Σελ. 3 από 173 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 2595
  1. #31
    Το avatar του μέλους giannhs1984
    giannhs1984 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxcp Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελεος ρε μαγκες,μπορει να μας διαβαζει καποιος γκει-λεσβια,μην ειρωνευεστε..
    καταλαβαινω το χιουμορ σας αλλα για καποιους ισως ειναι ευαισθητο θεμα...

    Υ.Γ. οχι, εγω γυναικες θελω

    και παο και gay κουμπαρος ο εθνικος σταρ
    (πλακα φυσικα)

  2. #32
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    θα ηταν καλο φιλε Γιαννη να ημουν γκει να μην εμπλεκα με τις ΑΚΑΡΔΕΣ κ ΑΧΑΡΙΣΤΕΣ ελληνίδες..

  3. #33
    Εγγραφή
    04-02-2006
    Μηνύματα
    49
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Αίσχος και ντροπή...
    Που είναι ο Κούγιας ρε παιδιά;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tls : 13-03-08 στις 19:23.

  4. #34
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Router
    ZyXEL P-660R-D1
    SNR / Attn
    (dB) / 32(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από etsouk2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πες μου: σε χωρες που εχουν πλεον καταργηθει ολες οι φυλετικες διακρισεις, πιστευεις οτι οι σημερινοι μαυροι αυτων των χωρων ειναι αρκετα προωθημενοι ωστε να δεχονται ευκολα το χιουμορακι και τα ανεκδοτα για τους μαυρους;; Ε;; Πιστευεις οτι εχουν περασει αρκετα χρονια και αρκετες γενιες ωστε να γελανε; Πιστευεις οτι αν εγω κανω χιουμορακι για τους ελληνες κομμουνιστες και το παιδομαζωμα, θα το παρουν ολοι χαλαρα; Δεν ειναι αρκετα προωθημενοι οι ελληνες κομμουνιστες να δεχονται το χιουμορακι; Ή αντιστοιχα οι ελληνες φιλο-βασιλο-χουντικοι;
    Ποσω μαλλον σε χωρες, οπως η Ελλαδα, που αντιστοιχες διακρισεις προς συγκεκριμενες κοινωνικες ομαδες δεν εχουν ουτε κατα διανοια εξαλειφθει ακομα, που τωρα γινονται τα πρωτα δειλα βηματα εξαλειψης τους... Σε τετοιες περιπτωσεις το χιουμορακι ειναι μεν χιουμορακι και καποιοι γελανε, αλλα σε αλλους μαλλον ακουγεται λιγο αστοχο, χοντροκομμενο, χοντροπετσο και αξεστο.

    Κι εγω κανω χιουμορ για απειρα θεματα που ισως ενοχλουν καποιους. Δεν λεω να μην κανουμε χιουμορ. Απλα λεω να μην θεωρουμε οπισθοδρομικους οσους δεν μπορουν να αντιληφθουν το χιουμορ. Να μην μας κανει εντυπωση αν δεν γελανε με το χιουμορ μας. Για να μην μπορουν να αντιληφθουν το χιουμορ, μαλλον δεν εχουν ξεπερασει ακομα τραυματικες εμπειριες του παρελθοντος, για τις οποιες ισως να ευθυνομαστε κι εμεις οι ιδιοι που τωρα κανουμε χαριτωμενο χιουμορακι...
    Χιουμοράκι: 6 times
    Χιούμορ: 5 times
    And χιουμοράκι is the winner!
    Οδηγίες προς χαμουτζήδες:
    1. Τελειώνετε με τη μίρλα.
    2. Το καλαμάκι το χρησιμοποιούμε με το φραπέ.
    3. Το σουβλάκι είναι ένα ξυλάκι με κομματάκια κρέατος και τίποτε άλλο.

  5. #35
    Εγγραφή
    07-04-2006
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.564
    Downloads
    68
    Uploads
    10
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΝΟΚΙΑ
    Περαν της πλακας που κανετε και την κατανοώ, εχω να πω:
    Καποτε θα πρεπει να βρεθει τροπος ωστε τα ομοφυλλοφιλα ζευγαρια να εχουν επισημοποιησει την σχεση τους ως προς το Κρατος , ειτε με πολιτικο γαμο ειτε με συμφωνο συμβιωσης, ετσι ωστε να ληθουν θεματα περιουσιας/κληρονομιας και υποχρεωσεων μεταξυ των μελων τους.
    Ως προς την Εκκλησια , ακομα κι αν δεν μπορει να το δεχτει δεν εχει σημασια.
    Ουτε θα γινουμε λιγοτεροι οι ετεροφυλλοφιλοι, ουτε και η Εκκλησια θα παθει τιποτα, να μην κλεινουμε τα ματια σε μια πραγματικοτητα (την ομοφυλλοφιλια).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος civil : 13-03-08 στις 20:29.
    DELL, CPU i3 1005G1 1,2GHz, RAM 8 GB, SSD 500

  6. #36
    Το avatar του μέλους 21century
    21century Guest
    Αρχικά να τονιστεί ότι δεν μιλάμε για γάμο με την στενή έννοια του όρου αλλά για σύμφωνο ελέυθερης συμβίωσης με πολιτικά ορθό τρόπο και κάποια στιγμή θα επιτραπέι όπως και στην Ευρώπη η συμβίωση νομικά τέοτιων ζευγαριών ώστε να έχουν ίδια δικαιώματα. Πέρα από το χιούμορ και επειδή η κοινωνία μας διευρύνεται σταδιακά απο ότι φαίνεται θα ισχύσουν στην χώρα μας ότι και στην Ευρώπη και μιλάμε πλέον για συμβίωση ατόμων του ίδιου φύλου. Φυσικά αυτό δεν σημαίνει -επειδή κάποιοι το έκανα αρκετό χιούμορ για κουμπάρους και νύφες- ότι 2 άτομα ελεύθερη βούληση έχουν το δικαίωμα της αυτοδιάθεσης.
    Εμας εφόσον δεν μας ενοχλούν δεν μας αφορά και επειδή η ελευθερία του ενός σταματά εκει που αρχίζει η ελευθερία του άλλου, τα λέει όλα..

  7. #37
    Εγγραφή
    01-09-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άντε και καλούς απογόνους!
    μπα δεν το βλέπω να έχουν απογόνους

    ........Auto merged post: dimitris18 added 5 Minutes and 36 Seconds later........

    Αν θέλει πάντως να αυξήσει την πελατεία της η εκκλησία μπορεί πρώτη από το κράτος να επιτρέψει σε οφόφυλους να παντρέυονται. Εκεί να δεις κόσμο που θα μαζέψει. Ελευθερή για είναι αυτή. Ιδίως μετά το σύμφωνο ελεύθερης συμβίωσης από το κράτος η εκκλησία θα πρέπει να βγει μπροστά στον ανταγωνισμού γιατί βλέπω ότι οι μέτοχοι (δες πιστοί) θα δισανασχετήσουν...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitris18 : 13-03-08 στις 20:58. Αιτία: auto merged post

  8. #38
    Εγγραφή
    25-11-2005
    Μηνύματα
    674
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    none
    ρε παιδια συμφωνω και εγω για την αυτοδιαθεση αλλα υπαρχει μια πολυ μεγαλη μεριδα ανθρωπων ανδρων και γυναικων που ειναι κατα της μονογαμιας, δηλαδη αρκετοι θελουν και δευτερη γυναικα
    αυτο δεν θα επρεπε να το εχουν φροντισει, τα θεματα της κληρονομιας και περιουσιας μιας τριπλετας;

    γιατι οι ομοφυλφιλοι να εχουν περισοτερα δικαιωματα απο τους διγαμους; αδικια δεν ειναι και αυτο;

  9. #39
    Εγγραφή
    01-09-2007
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    139
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια συμφωνω και εγω για την αυτοδιαθεση αλλα υπαρχει μια πολυ μεγαλη μεριδα ανθρωπων ανδρων και γυναικων που ειναι κατα της μονογαμιας, δηλαδη αρκετοι θελουν και δευτερη γυναικα
    αυτο δεν θα επρεπε να το εχουν φροντισει, τα θεματα της κληρονομιας και περιουσιας μιας τριπλετας;

    γιατι οι ομοφυλφιλοι να εχουν περισοτερα δικαιωματα απο τους διγαμους; αδικια δεν ειναι και αυτο;
    Δεν νομίζω να εφαρμόζεται πουθενά σε δυτική χώρα αυτά λόγω παραβίασης ανθρωπίνων δικαιωμάτων. Παρ'ολ'αυτά σε κάποιες μουσουλμανικές χώρες όχι μόνο είναι συνήθης πρακτική αλλά και νόμιμη..

  10. #40
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια συμφωνω και εγω για την αυτοδιαθεση αλλα υπαρχει μια πολυ μεγαλη μεριδα ανθρωπων ανδρων και γυναικων που ειναι κατα της μονογαμιας, δηλαδη αρκετοι θελουν και δευτερη γυναικα
    αυτο δεν θα επρεπε να το εχουν φροντισει, τα θεματα της κληρονομιας και περιουσιας μιας τριπλετας;

    γιατι οι ομοφυλφιλοι να εχουν περισοτερα δικαιωματα απο τους διγαμους; αδικια δεν ειναι και αυτο;

    http://www.tourismturkey.org/


    αα ξέρω δεν σας αρέσει, αποφασίστε λοιπόν τι θέλετε, ανατολή ή δύση;

  11. #41
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια συμφωνω και εγω για την αυτοδιαθεση αλλα υπαρχει μια πολυ μεγαλη μεριδα ανθρωπων ανδρων και γυναικων που ειναι κατα της μονογαμιας, δηλαδη αρκετοι θελουν και δευτερη γυναικα
    αυτο δεν θα επρεπε να το εχουν φροντισει, τα θεματα της κληρονομιας και περιουσιας μιας τριπλετας;

    γιατι οι ομοφυλφιλοι να εχουν περισοτερα δικαιωματα απο τους διγαμους; αδικια δεν ειναι και αυτο;
    τωρα το ρωτας σοβαρα αυτο ρε φιλε?

  12. #42
    Εγγραφή
    25-11-2005
    Μηνύματα
    674
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    ISP
    none
    ακομη και αυτο απο την Σουηδια το περιμενουμε να μας ερθει, σε ολα κανουμε εισαγωγη

    τοσες καταγγελιες εχουν γινει εδω μεσα για ασημαντους λογους (μαμα πεστους μου βαλαν κοφτη στο τορεντ μου και δεν μπορω να κατεβασω παρανομο υλικο απο το ιντερνετ...) γιατι δεν κανουμε μια καταγγελια για καταπιεση των δικαιωματων των διγαμων με κοινοποιηση παντου
    αν αυτο μπει και σε ενα μπλογκ που ειναι και της μοδας σιγουρα θα αναφερθει στα κανναλια


    ναι σοβαροτατα, οπως εσυ εχεις το δικαιωμα να γινεις gay και να παντρευτεις και ολας εγω να μπορω να παω με δυο γυναικες και να τις παντρευτω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος orck : 13-03-08 στις 22:38.

  13. #43
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL
    να ξέρετε πάντως ότι η πλάκα δεν ελαφραίνει τα μηνύματα ρατσισμού
    Τα σημαντικότερα πράγματα λέγονται με χιούμορ, με πλάκα γιατί σοβαρά δεν μπορούν να ειπωθούν, από φόβο, συστολή, φόβο για χαρακτηρισμό, όλα αυτά μαζί

  14. #44
    Εγγραφή
    22-05-2005
    Μηνύματα
    826
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακομη και αυτο απο την Σουηδια το περιμενουμε να μας ερθει, σε ολα κανουμε εισαγωγη

    τοσες καταγγελιες εχουν γινει εδω μεσα για ασημαντους λογους (μαμα πεστους μου βαλαν κοφτη στο τορεντ μου και δεν μπορω να κατεβασω παρανομο υλικο απο το ιντερνετ...) γιατι δεν κανουμε μια καταγγελια για καταπιεση των δικαιωματων των διγαμων με κοινοποιηση παντου
    αν αυτο μπει και σε ενα μπλογκ που ειναι και της μοδας σιγουρα θα αναφερθει στα κανναλια


    ναι σοβαροτατα, οπως εσυ εχεις το δικαιωμα να γινεις gay και να παντρευτεις και ολας εγω να μπορω να παω με δυο γυναικες και να τις παντρευτω
    τι να σου πω ρε φιλε κ εμενα θα μαρεσε να εχω 100 γυναικες,αλλα ειναι σοβαρο να προτεινεις κατι τετοιο?

  15. #45
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Λέτε έτσι να ανοίξει ο δρόμος και για τη ν-γαμία; (όπου ν ο αριθμός των γυναικών που μπορείς να παντρεύεσα, ν ανήκει στους R+ )
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xguru : 13-03-08 στις 22:45.
    I see dead pixels

Σελ. 3 από 173 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας