Σελ. 1 από 9 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 121
  1. #1
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    376
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    15877/1340
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Router
    Speedport 2i
    SNR / Attn
    9.8(dB) / 28.2(dB)
    Καλησπέρα σε όλους. Το μεσημέρι της Παρασκευής που μας πέρασε έκανα τηλεφωνική αίτηση στο 134 για αναβάθμιση ταχύτητας 1=>2mbps. Σήμερα το μεσημέρι, μόλις γύρισα από τη δουλειά μπήκα στο webselfcare της otenet και είδα ότι είχα αναβαθμιστεί σε s3. Το ρούτερ κλείδωνε όμως στα 1024. Μέχρι το απόγευμα είχε ολοκληρωθεί η αναβάθμιση, οπότε κλείδωσα στα 2048, με απώλεια internet κατά τη διάρκεια της αναβάθμισης τόσο μικρή που δεν την πήρα είδηση! Από ftp της otenet κατεβάζω με 200~215kb/sec (σε ώρα αιχμής 21.00-23.00) και τα στατιστικά μου είναι πολύ καλά (snr 21~22 από 28~32 που είχα πριν στα 1024, πράγμα φυσιολογικό, φαντάζομαι). Αν υπολογίσω ότι έκανα την αίτηση μεσημέρι Παρασκευής και μεσολαβούσε Σαββατοκύριακο, επίσης είχε προηγηθεί η απεργία που φαντάζομαι ότι θα πήγε τη δουλειά πίσω, αφού θα συσσωρεύτηκαν νέες αιτήσεις, βλάβες κ.λπ. φτάνω στο συμπέρασμα ότι στην περίπτωσή μου έδρασαν αστραπιαία! Για να μη λέμε μόνο τα στραβά, να λέμε και τα καλά. στον ΟΤΕ, λοιπόν!

    Επίσης να ευχαριστήσω πάλι όσους με προτρέψατε σε προηγούμενό μου θέμα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=183798) να προχωρήσω στην αναβάθμιση, τονίζοντας μου ότι δε θα έχω πρόβλημα λόγω του μεγάλου att.Είχατε όλοι δίκιο. Ευχαριστώ!

    Για να προλάβω τυχόν συνειρμούς, όχι, δεν εργάζομαι στον ΟΤΕ!

  2. #2
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cloudman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Το μεσημέρι της Παρασκευής που μας πέρασε έκανα τηλεφωνική αίτηση στο 134 για αναβάθμιση ταχύτητας 1=>2mbps. Σήμερα το μεσημέρι, μόλις γύρισα από τη δουλειά μπήκα στο webselfcare της otenet και είδα ότι είχα αναβαθμιστεί σε s3. Το ρούτερ κλείδωνε όμως στα 1024. Μέχρι το απόγευμα είχε ολοκληρωθεί η αναβάθμιση, οπότε κλείδωσα στα 2048, με απώλεια internet κατά τη διάρκεια της αναβάθμισης τόσο μικρή που δεν την πήρα είδηση! Από ftp της otenet κατεβάζω με 200~215kb/sec (σε ώρα αιχμής 21.00-23.00) και τα στατιστικά μου είναι πολύ καλά (snr 21~22 από 28~32 που είχα πριν στα 1024, πράγμα φυσιολογικό, φαντάζομαι). Αν υπολογίσω ότι έκανα την αίτηση μεσημέρι Παρασκευής και μεσολαβούσε Σαββατοκύριακο, επίσης είχε προηγηθεί η απεργία που φαντάζομαι ότι θα πήγε τη δουλειά πίσω, αφού θα συσσωρεύτηκαν νέες αιτήσεις, βλάβες κ.λπ. φτάνω στο συμπέρασμα ότι στην περίπτωσή μου έδρασαν αστραπιαία! Για να μη λέμε μόνο τα στραβά, να λέμε και τα καλά. στον ΟΤΕ, λοιπόν!

    Επίσης να ευχαριστήσω πάλι όσους με προτρέψατε σε προηγούμενό μου θέμα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=183798) να προχωρήσω στην αναβάθμιση, τονίζοντας μου ότι δε θα έχω πρόβλημα λόγω του μεγάλου att.Είχατε όλοι δίκιο. Ευχαριστώ!

    Για να προλάβω τυχόν συνειρμούς, όχι, δεν εργάζομαι στον ΟΤΕ!
    Έτσι είναι φίλε.
    Οι αναβαθμίσεις πάιρνουν κάτα μέσο όρο 30 ώρες.
    Οι απεργίες δεν παίζουν κανένα ρόλο στις αναβαθμίσεις.
    Παίζουν όμως στις νέες συνδέσεις (αρκετά) και στιν βλαβοληψία (121) και επίλυση.
    Εκεί αν έχεις βλαβη και πέσεις σε απεργία απλά.. την έβαψες

  3. #3
    Εγγραφή
    09-01-2008
    Περιοχή
    Θεσ/νικη - Φάληρο γειτονία..
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    BaudTek & SpeedTouch 530i
    SNR / Attn
    29.1(dB) / 10.0(dB)
    εμενα που μου εβαλαν λαθος συνδεση αντι για 24 .. 768 ; δηλωσα οτι εκαναν λαθος σε ποσο καιρο λετε να μπει η 24αρα;

  4. #4
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από .alexcity Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα που μου εβαλαν λαθος συνδεση αντι για 24 .. 768 ; δηλωσα οτι εκαναν λαθος σε ποσο καιρο λετε να μπει η 24αρα;
    Ερχεται... αλλα καλου κακου παρε και κανενα τφ

  5. #5
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Cloudman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν υπολογίσω ότι έκανα την αίτηση μεσημέρι Παρασκευής και μεσολαβούσε Σαββατοκύριακο, επίσης είχε προηγηθεί η απεργία που φαντάζομαι ότι θα πήγε τη δουλειά πίσω, αφού θα συσσωρεύτηκαν νέες αιτήσεις, βλάβες κ.λπ. φτάνω στο συμπέρασμα ότι στην περίπτωσή μου έδρασαν αστραπιαία! Για να μη λέμε μόνο τα στραβά, να λέμε και τα καλά. στον ΟΤΕ, λοιπόν!
    Φιλε καλοριζικη.

    Οσο για την ταχυτητα της εξυπηρετησης...... αφου καταφερανε να χασουνε σχεδον ολους τους πελατες τους, πλεον γινανε αστραπιαιοι.

    Λιγο απο τον περιορισμενο φορτο εργασιας.... λιγο για να μη χασουν και τους υπολοιπους.... αλλα η ουσια ειναι οτι αυτος ο οργανισμος δεν εχει μελλον.

    Μιλαμε για πολλες χιλιαδες ατομα που πρεπει να πληρονονται και με τον τρεχοντα ανταγωνισμο ειναι παρα πολυ δυσκολο να βγαινουν αυτα τα χρηματα, οπως επισης και καποιο κερδος για τον ΟΤΕ.

  6. #6
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε καλοριζικη.

    Οσο για την ταχυτητα της εξυπηρετησης...... αφου καταφερανε να χασουνε σχεδον ολους τους πελατες τους, πλεον γινανε αστραπιαιοι.

    Λιγο απο τον περιορισμενο φορτο εργασιας.... λιγο για να μη χασουν και τους υπολοιπους.... αλλα η ουσια ειναι οτι αυτος ο οργανισμος δεν εχει μελλον.

    Μιλαμε για πολλες χιλιαδες ατομα που πρεπει να πληρονονται και με τον τρεχοντα ανταγωνισμο ειναι παρα πολυ δυσκολο να βγαινουν αυτα τα χρηματα, οπως επισης και καποιο κερδος για τον ΟΤΕ.
    Νομιζω οτι εισαι λιγο υπερβολικος, και δεν ενημερωνεσαι καλα
    Ριξε μια ματια http://syriza.gr/news/aforiti-kai-ma...ilepikoinonin/

  7. #7
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pnikolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι εισαι λιγο υπερβολικος, και δεν ενημερωνεσαι καλα
    Ριξε μια ματια http://syriza.gr/news/aforiti-kai-ma...ilepikoinonin/
    Φιλε μου δεν εχω τιποτα εναντιον του ΟΤΕ, οπως επισης δεν εχω και κανενα λογο να υπερασπιστω κανεναν ιδιωτικο παροχο.

    Μιλαω σαν ιδιωτης και σαν ατομο που εχω μιλησει με δεκαδες φιλους για το θεμα internet και εχω διαβασει δεκαδες νηματα μεσα στο παρον forum.
    Η ουσια ειναι αυτη που σου λεω.

    Μιλαμε οτι πλεον ο ΟΤΕ ειναι ενα μαγαζακι με παρα πολλες χιλιαδες υπαλληλους οι οποιοι οσο περναει ο καιρος εχουν ολο και περισσοτερο ελευθερο χρονο λογω των διαρροων πελατων προς τους υπολοιπους παροχους.

    Επισης γεγονος ειναι πως αυτοι οι υπαλληλοι υπολειτουργουσαν (φυσικα οχι ολοι αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια) ακομα και οταν ειχαν το μονοπωλιο.
    Δημοσιοι υπαλληλοι βλεπεις.

    Δε λεω, οι υπολοιποι παροχοι αυτη την περιοδο πολλες φορες αργουν να εξυπηρετησουν ον κοσμο, αλλα οταν φτασει η ωρα να ενεργοποιησουν ενα νεο πελατη, αυτος το πρωτο που λεει ειναι "Αξιζε η αναμονη. Επιτελους ξεμπλεξα απο τον ΟΤΕ που μου επινε το αιμα τοσα χρονια χωρις να μου προσφερει ποιοτικες και φθηνες υπηρεσιες."

  8. #8
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Ενταξει μην υπερβαλλουμε εκατερωθεν!
    Ο ΟΤΕ βελτιωθηκε λογω του ανταγωνισμου των εναλλακτικων
    αλλά και οι εναλλακτικοι, οσοι μεινουν τελικα στο παιχνιδι
    δεν θα ειναι κι εντελως για τα μπαζα...
    Απλα δεν ξεκινησαν απο μηδενικη βαση και περιμεναμε κατι καλυτερο απ αυτους.
    Υπομονηηηη the night is still young... Εκεινο ομως που μ εκνευριζει αφανταστα
    ειναι η μονιμη δικαιολογια που βρισκουν στο οποιο προβλημα, σε πρωτη φαση "φταιει ο ΟΤΕ"!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 15-04-08 στις 11:27.
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  9. #9
    Εγγραφή
    17-01-2007
    Μηνύματα
    433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    pirelli
    SNR / Attn
    21(dB) / 18.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει μην υπερβαλλουμε εκατερωθεν!
    Ο ΟΤΕ βελτιωθηκε λογω του ανταγωνισμου των εναλλακτικων
    αλλά και οι εναλλακτικοι, οσοι μεινουν τελικα στο παιχνιδι
    δεν θα ειναι κι εντελως για τα μπαζα...
    Απλα δεν ξεκινησαν απο μηδενικη βαση και περιμεναμε κατι καλυτερο απ αυτους.
    Υπομονηηηη the night is still young... Εκεινο ομως που μ εκνευριζει αφανταστα
    ειναι η μονιμη δικαιολογια που βρισκουν στο οποιο προβλημα, σε πρωτη φαση "φταιει ο ΟΤΕ"!
    Φίλε μου δεν έχεις και άδικο. Πριν απο 3 μήνες φίλος πήγε σε κατάστημα forthnet (Σύνταγμα) για να βάλει internet και τηλεφωνία "χωρίς πάγιο ΟΤΕ" και προχθες που πήγε για να δει τι γίνεται με την αίτηση του είπαν ότι είναι σαν να έκανε την αίτηση εκείνη την ημέρα. Καμία εξέλιξη ούτε καν την στείλανε στον ΟΤΕ.

    Ο φίλος το σκέφτετε για conn-x σοβαρά πλέον.

  10. #10
    Εγγραφή
    13-06-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    113
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου δεν εχω τιποτα εναντιον του ΟΤΕ, οπως επισης δεν εχω και κανενα λογο να υπερασπιστω κανεναν ιδιωτικο παροχο.

    Μιλαω σαν ιδιωτης και σαν ατομο που εχω μιλησει με δεκαδες φιλους για το θεμα internet και εχω διαβασει δεκαδες νηματα μεσα στο παρον forum.
    Η ουσια ειναι αυτη που σου λεω.

    Μιλαμε οτι πλεον ο ΟΤΕ ειναι ενα μαγαζακι με παρα πολλες χιλιαδες υπαλληλους οι οποιοι οσο περναει ο καιρος εχουν ολο και περισσοτερο ελευθερο χρονο λογω των διαρροων πελατων προς τους υπολοιπους παροχους.

    Επισης γεγονος ειναι πως αυτοι οι υπαλληλοι υπολειτουργουσαν (φυσικα οχι ολοι αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια) ακομα και οταν ειχαν το μονοπωλιο.
    Δημοσιοι υπαλληλοι βλεπεις.

    Δε λεω, οι υπολοιποι παροχοι αυτη την περιοδο πολλες φορες αργουν να εξυπηρετησουν ον κοσμο, αλλα οταν φτασει η ωρα να ενεργοποιησουν ενα νεο πελατη, αυτος το πρωτο που λεει ειναι "Αξιζε η αναμονη. Επιτελους ξεμπλεξα απο τον ΟΤΕ που μου επινε το αιμα τοσα χρονια χωρις να μου προσφερει ποιοτικες και φθηνες υπηρεσιες."
    o οτε μαγαζάκι?
    δημοσιοι υπάλληλοι σίγουρα
    ο μόνος λόγος που αξίζει να αλλάξεις πάροχο είναι οι σαφώς καλύτερες τιμές που παρέχουν οι εναλακτικοί...αλλα από υπηρεσίες? ποιότητα γραμμής? αναμονή στα τηλεφωνικά κέντρα? χρόνο ενεργοποίησης? αστο καλύτερα! δεν λεω πως ο οτε ειναι τελειος, απλα ΣΗΜΕΡΑ είναι ποιοτικά καλυτερος από τους υπόλοιπους!

  11. #11
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει μην υπερβαλλουμε εκατερωθεν!
    Ο ΟΤΕ βελτιωθηκε λογω του ανταγωνισμου των εναλλακτικων.....
    Σεβαστες ολες οι γνωμες αλλα δεν ειναι λογικο αυτο που λεω?
    Ενας οργανισμος που εχει φτιαχτει για να εξυπηρετει παρα πολλες χιλιαδες κοσμο, οταν χασει τους μισους πελατες του δεν ειναι λογικο να ειναι γρηγορος στην εξυπηρετηση?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλά και οι εναλλακτικοι, οσοι μεινουν τελικα στο παιχνιδι
    δεν θα ειναι κι εντελως για τα μπαζα...
    Απλα δεν ξεκινησαν απο μηδενικη βαση και περιμεναμε κατι καλυτερο απ αυτους.
    Σε αυτο δεν εχεις αδικο, αλλα δε νομιζω να περιμεναν τοοοοσο μεγαλη ανταποκριση απο τον κοσμο.
    Αν με ρωτησεις αφου ειδαν τοσο μεγαλη ανταποκριση γιατι δεν πηραν παραπανω υπαλληλους θα σου απαντησω το εξης:
    Καλως ή κακως (κακως κατα τη γνωμη μου) οι ιδιωτικες εταιριες ξεζουμιζουν τους υπαλληλους οσο περισσοτερο γινεται.
    Οσο βγαινει κουτσα στραβα η δουλεια τους με αυτους δεν κανουν προσληψεις.
    Στο κατω κατω σκεφτονται οτι αυτη η κατασταση θα κρατησει 1-2 χρονια το πολυ.
    Οποτε μετα θα πρεπει να αρχισουν να απολυουν κοσμο, πραγμα οικονομικα ασυμφορο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεινο ομως που μ εκνευριζει αφανταστα
    ειναι η μονιμη δικαιολογια που βρισκουν στο οποιο προβλημα, σε πρωτη φαση "φταιει ο ΟΤΕ"!
    Σε αυτο συμφωνω απολυτα.

    Πραγματικα απαραδεκτοι.

  12. #12
    Εγγραφή
    02-06-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    ~18000 / ~1000
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    usr 9112
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σεβαστες ολες οι γνωμες αλλα δεν ειναι λογικο αυτο που λεω?
    Ενας οργανισμος που εχει φτιαχτει για να εξυπηρετει παρα πολλες χιλιαδες κοσμο, οταν χασει τους μισους πελατες του δεν ειναι λογικο να ειναι γρηγορος στην εξυπηρετηση?
    Ναι αλλά και όταν οι μισοί υπάλληλοι του ΟΤΕ την κάνανε με ελαφρά πηδηματάκια λόγω εθελουσίας, "ίσα βάρκα ίσα νερά" δεν ειμαστε;

    Μισοί πελάτες - μισοί υπάλληλοι

  13. #13
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αλλά και όταν οι μισοί υπάλληλοι του ΟΤΕ την κάνανε με ελαφρά πηδηματάκια λόγω εθελουσίας, "ίσα βάρκα ίσα νερά" δεν ειμαστε;

    Μισοί πελάτες - μισοί υπάλληλοι
    Οποτε παμε στο σεναριο οτι αυτοι που τοσα χρονια αραζανε ενω εμεις τους πληρωναμε, πλεον δουλευουνε σαν κανονικοι υπαλληλοι.

    Ασε που και παλι υπεραριθμοι και αραχτοι ειναι σε σχεση με τον ιδιωτικο τομεα.

  14. #14
    Εγγραφή
    02-06-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    310
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    ~18000 / ~1000
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    usr 9112
    SNR / Attn
    9(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε παμε στο σεναριο οτι αυτοι που τοσα χρονια αραζανε ενω εμεις τους πληρωναμε, πλεον δουλευουνε σαν κανονικοι υπαλληλοι.
    Τείνω να συμφωνήσω ...Είναι αυτό που λέγεται "αύξηση της παραγωγικότητας"...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασε που και παλι υπεραριθμοι και αραχτοι ειναι σε σχεση με τον ιδιωτικο τομεα.
    Τείνω να διαφωνήσω: Εμείς του ιδωτικού τομέα είμαστε ολιγάριθμοι και τρεχάτοι σε σχέση με τον δημόσιο τομέα.


    ΥΓ:"Εμείς" δεν πληρώνουμε μόνο τους υπαλλήλους του ΟΤΕ. "Εμείς" πληρώνουμε και τους υπαλλήλους του *Χ* "εναλλακτικού"

  15. #15
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Περιοχή
    Παγκράτι - Αθήνα
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    2.327
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24574/1023
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παντα ο πελατης πληρωνει και ο πελατης ταλαιπωρειται

Σελ. 1 από 9 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον ΟΤΕ!
    Από TonyMontana στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 162
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-07, 03:09
  2. Ενα μπραβο στον οτε
    Από streethoop στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-08-06, 19:23
  3. Μπραβο Στον Οτε!!!
    Από pankostas στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-06, 00:26
  4. Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!! (μπράβο στον οτε)
    Από giageo στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-04, 16:37

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας