν βρέχει, να ξέρεις.
    Καλή συνέχεια.

  15. #33420
    Εγγραφή
    29-03-2006
    Ηλικία
    70
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Vodafone
    Router
    ΖΤΕ
    Το πράσινο στον Παο είναι το χρώμα του τριφυλλιού ή της γάγγραινας ;

Σελ. 2228 από 2453 ΠρώτηΠρώτη ... 22082218222322262227222822292230223322382248 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας