Σελ. 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 71
  1. #1
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Angry
    Αν και διαβάζω καιρό το forum και ως επισκέπτης και πρόσφατα ως εγγεγραμμένος χρήστης, δεν ήθελα να ρωτήσω για κάτι που είχε λυθεί από κάποιον άλλον.
    Δεν μπορώ όμως να μην ποστάρω την απαράδεκτη συμπεριφορά υπαλλήλου της HOL ο οποίος ενώ του αναφέρω ότι έχω πρόβλημα από το πρωί (21/4/08) και δεν έχω καθόλου τηλ και ότι έχω πάρει (καταγεγραμμένα) 6 τηλέφωνα από την δεύτερη μέρα που μου έγινε η σύνδεση (HOL Double Play 24 και κλειδώνει στα 11) γιατί υπάρχει πρόβλημα αυτός μιλάει συγχρόνως με 'μενα και δεν ακούει τι του λέω.
    Μου δηλώνει ότι μερικά dslam του κέντρου Αμπελοκήπων είναι χαλασμένα από το πρωί και όταν τον ρωτάω από τι ώρα γιατί το πρωι για 'μενα είναι στις 06:00 και αυτός μου απαντάει με υφάκι "Πρωινές ώρες" και δεν ξέρει γιατί είναι η βραδυνή βάρδεια (τί ηλικίας είναι οι τεχνικοί στις 22:30?)
    Του λέω ότι θέλω να ξέρω την ώρα και μου λέει ότι είναι απόρρητο.
    Όταν του εξηγώ ότι θέλω να διεκδικήσω τα χρήματα μου για τις ώρες που δεν είχα τηλεφωνο μου λέει να κοιτάξω το log του NetFaster. Που το γράφει αυτό? τον ρωτάω και κάνει 3-4 λεπτά για να μου πει ότι δεν έχει data log. Αν δεν ξέρεις μην πετάς ότι σου 'ρθει. (Σαν τον άλλον που μου είπε να βγάλω τον router 10 λεπτά από την μπρίζα λες και είναι ο φούρνος να κρυώσει.)
    Μετά μου λέει ότι κρατιέται data log συνδέσεων και αποσυνδέσεων στον DHCP server που μου δίνει την τηλεφωνία.
    Μετά από πιέσεις (και επαναλαμβανόμενες νύξεις μου ότι με προσβάλει που μιλάει την ίδια ώρα που μιλάω και εγώ) κατάφερα να του εξηγήσω ότι επιθυμώ να μάθω την ώρα που σταμάτησε το τηλέφωνό μου να δουλεύει και αυτός πρέπει ως τεχνικός να μου πει που θα το μάθω αν δεν το ξέρει ο ίδιος και μου λέει το γνωστό το γνωστό ... email στο support@hol.gr).
    Ελπίζω να καταγράφηκε η συνομιλία μας μιας και του το ζήτησα από την αρχή (στο ηχογραφημένο μήνυμα λέει ότι "ενδέχεται") γιατί αύριο (25/4/08) θα πάω στην HOL και θα ζητήσω να ακούσουν την ηχογράφηση και να μου δώσουν πλήρη στοιχεία του υπαλλήλου τους. Είναι ντροπή να προσβάλλουν έτσι τον πελάτη τους. Και αν εγώ είμαι ένας μικρός και ασήμαντος πελάτης τω 39 € και δεν τους νοιάζει ας κάνουν ότι νομίζουν. Για μένα όμως είναι ηθική υποχρέωση να τους ενημερώσω (χωρίς βεβαια να αναφέρω εδώ το όνομά του).
    Άλλωστε πρέπει να βγει και μια άκρη με το τηλέφωνο. Δεν έχω μιλήσει ποτέ κανονικά (όλο βυθίσεις κάνει η φωνή του συνομηλιητή) και το ωραίο είναι ότι φοβάμαι να πάρω γιατί πέραν της εξυπνάδας περί αποσύνδεσης της τάσης για 10 λεπτά μου είχαν κάνει και το πιο καλό. Τους πήρα για την ποιότητα της φωνής και μου κόψανε το τηλ για 2-3 ώρες στα πλαίσια της προσπάθειας αναβάθμισης είπαν

  2. #2
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Τι ρούτερ έχεις; NetFaster; Το έβαλες σε ADSL2+ ή το έχεις ακόμα σε automatic; Αν το έχεις σε ADSL2+ και σου δίνει 11, τότε μάλλον δεν είναι καλή ιδέα το πακέτο "έως 24" αφού μπορεί να μην είσαι σταθερός.

    Ζήτα να σε βάλουν στο (παλιό) πακέτο 6/1 για να δοκιμάσεις τη συμπεριφορά της τηλεφωνίας εκεί ( η αλλαγή γίνεται άμεσα, και την καταλαβαίνεις μετά από επανεκκίνηση του ρούτερ).

    Αν στο πακέτο 6/1 κάνει τα ίδια, ζήτα άλλο ρούτερ.

    Για τον υπάλληλο δεν μπορώ να πω κάτι, πράγματι λένε ότι νάναι μερικές φορές, και επίσης είναι συχνά πασιφανές ότι δεν έχουν ιδέα για το θέμα που υποτίθεται ότι απαντάνε, ίσως να μην έχουν καν εμπειρία από DSL καθόλου. Όχι όλοι, αλλά άντε να πέσεις σε σχετικό, είναι σπάνιο πράγμα.
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  3. #3
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    OK
    Ήταν automatic αλλά αυτό δεν λέει τίποτα γιατί voice down τελείως.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails voice down.jpg  

    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

  4. #4
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Αν πείραξαν κάτι στην τηλεφωνία σου ( ή αν άλλαξες ρούτερ) θα κάνει έως και 18 ώρες να πάρει IP το VC2. Χωρίς να μεσολαβήσει αλλαγή ρούτερ στο μεταξύ, δηλαδή με την ίδια mac address.

    Σε ADSL2+ πόσο πιάνεις με τη γραμμή που έχεις;
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  5. #5
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πείραξαν κάτι στην τηλεφωνία σου ( ή αν άλλαξες ρούτερ) θα κάνει έως και 18 ώρες να πάρει IP το VC2. Χωρίς να μεσολαβήσει αλλαγή ρούτερ στο μεταξύ, δηλαδή με την ίδια mac address.
    Συγχαρητήρια τότε
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aa144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ADSL2+ πόσο πιάνεις με τη γραμμή που έχεις;
    Έπιασα 12288
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panxan : 23-04-08 στις 08:00.
    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

  6. #6
    Εγγραφή
    04-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Αγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    763
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99000/11998
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το θέμα με την συμπεριφορά των "τεχνικών" είναι δυστυχώς συνηθισμένο φαινόμενο. Σου μιλάμε με ύφος νομίζοντας πως από την άλλη πλευρά της γραμμής είναι κάποιο ούφο που δεν ξέρει που πάνε τα 4. Συνήθως σου λένε να κάνεις πράγματα που ήδη έχεις κάνει πριν τηλεφωνήσεις στην Τ.Υ.
    Οχι άλλο κάρβουνο ...

  7. #7
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bathan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα με την συμπεριφορά των "τεχνικών" είναι δυστυχώς συνηθισμένο φαινόμενο. Σου μιλάμε με ύφος νομίζοντας πως από την άλλη πλευρά της γραμμής είναι κάποιο ούφο που δεν ξέρει που πάνε τα 4. Συνήθως σου λένε να κάνεις πράγματα που ήδη έχεις κάνει πριν τηλεφωνήσεις στην Τ.Υ.
    Για να κάνω όμως τον συνήγορο του διαβόλου, ξέρετε τι ακούνε καθημερινά;
    Για να μην πω και πόσο πληρώνονται...

    Επομένως πως ακριβώς να έχουμε απαιτήσεις; Αν δίνεις σε κάποιον ΧΧΧ€ αυτό ακριβώς θα είναι το επίπεδό του! Το σοβαρό πρόβλημα όλων των παρόχων είναι ότι δεν έχουν ιεραρχία στο helpdesk. Δηλαδή αν δουν ότι στην άλλη άκρη δεν είναι η κυρά-Μαρίκα που δεν έχει βάλει το router στην πρίζα δεν κάνουν προώθηση του αιτήματος σε κάποιον ανώτερο τεχνικό. Αφού δεν υπάρχει ανώτερος τεχνικός (ιεραρχία) είναι απλά το που θα πέσεις!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 23-04-08 στις 16:00.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  8. #8
    Εγγραφή
    04-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα, Αγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    763
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99000/11998
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedPort Plus 2
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yiapap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να κάνω όμως τον συνήγορο του διαβόλου, ξέρετε τι ακούνε καθημερινά;
    Για να μην πω και πόσο πληρώνονται...

    Επομένως πως ακριβώς να έχουμε απαιτήσεις; Αν δίνεις σε κάποιον ΧΧΧ€ αυτό ακριβώς θα είναι το επίπεδό του! Το σοβαρό πρόβλημα όλων των παρόχων είναι ότι δεν έχουν ιεραρχία στο helpdesk. Δηλαδή αν δουν ότι στην άλλη άκρη δεν είναι η κυρά-Μαρίκα που δεν έχει βάλει το router στην πρίζα δεν κάνουν προώθηση του αιτήματος σε κάποιον ανώτερο τεχνικό. Αφού δεν υπάρχει ανώτερος τεχνικός (ιεραρχία) είναι απλά το που θα πέσεις!
    Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου αλλά αυτό δεν αναιρεί την πάγια νοοτροπία τους, πάντα κοιτάνε να σε "ξεπετάξουν" στα γρήγορα (πχ. κάνε το τάδε και ξαναπάρε μας τ/φ)
    Οχι άλλο κάρβουνο ...

  9. #9
    Εγγραφή
    12-09-2006
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Το χειρότερο από ολα είναι ότι δεν υπάρχει feedback από πουθενα.
    Πρέπει εσύ να τους κυνηγήσεις για να γίνει το οτιδήποτε ή για να έχεις νεότερα με την εξέλιξη του προβλήματός σου.

  10. #10
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Στη δικτατορία των ηλιθίων...
    Μηνύματα
    2.669
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Xωρις να θελω να κανω το δικηγορο κανενος, θα ελεγα απλα, οτι ο υπαλληλος ειναι ο τελευταιος με τον οποιο πρεπει να τα βάλετε...
    Τι να σου κανει ο υπαλληλος φιλε panxan, οταν δεν εχει λαβει ουτε μια βδομαδα εκπαιδευση για αυτα που προκειται να κανει? Στα μεγαλα κεφαλια της χολ (και καθε χολ) πηγαινε πες τα (αν μπορουσες...) που ειναι υπευθυνοι για αυτη την κατασταση.
    Η πληροφορια που ζητουσες (ποτε κοπηκε το τηλ σου ακριβως) το πιο πιθανο ειναι να μην ειχε καν τη δυνατοτητα να στη δωσει και ταυτοχρονα να εχει οδηγια απο τον προισταμενο του, να μη δηλωνουν αγνοια γαι να μην κανει κακη εντυπωση στον πελατη...
    Οσο τραγελαφικο κι αν σου φαινεται αυτο, ετσι ειναι τα πραγματα... Γι αυτο σου λεω οτι αυτοι οι ανθρωποι ειναι ο τελευταιος τροχος της αμαξης...με αλλους πρεπει να τα βαλεις.
    - Oι ανθρωποι που προτιθενται, να ανταλλαξουν την ελευθερια τους με την προσωρινη ασφαλεια, δεν αξιζουν κανενα απο τα δύο και θα χασουν και τα δύο...

  11. #11
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Φάληρο Θεσ/νίκης
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.751
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14526/1014
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    3com Officeconnect
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από contime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xωρις να θελω να κανω το δικηγορο κανενος, θα ελεγα απλα, οτι ο υπαλληλος ειναι ο τελευταιος με τον οποιο πρεπει να τα βάλετε...
    Τι να σου κανει ο υπαλληλος φιλε panxan, οταν δεν εχει λαβει ουτε μια βδομαδα εκπαιδευση για αυτα που προκειται να κανει? Στα μεγαλα κεφαλια της χολ (και καθε χολ) πηγαινε πες τα (αν μπορουσες...) που ειναι υπευθυνοι για αυτη την κατασταση.
    Η πληροφορια που ζητουσες (ποτε κοπηκε το τηλ σου ακριβως) το πιο πιθανο ειναι να μην ειχε καν τη δυνατοτητα να στη δωσει και ταυτοχρονα να εχει οδηγια απο τον προισταμενο του, να μη δηλωνουν αγνοια γαι να μην κανει κακη εντυπωση στον πελατη...
    Οσο τραγελαφικο κι αν σου φαινεται αυτο, ετσι ειναι τα πραγματα... Γι αυτο σου λεω οτι αυτοι οι ανθρωποι ειναι ο τελευταιος τροχος της αμαξης...με αλλους πρεπει να τα βαλεις.
    Καλοί οι εναλλακτικοί, αλλά βαρέθηκα να τους εκπαιδεύω.

    Βαρεθήκατε να ακούτε τους δίσκους σας να δουλεύουν συνέχεια; Βάλτε Linux !

  12. #12
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Νεότερα από την συνάντηση HOL
    Α. Με ακούσανε προσεκτικά και μου φέρανε προϊστάμενό του να μιλήσουμε
    Β. Δεν πήρα την συνομιλία μας (δεν την ήθελα άλλωστε γιατί δεν κινούμαι δικαστικώς) αλλά θα μπορέσω όποτε θέλω να την ακούσουμε (δεν προλάβαιναν σήμερα και αύριο δεν μπορώ εγώ οπότε μετά του Θωμά).
    Γ. Δεν ζήτησα την κεφαλή επί πίνακι του υπαλλήλου αλλά να προσέχουν ποιους προσλαμβάνουν και να τους δίνουν κατευθύνσεις-οδηγίες.
    Δ. Τους εξέφρασα τα προβλήματά της τηλεφωωνίας (βυθίσματα φωνής) και ότι το παραμύθι το dslam φταίει και τέτοια δεν παίζει και μου είπαν ότι όταν το dslam είναι εκτός χάνονται και inet & voip (γνωστό).
    Ε. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Όταν δεν έχουμε τηλεφωνία και έχουμε internet φταιει η HOL.
    Περισσότερα αργότερα γιατί έχω κα΄ποιο πρόβλημα τώρα
    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

  13. #13
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από contime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xωρις να θελω να κανω το δικηγορο κανενος, θα ελεγα απλα, οτι ο υπαλληλος ειναι ο τελευταιος με τον οποιο πρεπει να τα βάλετε...
    Τι να σου κανει ο υπαλληλος φιλε panxan, οταν δεν εχει λαβει ουτε μια βδομαδα εκπαιδευση για αυτα που προκειται να κανει? Στα μεγαλα κεφαλια της χολ (και καθε χολ) πηγαινε πες τα (αν μπορουσες...) που ειναι υπευθυνοι για αυτη την κατασταση.
    Η πληροφορια που ζητουσες (ποτε κοπηκε το τηλ σου ακριβως) το πιο πιθανο ειναι να μην ειχε καν τη δυνατοτητα να στη δωσει και ταυτοχρονα να εχει οδηγια απο τον προισταμενο του, να μη δηλωνουν αγνοια γαι να μην κανει κακη εντυπωση στον πελατη...
    Οσο τραγελαφικο κι αν σου φαινεται αυτο, ετσι ειναι τα πραγματα... Γι αυτο σου λεω οτι αυτοι οι ανθρωποι ειναι ο τελευταιος τροχος της αμαξης...με αλλους πρεπει να τα βαλεις.
    Ο υπάλληλος είναι ο μόνος υπεύθυνος για τους τρόπους του... Σε όλα τα υπόλοιπα, συμφωνούμε.

  14. #14
    Εγγραφή
    20-04-2008
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Γι αυτο σου λεω οτι αυτοι οι ανθρωποι ειναι ο τελευταιος τροχος της αμαξης...με αλλους πρεπει να τα βαλεις.

    Και που τους βρίσκεις τους ΑΛΛΟΥΣ αγαπητέ μου για να τους πεις ότι σε μεταχειρίζονται σαν σκουπίδι !?!?!?!?!
    Απλά ......... ΔΕΝ τους βρίσκεις ! Και όσοι τηλεφωνητές είναι καρα-άσχετοι , καλά να πάθουν και τα ακούνε ! Κανείς δεν τους έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό για να δουλεύουν στη θέση αυτή , ούτε και το κάνουν για την ψυχή της μάνας τους και εντέλει δεν χρειάζεσαι και ιδιαίτερα σεμινάρια για να μιλάς πολιτισμένα και να σέβεσαι τον συνομιλητή σου !
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Christos123 : 23-04-08 στις 21:30.

  15. #15
    Εγγραφή
    03-02-2008
    Περιοχή
    Λάρνακα Κύπρος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    60000/10240
    ISP
    CableNet (Cyprus)
    Router
    ARRIS Cable Modem Router
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Christos123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .... και εντέλει δεν χρειάζεσαι και ιδιαίτερα σεμινάρια για να μιλάς πολιτισμένα και να σέβεσαι τον συνομιλητή σου !

    Αυτό είπα και στον τύπο πυ ήρθε να συζητήσουμε το θέμα.
    ΑΓΩΓΗ Αυτό χρειάζεται.
    Σπάνια στην ζωή μου έχω θυμό. Είναι κάτι διαφορετικό από οργή, νεύρα και παρεμφερή.
    Η συμπεριφορά του όμως με θύμωσε και είναι πολύ περίεργο το συναίσθημα γιατί το αισθάνεσαι συνέχεια. Αν δεν συνέβαινε αυτό δεν θα πήγαινα στην HOL.
    Μάθαμε και ένα καλό
    Όταν δεν έχουμε τηλεφωνία και έχουμε internet φταιει η HOL.
    Anyway
    Λόγω και των Αγιων ημερών του Πάσχα θα απουσιάσω και δόθηκε ραντεβού μετά την Κυριακή του Θωμά για διευκρινήσεις και αποτελέσματα επί του θέματος.
    Ι LL INFORM YOU THEN
    Καλό Πάσχα & Καλή Ανάσταση

    ........Auto merged post: panxan added 24 Minutes and 54 Seconds later........

    Α και ξέχασα να σας πω ότι το τηλ έφτιαξε το πρωί κατα τις 10:00 που το τσέκαρα (μπορεί να είχα και τηλ πιο πριν αλλά δεν το τσέκαρα)
    Πάντως μέχρι τις 01:00 της 23/4/08 δεν είχα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panxan : 23-04-08 στις 22:19.
    Το ΠΝ και το πριόνι όποιος δεν το ξέρει ιδρώνει

Σελ. 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ της FORTHNET
    Από geodiamant στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-09-08, 09:39
  2. Απαράδεκτη συμπεριφορά oteshop
    Από mourgos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-07, 14:21
  3. e-shop.gr: Απαράδεκτη συμπεριφορά
    Από Cafeeine στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-07, 22:12
  4. Vivodi και απαραδεκτή συμπεριφορά
    Από krals στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 138
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-05, 22:35
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-04, 11:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας