Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 104
  1. #31
    Το avatar του μέλους largo
    largo Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gvenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά-σιγά όλοι στον ΟΤΕ θα έρθετε ΠΑΙΔΙΑ!

    Ίσως, αλλά ΠΟΛΥ ΣΙΓΑ. Θα μας πάρει χρόνια, μήνες, ημέρες, ώρες ....


  2. #32
    Εγγραφή
    12-01-2008
    Μηνύματα
    1.939
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    11858/1023
    ISP
    2 TEE και 1 CONN-X
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    zyxel 660Η-61,TG585v7
    SNR / Attn
    9,5(dB) / 32(dB)
    και γω συμφωνώ ότι όλοι στον οτέ θα γυρισουν τελικά!! και τα 39 ευρώ το μήνα για τις υπηρεσίες που παρέχουν οι εναλλακτικοί, δεν ειναι καθόλου λίγα. Για τηλεφωνια voip και για ιντερνετ οτι ναναι.
    πληρώνεις κάτι παραπάνω και εχεις υπηρεσίες. και κυριως τηλέφωνο, το οποιο ειναι ειδος πρωτης αναγκης.
    κσι το τηλεφωνο με 15 ευρω το μηνα παγιο, ειναι τηλεφωνο, pstn, pots, οχι voip και βλακειες. Μια χαρά ειναι το voip, αν το λενε skype. οχι να το πληρωνεις κιολας. έλεος πια. Είναι απαράδεκτο να προσπαθούν να κοψουν το εμπορικο κομμάτι του οτε, για να αναπτυχθουν οι εναλλακτικοι, με τις απαράδεκτες υπηρεσίες τους. Ελεος πια.

  3. #33
    Το avatar του μέλους largo
    largo Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από VirusSnake Εμφάνιση μηνυμάτων
    @largo: καλοκαιριαζει ε? δεν τρως πεπονι και καρπουζι?
    Και πεπόνι τρώω και καρπούζι και το καταίφι χτενίζω

    Σκέπτομαι σοβαρά να σου στέλνω τους λογαριασμούς να τους πληρώνεις εσυ, μια και εγώ θέλω να πληρωνω μόνο ότι λειτουργεί σωστά.

  4. #34
    Εγγραφή
    24-04-2008
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blugosi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια Πολλά σε όλους κατ' αρχήν.

    Δεν περίμενα ότι θα γυρίσω τόσο γρήγορα στον ΟΤΕ. Οι άνθρωποι της ΝΕΤΟΝΕ είναι φοβεροί ερασιτέχνες.

    Είμαι συνδεδεμένος από τις αρχές του μήνα. Γενικά μέτρια, με ανεξήγητους αποσυγχρονισμούς που και που και τα γνωστά προβλήματα στο browsing τελευταία.

    Γυρνώντας από επαρχία που έλειπα μία εβδομάδα για Πάσχα, βρίσκω το λαμπάκι Internet κόκκινο, ούτε τηλέφωνο δηλαδή.
    ADSL είχα, με λίγο κάτω από 10 ΜΒΙΤ όπως συνήθως. Τα γνωστά, Reset, on - off στο ρούτερ κλπ., τίποτε.

    Παίρνω στο 13860 από κινητό στις 17:30. Μετά από αναμονή ενός τετάρτου, η κοπέλλα επιμένει να κάνω on - off αλλά να περιμένω τουλάχιστον 2 λεπτά για να πάρω IP. Δεν κατάφερα να την πείσω ότι το πρόβλημα είναι αλλού, και έκανα ότι μου είπε.

    Φυσικά δεν έγινε τίποτε, οπότε άλλα 12 λεπτά αναμονή από κινητό.

    Ο επόμενος υπάλληλος κατάλαβε ότι υπάρχει δικό τους πρόβλημα, και σε λίγο συμφώνησε μαζί μου ότι υπάρχει πρόβλημα στο authentication (καθαρά ΙΤ πρόβλημα δηλαδή) και το δίνει για βλάβη με υψηλή προτεραιότητα....

    Περιμένω μέχρι τις 20:30. Ξαναπαίρνω τηλέφωνο (πάλι από κινητό φυσικά) και με ενημερώνουν ότι το τμήμα που διορθώνει αυτές τις βλάβες είναι κλειστό και λειτουργεί εννέα με πέντε εργάσιμες ημέρες!!! Οπότε περιμένω σήμερα να το διορθώσουνε!!! (Ακόμη περιμένω την προτεραιότητα)

    Αυτά τα πράγματα είναι απαράδεκτα. Είναι ερασιτέχνες! Υπάρχει δηλαδή στις υπηρεσίες της ΝΕΤΟΝΕ λειτουργία που επηρεάζει άμεσα την τηλεφωνία του κόσμου και δεν επιβλέπεται ούτε υποστηρίζεται 24Χ7? Και δουλεύουν έτσι ένα χρόνο?

    Αν δηλαδή η βλάβη γινόταν τη Μεγάλη Πέμπτη το απόγευμα, θα περίμενα την Τρίτη του Πάσχα για τηλέφωνο? Για authentication lock?!!!! Για όνομα του Θεού!!!

    Είπαμε να πάμε σε εναλλακτικό για να έχουμε παραπλήσια ποιότητα με μικρότερο κόστος, όχι να είμαστε στο παρακάλα για να έχουμε τηλέφωνο...

    Αν η ΕΕΤΤ πιέζει τον ΟΤΕ μέχρι να υποχωρήσει σε κάποιο συγκεκριμένο ποσοστό για να κάνει χώρο για τέτοιες επιχειρήσεις, μου φαίνεται ότι δεν πάμε καλά.

    Κρίμα, αλλά τελικά κάτι μπαρμπάδες μου που έχουν κολλήσει στο "Δεν κόβω εγώ τον ΟΤΕ" αποδεικνύεται ότι έχουν δίκιο.

    Προς γνώση και συμμόρφωση.
    δεν σου ειπαν να κανεις ενα reset ? oxi restart!! αλλα reset!! μηπως....

  5. #35
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.170
    Downloads
    18
    Uploads
    30
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    23.330/1023
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedtouch TG585 v8
    SNR / Attn
    6(dB) / 7.5(dB)
    To θέμα είναι να βελτιωθούν οι υπηρεσίες των παρόχων κι όχι η επιστροφή στον ΟΤΕ , που κι ακριβότερος
    είναι και δεν παρέχει κάτι διαφορετικό στο χρήστη απ'τις υπηρεσίες των εναλλακτικών.
    Είναι λογικό ότι οι προβληματικές υπηρεσίες γεννούν την αγανάκτηση στο χρήστη και την τάση επιστροφής
    στον εθνικό μας πάροχο , θεωρώντας ότι όλοι ίδιοι είναι.Όσοι , όμως , δεν έχουν προβλήματα δεν έχουν
    λόγο επιστροφής , δεδομένης της οικονομίας στην τσέπη τους.Ή μήπως υπάρχει κανείς που αμφισβητεί το
    τελευταίο;
    Έχοντας τη διπλή εμπειρεία ,ταυτόχρονα σε δύο γραμμές , εναλλακτικών βλέπω το κόστος νά 'ναι το ίδιο
    με μία γραμμή ΟΤΕ.Αν αυτό δεν είναι ο βασικότερος ,ειδικά σε τέτοιους δύσκολους καιρούς σημαντικό,τότε
    η κατηγορία που τον αγνοεί ανήκει στη μειοψηφία -σαφέστατα- που τό 'χει λύσει(το οικονομικό της πρόβλημα).
    Όσο δε, αναφορικά με τα προβλήματα , αυτά απαντώνται σ'όλους τους παρόχους ,μηδεμιάς εξαιρέσεως,ούτε
    κι αυτού του ιδίου του ΟΤΕ ( ο πάππας είναι κι έχει το αλάθητο; ).
    Η επιλογή ,βέβαια,του καθενός ξεχωριστή κι απολύτως υποκειμενική.Το θετικό εν τέλει ,είναι ο πλουραλισμός
    στις επιλογές.Πριν χρόνια δεν υπήρχε ,αφού ο μονόδρομος ήταν ο ΟΤΕ.Σήμερα αυτό έχει αλλάξει ,με
    ξεκάθαρο οικονομικό ώφελος των καταναλωτών και ταυτοχρόνως υποχρεώνει άπαντες εμπλεκομένους
    ΟΤΕ κι εναλλακτικούς σε βελτίωση των προιόντων τους κι ανταγωνισμό στην τιμολογιακή τους πολιτική.
    Η αγορά καλό είναι να μείνει ως έχει (δε χωράει τόσο μεγάλος αριθμός παρόχων) και συνάμα να βελτιώνεται
    στην ποιότητα των υπηρεσιών.
    Οι αφορισμοί κι οι απολυτότητες δε βοηθούν σε τίποτα.Εύλογη η αγανάκτηση ,όταν υπάρχουν προβλήματα
    αλλά λύσεις υπάρχουν.Θέληση χρειάζεται.Αυτήν ας ψάξει να βρει η ΝetoNe κι όποια άλλη ανάλογη εταιρία.
    Καλό για όλους θά 'ναι.

  6. #36
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zeta Εμφάνιση μηνυμάτων
    κσι το τηλεφωνο με 15 ευρω το μηνα παγιο, ειναι τηλεφωνο, pstn, pots, οχι voip και βλακειες. Μια χαρά ειναι το voip, αν το λενε skype. οχι να το πληρωνεις κιολας. έλεος πια. Είναι απαράδεκτο να
    Έχεις δοκιμάσει (καλό) voip, ή μιλάς σε θεωρητικό επίπεδο απλά; Γιατί από τον ΟΤΕ κι εγώ έχω περάσει τα τελευταία 34 χρόνια (όπως όλοι μας άλλωστε), αλλά δε μπορώ να βρώ κανένα πλεονέκτημα της PSTN του ΟΤΕ έναντι του voip της netone, εκτός ίσως από τη λειτουργία σε διακοπή ρεύματος (άν μπορεί να θεωρηθεί μειονέκτημα) πράγμα το οποίο ξεπέρασα με ups. Αντιθέτως βρίσκω μόνο πλεονεκτήματα στο voip (παντελής απουσία "φυσήματος", παρασίτων, συνακροάσεων, ευκολίες όπως επιλεκτική απόκρυψη αριθμού, παρακολούθηση κίνησης μέσω internet, μεταφορά του σταθερού αριθμού μου οπουδήποτε βρίσκομαι με σύνδεση internet κλπ.).

  7. #37
    Εγγραφή
    24-12-2004
    Περιοχή
    Λαμπρινή
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    36
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    AVM FRITZ 7590
    SNR / Attn
    29(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εχω διαλεξει isdn OTE +NetOne shared llu.Οτι το καλυτερο.

  8. #38
    Το avatar του μέλους stergios_ath
    stergios_ath Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από incisiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω διαλεξει isdn OTE +NetOne shared llu.Οτι το καλυτερο.
    Μία απο τα ίδια, αλλά γιατί κρατάς την ISDN;

  9. #39
    Εγγραφή
    09-10-2007
    Μηνύματα
    536
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Shared
    Ταχύτητα
    18.317/983
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Router
    Netfaster IAD2
    SNR / Attn
    10(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δοκιμάσει (καλό) voip, ή μιλάς σε θεωρητικό επίπεδο απλά; Γιατί από τον ΟΤΕ κι εγώ έχω περάσει τα τελευταία 34 χρόνια (όπως όλοι μας άλλωστε), αλλά δε μπορώ να βρώ κανένα πλεονέκτημα της PSTN του ΟΤΕ έναντι του voip της netone, εκτός ίσως από τη λειτουργία σε διακοπή ρεύματος (άν μπορεί να θεωρηθεί μειονέκτημα) πράγμα το οποίο ξεπέρασα με ups. Αντιθέτως βρίσκω μόνο πλεονεκτήματα στο voip (παντελής απουσία "φυσήματος", παρασίτων, συνακροάσεων, ευκολίες όπως επιλεκτική απόκρυψη αριθμού, παρακολούθηση κίνησης μέσω internet, μεταφορά του σταθερού αριθμού μου οπουδήποτε βρίσκομαι με σύνδεση internet κλπ.).
    για παρε καμια αμερικη και μετα τα λεμε
    Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα
    Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει
    Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει
    Να κλέψει να σου δώσει
    Να σε στείλει να σε νοιώσει...

  10. #40
    Εγγραφή
    25-07-2005
    Περιοχή
    αθηνα
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13288/2048
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    tomson 780wi
    SNR / Attn
    10/8(dB) / 35(dB)
    Path Level
    Interleaved
    παιδια καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους..
    εγω εχω και τους 2 παροχους..και νετονε και οτε..
    αν και ημουν υπερμαχος της νετονε ,καπου αρχισα να εκνευριζωμαι με τα αλλεπαλληλα προβληματα ..μια με το τηλεφωνο και το εκο ,μια τις διακοπες ,,μια το κατεβασμα το ψαχναμε, μια το ανεβασμα που το ψαχνουμε ακομη απο την μεγαλη παρασκευη,που κανταντησε να ανεβαζω με 1 κβ...αντι `1 μβ..τωρα ειμαι καπου στα 400κβπς (40κβ)μαξιμουμ..εχω παρει τααα τηλεφωνα .την μ. παρασκευη μου ειπαν οτι ειχαν προβλημα στην εταιρια..και οτι το θα το διορθωσουν τις επομενες ωρες ? μερες ?? γιατι μεχρι και σημερα 6 μερες μετα το προβλημα παραμενει.. οση υπομονη και καλη θεληση να εχεις ,,καπου εξαντλειται..τωρα θα ξαναπαρω γιατι το ανεβασμα εφτασε στα εκπληκτικα υψη των 25κβ ,,
    τωρα για τον ΟΤΕ απο την ημερα που συνδεθηκα ξανα απο ISDN conx24.1024 και ειχα πολλα γνωστα προβληματα ,και επειτα απο προτροπη τεχνικου του οτε να το καταργησω...σε PSTN . εβαλα παλι την conx 24/1 mb..κλειδωσε στα 15,200/1044.(ετσι γραφει στο info του ροοτερ) και επι ενα μηνα δεν εχει κουνηση ουτε χιλιοστο..ΑΨΟΓΗ συμπεριφορα γραμμης .και των υπολοιπων..και φυσικα και του τηλεφωνου. και ολα αυτα με 29 +14παγιο,, ευρο τον μηνα ..μονο που δεν εχω δωρεαν τηλεφωνα στο εξωτερικο ..που εχει η νετονε..
    ΟΤΕ 43 ευρο τον μηνα
    νετονε 39 ευρο τον μηνα
    δηλαδη για 4 ευρο και τηλεφωνα εξωτερικου (που δεν εχω ετσι και αλλιως) γινετε ο καυγας ??

    απο το ιδιο DSLAM φιλαδελφειας
    νετονε 11,287/914 margin 7.5/8 att dstr 41 /upstr 19
    ote 15,675/1044 margin 9/8.5 att dstr 38 /upstr 19.1
    καπου κουραστικα ,καπου βαρεθηκα να ακουω την ιδια ιστορια με παροχους ,και ολα τα σχετικα...

  11. #41
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από VirusSnake Εμφάνιση μηνυμάτων
    για παρε καμια αμερικη και μετα τα λεμε
    Με το ζόρι να πάρω Αμερική;; Αφού δε μου χρειάζεται! Είναι ζήτημα σε όλη μου τη ζωή αν έχω πάρει 3-4 τηλέφωνα στο εξωτερικό! Άσε που δεν έχει καμία σχέση αυτό που λες. Αν αντιμετωπίζεις κακή ποιότητα με το εξωτερικό ενώ στο εσωτερικό είναι εντάξει, δε φταίει η Netone αλλά αυτοί μέσω των οποίων δρομολογείται η κλήση στο ενδιάμεσο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από APOL904 Εμφάνιση μηνυμάτων
    των υπολοιπων..και φυσικα και του τηλεφωνου. και ολα αυτα με 29 +14παγιο,, ευρο τον μηνα ..μονο που δεν εχω δωρεαν τηλεφωνα στο εξωτερικο ..που εχει η νετονε..
    ΟΤΕ 43 ευρο τον μηνα
    νετονε 39 ευρο τον μηνα
    δηλαδη για 4 ευρο και τηλεφωνα εξωτερικου (που δεν εχω ετσι και αλλιως) γινετε ο καυγας ??
    Αυτό που αναφέρεις θα με ενδιέφερε να μου εξηγήσει κάποιος πως προκύπτει, καθώς καμιά τέτοια αναφορά δεν έχω δει στο oteshop. Για να έχεις απεριόριστες αστικές κλήσεις, 24/7, παρά τις φήμες, βλέπω ότι πρέπει να πληρώσεις άλλα 15-16 ευρώ το μήνα για Talk, εκτός των 43 ευρών που αναφέρεις. Χώρια ότι ο ΟΤΕ δεν "αναγνωρίζει" κανένα άλλο σταθερό εκτός των δικών του στο "δωρεάν".

  12. #42
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theopan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που αναφέρεις θα με ενδιέφερε να μου εξηγήσει κάποιος πως προκύπτει, καθώς καμιά τέτοια αναφορά δεν έχω δει στο oteshop. Για να έχεις απεριόριστες αστικές κλήσεις, 24/7, παρά τις φήμες, βλέπω ότι πρέπει να πληρώσεις άλλα 15-16 ευρώ το μήνα για Talk, εκτός των 43 ευρών που αναφέρεις. Χώρια ότι ο ΟΤΕ δεν "αναγνωρίζει" κανένα άλλο σταθερό εκτός των δικών του στο "δωρεάν".
    Προφανώς δεν είναι σωστή η τιμή που έδωσε ο APOL904.

    Πάγιο PSTN: €14,80
    Ιnternet 24Mbps: €30
    Αστικές-υπεραστικές (μόνο εντός δικτύου ΟΤΕ): €14,90

    Σύνολο 60€.
    Χωρίς διεθνείς/2η γραμμή/ψηφιακές ευκολίες κλπ.

    Για σωστή σύγκριση αν υπολογίσουμε πάγιο ISDN τα 60 γίνονται 64€ (χωρίς διεθνείς)

  13. #43
    Το avatar του μέλους largo
    largo Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς δεν είναι σωστή η τιμή που έδωσε ο APOL904.

    Πάγιο PSTN: €14,80
    Ιnternet 24Mbps: €30
    Αστικές-υπεραστικές (μόνο εντός δικτύου ΟΤΕ): €14,90

    Σύνολο 60 .
    Χωρίς διεθνείς/2η γραμμή/ψηφιακές ευκολίες κλπ.

    Για σωστή σύγκριση αν υπολογίσουμε πάγιο ISDN τα 60 γίνονται 64€ (χωρίς διεθνείς)
    (utf-8 για να παιζει και το ευρώ σωστά)

    Σωστά τα παραπάνω και επίσης η τηλεφωνία του ΟΤΕ δεν είναι VOIP, που σημαίνει τελικά ΠΟΛΛΑ.

  14. #44
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.346
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makiro3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να προσθέσουμε και τις αστικές κλήσεις στους εναλλακτικούς...
    Τις αναφέρω στο "μόνο εντός δικτύου ΟΤΕ".

  15. #45
    Εγγραφή
    28-06-2007
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    1.446
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17/1
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ
    SNR / Attn
    7(dB) / 16(dB)
    Χωρίς διεθνείς/2η γραμμή/ψηφιακές ευκολίες κλπ.
    Να προσθέσουμε και τις αστικές κλήσεις στους εναλλακτικούς, και πλέον είναι πολλές.

    Είναι μεγάλη η διαφορά στην τιμή, αλλά με τα χάλια των εναλλακτικών πολλοί θα γυρίσουν εκεί, προκειμένου να έχουν σχετικά ήσυχο το κεφάλι τους.

    ........Auto merged post: makiro3 added 5 Minutes and 6 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς δεν είναι σωστή η τιμή που έδωσε ο APOL904.

    Πάγιο PSTN: €14,80
    Ιnternet 24Mbps: €30
    Αστικές-υπεραστικές (μόνο εντός δικτύου ΟΤΕ): €14,90

    Σύνολο 60€.
    Χωρίς διεθνείς/2η γραμμή/ψηφιακές ευκολίες κλπ.

    Για σωστή σύγκριση αν υπολογίσουμε πάγιο ISDN τα 60 γίνονται 64€ (χωρίς διεθνείς)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ariadgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις αναφέρω στο "μόνο εντός δικτύου ΟΤΕ".
    Εσύ τις αναφέρεις και καλά κάνεις.

    Ξέρεις πόσοι πέσανε σ΄αυτή την "παγίδα" και όταν τους ήρθε ο λογαριασμός τραβάγανε τα μαλλιά τους;;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος makiro3 : 01-05-08 στις 21:50. Αιτία: auto merged post

Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. πισω στον ΟΤΕ...
    Από alexpack στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-08, 11:07
  2. Από ON πίσω στον ΟΤΕ
    Από gangel στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-08, 17:57
  3. Κατά 90% πίσω στον ΟΤΕ
    Από GTS στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-08, 15:17
  4. Απαράδεκτη HOL!!! Επιστρέφω στον ΟΤΕ
    Από teoxan στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-11-07, 11:19

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας