Σελ. 2328 από 2451 ΠρώτηΠρώτη ... 23082318232323262327232823292330233323382348 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 34.906-34.920 από 36758
  1. #34906
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα λάχει έχουμε triple crown σε περισσότερα από ένα αθλήματα.

    Τα άλλα αθλήματα άστα στην άκρη, αφενός η καρπαζιά είναι αμέτρητη, αφετέρου, όταν μια εποχή έπεφτε φάπα ΚΑΙ στο μπάσκετ, το είχατε γυρίσει στα γυναικεία αθλήματα, μπας και χαρείτε. Μέχρι που ξαναπιάσατε τις φάπες και εκει.

    Εν ολίγοις, ο μόνος, ο μοναδικός λόγος που χαίρεστε στο μπάσκετ είναι γιατί σας το επιπτρέπει ο Ολυμπιακός. Για αυτό σκυλιάζετε πελατάκια.

    Η μέρα περνάει καλύτερα όταν είσαι κάπου που θα σου δώσει κάποιος προσοχή. Στο άλλο μόνος σου τα γράφεις, δεν σε κάνουν παρέα. Καμιά φορά ξεμυτίζεις και στης αεκ, και εκεί σε παίρνουν στο ψιλό. Καλά είσαι εδώ, σπάμε και τις πλάκες μας, που να τρέχεις τώρα μωρε.
    με συγχωρείς αλλά οι 2 κόκκινοι τηλεπαλιάτσοι βγαίνουν κρατώντας κούπες του γυναικείου βόλεϊ και του χαντμπολ κορασίδων

    το ποιος έχει σταματήσει να μιλάει για μπάλα κι ασχολείται με ότι άλλο, το βλέπουμε ακόμα κι εδώ μέσα

    έτσι γίνεται όμως αν ο "ηγέτης" τα παντελονιάζει και δεν κάνει επενδύσεις
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  2. #34907
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ακριβώς μας επιτρέπει ο ολυμπιακός δεν σε καταλαβαίνω.
    Δεν πειράζει, καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  3. #34908
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πειράζει, καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι
    Έλα δώσε μία πάσα να μιλήσουμε για τον μπασκετικό ολυμπιακό. Σε παρακαλώ.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #34909
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Αφου δε νοιώθεις βρε πουλάκι μου, ασ'το.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  5. #34910
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eqvus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασφαλώς και ο ΠΑΟΚ δεν είναι ο πρώτος διδάξας ούτε μπορεί να του χρεώσει κανείς την ευθύνη για το χάλι, το αντίθετο, ο τελευταίος τροχός από τους θεωρητικά βιγκ4. Προσωπικά, το πρώτο χοντρό περιστατικό που γνωρίζω/θυμάμαι, είναι η περιπτωση ΠΑΟ-ΟΦΗ και οι γελοίες δικαιολογίες οτι δεν συνιστά καθολική αλλοίωση του πρωταθληματος, για όλες τις θέσεις της βαθμολογίας, να υπαρχουν στην ίδια κατηγορία δυο ομαδες που ανήκουν στον ίδιο επιχειρηματικο όμιλο. Ούτε τα προσχήματα.

    Εδω όμως έχουμε να κάνουμε με δυο εταιρίες, η ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ και η εταιρεία του Καλπαζιδη που έχουν ακριβώς την ίδια μετοχική σύνθεση. ( δεν εχω προλάβει να ασχοληθώ πολύ με το θέμα, αλλά αφού το αποδέχεται ο ΠΑΟΚ μέσω των οπινιον μακερ του, το θεωρώ δεδομένο).
    Το "κάτι βρωμάει" λοιπόν είναι πολύ ελαφρύς χαρακτηρισμς.
    Εξαγορά ΠΑΕ είναι, με μπροστινό, ξεκάθαρα.

    Ούτε ο ΟΣΦΠ απαλλάσσεται και είναι άμοιρος ευθυνών, ούτε ο ΠΑΟ, ούτε και η ομαδα μου, ούτε και θα κρίνω ποιος είναι χειρότερος, αλλά όσο παρόμοια εξόφθαλμα ζητήματα περνάν στο ντούκου, αφενός το προϊόν δεν έχει κανένα μέλλον και αφετέρου κανένας δεν δικαιούται να διαμαρτύρεται, για τίποτα και πουθενά.

    Οχι οτι υπαρχει καμια ελπιδα, αλλα λεμε τωρα! Πηγε ο αλλος και αγορασε αλλη ΠΑΕ και στα @@ όλο το επικοινωνικο σκηνικό;
    Θα ξεπεραστεί με ένα "έλα μωρε, τρίτου βαθμού είναι, σιγα;"
    Θα συμφωνήσω πως το "κάτι βρωμάει" είναι ελαφρύ, περισσότερο κολλάει το "τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμύδια"

    Θα διαφωνήσω όμως ως προς το τέλος. Ναι, θα ξεπεραστεί, αρκεί να πάρει το πρωτάθλημα ο χοντρός. Ο χοντρός δεν νοιάζεται για τη νομιμότητα, δεν τον νοιάζει αν θα δημιουργηθεί προηγούμενο με το οποίο θα μπορεί κάποιος σε 2-3 χρόνια να ξανακάνει το ίδιο αλλά να λέει "τον ΠΑΟΚ δεν τον ρίξατε γιατί ρίχνετε τώρα εμένα". Ο χοντρός θέλει τα λεφτά του CL με τα οποία κάνει μπίζνες και αγοράζει και το σανό.
    Δηλαδή θα πιεστεί ο ΠΑΟΚ μέχρι να συνθηκολογήσει (αν όντως υπάρχει ενοχή) να δεχτεί μια μείωση βαθμών, ένα μηδενισμό κάτι τέτοιο, και να μπορέσει να πασάρει με ήπιο τρόπο στα πρόβατα του βορρά το Αθηνοκεντρικοαθηνοκράτος.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  6. #34911
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου δε νοιώθεις βρε πουλάκι μου, ασ'το.
    Εντάξει εγώ δεν νιώθω. Κάνε τον κόπο να μου εξηγήσεις τι ακριβώς επιτρέπετε στο μπάσκετ και ξεμπρόστιασε με, θα το αντέξω. Πες με αργόστροφο, ότι θες, πραγματικά δεν με απασχολεί και δεν παρεξηγούμε. Απλά εξήγησε μου που το έχασα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #34912
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω πως το "κάτι βρωμάει" είναι ελαφρύ, περισσότερο κολλάει το "τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμύδια"

    Θα διαφωνήσω όμως ως προς το τέλος. Ναι, θα ξεπεραστεί, αρκεί να πάρει το πρωτάθλημα ο χοντρός. Ο χοντρός δεν νοιάζεται για τη νομιμότητα, δεν τον νοιάζει αν θα δημιουργηθεί προηγούμενο με το οποίο θα μπορεί κάποιος σε 2-3 χρόνια να ξανακάνει το ίδιο αλλά να λέει "τον ΠΑΟΚ δεν τον ρίξατε γιατί ρίχνετε τώρα εμένα". Ο χοντρός θέλει τα λεφτά του CL με τα οποία κάνει μπίζνες και αγοράζει και το σανό.
    Δηλαδή θα πιεστεί ο ΠΑΟΚ μέχρι να συνθηκολογήσει (αν όντως υπάρχει ενοχή) να δεχτεί μια μείωση βαθμών, ένα μηδενισμό κάτι τέτοιο, και να μπορέσει να πασάρει με ήπιο τρόπο στα πρόβατα του βορρά το Αθηνοκεντρικοαθηνοκράτος.
    Θύμησέ μου τί έγινε με την μπούκα του Ιβάν με το κουμπούρι;
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  8. #34913
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θύμησέ μου τί έγινε με την μπούκα του Ιβάν με το κουμπούρι;
    Θύμησε μου που κολλάει με αυτό που συζητάμε;
    Disclaimer: Αρειανός είμαι
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  9. #34914
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θύμησε μου που κολλάει με αυτό που συζητάμε;
    Disclaimer: Αρειανός είμαι
    Δεν σε κατηγόρησα για παοκτζη ρε συ, chill . Κολλάει στο ότι ο παοκ, πλέον (για πόσο, δεν έχω ιδέα), δεν είναι μπορεί να λέει το γνωστό τραγουδάκι αθήνα αγαπημένη, ο παοκ δεν πεθαίνει.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  10. #34915
    Εγγραφή
    09-02-2011
    Περιοχή
    Τσίνι
    Μηνύματα
    179
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eqvus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασφαλώς και ο ΠΑΟΚ δεν είναι ο πρώτος διδάξας ούτε μπορεί να του χρεώσει κανείς την ευθύνη για το χάλι, το αντίθετο, ο τελευταίος τροχός από τους θεωρητικά βιγκ4. Προσωπικά, το πρώτο χοντρό περιστατικό που γνωρίζω/θυμάμαι, είναι η περιπτωση ΠΑΟ-ΟΦΗ και οι γελοίες δικαιολογίες οτι δεν συνιστά καθολική αλλοίωση του πρωταθληματος, για όλες τις θέσεις της βαθμολογίας, να υπαρχουν στην ίδια κατηγορία δυο ομαδες που ανήκουν στον ίδιο επιχειρηματικο όμιλο. Ούτε τα προσχήματα.

    Εδω όμως έχουμε να κάνουμε με δυο εταιρίες, η ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ και η εταιρεία του Καλπαζιδη που έχουν ακριβώς την ίδια μετοχική σύνθεση. ( δεν εχω προλάβει να ασχοληθώ πολύ με το θέμα, αλλά αφού το αποδέχεται ο ΠΑΟΚ μέσω των οπινιον μακερ του, το θεωρώ δεδομένο).
    Το "κάτι βρωμάει" λοιπόν είναι πολύ ελαφρύς χαρακτηρισμς.
    Εξαγορά ΠΑΕ είναι, με μπροστινό, ξεκάθαρα.

    Ούτε ο ΟΣΦΠ απαλλάσσεται και είναι άμοιρος ευθυνών, ούτε ο ΠΑΟ, ούτε και η ομαδα μου, ούτε και θα κρίνω ποιος είναι χειρότερος, αλλά όσο παρόμοια εξόφθαλμα ζητήματα περνάν στο ντούκου, αφενός το προϊόν δεν έχει κανένα μέλλον και αφετέρου κανένας δεν δικαιούται να διαμαρτύρεται, για τίποτα και πουθενά.

    Οχι οτι υπαρχει καμια ελπιδα, αλλα λεμε τωρα! Πηγε ο αλλος και αγορασε αλλη ΠΑΕ και στα @@ όλο το επικοινωνικο σκηνικό;
    Θα ξεπεραστεί με ένα "έλα μωρε, τρίτου βαθμού είναι, σιγα;"
    To πιο μεστό μήνυμα μέχρι τώρα. Χωρίς αλαλαγμούς και οπαδικά τσιτάτα.

    Το ότι ο Ιβάν ασκεί διοίκηση στη Ξάνθη (και στον ΠΑΣ) το ξέρει όλη η Ελλάδα. Είναι αυτό που είπε ο Φιλόσοφος "τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια".
    Ας σταματήσουμε λοιπόν να κρυβόμαστε (γενικά, όχι εσύ προσωπικά) από το δάχτυλό μας και να δούμε πως έχουν τα πράγματα.

    Οι δικηγόροι του παοκ προσπαθούν με νομικά τερτίπια να αποπροσανατολίσουν τη διαδικασία. Με απλά λόγια είτε να τη γλιτώσουν είτε να πέσουν στα μαλακά.
    Είναι αυτό που λέμε "νόμιμο αλλά όχι ηθικό".

    Το θέμα είναι όμως ότι η ΕΕΑ βγάζει πόρισμα και με ενδείξεις. Να σας θυμίσω την υπόθεση ΟΠΑΠ-ΑΕΚ-Μελισσανίδη;

    Αντιγράφω από τότε άρθρο του sport-fm

    «Η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού απέρριψε το αίτημα της ΑΕΚ να συμπεριληφθεί στο στοιχηματικό κουπόνι και με ψήφους 4-3 έκανε δεκτή την καταγγελία της ΠΑΕ Ολυμπιακός για ασυμβίβαστο στη σχέση της «Ένωσης» με τον ΟΠΑΠ λόγω της διοικητικής σχέσης του Δημήτρη Μελισσανίδη με την ομάδα. Η επιτροπή δέχθηκε πως ναι μεν δεν έχει μετοχές στο όνομά του, αλλά πως ασκεί διοίκηση.»

    Νομίζω λοιπόν ότι αν ακολουθήσει κανείς την πορεία των χρημάτων μεταξύ dimera-Καλπαζίδη-ξάνθη, και αν λάβουμε υπόψιν ότι οι 2 τελευταίες μεριές έχουν κοινή ουσιαστικά διοίκηση, προκύπτει σαφώς ότι η Ξάνθη διοικείται από τον Ιβάν μέσω μπροστινού (ανεξαρτήτως βαθμού συγγένειας).
    Να υπενθυμίσουμε πάλι ότι δεν απαγορεύεται μόνο η πολυιδιοκτησια μέχρι β βαθμού συγγένειας αλλά και μέσω παρένθετου προσώπου. Αρα το γεγονός ότι ο Καλπαζίδης μπορεί να είναι 5ος ξάδερφος με τον Ιβάν και όχι ανιψιός (άλλωστε θείος και ανιψιός είναι τρίτος βαθμός συγγένειας έτσι κι αλλιώς) δεν λέει και πολλά.

    Ούτε εγώ θεωρώ ότι θα ρίξουν τον ΠΑΟΚ. Είναι μεγάλο το πολιτικό κόστος. Όπως δεν την πλήρωσε παλιότερα και ο Ολυμπιακός και ο ΠΑΟ και και και.

    Η Ξάνθη θα την πληρώσει. Και αφού βρήκαν τρόπο να την πληρώσει για τυπικότητες και όχι για το χοντρό θέμα που θα άφηνε εκτεθειμένο και τον ΠΑΟΚ, ακόμα καλύτερο γι αυτούς.

  11. #34916
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θύμησε μου που κολλάει με αυτό που συζητάμε;
    Disclaimer: Αρειανός είμαι
    Αφού είσαι Άρης, εδώ είσαι
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  12. #34917
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε κατηγόρησα για παοκτζη ρε συ, chill . Κολλάει στο ότι ο παοκ, πλέον (για πόσο, δεν έχω ιδέα), δεν είναι μπορεί να λέει το γνωστό τραγουδάκι αθήνα αγαπημένη, ο παοκ δεν πεθαίνει.
    Εδώ δεν μπορούσε να το λέει πιο πριν, δεν θα το λέει τώρα;;;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού είσαι Άρης, εδώ είσαι
    Πολύ καλή επιλογή. Χαμένο παιχνίδι είναι για μένα, καλύτερα να μην πάμε καν να γλυτώσουμε και τα έξοδα. Μια φορά πήγα να πάρω Χ και το έχασα με εκείνη τη μοναδική βουτιά του Κοβάσεβιτς.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  13. #34918
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    https://www.to10.gr/podosfero/superl...anthi-ke-paok/

    Οι… εξυγιαντές όμως του Γραμμένου στην ΕΠΟ επιδιώκουν να σώσουν τις «δικές τους» ομάδες με κάθε τρόπο. Με την πλάτη στον τοίχο είναι άπαντες για αυτό πλέον ωμά παρεμβαίνουν μήπως σώσουν ότι σώζεται.

    Συγκεκριμένα αφού ο Ολυμπιακός είχε κάνει την καταγγελία στην ΕΕΑ και στην επιτροπή αδειοδότησης, η ΕΠΟ στην συνεδρίαση της 18/12/2019 της Εκτελεστικής Επιτροπής άλλαξε τρια μέλη στην Επιτροπή Εφέσεων της Αδειοδότησης για να φροντίσει η Ξάνθη να πέσει στα μαλακα και να την γλιτώσει με κανένα πρόστιμο μόνο.

    Και αυτό να αποτελέσει και οδηγό για την υπόθεση που θα προκύψει με ΠΑΟΚ.

    Η αλλαγή των μελών είναι ωμή παρέμβαση γιατί η θητεία των προηγούμενων μελών έληγε κανονικά το 2021 ενώ ο «δικός τους» Γραμμενος φροντισε να βάλει «δικά του» παιδιά τα οποία λέγεται ότι είναι ορκωτοί ελεγκτές από την ίδια εταιρεία που υπογράφει τους ισολογισμούς του ΠΑΟΚ!

    Η… εξυγίανση σε όλο της το μεγαλείο δηλαδή! Και όλα αυτά ξεδιάντροπα και ωμά σε ένα ελληνικό ποδόσφαιρο που διαλύεται καθημερινά από το πιο σκοτεινό «σύστημα» που γνώρισε ποτέ!


    Σας το έγραψα τι 8α γίνει στην έφεση πριν βγει το άθρο

    Αρκούδης: «Όταν ακούς ότι ο Ιβάν δεν έχει καμία σχέση, μπορεί να χαμογελάσεις»
    O εισηγητής της υπόθεσης πολυιδιοκτησίας ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ξάνθη και μέλος της ΕΕΑ μίλησε για όσα συνέβησαν στην εκδίκαση, τη σοβαρότητα της κατάστασης, αλλά και για τις θέσεις των δικηγόρων των δυο ομάδων.

    https://www.to10.gr/podosfero/superl...-chamogelasis/

    ια το αν απαιτείται η δήλωση της αλλαγής σε μια μετοχική σύνθεση: «Πρέπει να το δηλώσει και να πάρει άδεια εκ των προτέρων. Τα γεγονότα είναι συγκεκριμένα και έχουν ειπωθεί. Οι μεταβιβάσεις έγιναν τον Δεκέμβριο, η άδεια πάρθηκε τον Μάρτιο και δεν μας την γνωστοποίησε. Από εκεί και πέρα, υπάρχουν διάφορα νομικά θέματα. Λένε ότι η μεταβίβαση ταυτίζεται με το γράψιμο στο βιβλίο μετόχων και πως την γνωστοποίησαν τηλεφωνικά. Υπάρχουν διάφορα ζητήματα που θα τα εξετάσουμε γιατί είναι ένα ιδιαίτερα σοβαρό θέμα».

    Για το τι ποινή προβλέπεται για το παραπάνω ζήτημα: «Η ποινή είναι μόνο υποβιβασμός δυστυχώς. Έτσι το έχει φτιάξει ο νομοθέτης. Δεν αποφασίζουμε υποβιβασμό. Εμείς θα μαζέψουμε τα στοιχεία. Θα βεβαιώσουμε την παράβαση αν υπάρχει -μην θεωρείτε ότι υπάρχει- και θα την στείλει στην Superleague. Η απόφαση μας είναι δεσμευτική σύμφωνα με τον νόμο αλλά εκείνοι θα εφαρμόσουν την ποινή. Ρωτήστε εκείνους αν μπορούν να εφαρμόσουν κάτι άλλο. Εμείς συντάσσουμε έκθεση, την στέλνουμε και αυτοί συντάσσουν με βάση την έκθεση μας. Μετά μπορεί να πάει και στην Ε.Π.Ο».

  14. #34919
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    ο Ολυμπιακός να κερδίζει μόνο
    και το Αιγάλεω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού είσαι Άρης, εδώ είσαι
    Ο Καρυπιδης με ποιανού τα λεφτά πληρώνει Ιντεγε, Φετφα;
    μήπως πάει για υποβιβασμό ο Μαρινακικός;
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  15. #34920
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Καρυπιδης με ποιανού τα λεφτά πληρώνει Ιντεγε, Φετφα;
    μήπως πάει για υποβιβασμό ο Μαρινακικός;
    Έχουνε ζήτηση ρε οι παλέτες, τι θες τώρα
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

Σελ. 2328 από 2451 ΠρώτηΠρώτη ... 23082318232323262327232823292330233323382348 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας